Jak wysyłać snapy z rolki aparatu jako normalny snap bez filtra

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wysyłać snapy z rolki aparatu jako normalny snap bez filtra

Jeśli korzystasz ze Snapchata, będziesz wiedział, że aplikacja pozwala tylko na wysyłanie zdjęć i filmów z samym sobą lub czegoś, co chcesz uchwycić na żywo jako snapy. Więc, jak się masz wysłać przystawkę z rolki aparatu jako normalną przystawkę?

Niektórzy ludzie są zmęczeni wysyłaniem snapów, gdy dzień jest za wcześnie. Zamiast tego szukają sposobu na wysłanie zdjęć ze swojej galerii jako przystawki. Możesz wysyłać migawki z rolki aparatu bez robienia zdjęć na żywo w aplikacji.

W tym przewodniku dowiesz się jak wysłać przystawkę (zdjęcia) z rolki aparatu jako normalną przystawkę.

Czy możesz wysłać przystawkę z rolki z aparatu?

Tak, możesz wysyłać zdjęcia z rolki aparatu jako przystawki do dowolnej osoby na Snapchacie.

Istnieją różne sposoby błyskawicznego wysyłania zdjęć, ale zalecamy tylko korzystanie z aplikacji LMK.

Ponieważ ta metoda działa dobrze, istnieje nie ma potrzeby wysyłania snapów za pomocą filtrów i naklejek.

Gdy użytkownicy zobaczą przesłane przez Ciebie zdjęcie, pomyślą, że zrobiłeś je z aparatu Snapchata.

Czy zdjęcie z rolki aparatu liczy się jako zdjęcie?

Tak, zdjęcie z rolki aparatu liczy się jako snap, jeśli prześlesz je poprawnie.

Snapchat rozpoznaje, że każde wysłane zdjęcie będzie liczone jako zdjęcie. Aplikacja LMK upewni się, że udostępniasz z aplikacji.

Jak wysyłać zdjęcia z rolki aparatu jako przystawkę na Snapchacie

Istnieją różne sposoby szybkiego wysłania zdjęcia z rolki aparatu na Snapchacie.

To nie mówi mniej o tym, co może zrobić aplikacja, jeśli nie chcesz ponownie wysyłać zdjęć na żywo, możesz użyć Metody LMK do wysyłania obrazuS jako zatrzaski.

Aby wysłać zdjęcia z rolki aparatu jako zwykłe przystawki, możesz użyć aplikacji LMK.

Naklejka to zły pomysł, a aplikacja innej firmy, taka jak Casper, nie może wysyłać zdjęć z rolki aparatu.

Snapchat nie pozwala na korzystanie z aplikacji innych firm, Twoje konto może zostać tymczasowo zablokowane.

Zezwól Snapchatowi na dostęp do pamięci telefonu

Zanim będziesz mógł wysyłać zdjęcia jako przystawki, musisz uzyskać dostęp aplikacji do lokalnego magazynu, aby móc wysyłać przystawki.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś Zezwól na aplikacjęOtwórz aplikacje Snapchat > ​​Stuknij Bitmoji w lewym górnym rogu > Stuknij ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu > Przewiń w dół i stuknij Uprawnienia > Na stronie Uprawnienia u dołu kliknij „Dotknij, aby włączyć”.

🔥 Zalecana:  Outsourcing ma do odegrania ważną rolę we wzmacnianiu pozycji kobiet

Korzystanie z aplikacji LMK

Aplikacja LMK (Let Me Know): Q&A and Make Friends to aplikacja społecznościowa, która umożliwia wysyłanie zdjęć z rolki z aparatu w mgnieniu oka, a nie na czacie. Aby z niego skorzystać: oto przewodnik krok po kroku.

  • Pobierz aplikację LMK z App Store lub Play Store.
  • Wybierz zdjęcie z rolki z aparatu.
  • Stuknij w Edytuj zdjęcie I ratować To.
  • Otworzyć Aplikacja LMK.
  • Stuknij w „+” i wybierz „Post”.
  • Wybierz ikona aparatui wybierz zapisany wpis.
  • Stuknij w „Opublikuj na Snapchacie„.
  • Usuwać naklejkę i załącznik.
  • Wyślij snapa do każdego przyjaciela!.

Krok 1: Pobierz aplikację LMK

Zanim cokolwiek zrobisz, pobierz aplikację LMK (Let Me Know). od Sklep Google Play albo Sklep z aplikacjami Apple. Użyj tego, aby wysyłać snapy z rolki aparatu jako normalny snap. Aplikacja pozwala również zadawać pytania lub ankiety za pomocą naklejek.

Krok 2: Otwórz Snapchata

Otworzyć Snapchat app, a karta aparatu powinna być otwarta normalnie, ponieważ jest to pierwsza strona Snapchata po otwarciu aplikacji.

Krok 3: Przejdź do wspomnień

Przesuń w górę od dolnej części ekranu, aby uzyskać dostęp do wspomnień Snapchata Sekcja. Na stronie wspomnień stuknij w Rolka z aparatu aby otworzyć galerię zdjęć.

Wybierz zdjęcie, które chcesz wysłać jako przystawkę. Nie wysyłaj jeszcze nikomu zdjęcia ani filmuzostanie wysłany jako zdjęcie na czacie, a nie snap.

Krok 4: Edytuj zdjęcie

Dotknij i przytrzymaj zdjęcie przez kilka sekund, a zobaczysz 5 różnych opcji: Eksportuj zdjęcie, Usuń zdjęcie, Tylko moje oczy, Edytuj zdjęcie i Wyślij zdjęcie.

Stuknij w Edytuj zdjęcie i zostaniesz przeniesiony do ekranu edycji. Edytujesz zdjęcia do usuń czarne paski u góry i u dołu obrazu.

Nie musisz nic robić po dotknięciu opcji Edytuj zdjęcie. Stuknij w Udostępnij w lewym dolnym rogu, a następnie stuknij w „Zapisz obraz”, aby zapisać obraz w rolce z aparatu.

Krok 5: Otwórz aplikację LMK

Otworzyć Aplikacja LMK, którą pobrałeś w pierwszym kroku, a następnie zaloguj się na swoje konto Snapchat. Spowoduje to połączenie LMK z Twoim kontem Snapchat.

Po zakończeniu logowania, stuknij w „+” ikonę i wybierz Post na górze. Następnie dotknij ikony aparatu w lewym dolnym rogu ekranu i wybierz edytowane zdjęcie uratowałeś.

🔥 Zalecana:  Meta wprowadza Segment Anything, nowy model AI do segmentacji obrazu

Krok 6: Opublikuj na Snapchacie

Po wybraniu zapisanego zdjęcia stuknij w „Opublikuj na Snapchacie” i otworzy Snapchata, wtedy zapisane zdjęcie będzie w tle.

Usuń naklejkę i załącznik to jest na górze zdjęcia Naklejka i załącznik są generowane automatycznie z aplikacji.

Aby usunąć naklejkę, przeciągnij ją i upuść na kosz, a następnie dotknij spinacza do papieru po lewej stronie ekranu. otworzy aplikację LMK, a następnie stuknij w Usuń załącznik.

Stuknij w ikona strzałki w prawo aby wysłać zdjęcie jako przystawkę. To zabierze Cię do lista znajomych i ostatnich.

Wybierz znajomego, do którego chcesz go wysłać, gdy to zrobisz, zostanie on oznaczony jako Dostarczony i wysłany jako zwykły snap.

Jak wysyłać filmy z rolki aparatu w mgnieniu oka

Wykonanie tych samych kroków, których używamy do udostępniania zdjęć jako przystawek na Snapchacie, pomoże Ci udostępniać filmy jako przystawki.

Po pobraniu LMK otwórz Snapchata, przejdź do rolki z aparatu, wybierz wideo, upewnij się, że jest krótkiedytuj i zapisz.

Otworzyć Aplikacja LMKuzyskiwać post a następnie ikona aparatunastępnie dodaj wideo i kliknij Opublikuj na Snapchaciea zostaniesz przeniesiony do Snapchata z wideo w tle.

Następnie usunąć zarówno naklejkę, jak i załącznik: przeciągnij i upuść naklejkę na kosz, a następnie dotknij spinacza do papieru po lewej stronie ekranu.

Otworzy się aplikacja LMK, a następnie stuknij w Usuń załącznik. Następnie kliknij przycisk wysyłania w prawym dolnym rogu.

Czy osoba wie, kiedy wysyłasz zdjęcia z rolki aparatu jako Snap?

Nie, osoba ta nie będzie wiedziała, że ​​zdjęcie z rolki z aparatu trzeba wykorzystać w mgnieniu oka. Ale są pewne zdjęcia lub filmy, których nie należy wysyłać, aby ich uniknąć znany.

Nie wysyłaj zdjęcia, na którym stoisz lub pozujesz, to nie jest styl Snapchata.

Każdy, kto jest głęboko na Snapchacie, dowie się, jeśli nie zrobisz tego dobrze. Jeśli wysyłam komuś zdjęcie,

Wyślij dowolne zdjęcie selfie, które wygląda jak snap. W ten sposób osoba ta nie będzie wiedzieć, kiedy wysyłasz snapy z rolki aparatu.

Wniosek

Jeśli chcesz używać Snapchata do wysyłania zdjęć z rolki aparatu do znajomych bez wiedzy, że zdjęcie pochodzi z Twojej galerii, korzystanie z aplikacji LMK to najlepszy wybór, jaki masz.

Inne opcje, których tutaj nie poprowadziliśmy, takie jak używanie naklejek, filtrów i aplikacji innych firm, mają ogromną wadę, dlatego Will o nich nie wspomniał.

🔥 Zalecana:  Jak długo utrzymuje się odznaka „Właśnie dołączył” zawiasu

A korzystanie z opcji innej firmy jest szkodliwe dla twojego konta, zgodnie z warunkami Snapchata nie możesz korzystać z aplikacji innej firmy.

Ponieważ Snapchat może wysyłać snapy tylko wtedy, gdy robisz zdjęcie na żywo, korzystanie z aplikacji LMK daje Ci szansę na więcej.

Możesz użyć istniejącego zdjęcia lub filmu z rolki z aparatu i wysłać je jako zwykłe przyciągnięcie. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami i gotowe.

Często Zadawane Pytania

Jak opublikować zdjęcie na Snapchacie bez napisu z rolki z aparatu?

Aby opublikować zdjęcie na Snapchacie tak, aby nikt nie wiedział, że pochodzi ono z rolki z aparatu, użyj aplikacji LMK (Let Me Know). Dzięki tej aplikacji możesz publikować zdjęcia z galerii w zwykły sposób. Skorzystaj z powyższego poradnika.

Czy jest jakiś sposób, aby dowiedzieć się, czy przystawka pochodzi z rolki aparatu?

Nie, nie ma możliwości sprawdzenia, czy zdjęcie pochodzi z rolki z aparatu, czy nie. Ale możesz uzyskać pomysł na podstawie rodzaju wysłanych snapów. Jeśli jest to ich zdjęcie, sprawdź pozę i to, jak wyglądają na zdjęciu. Jakie rodzaje snapów wysyłają?

Jak wysłać zdjęcie z aparatu jako bezpośredni snap, a nie wiadomość?

Możesz użyć aplikacji LMK, aby wysłać zdjęcie na Snapchacie z rolki z aparatu, a nie wiadomość. Funkcja LMK (Let Me know) umożliwia wysyłanie zdjęć z rolki aparatu jako zwykłego przystawki.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie