Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe Luno dla swojego konta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe Luno dla swojego konta

Luno pozwala kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami, a aplikacja jest jedną z najlepszych aplikacji kryptograficznych w Afryce, dlatego warto rozważyć włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego w celu zabezpieczenia konta.

Dzięki 2FA możesz uniemożliwić nieautoryzowanym użytkownikom uzyskanie dostępu do Twojego konta Luno.

Luno jest dostępne w wybranych krajach, a jeśli masz konto, prawdopodobnie będziesz chciał zacząć zabezpieczać swoje konto za pomocą procesu uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Aby skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Luno, musisz najpierw zweryfikować swój adres e-mail i numer telefonu.

Luno automatycznie zabezpiecza Twoje konto, gdy zweryfikujesz swój numer telefonu i adres e-mail, aplikacja wyśle ​​Ci kod, gdy będziesz chciał zalogować się na swoje konto.

Dzięki procesowi uwierzytelniania dwuskładnikowego dla Twojego konta Luno nikt nie może go użyć do uzyskania dostępu, nawet jeśli ma dane Twojego konta Luno.

Po zweryfikowaniu numeru telefonu i adresu e-mail możesz skonfigurować metody weryfikacji za pomocą aplikacji Authenticator, co pomoże zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut.

Jak skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Luno

1. Otwórz aplikację Luno na swoim Androidzie lub iPhonie, zaloguj się, jeśli nie jesteś, i przejdź do „Profil” znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

2. W menu profilu kliknij „Bezpieczeństwo”. Otworzy się nowa strona, a następnie kliknij „Uwierzytelnianie dwuskładnikowe”.

3. Stuknij w „Zaczynaj” i skopiuj plik klucz na nowej stronie wklej klucz w aplikacji Google Authenticator lub innej aplikacji uwierzytelniającej, której używasz, i wróć do Luno i kliknij „zrobiłem to”, aby kontynuować konfigurację.

Skopiuj i wklej kod w dowolnej aplikacji uwierzytelniającej

4. Wprowadź 6-cyfrowy kod wygenerowany w aplikacji uwierzytelniającej dla Luno, a proces konfiguracji zakończy się sukcesem.

Po włączeniu uwierzytelniania dwuskładnikowego dla Luno. Za każdym razem, gdy chcesz zalogować się na swoje konto, Luno wyśle ​​kod do Twojej aplikacji Authenticator, a Ty poprosisz o wprowadzenie kodu.

🔥 Zalecana:  The Sandbox drażni początkujących twórców gier za pomocą Game Maker 0.8

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie