Jak wysłać fałszywy obraz na żywo w Kik [Step-By-Step]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wysłać fałszywy obraz na żywo w Kik [Step-By-Step]

Jeśli po prostu spotkałeś kogoś na Kik, a ta osoba poprosiła Cię o przesłanie swojego zdjęcia z kamery na żywo. Ale ty nie chcesz wyślij zdjęcie na żywo siebie w Kik do osobya zamiast tego chcesz łowić sumy, wysyłając a fałszywy obraz na żywooto jak to zrobić.

Nie możesz wybrać zdjęcia z rolki aparatu i wysłać go jako obraz na żywo w Kik, ponieważ aplikacja poinformuje o tym odbiorcy, że zdjęcie nie zostało zrobione aparatem Kik.

Najlepszym sposobem na wysłanie fałszywego obrazu z kamery na żywo w Kik jest użycie aplikacji innej firmy na urządzeniu z Androidem lub iOS. Ponieważ jest to najpopularniejsza anonimowa aplikacja do przesyłania wiadomości, natychmiastowe wysyłanie komuś zdjęcia na żywo nie jest właściwe.

W tym przewodniku dowiesz się jak wysłać fałszywe zdjęcie na żywo w Kiki użyj go, aby oszukać odbiorcę, aby pomyślał, że jesteś wysyłając go z aplikacji kamery na żywo Kik. Napisaliśmy, jak możesz to zrobić za pomocą aplikacji innej firmy wyślij fałszywe zdjęcie na żywo w Kik.

Notatka: Nie możesz już wysyłać fałszywych zdjęć z kamery na żywo na Kik, aplikacja nie jest dostępna dla nowszych modeli Androida.

Co to jest fałszywy obraz z kamery na żywo

Fałszywe zdjęcie na żywo w Kik to zdjęcie, które wysłałeś do kogoś ze swojej galerii zamiast z aplikacji aparatu Kik.

Korzystanie z fałszywego obrazu z kamery na żywo umożliwia wysyłanie istniejących zdjęć jako najnowszego zdjęcia na Kik bez wiedzy odbiorcy.

Jeśli wyślesz zdjęcie bezpośrednio do aplikacji Kik ze swojej galerii, osoba ta będzie wiedziała, że ​​zrobiłeś już to zdjęcie. I wysłałeś go z rolki z aparatu w telefonie.

Wysłanie komuś zdjęcia z kamery na żywo w aplikacji Kik sprawi, że zobaczy, że jesteś prawdziwy.

Bo będzie A ikona aparatu w podpisie. Jak więc sprawić, by istniejące zdjęcie wyświetlało ikonę aparatu w podpisie?

Złapać osobę w aplikacji Kik za pomocą fałszywego obrazu na żywo, nie będziesz używać swojego istniejącego zdjęcia z galerii bezpośrednio w aplikacji Kik. Bo poznają po malutkim podpisie pod zdjęciem.

Aby wysłać fałszywe zdjęcie z kamery na żywo w Kik, tak aby ikona aparatu była wyświetlana, będziesz musiał użyć aplikacji innych firm, takich jak Gallery Cam, AppValley i Fake Camera Kik App.

Pomoże Ci to wykorzystać zdjęcie z galerii urządzenia jako obraz z kamery na żywo w Kik.

Więc jeśli ty użyj fałszywej aplikacji kamery na żywo wtedy doda a ikona aparatu na dole twojego zdjęcia.

W ten sposób dana osoba nie będzie wiedziała, czy obraz pochodzi bezpośrednio z kamery na żywo Kik, czy z istniejącej z rolki aparatu urządzenia.

Czy mogę wysłać fałszywe zdjęcie z kamery na żywo na Kik?

Tak, możesz wysyłać fałszywe zdjęcia na żywo w Kik za pomocą aplikacji innych firm.

Możesz wysłać go do kogokolwiek, jeśli nie chcesz, aby znał Twoją twarz lub jeśli nie jesteś jeszcze gotowy w tej chwili.

Możesz użyć różnych fałszywych aplikacji aparatu, aby wysłać fałszywe zdjęcie na żywo na Kik.

Więc jeśli chcesz użyć któregokolwiek z istniejących zdjęć z rolki aparatu w telefonie, możesz użyć aplikacji takich jak Galeria Cam, Fałszywy aparat fotograficznyLub Dolina aplikacji dla iOS.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację, dać pozwolenie na dostęp, a wtedy będziesz mógł wyślij dowolne istniejące zdjęcie jako obraz z kamery na żywo.

Czy używanie fałszywego zdjęcia z aparatu dla Kika jest bezpieczne?

Tak, używanie fałszywego obrazu z kamery na żywo dla Kika jest bezpieczne.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację innej firmy z ich strony internetowej lub sklepu z aplikacjami innej firmy.

Zawsze możesz zdecydować się na użycie aplikacji antywirusowej do przeskanowania aplikacji.

Android obsługuje dwie aplikacje, które pozwalają wyślij fałszywe zdjęcie na żywoale aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play, więc musisz ją pobrać ze strony aplikacji.

Śmiało można powiedzieć, że nic złego się nie dzieje i korzystanie z fałszywej aplikacji aparatu na Kik jest bezpieczne.

A Kik nie blokuje kont ani nie ogranicza twojego konta, jeśli korzystasz z aplikacji innej firmy na swoim koncie. Więc nie martw się, możesz go użyć.

Jak wysłać fałszywe zdjęcie z kamery na żywo w Kik na Androida

Android to otwarty system operacyjny, co oznacza, że ​​zawsze jest więcej aplikacji, które pozwalają ci robić określone rzeczy na platformie.

🔥 Zalecana:  Rozmowa na temat przyszłości kryptowalut, Metaverse i sztucznej inteligencji z partnerem HashKey Capital, Xiao Xiao

Jeśli używasz aplikacji Kik na Androida, możesz wysłać fałszywe zdjęcie z kamery na żywo.

Aby to zrobić, potrzebujesz aplikacji innej firmy, takiej jak Galeria Cam, lub Fałszywa aplikacja Live Camera. Aby rozpocząć, musisz pobrać aplikację z ich oficjalnej strony.

Notatka: Kamera Gallery Cam nie jest już dostępna w Sklepie Play, możesz ją pobrać ze sklepu innej firmy. Aplikacja nie działa na nowsza wersja Androida i zaktualizowaną aplikację Kik. Aby korzystać z aplikacji Gallery Cam, potrzebujesz systemu Android w wersji 8 lub starszej oraz a Wersja Kika od 16 do 2019r.

Aplikacji Gallery Cam można używać do wysyłania fałszywych zdjęć z kamery na żywo do Kik na urządzeniu z Androidem.

A aplikacja jest łatwa w użyciu. Aby rozpocząć, możesz pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz aplikację Gallery Cam z dowolnego sklepu strony trzeciej. Po pobraniu aplikacji na urządzenie zainstaluj ją.

Aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play, więc jeśli chcesz ją pobrać, możesz przejść z góry na dół lub po prostu wyszukać Gallery Cam w Google.

Krok 2: Otwórz aplikację Kik

Jeśli masz zainstalowaną aplikację Gallery Cam na urządzeniu z systemem Android, otwórz aplikację Kik.

Nie ma wielu rzeczy, które musisz zrobić z Gallery Cam. Musisz tylko postępować zgodnie z aplikacją Kik.

W aplikacji Kik przejdź do sekcji czatu i znajdź osobę, do której chcesz wysłać obraz na żywo.

Krok 3: Wyślij obraz na żywo

Po otwarciu czatu, do którego chcesz wysłać obraz na żywo, dotknij ikony aparatu w lewym dolnym rogu. Następnie wybierz aplikację Gallery Cam.

Możesz ustawić Gallery Cam jako domyślny aparat, aby używać go zawsze, gdy chcesz użyć istniejącego zdjęcia z rolki aparatu lub zrobić nowe zdjęcie.

Krok 4: Wybierz istniejący obraz

Po wybraniu aplikacji Gallery Cam możesz znaleźć istniejące zdjęcie, które chcesz wysłać tej osobie.

A kiedy wyślesz zdjęcie do osoby, aplikacja umieści ikonę aparatu w podpisie zdjęcia.

2. Korzystanie z aplikacji Fake Camera Kik

Jeśli nie chcesz korzystać z Gallery Cam, możesz także skorzystać z aplikacji Fake Camera Kik, która umożliwia wysyłanie istniejących zdjęć z Twojej galerii jako obrazów na żywo. Zacznij od pobrania aplikacji z tej strony.

Notatka: Aplikacja Fake Camera nie działa w nowszej wersji Androida i zaktualizowanej aplikacji Kik. Aby korzystać z aplikacji Fake Camera Cam, potrzebujesz systemu Android w wersji 9 lub starszej oraz Kik wersjan od 16 do 2019 r.

Krok 1: Pobierz aplikację Fake Camera Kik

Pobierz fałszywy aparat Aplikacja Kik, aby rozpocząć. Aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Po pobraniu aplikacji zainstaluj ją na swoim urządzeniu.

Krok 2: Otwórz aplikację Kik

Otwórz aplikację Kik i zaloguj się na swoim urządzeniu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Następnie przejdź do sekcji czatu i znajdź osobę, której chcesz wysłać obraz na żywo.

Krok 3: Wyślij obraz na żywo

Po otwarciu czatu, do którego chcesz wysłać obraz na żywo, dotknij ikony aparatu w lewym dolnym rogu.

A następnie wybierz istniejące zdjęcie z rolki aparatu, a aplikacja załatwi sprawę.

Jak wysłać fałszywe zdjęcie z aparatu w Kik na iPhone’a

Na iPhonie możesz wysłać fałszywe zdjęcie z kamery na żywo do dowolnej osoby, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację innej firmy ze strony internetowej aplikacji, aby rozpocząć.

Gdy pobierzesz aplikację innej firmy i chcesz z niej korzystać, będziesz potrzebować oryginalnej aplikacji Kik zainstalowanej na swoim iPhonie.

Jeśli aplikacji nie ma na Twoim urządzeniu, aplikacja innej firmy nie będzie działać.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację

Aby móc wysyłać fałszywe zdjęcia na iPhone’a, musisz najpierw pobierz AppValley z oficjalnej strony internetowej.

Po pobraniu aplikacji musisz udzielić App Valley pozwolenia na zainstalowanie aplikacji innej firmy na swoim iPhonie. I otwórz aplikację AppValley po instalacji.

Aplikacja AppValley oferuje jeden z największych wybór nieoficjalnych aplikacji i ulepszeń dla systemu iOS. Możesz pobierać aplikacje AppValley bez jailbreakowania swojego iPhone’a.

Krok 2: Otwórz App Valley i zainstaluj Kik

Jeśli instalacja App Valley została zakończona, musisz otworzyć aplikację. Następnie przejdź do paska wyszukiwania i wyszukaj komunikator Kik.

🔥 Zalecana:  Jak zablokować numer telefonu lub kontakt na urządzeniu z Androidem

Gdy zobaczysz aplikację, zacznij ją pobierać i instalować Kik z App Valley. Jeśli proces instalacji zostanie zakończony, otwórz aplikację Kik.

Krok 3: Zezwól na aplikację Kik

Po otwarciu aplikacji zobaczysz wyskakujący komunikat o błędzie „Niezaufany programista korporacyjny”.

Oznacza to, że Twoje urządzenie nie ma uprawnień do korzystania z aplikacji. Aby z niego skorzystać, musisz przyznać dostęp.

Aby udzielić pozwolenia na dostęp do aplikacji, przejdź do ustawień iPhone’a, stuknij w Ogólne, a następnie stuknij w Zarządzanie profilami i urządzeniami.

Stuknij w oprogramowanie Henan Mobile Games, a następnie włącz Zaufanie, aby udzielić dostępu.

Krok 4: Zaloguj się do Kik

Po przyznaniu pozwolenia aplikacji będziesz mógł teraz wysłać fałszywe zdjęcie z aparatu na swoim iPhonie. W aplikacji Kik z App Valley zaloguj się na swoje konto Kik.

Aby wysłać fałszywe zdjęcie, przejdź do czatu osoby, do której chcesz wysłać zdjęcie, a następnie możesz wybrać istniejące zdjęcie z galerii i wysłać je do tej osoby.

4 powody, dla których ludzie używają fałszywej kamery na żywo w Kik?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ludzie używają fałszywej aplikacji aparatu na Kik, zdziwisz się, że to takie poważne. Możesz także użyć tego, aby wiedzieć, czy ktoś wysłał Ci fałszywe zdjęcie na żywo.

Jest kilka powody, dla których ktokolwiek chciałby użyć fałszywego zdjęcia z kamery na Kikmoże nie są gotowi na zdjęcie z kamery na żywo, chcą pozostać anonimowi, a może są brzydcy?

1. Brak gotowości w tym momencie

Jeśli ktoś wysyła fałszywe zdjęcie z kamery na żywo na Kik, oznacza to, że dana osoba nie jest gotowa do zrobienia zdjęcia na żywo swoim telefonem.

Może być w miejscu, w którym robienie zdjęć nie pasuje, albo właśnie się obudzili.

Można to zastosować do osoby lub Ciebie, która wysyła zdjęcia.

Więc jeśli nie jesteś gotowy lub nie chcesz robić zdjęcia na żywo w tym momencie, możesz użyć istniejącego zdjęcia ze swojej galerii, korzystając z dowolnej fałszywej aplikacji kamery na żywo.

2. Osoba jest brzydka

Trudno powiedzieć, ale jeśli wysyłasz fałszywą aplikację aparatu, może tak być osoba jest brzydka, przykro mi to mówić, ale może być.

I być może nie chcą, aby ta osoba widziała twoją twarz lub to, jak bardzo jest pomarszczona.

Możesz też być nieśmiały lub wstydzić się pokazać swoją twarz na zdjęciu na żywo, a zamiast tego wybierzesz odpowiednie zdjęcie z rolki aparatu i wyślesz je do odbiorcy.

Których nigdy się nie dowiedzą, czy zdjęcie jest prawdziwe, czy nie.

3. Aby pozostać anonimowym

Jeśli wysyłasz fałszywe zdjęcie z kamery na żywo, oznacza to, że możesz chcieć pozostawać anonimowym Na razie.

Ponieważ dopiero zaczynasz poznawać tę osobę i nie chcesz po prostu wysłać jej swojego ostatniego zdjęcia.

Zaufanie komuś online to coś innego, a wysyłanie przypadkowej osobie swoich zdjęć, kiedy po raz pierwszy wchodzisz na czat, to coś innego.

Możesz chcieć poczekać i poznać osobę przed wysłaniem zdjęcia na żywo lub po prostu wysłać fałszywe.

4. Nie chcę wysyłać swojego zdjęcia (Catfish)

Jeśli na cokolwiek chcesz złowić osobę, możesz nie chcieć wysyłać tej osobie swoich prawdziwych zdjęć.

Zamiast tego po prostu wysłałeś kilka losowych zdjęć z galerii telefonu.

To sprawi, że osoba pomyśli, że jesteś osobą, używając swojego przyjaciela jako siebie lub kogokolwiek innego. Robiąc dowcip lub po prostu robiąc to dla zabawy.

Co musisz wiedzieć, wysyłając fałszywe zdjęcia z aparatu na Kik

Jeśli wysyłasz fałszywe zdjęcie z aparatu na Kik, musisz zdawać sobie sprawę z pewnych rzeczy.

Jeśli unikniesz tych wskazówek i wyślesz fałszywe zdjęcie na żywo bez uwzględnienia niektórych rzeczywistych rzeczy, odbiorca będzie wiedział, że to fałszywe zdjęcie na żywo.

Możesz wysyłać fałszywe zdjęcie na żywo, które pokazuje, jak pozujesz na planie, przy samochodzie lub cokolwiek innego.

Wysyłanie zdjęć, które mają o wiele więcej filtrów, to wszystko i więcej, powinieneś wiedzieć przed wysłaniem fałszywego zdjęcia z kamery na żywo na Kik.

1. Nie używaj zdjęć, w których pozujesz

Jeśli nikt ci tego nigdy nie powiedział, to ja to mówię. Jeśli wysyłasz fałszywe zdjęcie z kamery na żywo, nigdy nie pozuj w twoim samochodzie lub cokolwiek w tym zakresie.

🔥 Zalecana:  Rynek Solana NFT Magic Eden przyjmuje Ethereum

Odbiorca uwierzy, że wysłałeś fałszywkę.

W normalnym świecie nikt nie wysyła zdjęć na żywo, gdy są dobrze ubrani i pozują w pobliżu samochodu lub czegoś krzykliwego.

Rozpoznają to jako fałszywe i mogą natychmiast przestać z tobą rozmawiać lub cię zablokować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

2. Nie używaj edytowanych przez siebie zdjęć

Jeśli wcześniej zrobiłeś istniejące zdjęcie i edytowałeś je tak bardzo, że twoja twarz stała się tak wyraźna jak niebo.

Cudownie pojawiacie się na plaży pijąc najdroższe wino, cóż, to zbyt sztuczne i pewnie by się dowiedzieli.

3. Nie nadużywaj wysokiej jakości zdjęć

Jeśli wyślesz komuś fałszywe zdjęcia na żywo i to tak, jakbyś zrobił je aparatem cyfrowym, pokaże to, że jesteś fałszywy.

I nie powinieneś tego robić, wysyłając fałszywy obraz na żywo.

Użyj istniejącego zdjęcia zrobionego telefonem, które wygląda dobrze, a także upewnij się, że ktoś nie robi tego zdjęcia za Ciebie.

4. Selfie są lepsze z fałszywym obrazem na żywo

Najlepszym sposobem na wysłanie fałszywej kamery na żywo jest używając zrobionego zdjęcia jako selfie. Osoba nigdy nie zorientuje się, że to fałszywe zdjęcie z aparatu.

Wszystko, co musisz zrobić, to wyjść na zewnątrz, gdy jesteś wolny i zrobić mnóstwo zdjęć z tobą trzymając telefon.

Następnie możesz wysłać te zdjęcia do każdego, kto poprosi o zdjęcia na żywo.

A czasami lepiej jest być w domu, to zwiększy zaufanie niż wychodzić na zewnątrz.

Możesz także zdecydować o zakryciu twarzy rękoma lub odwróceniu twarzy w lewo lub w prawo.

Wniosek

Fałszowanie obrazu z kamery na żywo to coś, co każdy może zrobić.

Jeśli więc po prostu spotykasz się z osobą na Kik i nie chcesz udostępniać obrazu z kamery na żywo, możesz użyć istniejącego zdjęcia z galerii i sprawić, by wyglądało jak z kamery na żywo.

Jeśli wyślesz stare zdjęcie z rolki aparatu w aplikacji Kik, okaże się, że jest stare i nie zrobiłeś żadnych ostatnich zdjęć.

Ale korzystanie z aplikacji innych firm, takich jak AppValley i aplikacja Gallery Cam, może pozwolić ci używać zdjęcia jako życia.

Jeśli masz coś, co chcesz ukryć, możesz użyć tego środka, aby to ukryć, nawet jeśli jesteś brzydki lub nie chcesz dzielić się swoją twarzą z tą osobą.

Fałszywa aplikacja kamery na żywo jest bezpieczna i nie zawiera wirusów ani niczego podobnego. Jeśli obawiasz się, że Twoje konto zostanie zbanowane za korzystanie z aplikacji innej firmy, nie, nie.

A jeśli jesteś zbyt przestraszony, wyślij prawdziwe zdjęcie na żywo.

Istnieje wiele aplikacji innych firm Kik, a jeśli firma na to nie pozwoli, konta ludzi zostaną zbanowane.

Ale na razie te aplikacje innych firm są bezpieczne w użyciu, użyj ich do wysłania fałszywego obrazu na żywo do osoby, którą właśnie spotkałeś w aplikacji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie