Jak wysłać pustą wiadomość na WhatsApp bez żadnej aplikacji (działa)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wysłać pustą wiadomość na WhatsApp bez żadnej aplikacji (działa)

Jako najczęściej używana aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie, możesz wypróbować niektóre nietypowe funkcje podczas korzystania z aplikacji, takie jak wysyłanie pustego tekstu.

Jeśli zawsze chciałeś spróbować wysyłanie pustej wiadomości na WhatsApp i zauważyłeś, że nie możesz tego skutecznie zrobić, oto co należy zrobić.

Aby wysłać pustą wiadomość na WhatsApp, wystarczy skopiować i wkleić specjalny symbol kropki lub użyć aplikacji No Word, aby wysłać pusty tekst.

W tym artykule dowiesz się jak możesz wysyłać puste wiadomości na WhatsApp bez korzystania z aplikacji i z aplikacją. Będziesz mógł to zrobić na swoim Androidzie, iPhonie lub WhatsApp w sieci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ukryć swój status online w WhatsApp

Jak możliwe jest wysłanie pustej wiadomości na WhatsApp

Bardzo możliwe jest wysłanie pustego SMS-a na WhatsApp, wypróbowałem to i działa. To nie powinno zająć ci czasu. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić, a następnie wysłać.

Możesz także użyć aplikacji No Word dla WhatsApp, jest to kolejna opcja, której możesz spróbować użyć do wysyłania pustych wiadomości w aplikacji do przesyłania wiadomości.

Będziesz mógł korzystać z tego przewodnika, aby wysyłać puste wiadomości tekstowe do znajomych na znajomym w WhatsApp. Może to działać na Twoim Androidzie lub iPhonie, a nawet w sieci WhatsApp.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wykonać kopię zapasową czatów i multimediów WhatsApp

Jak wysłać pustą wiadomość na WhatsApp

Użytkownicy, którzy zawsze chcieli wysłać pustą wiadomość na WhatsApp, mogą potwierdzić fakt, że samo naciśnięcie przycisku spacji nie powoduje wysłania pustej wiadomości.

Jeśli dodasz spację bez żadnego innego znaku, WhatsApp wykryje, że masz pustą wiadomość i automatycznie ukryje przycisk „Wyślij”.

🔥 Zalecana:  Czy możesz dowiedzieć się, kiedy utworzono konto Gmail?

Oto, jak możesz wysłać pusty tekst na WhatsApp z aplikacją w telefonie i bez niej.

Kopiuj i wklej bez żadnej aplikacji

Dzięki tej opcji będziesz mógł wysyłać puste wiadomości tekstowe przez WhatsApp bez korzystania z aplikacji na urządzeniu mobilnym. Wszystko czego potrzebujesz to Kopiuj „ ຸ” i pasta go do WhatsApp i wysłał go.

Krok 1: Otwórz WhatsApp

Otwórz WhatsApp na swoim Androidzie lub iPhonie, a jeśli wysyłasz przez sieć WhatsApp na swoim komputerze, to również działa.

Teraz otwórz rozmowa kontaktowa jeśli chcesz wysłać pustą wiadomość tekstową.

Krok 2: Skopiuj ten symbol

Skopiuj to symbol „⇨ ຸ”, a następnie wklej go do konwersacji osoby, do której chcesz wysłać pustą wiadomość, a następnie usuń znak strzałki.

Możesz także skopiować tylko „ ຸ”, jeśli możesz i wkleić go w oknie wiadomości. Ten kropka sam robi wszystkie puste wiadomości.

Po wklejeniu kropki lub pozostałych tylko kropek będziesz mógł ją wysłać. Po wysłaniu go wiadomość pojawi się jako pusta.

Ta metoda pozwoli Ci wysłać puste miejsce w WhatsApp na urządzeniach z Androidem i iOS.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zarządzać pamięcią masową w WhatsApp za pomocą nowego narzędzia do zarządzania

Użyj „NoWord” dla aplikacji WhatsApp

Możesz także użyć aplikacji „NoWord for WhatsApp”, aby wysłać pustą wiadomość w WhatsApp na Androida. The Aplikacja NoWord jest niedostępna na iPhonie lub iPadzie.

Krok 1: Pobierz No Word dla WhatsApp

Otwórz aplikację Sklep Play i wyszukaj NoWord dla WA aplikację, a następnie ją zainstaluj. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i kliknij przycisk „Wyślij” u dołu aplikacji.

Możesz także dotknąć opcji Kopiuj i pasta w dowolnej rozmowie WhatsApp do wysłania.

Krok 2: Wybierz użytkownika WhatsApp

Wybierać użytkownika WhatsApp, do którego chcesz wysłać pustą wiadomość, i ponownie kliknij przycisk „Wyślij”, aby wysłać do niego pustą wiadomość.

🔥 Zalecana:  Ekspert Metaverse: sezon pierwszy | Post Metaverse

Jeśli chcesz wyślij pusty tekst na iPhone’anie będziesz w stanie uzyskać aplikacja. Ale jeśli masz telefon z Androidem, możesz pobrać aplikację i wysłać pusty tekst do Kontakt iPhone’a. Następnie skopiuj pusty tekst i wyślij go każdemu, do kogo chcesz wysłać pustą wiadomość.

Wniosek

Większość ludzi zawsze chciała wiedzieć, jak wysłać pustą wiadomość na WhatsApp.

Do tej pory wysyłanie pustej wiadomości w WhatsApp było uważane za trudne lub prawie niemożliwe, ponieważ pierwotnie WhatsApp nie pozwala na wysyłanie pustej wiadomości.

Dzięki podanym tutaj wskazówkom będziesz mógł teraz wysłać pustą wiadomość do dowolnego ze swoich kontaktów.

Często Zadawane Pytania

Co to jest niewidoczny tekst Whatsapp?

WhatsApp nie pozwala na wysyłanie niewidocznych/pustych/pustych wiadomości przy użyciu zwykłych spacji. Aby obejść ten problem, musisz użyć symbolu, który wygląda jak kropka.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie