Jak uzyskać zweryfikowaną odznakę na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać zweryfikowaną odznakę na Instagramie

Jeśli zauważyłeś małe niebieskie kratki obok nazwisk niektórych swoich ulubionych Instagrammerów w sieci społecznościowej do udostępniania zdjęć, być może zastanawiasz się, kim oni są. Odpowiedź jest prosta: są to konta, które przeszły przez nowy program Verified Badges na Instagramie, w którym posiadacze kont mogą wykazać, że ich profil na Instagramie jest autentyczną reprezentacją ich samych. Użytkownicy, którzy mają więcej obserwujących, z łatwością otrzymują odznakę. Wielu influencerów kup obserwujących na Instagramie aby zdobyć zweryfikowaną odznakę na swoim koncie.

Ten niebieski znacznik wyboru daje użytkownikom pewność, że wchodzą w interakcję z prawdziwym, autentycznym kontem, a nie z fałszywym kontem. Odznaka weryfikacyjna pomaga również zdobyć więcej obserwujących na Instagramie ze względu na współczynnik wiarygodności.

Te zweryfikowane konta są używane dla celebrytów, osób publicznych, influencerów i dużych korporacji. Prawie każdy, kto ma konto na Instagramie, może teraz złożyć wniosek o weryfikację swoich kont (w tym kont osobistych).

Pewnie zastanawiasz się, czy istnieje szybki sposób weryfikacji konta na Instagramie.

Jak zostać zweryfikowanym użytkownikiem Instagrama?

Spojrzmy prawdzie w oczy: niebieski znacznik wyboru wskazuje popularność lub status obok nazwy konta. Przez długi czas ta mała ikona była obok nazwisk celebrytów i wysokich organizacji, a teraz możesz dołączyć do tego zweryfikowanego klubu, przechodząc przez szybki i łatwy proces.

Gdy Twoja tożsamość na Instagramie zostanie zweryfikowana, będziesz jedynym autentycznym źródłem wszystkiego, co dotyczy Twojej marki. Ludzie będą świadomi, że mają do czynienia z oryginalnym produktem. Pomoże im to jeszcze bardziej wchodzić w interakcję z Twoim profilem. Może to być świetny sposób na przekształcenie obserwujących w klientów, jeśli zajmujesz się sprzedażą online. Musisz odwiedzić najlepsze strona do kupowania obserwujących na Instagramie w Kanadzie, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

🔥 Zalecana:  Jak napisać książkę D&D (najlepszy przewodnik dla początkujących)

Zawsze przestrzegaj Warunków korzystania z usług Instagrama i Wytycznych dla społeczności Instagrama. Aby wziąć pod uwagę weryfikację, Twoje konto musi również spełniać następujące wymagania:

Twoje konto powinno być unikalne

Zasady weryfikacji jednego konta na użytkownika na Instagramie są surowe. Konta fanów celebrytów lub muzyków nie mogą mieć niebieskiego haczyka, podobnie jak strony z treściami, które nie wyświetlają oryginalnych treści. Konta memów zasadniczo nie są brane pod uwagę przy weryfikacji na Instagramie. Wyrób sobie nawyk publikowania postów, gdy Twoi obserwatorzy są online.

Twoje konto musi być w 100% oryginalne i autentyczne

Będziesz musiał udowodnić swoją tożsamość, co oznacza, że ​​musisz pokazać swoją prawdziwą tożsamość. Pokaż także, że jesteś zarejestrowaną firmą lub innym podmiotem publicznym. Do kup kanadyjskich obserwujących na Instagramie z górnej strony, powinieneś podążać również za tym aspektem.

Zanim poprosisz o weryfikację, sprawdź, czy Twoje imię i nazwisko na dokumencie tożsamości jest zgodne z biografią na Instagramie. Jeśli próbujesz zweryfikować konto firmowe, podczas procedury aplikacyjnej możesz zostać poproszony o przesłanie niezbędnych dokumentów biznesowych.

Publiczność musi mieć możliwość przeglądania Twojego konta

Aby zweryfikować swoje konto na Instagramie, upewnij się, że Twój profil jest publiczny. Niektórzy właściciele próbowali nawet prywatnych kont firmowych, ale rzadko działają, ponieważ żadna zamknięta strona nie kwalifikuje się do plakietki Zweryfikowano na Instagramie.

Upewnij się, że informacje o Twoim koncie są poprawne

Powinieneś wypełnić kilka rzeczy, takich jak pełna biografia na swojej stronie, zdjęcie profilowe i kilka oryginalnych postów. Nie chcesz udostępniać niczego, czego nie stworzyłeś, więc staraj się, aby wszystko było oryginalne. Pokaż Instagramowi, że jesteś aktywnym użytkownikiem, regularnie publikując relacje na Instagramie i aktualizując swoje zdjęcie profilowe.

Upewnij się, że Twoja strona jest godna uwagi i wykazuje zainteresowanie opinii publicznej

Instagram wyjaśnił, że konta, które chcą zostać zweryfikowane, muszą być powiązane ze znaną osobą, marką lub firmą, organizacją lub podmiotem publicznym. Zwiększ zaangażowanie i ekspozycję swojego konta. Początkowo staraj się pojawiać w znanych serwisach informacyjnych, używaj skutecznych hashtagów i unikaj nadmiernych treści promocyjnych. Korzystne byłoby również posiadanie zaangażowanych odbiorców, którzy nadal lubią Twoje posty.

🔥 Zalecana:  Jak stworzyć skuteczny zestaw mediów influencerów z przykładami, które działają

Jak zweryfikować swoje konto na Instagramie: instrukcje krok po kroku

1. Przejdź do prawego górnego rogu i kliknij przycisk Menu w swoim profilu.

2. Wybierz „Ustawienia” u góry listy.

3. Przewiń w dół, a następnie kliknij „Konto”.

4. Aby rozpocząć proces, kliknij „Poproś o weryfikację”.

5. Wprowadź swoje imię i nazwisko, nazwę firmy i kategorię.

6. Dołącz zdjęcie dowodu osobistego i dokumentów firmowych w wysokiej rozdzielczości.

7. Naciśnij przycisk „Wyślij” i poczekaj 24-72 godziny na decyzję.

Końcowe przemyślenia

Co może być lepszego niż poinformowanie ludzi, że rozmawiają z prawdziwą ofertą? Masz to! Jeśli uważasz, że Twoja strona spełnia wymagania weryfikacyjne Instagrama, powinieneś zweryfikować swoje konto JUŻ DZIŚ.