Jak wyszukać numer Google Voice

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wyszukać numer Google Voice

Czasami możesz zapomnieć swojego numeru Google Voice lub szukasz numeru osoby, która dzwoniła do Ciebie za pomocą numeru Google Voice. Chociaż te problemy nie są takie same, istnieją różne rozwiązania, których można użyć, aby je rozwiązać.

Połączenia odbierane z nieznanych numerów są czasami frustrujące, ponieważ wiele firm marketingowych i oszustów kontaktuje się z użytkownikami za pomocą tych numerów.

Lepiej więc poznać i znaleźć ich informacje, zanim zaufasz osobom, które dzwonią do Ciebie za pomocą numerów głosowych Google.

Co to jest Google Voice?

Protokół Voice over Internet Protocol (VoIP) jest jednym z udogodnień w Internecie umożliwiającym wykonywanie połączeń za pomocą połączenia internetowego. Google Voice również bazuje na VoIP i udostępnia wirtualny numer. Możesz przekierowywać połączenia przychodzące na swoje prawdziwe numery za pomocą Google Voice. Możesz nawet sam wybrać swój numer. Oczywiście żądany numer musi być dostępny. W tym celu możesz skorzystać z narzędzi online, aby je sprawdzić.

Google Voice zapewnia inne usługi, takie jak wysyłanie i odbieranie SMS-ów i poczty głosowej. Korzystanie z Google Voice do dzwonienia jest prawie zawsze bezpłatne dla osób mieszkających w USA i Kanadzie.

Aby chronić prywatność swoich użytkowników, Google Voice nie pokazuje ich informacji, takich jak ich numer i adres e-mail, w witrynach internetowych, które zawierają numery telefonów lub książki telefoniczne. Mogą więc pojawić się pytania: Czy istnieje sposób na znalezienie czyjegoś numeru Google Voice? Albo jak znaleźć właściciela numeru Google Voice?

Jak znaleźć swój numer Google Voice za pomocą aplikacji

 1. Otwórz aplikację Google Voice na telefonie lub tablecie.
 2. Stuknij przycisk z trzema liniami w lewym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu.
 3. Wybierz Ustawienia.
 4. Swój numer Google Voice znajdziesz w zakładce „Konto”.
🔥 Zalecana:  Jak usunąć dźwięk z postów na Instagramie przed opublikowaniem

Jeśli wykonałeś powyższe kroki, ale nie udało Ci się zobaczyć swojego numeru, oznacza to, że Google Voice nie jest skonfigurowany dla tego konta. Aby rozwiązać ten problem, możesz wykonać jedną z następujących czynności:

 • Jeśli nie połączyłeś swojego konta z Google Voice, możesz to zrobić, klikając „Uzyskaj numer Google Voice”.
 • Być może korzystałeś z innego konta w Google Voice i powinieneś się na nie przełączyć. Musisz więc przejść do swojego profilu i wybrać to konto.
 • Skontaktuj się z administratorem, jeśli chcesz połączyć swoje służbowe konto Google lub konto Google powiązane z Twoją szkołą z Google Voice.

Jak znaleźć swój numer Google Voice za pomocą komputera

Skorzystaj z następującej metody, aby znaleźć swój numer Google Voice na komputerze:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony voice.google.com.
 2. Teraz powinieneś się zalogować i wprowadzić informacje o swoim koncie Google.
 3. Następnie przejdź do ustawień, klikając ikonę koła zębatego.
 4. Twój numer Google Voice znajduje się na koncie.
 5. Jeśli nie ma takiego numeru Google Voice, oznacza to, że Twoje konto prawdopodobnie nie jest połączone z Google Voice. Jakie jest rozwiązanie?
 6. Jeśli masz inne konto Google połączone z Google Voice, użyj go. Aby to zrobić, przejdź do witryny Google Voice, korzystając z informacji o tym koncie Google.