Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy (6 sposobów)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy (6 sposobów)

Czy chcesz oglądać czyjąś historię na Instagramie bez jej wiedzyG? Umożliwi to ukrycie profilu i wyświetlenie historii danej osoby bez wiedzy użytkownika, że ​​to Ty.

Anonimowe oglądanie historii na Instagramie jest możliwe, musisz po prostu zrobić to, co robiłeś wcześniej, ale z innym kontem. Mamy różne sposoby, aby pomóc Ci przeglądać historie bez ich wiedzy.

Gdy ktoś opublikuje historię na Instagramie, a ty ją obejrzysz, będzie wiedział, że ją obejrzałeś, nawet jeśli go nie obserwujesz. Więc jeśli będziesz ich śledzić, czy nie, nadal zostaniesz złapany, jeśli obejrzysz ich historię.

W tym przewodniku pokażemy Ci jak oglądać czyjąś historię na Instagramie bez jej wiedzy. Masz 6 różnych sposobów anonimowego przeglądania czyjejś historii, więc oto jak to zrobić, ale przedtem jest pytanie.

Czy możesz oglądać historię na Instagramie bez ich wiedzy?

Możesz oglądać historie na Instagramie, nie wiedząc, że to ty, ale konto musi być publiczne.

Nie możesz przeglądać historii konta prywatnego, jak wiesznawet jeśli korzystasz z metody, którą udostępniamy poniżej.

Z wyjątkiem tego, że podążasz za osobą. Istnieją różne sposoby anonimowego oglądania historii na Instagramie.

Możesz użyć konta innej osoby, aby obejrzeć historię na Instagramie lub utworzyć nowe konto do swojego stalkingu.

Możesz także użyć swojego konta do oglądania relacji na Instagramie, tak aby osoba nie dowiedziała się, że to Ty.

Jak oglądać czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy

Mamy tutaj sześć przewodników, które pomogą Ci przeglądać czyjeś historie na Instagramie bez wiedzy, że to Ty. Aby oglądać historie na Instagramie, oto sześć metod, których możesz użyć, aby przejść anonimowo.

1. Użyj innego konta na Instagramie

Jeśli jesteś głównym użytkownikiem mediów społecznościowych, będziesz wiedział, że posiadanie więcej niż jednego konta jest koniecznością. Dzięki tym kontom możesz robić różne rzeczy online anonimowo.

Jeśli masz inne konto na Instagramie, możesz przeglądać czyjeś historie na Instagramie. To konto zostanie utworzone w taki sposób, że nie będzie można Cię namierzyć.

Jeśli jeszcze nie utworzyłeś konta, możesz to zrobić teraz. Użyj swojego konta na Facebooku, numeru telefonu lub adresu e-mail, aby założyć nowe konto, a będziesz przeglądać czyjeś historie spokojnie, bez wiedzy, że to ty.

🔥 Zalecana:  Jak stwierdzić, czy ktoś cię okłamuje (20 znaków)

Możesz łatwo przełączać się między kontem głównym a kontem utworzonym anonimowo.

2. Użyj trybu samolotowego (wyłącz połączenie internetowe)

To jest całkiem najlepsze tutaj, ponieważ dzięki tej metodzie możesz korzystać ze swojego konta, ale musisz być ostrożny z tą metodą, aby potajemnie przeglądać historie na Instagramie.

Jeśli jesteś dobry z ręki, możesz to przeciągnąć.

Korzystanie z trybu samolotowego umożliwia oglądanie czyichś historii na Instagramie, gdy wszystko zostanie wstępnie załadowane.

Aby to wypróbować, gdy masz połączenie z siecią Wi-Fi lub korzystasz z sieci komórkowej, możesz przeglądać historie.

Otwórz aplikację Instagram i załaduj wszystko, co pozwoli ci przeglądać zdjęcia, nawet jeśli wyłączysz dane.

Teraz przejdź do strony profilu użytkownika i poczekaj od kilku sekund do minuty. Dzięki temu Instagram będzie mógł załadować zawartość strony i historie opublikowane przez osobę.

Teraz przesuń palcem od góry w dół i włącz tryb samolotowy (lub wyłącz połączenie z siecią komórkową) z panelu sterowania na Androidzie i iPhonie.

Na stronie osoby dotknij jej profilu, aby wyświetlić opublikowane przez nią historie. Instagram pozwoli ci zobaczyć historię bez nagrywania.

Ponieważ nie ma połączenia, które czytasz, że przeglądasz historię tej osoby.

Jeśli chcesz, obejrzyj historię użytkownika do końca.

Jeśli znajdziesz jakąś historię, która się nie załadowała, wróć do swojego kanału na Instagramie, włącz dane i przejdź do historii danej osoby, a następnie poczekaj 30 sekund na załadowanie zawartości historii.

Następnie włącz tryb samolotowy (lub wyłącz transmisję danych), aby wyświetlić ich historie na Instagramie.

3. Wykonaj sztuczkę z półprzesuwaniem

Oprócz korzystania z konta do oglądania relacji na Instagramie w trybie samolotowym, możesz zrobić małą sztuczkę polegającą na półprzesuwaniu.

Stworzony dla osób o lepkich dłoniach. Jest to jednak ograniczone tylko do zdjęć i podczas korzystania z tej metody można wyświetlić tylko pierwszą historię.

Przed Historią danej osoby dotknij wcześniejszej historii, a kiedy dojdziesz do ostatniej, jeśli jest więcej niż jedna, dotknij i przytrzymaj i przeciągnij w lewo (nie puszczaj ręki), ponieważ stamtąd osoba będzie mogła wiem, że oglądałeś ich historię.

Niech twoja ręka trzyma się bez wyjmowania jej, po obejrzeniu zdjęcia możesz przesunąć do tyłu, rysując w prawo.

Korzystając z tej metody, nie puszczaj palca z telefonu, przytrzymaj go do połowy podglądu zdjęcia, a następnie przeciągnij w prawo, aby zachować go na przyjęciu.

🔥 Zalecana:  Jak długo trwa przeniesienie numeru?

Pamiętaj, że możesz użyć tej metody tylko do wyświetlenia zdjęcia w relacji, nie możesz obejrzeć filmu i dotyczy to tylko pierwszego zdjęcia.

4. Korzystaj z telefonu znajomych

Jest to dość związane z tworzeniem dodatkowego konta, jeśli zamierzasz przeglądać historie anonimowo.

Ale co, jeśli użyjesz telefonu znajomego, aby wyświetlić historię tej osoby na Instagramie? Nie ma nic złego w próbowaniu, po prostu inna osoba obejrzy ich historię.

Nie ma tu żadnego haczyka, po prostu zwykły facet przechodzący przez czyjąś historię.

Nie ma tu wiele, jeśli masz tego bliskiego przyjaciela lub musisz zrobić, jeśli zostaniesz poproszony, możesz użyć jego konta, aby obejrzeć historię na Instagramie, nawet nie podejrzewając, że to ty.

Możesz to zrobić, jeśli nie chcesz tworzyć kolejnego konta na Instagramie, a chcesz je tylko utrzymywać i używać na swoim urządzeniu.

I nie jesteś fanem posiadania dwóch oddzielnych kont. Możesz użyć któregokolwiek z członków swojej rodziny, jeśli to nie będzie problem, założę się, że nie powinno.

5. Korzystaj z Witryny osób trzecich

Jeśli nie chcesz tworzyć kolejnego konta lub korzystać z telefonu znajomego lub rodziny, ponieważ nie chcesz, aby wiedzieli, co robisz, możesz skorzystać z dowolnej strony internetowej innej firmy, która umożliwia anonimowe przeglądanie czyichś historii na Instagramie , nawet bez logowania.

Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają przeglądanie historii na Instagramie bez logowania.

Pamiętaj, że możesz przeglądać tylko historie kont na Instagramie, które są publiczne. Jeśli wstawisz profil prywatny, nie będziesz mógł zobaczyć ich historii.

Aby przeglądać konta bez logowania się na swoje konto, możesz użyć InsatStories które pomogą Ci przeglądać wszelkie publiczne historie kont na Instagramie.

Z innymi jak nadmuchać I Przeglądarka Anon IGmożesz anonimowo oglądać historie na Instagramie.

6. Oglądaj Instagram Stories w ostatniej chwili

Jeśli użytkownik publikuje tylko jedną historię na swoim koncie, możesz wykorzystać ostatnią chwilę, aby obejrzeć jego historie na Instagramie.

Nie będą wtedy na granicy sprawdzać wyświetleń, bo czas na zdjęcia się skończył.

Ale skąd wiesz, że historia wkrótce wygaśnie: użyj metody półprzesunięcia. Ale nie możesz tego użyć, jeśli dana osoba przesłała więcej niż jedną historię. (Dla filmów)

Wniosek

Oglądanie historii na Instagramie bez ich wiedzy można osiągnąć, korzystając po prostu z opcji strony trzeciej, w której nawet nie trzeba się logować ani uiszczać opłaty, to nic nie kosztuje. Zamiast tego możesz użyć swojego konta na Instagramie.

🔥 Zalecana:  Bill Gates krytykuje kryptowalutę, NFT i znudzone małpy

Inną metodą, która pozwala łatwo przeglądać historie na Instagramie, jest utworzenie kolejnego konta.

Możesz użyć tego konta do oglądania historii na ich stronie bez wiedzy, że to ty.

Korzystanie z telefonu znajomego może być również bezpieczną opcją lub korzystanie z telefonu rodzeństwa. Inne metody, takie jak przesuwanie do połowy, pozwalają zobaczyć tylko pierwszą historię.

A jeśli osoba opublikowała tylko 1 historię, możesz ją zobaczyć, gdy chce wygasnąć.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz oglądać czyjąś historię na Instagramie bez jej wiedzy?

Tak, możesz oglądać czyjś Instagram bez jego wiedzy. Najlepszym sposobem na anonimowe oglądanie historii na Instagramie jest użycie innego konta. Dzięki temu możesz potajemnie zobaczyć ich historie. Lub użyj swojego konta i wyłącz dane podczas wstępnego ładowania treści.

Jak przeglądać Instagram Story bez konta

Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają przeglądanie historii na Instagramie bez konta. Umożliwiają anonimowe przeglądanie czyichś historii na Instagramie, nawet bez logowania. Możesz użyć InsatStories.

Jak oglądać historię na Instagramie bez znajomości trybu samolotowego

Gdy masz połączenie z Internetem Otwórz aplikację Instagram i załaduj wszystko, co pozwoli ci przeglądać zdjęcia, nawet jeśli wyłączysz transmisję danych. Teraz przejdź do strony profilu użytkownika i poczekaj od kilku sekund do minuty.

Dzięki temu Instagram będzie mógł załadować treści i historie opublikowane przez użytkownika. Włącz tryb samolotowy i obejrzyj relację na Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie