Jak włączyć tryb ciemny Instagrama na iPhone’a, Androida i PC

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb ciemny Instagrama na iPhone’a, Androida i PC

Korzystanie z trybu ciemnego na Instagramie może oszczędzać baterię i nadal ułatwiać oczy w nocy, może sprawić, że oglądanie będzie płynne bez problemów lub problemów z oczami. Ciemny motyw umożliwia łatwe przeglądanie zdjęć i filmów w aplikacji na iPhone’a lub Androida, a także w Internecie, jeśli lubisz korzystać z Instagrama na komputerze.

Nie zapominaj, dlaczego marki wprowadzają tryb ciemny dla swoich aplikacji — aby ułatwić użytkownikom działanie w nocy, a czasem w ciągu dnia. Zmieniając kolor motywu na czarny lub kolor tła aplikacji; oszczędzasz baterię. YouTube, Slack, Twitter, Flipboard, Google Play Store, Pinterest, Dysk Google i Gmail mają tryb ciemny – i Instagram nie jest pominięty. Teraz możesz włączyć tryb ciemny na swoim smartfonie, z lub bez ciemnego motywu wyświetlacza całego systemu.

Musisz wiedzieć, że tryb ciemny na Instagramie jest teraz dostępny dla wszystkich wersji Androida oraz iOS 13 i nowszych. Starsze wersje systemu operacyjnego Android mogą również zmieniać tryb w aplikacji. Ale dla użytkowników iOS tryb ciemny można uzyskać tylko na Instagramie z ogólnosystemowych ustawień wyświetlania.

Aby włączyć tryb ciemny na Instagramie, musisz mieć najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego — czyli iOS 13 lub nowszą wersję, Android 10 lub nowszą, 9 lub starszą.

Możesz aktywować tryb ciemny w aplikacji Instagram, a także włączyć go po włączeniu systemowego ciemnego motywu wyświetlacza dla Androida i iOS.

Jak uzyskać tryb ciemny na Instagramie na Androida

Możesz włączyć tryb ciemny Instagrama dla Androida w wersji starszej niż 10. Android 9 i starsze mogą włączyć tryb ciemny w aplikacji. Zanim będziesz mógł włączyć ciemny motyw na Instagramie, musisz pobrać najnowszą wersję ze sklepu Google Play.

🔥 Zalecana:  Co to jest blog hostowany samodzielnie? Czy powinienem wybrać platformę blogów darmową czy hostowaną samodzielnie? + Jak zacząć

1. Otwórz aplikację Instagram na urządzeniu z Androidem i dotknij swojego zdjęcia profilowego.

2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu, i dotknij Ustawienia na dnie.

3. Na stronie Ustawienia wybierz Temat i będziesz mógł ustawić ciemny motyw na Instagramie.

4. Wybierać Ciemny aby włączyć ciemny motyw na Instagramie. Aplikacja Instagram zmieni kolor na czarny.

Jeśli używasz Androida 10 lub nowszego, możesz łatwo włączyć tryb ciemny na Instagramie, korzystając z ogólnosystemowych ustawień wyświetlania.

  1. Otwórz ustawienia telefonu
  2. Dotknij, aby Wyświetlacz Lub Wyświetlacz i jasność
  3. Kliknij ciemny schemat
  4. Uruchom Instagram, aby zobaczyć nowy motyw.

Jak zmienić Instagram na tryb ciemny na iPhonie

Upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu iOS — iOS 13 i nowsze — i pobierz najnowszą aktualizację Instagrama.

1. Aby włączyć ciemny motyw na iPhonie, otwórz aplikację ustawień na iPhonie lub iPadzie.

2. Na stronie ustawień kliknij na Wyświetlacz i jasność opcja.

3. Stuknij w Ciemny opcję motywu w sekcji wyglądu, a urządzenie zgaśnie. Otwórz Instagram, aby użyć motywu.

Instagram szanuje ogólnosystemowe ustawienia ciemnego motywu w obu systemach operacyjnych, więc jeśli przełączysz się na ciemny motyw w systemie iOS 13 lub Android 10, Twoja aplikacja Instagram również zmieni tryb.

Włączając ciemny motyw w ustawieniach urządzenia, możesz zobaczyć motyw włączony w kilku aplikacjach, nie tylko na Instagramie. Jeśli chcesz usunąć motyw z Instagrama, możesz także wyłączyć ogólnosystemowe ustawienia wyświetlania lub wyłączyć je w samej aplikacji dla użytkowników Androida.

Jak uzyskać tryb ciemny na Instagramie w Internecie

Jeśli chcesz mieć ciemny motyw Instagrama na swoim komputerze, przykro mi to mówić, ale witryna do udostępniania zdjęć i filmów jeszcze na to nie pozwala. Istnieje jednak obejście umożliwiające włączenie ciemnego motywu w witrynie, a ponieważ nie ma możliwości włączenia ani wyłączenia trybu ciemnego na komputerze z Instagramem, musimy użyć innych środków.

🔥 Zalecana:  Barbie trafi do Metaverse dzięki partnerstwu Cryptoys

Korzystanie z rozszerzenia

Aby zmienić schemat kolorów z białego tła na ciemny motyw, potrzebujesz któregokolwiek z tych rozszerzeń przeglądarki; Rysik, Nocne OkoLub Mroczny Czytelnik. Te rozszerzenia mogą zmienić białe tło na czarne, zapewniając ładnie wyglądający tryb ciemny w Internecie, nawet jeśli nie jest to oficjalny tryb ciemny na Instagramie.

Używanie adresu URL z parametrem dark

Na komputerze możesz włączyć tryb ciemny za pomocą parametru adresu URL. Skopiuj i wklej adres URL do paska adresu przeglądarki, po załadowaniu strony parametr powie witrynie, aby używała ciemnego motywu.

https://www.instagram.com/?theme=dark

Notatka: Link tymczasowo włącza tryb ciemny, a jeśli ponownie załadujesz witrynę, utracisz go. Aby nadal korzystać z ciemnego motywu w Internecie, musisz zapisać link, dodając go do zakładek.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie