Jak uzyskać jednorazowe zdjęcia z aparatu w telefonie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać jednorazowe zdjęcia z aparatu w telefonie

Chociaż obecnie każdy ma aparat w smartfonie lub tablecie, większość ludzi nadal woli robić zdjęcia aparatami cyfrowymi.

Jednak ponieważ możesz chcieć udostępnić zdjęcia online, aparaty jednorazowe mają wadę. Wielu z was jest przyzwyczajonych do robienia zdjęć telefonami, co prowadzi do pytania, czy można uzyskać jednorazowe zdjęcia z aparatu w telefonie. W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać jednorazowe zdjęcia z aparatu w telefonie.

Jak uzyskać zdjęcia z aparatu jednorazowego użytku — dostępne opcje

Istnieją cztery sposoby wyodrębniania obrazów z aparatu jednorazowego użytku do telefonu. To są:

Korzystanie z laboratorium fotograficznego do wywoływania zdjęć

Najprostszą opcją jest wywołanie wszystkich zdjęć w laboratorium fotograficznym lub studiu. Będzie to kosztowne, ale są profesjonalistami, którzy wyczyszczą twoje zdjęcia. Laboratoria filmowe, np Walmart Lub Walgreens, są dobrze znani z opracowywania tego rodzaju filmów. Możesz także znaleźć inne laboratoria w pobliżu.

Będziesz chciał przynieść płytę CD lub urządzenie pamięci masowej, na którym będą mogli zapisywać przetworzone zdjęcia. Gdy studio pomoże ci w zapisaniu na płycie CD, dysku flash lub dysku zewnętrznym, podłącz go do komputera, aby zapisać. Następnie musisz ręcznie przenieść go na urządzenie mobilne.

Możesz to zrobić, pobierając zdjęcia na Dysk Google na komputerze, a następnie pobierając aplikację Dysk Google na telefon i synchronizując ją z Dyskiem Google na komputerze. W ten sposób będziesz mógł pobrać jednorazowe zdjęcia z aparatu na swój telefon, skąd możesz je pobrać i udostępnić.

Korzystanie ze skanera

Drugą opcją jest zeskanowanie obrazów i wysłanie ich pocztą e-mail do telefonu za pomocą skanera.

Aby wykonać negatywy lub zdjęcia papierowe, musimy najpierw wywołać nasz film. Następnie przejrzymy obrazy, aby zobaczyć, które z nich chcielibyśmy zapisać na naszym telefonie. Mając wydruki w ręku, potrzebujemy teraz skanera, aby przekonwertować kopie do formatu cyfrowego.

🔥 Zalecana:  Numer 10DLC: co to jest i dlaczego ma znaczenie

Dostępne są również skanery negatywów, a skanowanie negatywów zamiast odbitek może dać lepsze wyniki; są to jednak profesjonalne skanery, które są zarówno drogie, jak i wymagają pewnego doświadczenia w obsłudze. Aby zeskanować negatywy, umieść je w skanerze i przykryj kawałkiem papieru A4, a następnie skieruj na nie lampę biurkową, aby uzyskać podświetlenie. Odwróć kolory w Photoshopie, Gimpie lub innym narzędziu, którego użyłeś do ich zeskanowania, a następnie przenieś je do telefonu za pomocą kabla USB.

Możesz potrzebować gotowego, wielofunkcyjnego sprzętu biurowego, takiego jak tanie kopiarki oferowane przez wszystkich głównych producentów.

Aby zeskanować wydrukowane zdjęcia, najpierw podłącz skaner lub urządzenie wielofunkcyjne do komputera. Następnie zeskanuj wydrukowane zdjęcia zgodnie z instrukcjami. Zapisz obrazy na swoim komputerze. Następnie skopiuj i przenieś zdjęcia w dowolne miejsce. Podczas skanowania możesz natychmiast zapisać zeskanowane zdjęcia w telefonie komórkowym lub podłączyć je do komputera.

Przeczytaj także: Opracowano skąd wziąć aparaty jednorazowe

Korzystanie z internetowej witryny internetowej poświęconej tworzeniu filmów fotograficznych

Trzecią opcją jest skorzystanie z internetowych witryn do wywoływania filmów fotograficznych. Istnieje kilka witryn do tworzenia zdjęć w sieci Web, w których można przenieść zdjęcia z aparatu jednorazowego użytku do telefonu cyfrowego. Wszystko, co musimy zrobić, to wysłać im film pocztą. Z drugiej strony tylko kilka internetowych witryn do wywoływania zdjęć jest dość skutecznych w digitalizacji naszych zdjęć z jednorazowych aparatów.

Niektóre z tych witryn są thedarkroom.com, mpix.comI Proces pierwszy. O dziwo, dostarczali również kopie negatywowe, płyty DVD ze zdjęciami, a nawet odbitki, jeśli były wymagane.

Jednak obróbka filmu według własnych upodobań spowoduje zwrot kilku dolarów.

Czytaj także: Najlepsze mikrofony bezprzewodowe do aparatów

Zrób zdjęcie wybranych zdjęć za pomocą telefonu

Ostatnią opcją jest użycie telefonu do zrobienia zdjęcia żądanych zdjęć. Aby rozpocząć, wybierz zdjęcia, które chcesz zapisać w telefonie. Umieść zdjęcia na płaskiej powierzchni i pewną ręką zbliż się tak blisko, jak chcesz, aby wygodnie robić zdjęcia. Rób tyle zdjęć, ile chcesz, aż jakość będzie zadowalająca.

🔥 Zalecana:  Wypróbuj te konfiguracje wyświetlania pand w następnej analizie — w kierunku sztucznej inteligencji

Ponadto, jeśli chcesz uzyskać najlepszy wynik, powinieneś użyć urządzenia mobilnego z dobrym kątem kamery. Możesz także użyć aplikacji camscan, która jest bezpłatna w sklepach z aplikacjami, aby uzyskać jeszcze większą przejrzystość.

Przeczytaj także: Jak się dowiedzieć, czy ktoś obserwuje Cię przez telefon i kamerę laptopa

Wniosek

Jeśli wykonasz te kroki poprawnie, będziesz mógł w mgnieniu oka pobrać zdjęcia z aparatu jednorazowego na swój telefon. Pamiętaj, że niezależnie od tego, jak robisz zdjęcia, jest to zabawny i ekscytujący sposób na zachowanie wielu cennych wspomnień.

Z drugiej strony, podczas gdy tradycyjne aparaty fotograficzne straciły na wartości w ciągu ostatnich dwóch dekad, w naszych lokalnych centrach handlowych i sklepach nadal możemy dostać zdjęcia z aparatu jednorazowego za 10–20 USD. Jest to zatem doskonały wybór do fotografowania różnych wydarzeń, takich jak urodziny, występy przyjaciół na żywo i członków rodziny.

Używanie jednorazowego aparatu do uchwycenia tych bezcennych chwil jest nadal odpowiednią opcją, która pozwala nam posiadać wspaniałe zdjęcia i mieć cyfrową pamięć na wyciągnięcie ręki. Dlatego jeśli natkniesz się na sprzedaż aparatu jednorazowego użytku, kup go i baw się dobrze.