Jak włączyć tryb ciemny Gmaila na Androidzie, iPhonie i komputerach PC

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb ciemny Gmaila na Androidzie, iPhonie i komputerach PC

W wyniku trendu na tryb ciemny, Google zaimplementował ciemny motyw we wszystkich swoich aplikacjach. Dzisiaj pokażemy, jak włączyć tryb ciemny Gmaila, aby uzyskać lepszy wygląd nocny zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.

Najnowsza wersja aplikacji Gmail na urządzenia mobilne obsługuje teraz tryb ciemny i można go włączyć z poziomu aplikacji lub przy użyciu systemowego ciemnego, szerokiego wyświetlacza.

Aby korzystać z trybu ciemnego Gmaila, musisz mieć najnowszą wersję aplikacji Gmail, a Twój smartfon powinien mieć system iOS 13 lub nowszy oraz system Android 10 lub nowszy.

Czytaj więcej

Włącz tryb ciemny Gmaila na Androida

1. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Gmail na Androida, a następnie otwórz aplikację Gmail i dotknij trzech poziomych linii w lewym górnym rogu.

2. Przewiń w dół i kliknij Ustawienia, z menu ustawień stuknij w Ustawienia główne.

3. Na Ustawienia główne stronę, u góry kliknij Temat następnie stuknij w Ciemny zmienić motyw Gmaila na ciemny.

Ciemny szeroki wyświetlacz Androida

Aby korzystać z ciemnego, szerokiego wyświetlacza Androida w aplikacji Gmail, ustawienia motywu Gmaila muszą być domyślne w systemie.

Otwórz ustawienia telefonu i przewiń w dół do opcji Wyświetlacz i jasność, aby włączyć tryb ciemny dla systemu Android, przełącz sekcję Ciemny motyw, a urządzenie wyłączy się.

Czytaj więcej

Włącz tryb ciemny Gmaila dla iPhone’a

Gmail szanuje ogólnosystemowe ustawienia trybu ciemnego w systemie iOS, więc jeśli przełączysz się na tryb ciemny w systemie iOS 13 lub nowszym, Twoja aplikacja Gmail również przełączy się w tryb ciemny. Nie ma możliwości włączania i wyłączania trybu ciemnego Gmaila w samej aplikacji.

Otwórz ustawienia swojego iPhone’a i wybierz Wyświetlacz i jasność, aby aktywować ciemny motyw, dotknij Ciemnego motywu, a następnie uruchom Gmaila, aby zobaczyć nowy motyw.

🔥 Zalecana:  Dlaczego mój telewizor YouTube jest niewyraźny? Zobacz, jak to naprawić

Włączenie szerokiego ciemnego wyświetlacza dla Androida i iOS pozwoli na przyciemnienie wszystkich aplikacji, jeśli obsługują tryb ciemny.

Włącz tryb ciemny Gmaila na komputerze

Włączenie ciemnego motywu dla Gmaila w Internecie odbywa się poprzez wybór motywu. Przejdź do Gmaila strona internetowaotwórz swoje konto, a następnie kliknij przycisk menu koła zębatego w prawym górnym rogu i wybierz Motywy opcja.

Zostanie wyświetlony wybór motywów do wyboru, kliknij przycisk ciemny schemat i zmieni twój standardowy biały kolor na czarny.

Jeśli chcesz ciemniejszy motyw, przewiń w dół i wybierz Motyw terminalaspowoduje to zmianę bieżącego koloru motywu na grubszy ciemny kolor.

Jeśli chcesz użyć domyślnego białego motywu Gmaila, po prostu wróć do opcji dialogowej Motywy i wybierz standardowy jasny motyw, a wszystkie zmiany zostaną wprowadzone jak najszybciej.

Korzystanie z rozszerzeń

Innym sposobem na zmianę koloru tła z białego na ciemny motyw są rozszerzenia przeglądarki: Rysik, Nocne Oko I Mroczny Czytelnik może pomóc Ci to osiągnąć.

Używamy przeglądarki Google Chrome, aby uzyskać rozszerzenie w Chrome, przejdź do Sklep internetowy i wyszukaj jedno z tych rozszerzeń: Stylus, Dark Reader lub Night Eye, a następnie zainstaluj rozszerzenie, aktywuj i włącz tryb ciemny.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie