Jak zablokować numer telefonu lub kontakt na urządzeniu z Androidem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zablokować numer telefonu lub kontakt na urządzeniu z Androidem

Niezależnie od tego, czy chcesz uniknąć połączenia ze znajomym, członka rodziny, który ciągle przeszkadza ci w życiu, czy osoby, która chce cię po prostu rozbić na kawałki, nadszedł czas, aby wiedzieć, jak zablokować numer telefonu na Androidzie.

Jeśli zdecydowałeś, który numer zablokować, będziesz musiał się pożegnać na jakiś czas, jeśli jest to numer, który wciąż wysyła spam i promocyjne telefony lub wiadomości tekstowe, możesz pożegnać się na zawsze.

Istnieje wiele sposobów, aby zablokować numer telefonu na Androidzie, aby do ciebie nie dzwonił, korzystając z wbudowanej blokady; aplikacji telefonu, ostatnich połączeń i list kontaktów. Możesz także skorzystać z aplikacji lub operatora sieci. Jeśli używasz urządzenia z Androidem, oto jak możesz blokować numery telefonów na swoim urządzeniu.

Są to różne sposoby blokowania numeru telefonu na urządzeniu z Androidem, w oparciu o innego producenta. Ale kroki są tylko nieco inne, ale zawsze podobne. Więc jeśli wiesz, jak zablokować numer telefonu na jednym telefonie z Androidem, możesz to zrobić dla innych marek.

Jak zablokować numer na telefonie z Androidem

Aby zablokować numer telefonu na urządzeniu z Androidem, będziesz mieć do wyboru różne opcje w zależności od tego, czy masz numer zapisany na swoim urządzeniu, czy jest to ostatnie połączenie od kogoś, kogo nie rozpoznajesz. Lub listę numerów telefonów telemarketerów, które chcesz upuścić na blokadę połączeń.

Zablokuj numer telefonu na dowolnym urządzeniu z Androidem z ostatnich połączeń

Możesz łatwo zablokować dowolne połączenie przychodzące, aby nie dzwoniło do Ciebie z aplikacji telefonu po ostatnim dotknięciu. Szybki: Stuknij w numer telefonu które blokować i długie naciśnięcie aż pojawią się opcje, a następnie wybierz opcję „zablokuj ten numer” lub podobną. Spowoduje to wyłączenie wszystkich połączeń przychodzących z tego numeru.

🔥 Zalecana:  Gameconomy zmienia markę na Hashcode Studio, aby umocnić swoją pozycję w Web3

1. Otwórz aplikację Telefon i przejdź do sekcji ostatnich połączeń w aplikacji. Tutaj są wyświetlane wszystkie Twoje ostatnie połączenia.

2. Znajdź numer telefonu lub kontakt, który chcesz zablokować. Po wyświetleniu numeru naciśnij numer telefonu, aż pojawią się określone opcje.

3. W opcjach kliknij na Zablokuj ten numer lub podobny, aby uniemożliwić tej osobie dzwonienie do Ciebie.

Zablokuj numer telefonu w aplikacji ustawień telefonu

Jeśli chcesz zablokować numer telefonu w aplikacji ustawień telefonu, jest to dość proste, ale musisz wpisać numer lub po prostu go skopiować, ponieważ zamierzasz wprowadzić go ręcznie.

1. Otwórz aplikację Telefon i dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu aplikacji.

2. Wybierz „Ustawienia” z menu rozwijanego i dotknij „Zablokowane numery” na liście ustawień.

3. Wybierz „Dodaj numer”. Możesz dodać dowolny numer telefonu, przed którym chcesz zablokować dzwonienie lub wysyłanie SMS-ów.

4. Ręcznie wprowadź lub wklej numer telefonu, a następnie stuknij w „Zablokuj”.

Jak zablokować numer telefonu w Samsungu

Jeśli używasz urządzenia Samsung, sytuacja może wyglądać trochę inaczej, ale nie tak bardzo. Aby zablokować kontakt na urządzeniu Samsung:

1. Otwórz aplikację Kontakty, a następnie wybierz kontakt, który chcesz zablokować z listy kontaktów.

2. Stuknij w trzy pionowe kropki w prawym dolnym rogu aplikacji.

3. Kliknij na Zablokuj kontakt opcję w menu rozwijanym.

4. Uzyskiwać Blok aby potwierdzić kontakt, który chcesz zablokować w wyskakującym okienku.

Możesz usunąć numer z listy zablokowanych w dowolnym momencie, przechodząc do kontaktu, dotykając trzech kropek i wybierając „Odblokuj kontakt”.

Blokuj numery telefonów za pomocą aplikacji na Androida

Android ma wiele aplikacji dostępnych w Sklepie Play, które mogą blokować numery telefonów i są całkowicie bezpłatne. Wspomnieliśmy o niektórych z nich, które są najbardziej przydatne. Jeśli masz Mistrz telefonii Aplikacja na Androida, możesz łatwo zablokować dowolny numer, aby do Ciebie nie dzwonił.

🔥 Zalecana:  Recenzja Masterworks.io: czy opłaca się odwracać lub inwestować w dzieła sztuki?

głos Google

głos Google jest jednym z najlepszych sposobów blokowania połączeń. Możesz rozpocząć, tworząc konto na głos Google, łatwy w konfiguracji; zarejestruj się i znajdź numer, który chcesz zablokować. Możesz traktować wszystkie zablokowane numery jako spam lub całkowicie je zablokować. Usługa Google Voice nie jest dostępna we wszystkich krajach.

Pan Numer

Pan Numer ułatwia blokowanie niechcianych połączeń, a także identyfikowanie i zatrzymywanie połączeń spamowych. Dzięki Mr. Number możesz blokować połączenia od osób, firm i ukrytych numerów. Możesz blokować połączenia od jednej osoby, numeru kierunkowego lub całego kraju i zatrzymać, numery Pobierz Pan Numer

Blokada połączeń

Kolejną aplikacją, której nie chcesz przegapić, jest aplikacja do blokowania połączeń, która jest bezpłatna, ale ma również wersję płatną. Jedną z funkcji jest prywatne przechowywanie prywatnych wiadomości SMS i dzienników połączeń.

Zacznij korzystać z aplikacji, pobierając ją ze sklepu Google Play, instalując i uruchamiając Aplikacja do blokowania połączeń. Stuknij „Zgadzam się”, aby kontynuować. W menu głównym aplikacji dotknij przycisku „Zablokowane połączenia” i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Większość operatorów może blokować połączenia przed zepsuciem urządzenia przed niechcianymi połączeniami, co prawdopodobnie będzie Cię kosztować trochę pieniędzy. Niektórzy operatorzy mogą pomóc Ci blokować połączenia za darmo, jeśli się z nimi skontaktujesz, niektórzy operatorzy nie oferują blokowania połączeń, więc musisz się dowiedzieć, dzwoniąc do nich lub sprawdzając ich stronę internetową.

Istnieje mnóstwo aplikacji, które chronią Cię przed niechcianymi połączeniami i są specjalnie zaprojektowane do blokowania połączeń. Połączenia spamowe są tak irytujące i natrętne, nie wspominając już o tym, że marnują czas na mówienie bzdur.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie