Jak włączyć tryb ciemny Twittera na urządzeniach mobilnych i komputerach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb ciemny Twittera na urządzeniach mobilnych i komputerach

Twitter jest jednym z nielicznych, którzy po raz pierwszy zastosowali tryb ciemny w swojej aplikacji i witrynie internetowej, a teraz stał się popularną funkcją, z której chce korzystać każda firma. Ciemny tryb Twittera może sprawić, że użytkownik spędzi więcej czasu w aplikacji — jeśli światło zostanie zmniejszone, może to pomóc uratować nasze oczy.

Aby uzyskać tryb ciemny Twittera na Androida lub PC, nie potrzebujesz rozszerzenia ani niczego innego, funkcja jest już wbudowana, dzięki czemu możesz korzystać z trybu ciemnego w dowolnym momencie na swoim urządzeniu.

Korzystanie z trybu jasnego w ciemnym pokoju to coś, czego nie chcesz próbować każdego dnia, gdy twoje oczy mogą po prostu z powodzeniem wyciągnąć. Ta funkcja może również do pewnego stopnia oszczędzać i przedłużać żywotność baterii – ponieważ ciemne piksele pobierają zauważalnie mniej energii niż białe.

Odświeżony wygląd sprawi również, że zawartość kanału będzie bardziej atrakcyjna i łatwiejsza do odniesienia dzięki bardziej szczegółowemu wyglądowi. Ciemny motyw jest dostępny w dwóch; Dim and Light Out, w przeciwieństwie do innych platform społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook i aplikacja do przesyłania wiadomości, taka jak WhatsApp, która nie ma innego wariantu motywu.

Inne aplikacje, takie jak YouTube, Gmail i Slack, mają tryb ciemny, który pomaga oszczędzać baterię, a także łagodzić wzrok. Nawet Google Play Store chce, abyś też go miał. Więc jeśli chcesz go wypróbować, oto jak go włączyć.

Jak włączyć tryb ciemny Twittera na iPhonie i Androidzie

Włączenie ciemnego motywu nie powinno zająć więcej niż minutę. Twitter ma dwa ciemne motywy: Ciemny z ciemnoniebieskim tłem i Światło wyłączone z czarnym tłem. Oba są w porządku, ale preferuję Light Out.

🔥 Zalecana:  Dlaczego bessy to najlepszy czas na edukację marketingową Web3

1. Najpierw otwórz aplikację Twitter na Androida lub iOS i przesuń w prawą stronę ekranu.

2. W menu głównym kliknij na Ustawienia i prywatnośća następnie stuknij w Wyświetlacz i dźwięk.

3. W obszarze Wyświetlacz stuknij w Tryb ciemnywłącz go i wybierz motyw, którego chcesz używać na Twitterze.

? Szybka wskazówka: Otworzy się slajd menu, przewiń w dół i znajdziesz ikonę żarówki, dotknij jej, aby wybrać preferowany ciemny motyw na Twitterze i włączyć go.

Jak włączyć tryb ciemny Twittera na komputerze

Jeśli w przeglądarce (Chrome) został włączony tryb ciemny, Twitter Web prawdopodobnie użyje tych samych ustawień, ponieważ korzysta z ustawienia preferencji schematu kolorów*. Ale jeśli chcesz włączyć tryb ciemny Twittera na PC, nadal możesz to zrobić na stronie ustawień.

1. Udaj się do www.twitter.com w Twojej przeglądarce internetowej. Możesz użyć dowolnej przeglądarki na swoim komputerze, Firefox, Chrome lub Safari.

2. Stuknij w więcej opcji i wybierz Wyświetlacz. Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji: Domyślne, Przyciemnione i Zgaszone.

3. Wybierać Ciemny aby włączyć ciemnoniebieskie tło lub Światła wyłączone aby włączyć czarny tryb ciemny Twittera.

Możesz dostosować swój tryb ciemny na Twitterze, wybierając kolorowe ikony nad opcjami trybu ciemnego. Zmienia to kolor linków i ikon na Twitterze.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie