Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię w aplikacjach na Androida i iPhone’a

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię w aplikacjach na Androida i iPhone’a

Gdy ktoś zablokuje Ci możliwość wysyłania wiadomości w większości aplikacji na Androida i iPhone’a, prawdopodobnie nie będziesz otrzymywać żadnych powiadomień, a wiele z tych aplikacji nie pozwala na ciągłą komunikację po zablokowaniu jednej osoby. Istnieją jednak sposoby, aby wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię na Androidzie, iPhonie i aplikacjach społecznościowych.

Zanim przejdziesz od razu do tego, musisz najpierw potwierdzić, czy wysłanie wiadomości zostało zablokowane.

 • Jeśli na telefonie wciąż otrzymujesz komunikat „Wiadomość nie została dostarczona” lub nie ma żadnego powiadomienia o dostarczeniu wiadomości, Twój numer mógł zostać zablokowany. Jeśli próbujesz zadzwonić do tej osoby, ale nie możesz się połączyć, potrzebujesz potwierdzenia.
 • W mediach społecznościowych, jeśli stwierdzisz, że wszystkie Twoje wiadomości nie zostały dostarczone i nie możesz już przeglądać profilu osoby, zostałeś zablokowany.

Teraz, gdy potwierdziłeś, czy zostałeś zablokowany, sprawdźmy, jak możesz obejść wysyłanie SMS-ów do kogoś, kto zablokował Cię w aplikacjach na Androida i iPhone’a.

Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto Cię zablokował na Androidzie

Wykonaj poniższe czynności, aby wysłać SMS-a do każdego, kto zablokował Twój numer telefonu.

 • W sklepie Google Play wyszukaj Aplikacja SpoofCard.
 • Pobierać I zainstalować aplikacja na telefonie z Androidem.
 • Następnie otwórz aplikację i na strona nawigacjiwybierać Fałszywy tekst.
 • Kliknij Nowy fałszywy tekst

W odpowiednim miejscu wpisz numer telefonu osoby, do której chcesz wysłać SMS-a. Możesz przyznać aplikacji dostęp do kontaktu w telefonie, aby ułatwić wybór numeru telefonu. Wpisz wiadomość i wyślij ją do tej osoby.

Alternatywnie możesz wysłać SMS-a do osoby za pomocą dowolnej anonimowej usługi SMS-ów, która umożliwia wysyłanie wiadomości do kogokolwiek przez Internet. Niektóre popularne anonimowe usługi SMS-ów obejmują:

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z pokoju na Facebooku i komunikatorze do czatu wideo

Po prostu odwiedź witrynę, wprowadź numer telefonu, na który chcesz wysłać SMS-a, napisz wiadomość i kliknij przycisk wyślij.

Przeczytaj także: Jak stać się wirusowym na TikTok

Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię na Instagramie

Jeśli ktoś zablokuje Cię na Instagramie, nie możesz do niego wysłać SMS-a za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Istnieje jednak kilka sztuczek, które można wyciągnąć.

Możesz utworzyć inne konto na Instagramie i wysłać do nich SMS-a za pośrednictwem nowego konta. Ułatwia to zażądanie odblokowania konta.

Możesz poprosić znajomego o dostęp do jego konta na Instagramie i wysłać wiadomość do osoby, która zablokowała Cię za pośrednictwem tego konta. Ewentualnie skontaktuj się z tą osobą za pośrednictwem jej numeru telefonu, aby poprosić o odblokowanie konta, na wypadek gdyby między wami nie było żadnych złych stosunków.

Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię na Snapchacie

Tak jak w przypadku każdej innej platformy mediów społecznościowych, gdy ktoś zablokuje Cię na Snapchacie, nie będziesz mógł wysłać do niego wiadomości bezpośrednio przez swoje konto Snapchat. Istnieją jednak dwie sztuczki, które możesz wykonać.

Utwórz nowe konto Snapchat lub użyj drugiego konta (jeśli je masz), aby dodać osobę jako znajomego, aby z nią rozmawiać. Możesz poprosić ich o odblokowanie Cię w ten sposób.

Jeśli oboje macie wspólnego znajomego, poproś znajomego o powiadomienie go o problemie i poproś o odblokowanie konta. Możesz także skontaktować się z osobą na innych kontach w mediach społecznościowych, aby się do niej odwołać.

Czytaj także: Czy TikTok płaci twórcom?

Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię w iMessage iPhone’a

Możliwe jest wysłanie SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię na iPhonie iMessage. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić identyfikator dzwoniącego. Aby zmienić identyfikator dzwoniącego,

🔥 Zalecana:  Ile kosztuje 8 cyfr? Najlepsze oferty pracy i sposoby na 8-cyfrową pensję
 • Iść do Ustawienia na Twoim iPhonie
 • otwarty Wiadomości
 • Kliknij Wyślij i odbierz
 • Dalej, znajdź Można się z Tobą skontaktować przez iMessage pod adresem i kliknij go
 • Kliknij Dodaj kolejny e-mail i wpisz nowy adres e-mail
 • Jak najszybciej zweryfikuj ten adres e-mail
 • Następnie przejdź do „Rozpocznij nowe rozmowy od” i wybierz nowy adres e-mail, który właśnie zweryfikowałeś

Sztuczka polega na tym, że Twój iMessage na ten numer zostanie wysłany, ponieważ tylko poprzedni adres e-mail został zablokowany, a nie nowo zweryfikowany adres e-mail.

Przeczytaj także: Co oznaczają inni użytkownicy Snapchata na Snapchacie

Jak wysłać SMS-a do kogoś, kto zablokował Cię na WhatsApp

Można do niego podejść na dwa sposoby,

 • Usuń i ponownie aktywuj swoje konto WhatsApp: Aby wysłać SMS-a do osoby, która zablokowała Twój numer w WhatsApp, musisz najpierw usunąć swoje konto. Upewnij się, że pamiętasz szczegóły swojego konta, ponieważ usunie to większość Twoich spersonalizowanych ustawień. w ustawienia zakładka, będziesz mógł Usuń konto pod zakładka konta. Otwórz WhatsApp i skonfiguruj go w normalny sposób. Do tej pory powinieneś być w stanie wysłać wiadomość do każdego, ponieważ usunąłeś swoje konto.
 • Poproś wspólnego znajomego o utworzenie grupy i dodanie osoby: Wspólny znajomy może utworzyć grupę na WhatsApp i dodać Ciebie oraz osobę, która zablokowała Ci możliwość wysyłania SMS-ów na WhatsApp. W ten sposób możesz wysłać wiadomość do tej osoby w grupie. Po wcześniejszym uzgodnieniu twórca grupy może ją opuścić, aby tylko wy dwoje mogli wysyłać i odbierać wiadomości.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie

 1. Zaloguj się na Instagramie
 2. Wprowadź adres URL www.instagram.com/nazwa_użytkownika (musisz zastąpić „nazwę użytkownika” w adresie URL uchwytem danej osoby na Instagramie) na komputerze
 3. Jeśli zobaczysz wyskakujący komunikat: „Przepraszamy, ta strona jest niedostępna”, prawie na pewno zostałeś zablokowany, pod warunkiem, że nie usunęli swojego konta na Instagramie.
🔥 Zalecana:  50 fanfiction o Power Rangers, które trzeba przeczytać

Jednym ze sposobów upewnienia się, że mogłeś zostać zablokowany, jest wyszukanie uchwytu, logując się przy użyciu innego konta na Instagramie i wypróbowując powyższe. Jeśli znajdziesz ich stronę, drugie konto zostało zablokowane.

Możesz to sprawdzić i zweryfikować, patrząc na komentarze i polubienia na śledzonym przez nich koncie na Instagramie (jeśli jest to konto prywatne, upewnij się, że oboje obserwujecie to konto). Jeśli znajdziesz jakieś, oznacza to, że nie usunęli swojego konta na Instagramie i zablokowali Cię.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Discordzie?

Próba odpowiedzi na jedną z ich wiadomości na serwerze, z którego oboje korzystacie, może pomóc w ustaleniu, czy zostaliście zablokowani. Jeśli Cię nie zablokowali, zobaczysz emotikon pokazany w Twoim profilu. Z drugiej strony ekran będzie wibrował podczas korzystania z komputera.