Jak włączyć tryb ciemny Dysku Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć tryb ciemny Dysku Google

Dysk Google umożliwia przechowywanie zdjęć, filmów, nagrań, dźwięku i wszelkich rzeczy, które można przechowywać w chmurze. Jeśli śledziłeś aktualizacje aplikacji Google, wiesz, że wiele aplikacji firmowych przechodzi w tryb ciemny. Możesz włączyć tryb ciemny na Dysku Google na Androida.

Nie ma znaczenia, której wersji systemu operacyjnego używasz, ponieważ wszystko jest takie samo i wystarczy kilka kroków, aby włączyć tryb ciemny w Google. Obecnie tryb ciemny Dysku Google nie jest dostępny dla użytkowników iPhone’a.

ZOBACZ TEŻ

Włącz tryb ciemny Dysku Google na Androidzie

1. Otwórz aplikację Dysk Google na telefonie z Androidem i kliknij trzy poziome linie w lewym górnym rogu ekranu (menu).

2. Przewiń w dół i dotknij „Ustawienia”.

3. W obszarze Motyw kliknij „wybierz motyw”, a pojawi się okno. Wybierz Ciemny, aby włączyć tryb ciemny Dysku Google.

Jeśli chcesz, aby aplikacja wyłączała się, gdy urządzenie osiągnie określony poziom naładowania baterii, wybierz opcję „Ustaw przez oszczędzanie baterii”. W przypadku Androida 10 i nowszych wybierz „Domyślne ustawienia systemu”.

PRZECZYTAJ TEŻ

Włącz tryb ciemny Dysku Google w systemach Windows i Mac

Aby zmienić schemat kolorów z białego tła na ciemny motyw, potrzebujesz któregokolwiek z tych rozszerzeń przeglądarki; Rysik, Nocne OkoLub Mroczny Czytelnik. Te rozszerzenia mogą zmienić białe tło na czarne, zapewniając ładnie wyglądający tryb ciemny w Internecie, nawet jeśli nie jest to oficjalny tryb ciemny na Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

🔥 Zalecana:  a16z Games uruchamia nową szkołę gier, Speedrun