Jak wyświetlić opis w YouTube na telewizorze (krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wyświetlić opis w YouTube na telewizorze (krok po kroku)

Wyświetlanie opisu filmu z YouTube na telewizorze jest łatwe, ale nie jest to możliwe w aplikacji. Możesz zobaczyć opis w YouTube, korzystając z przeglądarki telewizora i wyświetlając wideo na ekranie telewizora. Więcej informacji poniżej.

Jeśli oglądasz przewodnik lub film, który skierował cię do ich opisu Aby kliknąć łącze, aby przejść do witryny lub po prostu wyświetlić tam informacje, możesz wyświetlić opis YouTube na telewizorze.

YouTube jest najpopularniejszą witryną do strumieniowego przesyłania wideo. A oglądanie YouTube na telewizorze jest niesamowite, ale co z tego jeśli próbujesz zobaczyć opis filmu z YouTube na swoim telewizorzejak sobie z tym radzisz?

W tym przewodniku dowiesz się jak znaleźć opis filmu YouTube na swoim telewizorze. Oto przewodnik krok po kroku, jak wyświetlić opis na telewizorze.

Czy mogę wyświetlić opis filmu w aplikacji YouTube TV?

Nie, nie możesz zobaczyć opisu filmu z YouTube na swoim telewizorze, nie jest to możliwe w aplikacji YouTube TV.

YouTube nie udostępnił tej funkcji, a teraz jest tylko kilka roboczych sposobów, aby to zobaczyć.

Jeśli chcesz zobaczyć opis YouTube na telewizorze, możesz to zrobić uzyskać dostęp do witryny YouTube z przeglądarki telewizora. A następnie obejrzyj go tak, jak na komputerze.

Jak zobaczyć opis w YouTube na telewizorze

Chociaż niekoniecznie możesz znaleźć opis filmu z YouTube w swojej aplikacji telewizyjnej, możesz skorzystać ze sposobów, aby go wyświetlić.

Na początek przeczytaj do końca, aby zobaczyć opis w filmie na YouTube. Użyj przeglądarki telewizora, aby zobaczyć opis filmu.

Pierwszym sposobem, w jaki możesz zobaczyć opis filmu na YouTube, jest użycie przeglądarkę internetową telewizora. To prawdopodobnie najlepszy sposób, aby zobaczyć opis filmu w YouTube bez żadnej obsługującej go aplikacji lub urządzenia.

Krok 1: Otwórz przeglądarkę telewizora

Jak wiemy, nie możesz wyświetlić opisu filmu YouTube w aplikacji telewizyjnej, ponieważ nie wiemy. Być może YouTube zdecyduje się go na razie nie dodawać.

Idź do swojego, gdzie twój aplikacje telewizora są, w zależności od używanego inteligentnego telewizora, możesz łatwo uzyskać dostęp do aplikacji telewizyjnych.

Przejdź więc do aplikacji telewizyjnych i poszukaj przeglądarki internetowej. Jeśli nie używasz inteligentnego telewizora, ta metoda nie jest dla Ciebie. Ale to nie znaczy, że nie możesz oglądać YouTube na telewizorze.

🔥 Zalecana:  Społeczność ApeCoin głosuje, czy pozostać na Ethereum

Krok 2: Przejdź do YouTube

Po otwarciu aplikacji przeglądarki internetowej na telewizorze użyj pilota do telewizora i wyszukaj słowo kluczowe Youtube (youtube) lub wpisz adres URL pod adresem www.youtube.com.

Krok 3: Znajdź wideo

Następnie poszukaj wideo, którego opis chcesz zobaczyć. Jeśli znasz nazwę kanału, wyszukaj ją za pomocą pola wyszukiwania.

Stuknij w wideo, aby rozpocząć odtwarzanie po jego znalezieniu, a teraz nadszedł czas, aby zobaczyć opis filmu YouTube na telewizorze.

Krok 4: Wyświetl opis YouTube

Po odtworzeniu wideo możesz zobaczyć opis, tak jak na twoim komputerze.

Przewiń stronę wideo, a zobaczysz podgląd opisu, a następnie dotknij „Pokaż więcej”, aby wyświetlić resztę.

Tutaj, zobaczysz opis filmu poniżejmożesz zobaczyć linki, a nawet je kliknąć.

Inna metoda przeglądania opisu wideo

Jeśli nie masz inteligentnego telewizora, nadal możesz wyświetlić opis YouTube na swoim telewizorze. Większość telewizorów LED jest teraz wyposażona w funkcję przesyłania ekranu lub korzysta z HDMI.

Najpierw musisz sprawdzić, czy Twój smart TV ma funkcję screencastingu.

1. Użyj screencastingu

Więc jeśli nie możesz go zobaczyć za pomocą przeglądarki internetowej na telewizorze, możesz skorzystać z funkcji screencastingu. Możesz zrzut ekranu ze swojego laptopa. to będzie odzwierciedlić ekran komputera na ekranie telewizora.

Jeśli nie wiesz, jak przesłać ekran komputera na ekran oto przewodnik krok po kroku.

Jak wykonać screencast z komputera z systemem Windows 10 na Smart TV

Zanim zaczniesz przesyłać ekran komputera, upewnij się, że te małe wymagania są spełnione.

  • Upewnij się, że zarówno telewizor Smart TV, jak i komputer obsługują technologię Miracast.
  • Smart TV Wi-Fi powinien być włączony i podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, co komputer.
  • Bluetooth powinien być włączony zarówno w smart TV, jak iw komputerze
Krok 1: Naciśnij przycisk Home On TV Remote

Na pilocie telewizora Smart TV naciśnij przycisk Home, a jeśli na pilocie nie ma Home, naciśnij przycisk Input.

Krok 2: Wybierz Project lub Screen Mirroring

W przypadku niektórych modeli telewizorów musisz najpierw wybrać Aplikacje. Użyj pilota i wybierz Project lub Screen mirroring, w zależności od tego, jaki rodzaj odlewania chcesz wykonać.

🔥 Zalecana:  Środki bezpieczeństwa: 12 kroków, jak zabezpieczyć telefon z Androidem
Krok 3: Otwórz ustawienia na swoim komputerze

Otwórz komputer, przejdź do Ustawień, a następnie kliknij Urządzenia w menu Ustawienia systemu Windows.

Upewnij się, że komputer i telewizor Smart TV są podłączone do jednej sieci.

Krok 4: Stuknij w Dodaj Bluetooth lub inne urządzenie

Po dotknięciu Urządzenia zobaczysz Bluetooth i inne ustawienia urządzenia. Tuż pod tytułem sekcji kliknij Dodaj Bluetooth lub inne urządzenia.

Krok 5: Kliknij Bezprzewodowy wyświetlacz lub stację dokującą.

Z menu podręcznego wybierz Wyświetlacz bezprzewodowy lub stację dokującą. A następnie kliknij swój inteligentny telewizor, aby rozpocząć przesyłanie ekranu.

Inne sposoby przesyłania obrazu z komputera na telewizor

Możesz użyć innych sposobów przesyłania ekranu komputera z systemem Windows na telewizor za pomocą kabel HDMI. Użyć Adapter Miracast lub Google Chromecast urządzenie.

Po skonfigurowaniu screencastu z urządzenia na preferowanym telewizorze wszystko, co robisz na komputerze, będzie odbicie w telewizorze.

Na komputerze przejdź do youtube.com i znajdź film, którego opis chcesz zobaczyć.

Podczas odtwarzania wideo przewiń w dół, a zobaczysz podgląd opisu, a następnie dotknij „Pokaż więcej”, aby wyświetlić resztę treści.

Jeśli lubisz oglądać YouTube na telewizorze, możesz przesłać ekran na ekran. Jeśli chcesz cieszyć się screencastingiem na telewizorze, najbardziej preferowany jest komputer lub laptop.

2. Zobacz opis filmu na innym urządzeniu.

Cóż, jeśli nie chcesz wyświetlać ekranu na swoim telewizorze i nie możesz nie chcieć również uzyskać dostępu do przeglądarki internetowej na telewizorze.

Jedyną opcją jest teraz wyświetlić opis filmu na innym urządzeniu jak telefon czy komputer.

Gdy oglądasz film na telewizorze i chcesz zobaczyć opis w YouTube, zatrzymaj film, a na górze zobaczysz tytuł oglądanego filmu.

Następnie przejdź do komputera i uzyskaj dostęp youtube.comlub skorzystaj z aplikacji YouTube na telefonie, aby wyszukać film na telewizorze.

Na komputerze, gdy zobaczysz wideo, odtwórz je, a następnie dotknij Pokaż więcej, aby rozwinąć opis wideo.

Gdy zobaczysz go w swojej mobilnej aplikacji YouTube, dotknij go, a kiedy zacznie się odtwarzać, dotknij Tytuł Filmu (strzałka w dół), aby wyświetlić opis filmu.

Wniosek

Aplikacja YouTube TV nie umożliwia przeglądania opisów, ale dzięki przewodnikowi już wiesz, jak to zrobić. Aby uzyskać dostęp, możesz użyć przeglądarki internetowej telewizora YouTube.com i wyświetlić go z sieci.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć czyjś tiktok po numerze telefonu

Możesz także przesłać ekran komputera, aby obejrzeć go w telewizji, ale jakoś tak wystarczy wyświetlić go na komputerze lub telefonie Następnie.

Jeśli chcesz zobaczyć opis bez przeglądarki internetowej lub screencastingu w telewizji, cóż, nie ma innej opcji.

Nie wiemy, kiedy YouTube wprowadzi tę funkcję do aplikacji telewizyjnej, ale w międzyczasie możesz użyć metody z tego przewodnika.

Często Zadawane Pytania

Jak klikać opisy w YouTube na telewizorze?

Możesz użyć pilota Smart TV, gdy przeglądasz w przeglądarce internetowej, przewiń wideo w dół do linku i naciśnij enter na pilocie.

Aby wyświetlić komentarze na telewizorze YouTube Smart TV, przejdź do przeglądarki internetowej, dotknij wideo, przewiń w dół po opisie, zobaczysz komentarze do wideo.

Jak wyświetlić opis na YouTube?

Aby wyświetlić opis w YouTube TV, otwórz przeglądarkę internetową na telewizorze, przejdź do Youtube.com, znajdź film, otwórz go, a następnie przewiń w dół. Zobaczysz wyświetlany opis programu. Stuknij w Pokaż więcej, aby wyświetlić pełną zawartość.

Dlaczego nie widzę opisów filmów w YouTube TV?

Ponieważ korzystasz z aplikacji YouTube na telewizorze, przejrzyj opis potrzebny do korzystania z przeglądarki internetowej. Aplikacja YouTube TV obecnie nie umożliwia przeglądania opisów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie