Jak włączyć tryb ciemny Flipboard na Androidzie, iPhonie i Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb ciemny Flipboard na Androidzie, iPhonie i Internecie

Czytając wiadomości na Flipboard, a twoje oczy chcą po prostu wyskoczyć, możesz wybrać opcję ciemnego motywu. Możesz długo czytać na ekranie i uzyskiwać ważne dla Ciebie wiadomości na czas. Skonfigurowanie trybu ciemnego na Flipboard to tylko jedno kliknięcie w Twoim profilu.

Nie możesz się mylić, idąc w ciemno. Ta funkcja ma na celu pomóc Ci wydłużyć żywotność baterii urządzenia i zmniejszyć zmęczenie oczu. Flipboard po raz pierwszy wypuścił tę funkcję dla swojej wersji internetowej na iOS, zanim pojawił się na Androidzie, funkcja była dostępna na Androida przed jesienią 2020 roku.

Zanim włączysz ciemny motyw na Flipboard, musisz zaktualizować aplikację. Jeśli tego nie zrobiłeś, możesz pobrać aktualizację ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Od Androida 10 i nowszych do iOS 13 i nowszych możesz użyć ciemnego wyświetlacza w całym systemie, aby włączyć ciemny motyw Flipboard, a także możesz włączyć ciemny motyw dla Flipboard w menu Ustawienia.

Włącz tryb ciemny Flipboard na Androidzie

Jeśli masz telefon z Androidem, możesz włączyć tryb ciemny na Flipboard, nawet dla żadnego użytkownika Androida 10 i nowszego.

1. Otwórz aplikację Flipboard na Androida i dotknij swojego profilu w prawym dolnym rogu.

2. Stuknij w Ikona ustawień w prawym górnym rogu ekranu.

3. W menu ustawień stuknij w Temat pod wyświetlacz i wybierz Ciemny opcja motywu.

Możesz także użyć ogólnosystemowych ustawień wyświetlania, jeśli używasz Androida 10 lub nowszego zaktualizowanego systemu operacyjnego.

Włącz tryb ciemny Flipboard na iPhonie

Tryb ciemny można włączyć na urządzeniach z systemem iOS za pomocą ciemnego wyświetlacza całego systemu, przechodząc do Wyświetlacz i jasność aby włączyć tryb ciemny Flipboard na iPhonie, wykonaj następujące kroki, aby go włączyć;

🔥 Zalecana:  Venom Foundation i Hub71 Partner w celu przyspieszenia wzrostu i adopcji technologii Blockchain z Abu Zabi

1. Aby włączyć ciemny motyw na iPhonie, otwórz aplikację ustawień na iPhonie lub iPadzie.

2. Na stronie ustawień kliknij na Wyświetlacz i jasność opcja.

3. Stuknij w Ciemny opcję motywu w sekcji wyglądu, a urządzenie zgaśnie.

Gdy Twój iPhone lub iPad używa ciemnego motywu, Flipboard automatycznie dopasuje motywy. Wymaga to systemu iOS 13 lub nowszego.

Jak włączyć tryb ciemny Flipboard na komputerze PC

Jeśli chcesz włączyć tryb nocny Flipboard na swoim komputerze, Twoja przeglądarka może pomóc Ci to zrobić automatycznie lub możesz łatwo przełączyć się z menu profilu.

1. Aby włączyć tryb ciemny, przejdź do https://www.flipboard.com w Twoim komputerze.

2. Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz opcję trybu ciemnego.

W przypadku niektórych przeglądarek Flipboard automatycznie zmieni motyw. Jeśli korzystasz z Flipboard w internecie mobilnym, możesz włączyć tryb ciemny, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu. I wybierając opcję trybu ciemnego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie