Jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe (2023)

Wypłacać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe? To różne opcje, które możesz wypróbować. Ale będziesz musiał sprzedać swoje aktywa kryptograficzne za walutę Fiata lub na tym poprzestać.

Jeśli masz Bitcoin, Litecoin i USDT, możesz sprzedawać za gotówkę ze sprzedażą lub bez sprzedaży za walutę fiat. Binance ułatwiło każdemu wypłatę środków.

Będziesz mógł skorzystać z różnych opcji, aby otrzymać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe. Możesz użyć karty kredytowej/debetowej, bezpośredniego depozytu za pośrednictwem SEPA, P2P itp.

W tym artykule dowiesz się jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe. Będziesz mógł łatwo uzyskać środki, korzystając z różnych opcji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wypłacić pieniądze z Crypto.Com na konto bankowe

Jak Wypłacić Z Binance Na Konto Bankowe

Jeśli chcesz przelać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe, musisz sprzedać swoje aktywa kryptograficzne za walutę fiat lub bezpośrednio sprzedać krypto.

Wypłać pieniądze z aplikacji Binance na konto bankowe

Aby wypłacić pieniądze z aplikacji Binance na swoje konto bankowe, możesz skorzystać z opcji płatności w swoim regionie. Karta kredytowa/debetowa, SEPA itp.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek aktywa kryptograficzne na Binance, możesz sprzedać monetę za AUD, CAD, GBP lub BUSD, jeśli chcesz wypłacić USD.

Krok 1: Otwórz Binance

Zanim będziesz mógł sprzedać swoje aktywa kryptograficzne za fundusze i otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe, musisz sprzedać krypto za rzekomą walutę fiat.

Krok 2: Sprzedaj Crypto dla Fiata

Będziesz musiał sprzedać/wymienić monetę na lokalną walutę, stuknij w Transakcje w dolnej środkowej części ekranu.

Wybierz moneta/waluta chcesz sprzedać, dotykając BTC/USDT. Wyszukaj BTC/walutę.

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze na konto bankowe w Wielkiej Brytanii, możesz użyć BTC/GBPw przypadku krajów w Europie możesz użyć BTC/EUR i BTC/BUSD, aby wypłacić USD.

Po znalezieniu monety/waluty, za którą chcesz sprzedać, stuknij Sprzedaj, stuknij 100%, aby sprzedać wszystkie BTC, a następnie stuknij Sprzedaj BTC w sekcji handlu.

Krok 3: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Po sprzedaniu kryptowaluty i zakończeniu transakcji możesz teraz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe.

W sekcji Handel stuknij w Fiat. Następnie dotknij Wypłać GBP, a otworzy się nowa strona, wybierz GBP jako walutę, którą chcesz wypłacić.

Możesz zmienić walutę, jeśli chcesz. Stuknij Kontynuuj i wprowadź kwotę pieniędzy, którą chcesz wysłać na swoje konto bankowe. Dodaj informacje o płatności.

Dokończ weryfikację bezpieczeństwa wtedy pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wypłacić pieniądze z portfela powierniczego na konto bankowe

Wypłać pieniądze z aplikacji Binance na konto bankowe za pomocą P2P

Aby wypłacić pieniądze z aplikacji Binance na swoje konto bankowe, możesz również skorzystać z opcji wypłaty P2P.

Jeśli masz jakiekolwiek aktywa kryptograficzne na Binance, możesz sprzedać monetę za USDT, BTC, BUSD itp., aby móc sprzedawać na P2P.

Krok 1: Otwórz Binance

Zanim będziesz mógł sprzedać swoje aktywa kryptograficzne za fundusze i otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe, musisz sprzedać kryptowalutę za tę, którą kupują ludzie.

Krok 2: Sprzedaj kryptowaluty za USDT

Będziesz musiał sprzedać/wymienić monetę na USDT, stuknij w Transakcje w dolnej środkowej części ekranu. Ponieważ BTC/USDT jest ustawione domyślnie, nie ma potrzeby wybierania żadnej innej monety.

Stuknij w Sprzedaj, a następnie wybierz procent sprzedaży na 100%. Teraz dotknij Sprzedaj BTC. BTC zostanie sprzedane za USDT.

Możesz także zdecydować się nie sprzedawać BTC za USDT i sprzedawać je bezpośrednio na rynku P2P. Istnieją ograniczone aktywa kryptograficzne, które możesz sprzedać.

Krok 3: Przenieś USDT ze spotu do portfela P2P

Gdy sprzedasz Bitcoin za USDT i transakcja zostanie zakończona, będziesz musiał to zrobić przenieś USDT z Portfela Spot do Portfela P2P.

Stuknij Portfele w prawym dolnym rogu paska nawigacyjnego Binance, a następnie stuknij Spot na górnym pasku. Na stronie Spot dotknij Transfer, aby wysłać USDT z Portfela Spot do Portfela P2P.

Upewnij się, że wysyłasz z portfela Spot do P2P. Wybierz USDT lub krypto, które chcesz sprzedać, wprowadź kwotę, a następnie dotknij Potwierdź.

Krok 4: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Teraz będziesz mógł wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. Przejdź do sekcji Transakcje i dotknij opcji P2P. To przed Fiatem z górnej belki.

🔥 Zalecana:  Przejdź się, zanim zaczniesz biegać: potrzeba powiedzenia NIE silosowi danych

Stuknij w Sprzedaj i wybierz USDT jako kryptowalutę, którą chcesz sprzedać. Stąd możesz zobaczyć ludzi, którzy chcą kupić USDT, możesz wybierz kogo chcesz sprzedać Do na podstawie ceny.

Będziesz w stanie filtr na podstawie kwoty, którą chcesz sprzedać USDT. Metoda płatności, której chcesz użyć, aby otrzymać fundusz.

Stuknij Sprzedaj i wprowadź kwotę USDT, którą chcesz sprzedać. Ponieważ nie dodałeś jeszcze swojego konta bankowego, musisz to zrobić teraz.

Stuknij w sekcję Wybierz metodę płatności, stuknij w Dodaj przelew bankowy i wybierz opcję płatności, której chcesz użyć, aby otrzymać środki na swoje konto bankowe.

Upewnij się, że jest to ta sama nazwa, której użyłeś podczas tworzenia konta Binance.

Po dodaniu konta bankowego wróć do Sprzedaj stronę USDTi upewnij się, że wpisałeś kwotę USDT, którą chcesz sprzedać.

Następnie dotknij opcji Sprzedaj z opłatą 0 i poczekaj. Gdy osoba dokona płatności na Twoje konto bankowe i potwierdzisz to, uwolnisz monetę.

Jeśli chcesz, możesz również zdecydować się na sprzedaż waluty Fiata przez P2P. Stuknij w By Fiat i wybierz walutę Fiata, którą chcesz sprzedać za gotówkę.

Notatka: Nie wypuszczaj monety, jeśli nie widziałeś żadnego alertu bankowego na swoim telefonie. Poczekaj, aż zobaczysz alert, a dana osoba potwierdzi, że go wysłała, a następnie możesz go zwolnić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wypłacić pieniądze z Coinbase na swoje konto bankowe

Wypłać pieniądze z Binance Web na konto bankowe

Jeśli korzystasz z sieci Binance na swoim komputerze, możesz łatwo wypłacić środki z Fiata na swoje konto bankowe.

Krok 1: Otwórz Binance Web

Otwórz Binance na swoim komputerze, a jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, zrób to teraz. Będziesz musiał sprzedać krypto dla rzekomego Fiata.

Krok 2: Sprzedaj Crypto dla Fiata

Będziesz musiał sprzedać/wymienić monetę na lokalną walutę. W tym przykładzie używamy GBP.

Sprzedawać krypto dla Fiata na komputerze dotknij tego połączyć. Będziesz mógł sprzedawać swoje kryptowaluty za EUR, GBP, USD, AUD itp.

od Sprzedam pole, wybierz kryptowalutę, którą chcesz sprzedać. Wejdz do kwota kryptowaluty, którą chcesz sprzedać, i wybierz waluta Fiata za które chcesz sprzedać.

Następnie kliknij Dalej, aby przejść do strony z potwierdzeniem i potwierdzić sprzedaż krypto dla Fiata.

Krok 3: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Po sprzedaniu kryptowaluty i zakończeniu transakcji możesz teraz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe.

Przejdź do strony głównej Binance i najedź kursorem na Portfel. Na rozwijanej stronie kliknij Fiat i Spot.

Na stronie Fiat i Spot kliknij Wypłać, aby przejść do strony wypłaty Binance.

Możesz także użyć ten link aby przejść bezpośrednio do strony wypłaty waluty Fiat.

Stuknij w Fiat i wybierz walutę, którą chcesz wypłacić i wybierz jedną z metod płatności. Są również opcją innej firmy, z której możesz korzystać w zależności od regionu.

Po prawej stronie strony, po wybraniu metody płatności, będzie to możliwe wprowadź kwotę chcesz się wycofać i Informacja o płatności. Będzie to zależeć od wybranej opcji.

Następnie kliknij Kontynuuj i potwierdź szczegóły wypłaty. Jeśli wszystko jest w porządku, kliknij Potwierdź.

Zobaczysz monit o zweryfikowanie wypłaty poprzez weryfikację bezpieczeństwa. Skorzystaj z dostępnej weryfikacji bezpieczeństwa, aby zweryfikować wypłatę i kliknij Prześlij.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak włączyć przeglądarkę DApp w Trust Wallet 2022 (iPhone i Android)

Wypłać pieniądze z Binance Web na konto bankowe za pomocą P2P

Jeśli nie możesz skorzystać z opcji wypłaty przelewem lub kartą kredytową/debetową, możesz skorzystać z opcji wypłaty P2P na swoim komputerze.

Jeśli masz jakiekolwiek aktywa kryptograficzne na Binance, możesz sprzedać monetę za USDT, BTC, BUSD itp., aby móc sprzedawać na P2P.

Krok 1: Otwórz Binance Web

Otwórz Binance na swoim komputerze, a jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, zrób to teraz. Jeśli masz USDT, BUSD, Bitcoin lub Ethereum, nie musisz sprzedawać, aby wypłacić.

Krok 2: Sprzedaj kryptowaluty za USDT

Jeśli masz kryptowaluty, takie jak Bitcoin Cash lub XRP, będziesz musiał je sprzedać/wymienić na obsługiwane kryptowaluty P2P, takie jak USDT, BTC, BUSD, BNB, ETH lub DAI.

Aby sprzedać swoje kryptowaluty za USDT, kliknij Handluj teraz na ekranie głównym Binance. Następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz wymienić na USDT.

Aby sprzedawać kryptowaluty za USDT, BTC, BUSD, BNB, ETH lub DAI, dotknij ten link.

🔥 Zalecana:  Artysta cyfrowy Egor Golopolosov mówi o wpływie sztucznej inteligencji na przemysł artystyczny

Po dokonaniu wymiany/sprzedaży aktywów kryptograficznych za USDT, BUSD lub dowolne z powyższych dostępnych do sprzedaży. Teraz będziesz mógł wypłacić za pomocą opcji P2P.

Krok 3: Przenieś USDT ze spotu do portfela P2P

Gdy sprzedasz krypto za USDT i transakcja zostanie zakończona, będziesz musiał to zrobić przelew USDT z Fiata i Spot Wallet do Portfela P2P.

Najedź kursorem na Portfele na górnym pasku nawigacyjnym, a następnie kliknij Fiat i Spot z rozwijanej listy.

Na stronie Fiat i Spot kliknij Transfer, aby wysłać USDT z Fiat i Spot do P2P.

Upewnij się, że wysyłasz z Fiata i Spota Do P2P. Wybierz USDT jako monetę, którą przesyłasz do P2P i wprowadź kwotęa następnie kliknij Potwierdź.

Krok 4: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Teraz będziesz mógł wypłacać pieniądze na swoje konto bankowe za pomocą P2P. Kursor nad Kup kryptowalutę Lub Handel na górnym pasku i kliknij P2P.

Możesz przejść do strony P2P za pomocą tego linku i sprzedawaj USDT dostępnym nabywcom i otrzymuj pieniądze na swoje konto bankowe.

Na stronie P2P kliknij Sprzedaj i wybierz walutę, za którą chcesz sprzedać USDT, za którą otrzymasz na swoje konto bankowe. Wybierz również opcję metody płatności, której chcesz użyć.

Stąd możesz zobaczyć ludzi, którzy chcą kupić USDT, możesz wybrać, komu chcesz sprzedać na podstawie ceny.

Zobacz ich prośbę o zamówienie i ile USDT są skłonni kupić oraz kwotę, którą chcą kupić, zanim sprzedasz swój USDT. A także sprawdź ich warunki.

Kliknij Sprzedaj USDT i wprowadź kwotę USDT, którą chcesz sprzedać. Ponieważ nie dodałeś jeszcze swojego konta bankowego, musisz to zrobić teraz.

Kliknij metodę płatności i wybierz opcję płatności, której chcesz użyć, aby otrzymać środki na swoje konto bankowe.

Upewnij się, że jest to ta sama nazwa, której użyłeś podczas tworzenia konta Binance.

Po dodaniu konta bankowego wróć do strony Sprzedaj USDT i upewnij się, że wprowadź kwotę USDT chcesz sprzedać.

Następnie kliknij Sprzedaj z opłatą 0 i czekaj. Gdy osoba dokona płatności na Twoje konto bankowe i potwierdzisz to, uwolnisz monetę.

Notatka: Nie wypuszczaj monety, jeśli nie widziałeś żadnego alertu bankowego na swoim telefonie. Poczekaj, aż zobaczysz alert, a dana osoba potwierdzi, że go wysłała, a następnie możesz go zwolnić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wypłacić pieniądze w Veve za pomocą Payout

Wypłać pieniądze z Binance US na konto bankowe

Jeśli korzystasz z Binance.US, oto jak możesz wypłacić kryptowaluty na konto bankowe w USA za pomocą ACH i przelewu bankowego.

Krok 1: Otwórz aplikację Binance.US

Otworzyć Aplikacja Binance USA na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem. Jeśli nie sprzedałeś swojego krypto zasobu dla Fiata, musisz to zrobić teraz.

Krok 2: Sprzedaj Crypto dla Fiata

Na ekranie głównym aplikacji Binance US stuknij w Kup/Sprzedaj na środku dolnego paska nawigacyjnego. Możesz również Handel aktywa kryptograficzne za USD.

Teraz wybierz kryptowaluta chcesz sprzedać za USD. Po zakończeniu transakcji i posiadaniu pieniędzy w portfelu USD będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Krok 3: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Po pomyślnym sprzedaniu kryptowaluty za USD dotknij Portfel w prawym dolnym rogu paska nawigacyjnego.

Stuknij w Wypłać i wybierz USD ze strony Wypłata.

Wprowadź kwotę chcesz wypłacić i wybierz Metoda płatności chcesz użyć, aby wypłacić pieniądze.

Możesz użyć przelewu bankowego jako metody wypłaty lub skorzystać z ACH. Jeśli nie dodałeś jeszcze żadnej metody płatności, zobacz jak to zrobić.

Po dodaniu metody płatności, ACH lub przelewu bankowego, dotknij Podgląd wypłaty.

Gdy zobaczysz, że wszystko jest w porządku, dotknij opcji Wypłać, a otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem od Binance.

Jeśli nie potwierdzisz wypłaty e-mailem, wypłata zostanie automatycznie anulowana po 24 godzinach. Otrzymasz środki w ciągu 1-5 dni roboczych.

Wypłać pieniądze z Binance US Web na konto bankowe

Jeśli korzystasz z Binance.US web na swoim komputerze, oto jak możesz wypłacić kryptowaluty na swoje konto bankowe w USA za pomocą ACH i przelewu bankowego.

Krok 1: Otwórz Binance.US Web

Otwórz Binance US na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem. Jeśli nie sprzedałeś swojego krypto zasobu dla Fiata, musisz to zrobić teraz.

🔥 Zalecana:  Facebook opracowuje nową metodę podwojenia wydajności transformatorów AI

Krok 2: Sprzedaj Crypto dla Fiata

Na ekranie głównym Binance US kliknij Handluj, a następnie Kup/Sprzedaj. Możesz także kliknąć Kup Crypto i kliknąć Sprzedaj. Teraz wybierz kryptowalutę, którą chcesz sprzedać za USD.

Po zakończeniu transakcji i posiadaniu pieniędzy w portfelu USD będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Krok 3: Wypłać pieniądze na konto bankowe

Po pomyślnym sprzedaniu kryptowaluty za USD kliknij kartę Portfel u góry ekranu i kliknij Wypłać.

W oknie Wypłata wybierz USD Dolar amerykański i wprowadź kwotę chcesz się wycofać.

W sekcji Wypłać do wybierz opcję Metoda płatności chcesz użyć, aby wypłacić pieniądze na swoje konto.

Możesz użyć przelewu bankowego jako metody wypłaty lub skorzystać z ACH. Jeśli nie dodałeś jeszcze żadnej metody płatności, zobacz jak to zrobić.

Po dodaniu metody płatności, ACH lub przelewu bankowego, kliknij Podgląd wypłaty.

Gdy zobaczysz, że wszystko jest w porządku, kliknij Potwierdź wypłatę, a otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem od Binance.

Jeśli nie potwierdzisz wypłaty e-mailem, wypłata zostanie automatycznie anulowana po 24 godzinach. Otrzymasz środki w ciągu 1-5 dni roboczych.

Wniosek

Bycie najpopularniejszą aplikacją do wymiany kryptowalut na świecie oznacza, że ​​zawsze istnieje możliwość wypłaty środków, o ile Binance jest dostępny w danym kraju.

Binance ma bardzo duży zestaw dostępnych opcji wypłat dla każdego kraju, więc jeśli najpopularniejsza metoda wypłaty nie jest dostępna, możesz skorzystać z opcji P2P.

Możesz również skorzystać z zewnętrznych usług płatniczych, aby otrzymać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł wypłacić dowolną walutę Fiata.

Jeśli więc chcesz przelać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe, możesz skorzystać z dowolnej metody płatności dostępnej w Twoim regionie.

Nawet jeśli twój rząd zakazał kryptowaluty, będziesz mógł skorzystać z opcji Peer-to-Peer, aby wypłacić swoje pieniądze.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę wypłacić walutę fiducjarną z Binance?

Tak, możesz wypłacić walutę fiat na swoje konto bankowe. Najpierw musisz sprzedać aktywa kryptograficzne dla Fiata, a następnie postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku, aby wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. Możesz skorzystać z różnych metod płatności, aby otrzymać środki na swoje konto.

Jak mogę wypłacić pieniądze z Binance?

Możesz skorzystać z różnych opcji wypłat dostępnych w Twoim regionie, aby wypłacić walutę Fiat z Binance. Metoda płatności obejmuje kartę kredytową/debetową, ACH, P2P itp. Aby wypłacić pieniądze z Binance web, otwórz stronę na swoim komputerze

Jak długo trwa wypłata z Binance na konto bankowe?

Wypłata pieniędzy z Binance na konto bankowe nie zajmuje dużo czasu, ponieważ wszystko zależy od metody płatności, której używasz do wypłaty. Korzystanie z karty kredytowej/debetowej jest szybsze, ACH zajmuje 1-5 dni roboczych, a P2P w ciągu 45 minut.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie