Jak włączyć tryb Nie przeszkadzać na iPhonie (najszybszy sposób)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb Nie przeszkadzać na iPhonie (najszybszy sposób)

Jeśli szukasz idealnego sposobu na wyciszenie połączeń przychodzących i wiadomości tekstowych, musisz to zrobić włącz tryb Nie przeszkadzać na swoim iPhonie.

Wyciszenie iPhone’a nadal będzie Ci przeszkadzać, gdy nadejdzie połączenie lub wiadomość. Aby usunąć rozproszenie uwagi, musisz włączyć tryb DND.

Będziesz mógł ręcznie włączyć tryb Nie przeszkadzać lub ustawić harmonogram czasu, w którym funkcja będzie włączona. Możesz także zrobić wyjątki, aby twój partner mógł się z tobą skontaktować, jeśli chcesz.

W tym artykule dowiesz się jak aby włączyć tryb Nie przeszkadzać na telefonie iPhone. Dowiesz się również, jak zaplanować tryb Nie przeszkadzać zgodnie z własnymi preferencjami.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Nie znaleziono lokalizacji” na iPhonie?

Jak włączyć Nie przeszkadzać

Chociaż włączenie trybu iPhone Nie przeszkadzać jest dość proste na twoim urządzeniu. Musisz nawigować do Centrum Kontroli na Twoim iPhonie, a potem Ty uzyskiwać i trzymaj Centrum.

Następujące wyskakujące okienko będzie Nie przeszkadzać [a crescent moon icon] wyświetli się na pasku stanu.

Możesz także wykonać poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak włączyć funkcję Nie przeszkadzać w telefonie iPhone iOS 15 i później.

Krok 1: Przejdź do Ustawień

Na ekranie głównym iPhone’a lub w menu aplikacji znajdziesz Ustawienia app, po prostu kliknij ją, aby ją otworzyć, a następnie stuknij Focus.

Krok 2: Stuknij Nie przeszkadzać

W menu Focus dotknij opcji trybu Nie przeszkadzać, aby włącz DND.

Spowoduje to włączenie trybu Nie przeszkadzać z domyślnymi ustawieniami na telefonie iPhone. Wszystkie połączenia przychodzące nie będą mogły ponownie się z Tobą skontaktować.

Nie będziesz widzieć powiadomień o połączeniach przychodzących, dopóki nie wyłączysz DND. Chociaż możesz zezwolić określonym osobom na dotarcie do Ciebie, nawet jeśli włączyłeś tryb Nie przeszkadzać.

🔥 Zalecana:  Ścieżka do przodu dla ekosystemu przemysłowego

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza podkreślenie na iPhonie?

Jak zmienić ustawienia Nie przeszkadzać

Ilekroć chcesz włączyć lub zmienić ustawienia Nie przeszkadzać na swoim iPhonie, te trzy 3 kroki poniżej będą bardzo pomocne.

W niektórych przypadkach możesz chcieć śledzić harmonogram lub zmienić inne funkcje iPhone’a Nie przeszkadzać, te kroki również się przydadzą.

Krok 1: Przejdź do Ustawienia> Ostrość

Gdy przechodzisz do swojego iPhone’a Ustawienia i stuknij w Focus, wyświetli się iPhone Nie przeszkadzać.

Krok 2: Stuknij Nie przeszkadzać

Stuknij Nie przeszkadzać, aby otworzyć wszystkie inne funkcje i gesty, o których być może chciałeś wiedzieć podczas korzystania z trybu iPhone DND.

Krok 3: Zmień / dostosuj swój iPhone Nie przeszkadzać

Możesz zezwolić na powiadomienia z ludzie Lub Aplikacje, lub możesz je uciszyć. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać osoby, którym chcesz zezwolić na dzwonienie, na przykład współmałżonka, oraz aplikację, z której chcesz otrzymywać powiadomienia.

Po dokonaniu wyboru możesz automatycznie włączyć opcję Nie przeszkadzać na iPhonie za pośrednictwem Focus.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moja ładowarka do iPhone’a jest gorąca? Zobacz, jak to naprawić

Jak automatycznie zaplanować Nie przeszkadzać na iPhonie

Funkcja Nie przeszkadzać może zostać włączona automatycznie na podstawie preferowanego zaplanowanego czasu podczas korzystania z niektórych aplikacji lub gdy znajdujesz się w określonym miejscu w określonym czasie.

Krok 1: Przejdź do Ustawień

Na ekranie głównym iPhone’a lub w menu aplikacji znajdziesz Ustawienia app, po prostu kliknij ją, aby ją otworzyć, a następnie stuknij Focus.

Krok 2: Stuknij Nie przeszkadzać

W menu Focus dotknij opcji trybu Nie przeszkadzać, przewiń trochę w dół, a zobaczysz „Włącz automatycznie„.

Tutaj możesz ustaw funkcję Nie przeszkadzać, aby włączała się automatycznieustaw czas, wprowadź lokalizację lub podczas korzystania z określonej aplikacji na urządzeniu.

🔥 Zalecana:  Dyrektor generalny OpenAI twierdzi, że system edukacji powinien dostosować się do ChatGPT, a nie go zakazać

Wniosek

Większość użytkowników Apple iPhone zgodziłaby się z faktem, że tryb DND na iPhonie jest bardzo istotną cechą urządzenia.

Korzystając z funkcji Nie przeszkadzać, możesz skoncentrować się na wykonywaniu swojej pracy bez przeszkadzania w określonym czasie lub miejscu.

Jako użytkownik iPhone’a możesz łatwo włączyć tryb Nie przeszkadzać, postępując zgodnie ze wskazówkami i krokami przedstawionymi w tym artykule.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrealizować kartę upominkową Apple na iPhonie, Macu, PC i Androidzie

Często Zadawane Pytania

Co to jest DND na iPhonie?

Trybu DnD na iPhonie (Nie przeszkadzać) można używać do wyciszania połączeń, powiadomień i alertów z różnych systemów i aplikacji, które otrzymujesz, gdy urządzenie jest zablokowane.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie