Jak utworzyć szare zagraniczne wirtualne konto bankowe w Nigerii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak utworzyć szare zagraniczne wirtualne konto bankowe w Nigerii

Jeśli szukasz sposobu na otrzymywanie pieniędzy z zagranicy, zagraniczne konto bankowe Grey (formalnie Aboki Africa) może pomóc Ci wypełnić tę lukę, ponieważ umożliwia utworzenie zagranicznego konta wirtualnego, które może pomieścić dolara, funty brytyjskie i euro.

Grey umożliwia otrzymywanie środków na arenie międzynarodowej i łatwą konwersję na Naira. Możesz wysłać go na swoje konto bankowe lub przelać USD bezpośrednio na konto domowe.

Co to jest szary

Gray to aplikacja technologii finansowej, która umożliwia użytkownikom tworzenie wirtualnych kont zagranicznych, które otrzymują i wysyłają pieniądze za granicę. Jest to po prostu łatwiejszy sposób na utworzenie konta domowego online w Grey.

W tej chwili zagraniczne wirtualne konto bankowe Grey jest dostępne tylko w Nigerii i możesz otrzymywać środki za granicą i wypłacać je na swoje konto bankowe. W odpowiednim czasie zostanie przeniesiony do większej liczby krajów afrykańskich.

Jak założyć konto na Grey

Jeśli jesteś Nigeryjczykiem, możesz otworzyć konto w Gray i otrzymywać pieniądze za granicą. Wszystko, czego potrzebujesz, to twoje dokumenty i jesteś gotowy do pracy.

1. Aby otworzyć wirtualne konto zagraniczne w Grey, przejdź do ich strona internetowa i kliknij „Rozpocznij” lub postępuj zgodnie z tym połączyć na ich stronę rejestracji.

2. Na stronie rejestracji podaj wymagane informacje i potwierdź wprowadzone dane, a następnie kliknij Utwórz swoje konto.

3. Otrzymasz wiadomość e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail. Po pomyślnej weryfikacji adresu e-mail musisz zweryfikować swoje nowo utworzone konto, wypełniając KYC.

Jak zweryfikować konto Grey.co

Aby ukończyć weryfikację KYC, potrzebujesz jednego z wydanych przez rząd dokumentów tożsamości; paszport międzynarodowy, prawo jazdy, dowód osobisty lub kartę wyborcy i oczywiście rachunek za media.

Jak utworzyć szare konto wirtualne

Aby ukończyć weryfikację KYC, musisz najpierw poprosić o konto wirtualne i wypełnić wszystkie wymagane dane.

🔥 Zalecana:  Jak zdobyć darmowe Pokemony – ponad 10 najlepszych metod na rok 2023!

1. Zaloguj się do swojego Konto Grey.coprzewiń w dół i kliknij Poproś o konto. Następnie wybierz walutę, dla której chcesz utworzyć konto wirtualne.

  • dolary amerykańskie, (USD),
  • funtów brytyjskich (GBP) i
  • EUR (EUR).

2. Na następnej stronie musisz przesłać dowolny z wydanych przez rząd dowodów osobistych. Po przesłaniu obrazu wpisz numer dowodu osobistego, datę rejestracji i datę ważności, a następnie kliknij Kontynuować.

3. Na następnej stronie będziesz musiał podać swój adres, miasto, województwo i kraj, a następnie przesłać rachunki za media, aby potwierdzić swój adres. Następnie dotknij Zakończ.

4. Po pomyślnym przesłaniu dokumentów w celu ukończenia weryfikacji KYC nastąpi przekierowanie do pulpitu nawigacyjnego konta.

Po złożeniu wniosku o konto wirtualne musisz poczekać co najmniej trzy dni, aż konto będzie gotowe.

Jak przekonwertować fundusze z waluty obcej na Naira

1. Na pulpicie nawigacyjnym Grey kliknij Równowagi z menu i wszystkie dostępne waluty zostaną wyświetlone tutaj. Jeśli NGN nie jest dostępny, musisz dodać go do Równowagi stukając w Dodaj saldo +.

2. Gdy otrzymasz środki na dowolne wirtualne konto walutowe, musisz je wybrać i kliknąć Zamień środki, aby przeliczyć walutę na Naira.

Jak wypłacić pieniądze z zagranicznego konta Greya

Jeśli otrzymasz środki na swoje wirtualne konto zagraniczne, zostanie to odzwierciedlone w saldzie walutowym.

Następnie będziesz mógł wypłacić środki na swoje lokalne konto bankowe, przeliczając środki z salda w USD, EUR, GBP lub wysyłając je z konta w obcej walucie bezpośrednio na konto domowe.

1. Na saldzie NGN kliknij na Wycofaj NGN przycisk, aby wypłacić środki na lokalne konto bankowe.

2. Na następnej stronie poprosisz o wybór między zapisanym kontem a wypłatą na nowe konto. Stuknij w Wypłać na inne konto i wprowadź dane konta lokalnego, takie jak nazwa banku, numer konta i nazwa konta.

Transakcje NGN są wykonywane natychmiast. W zależności od sieci bankowej mogą wystąpić opóźnienia.

🔥 Zalecana:  Senatorowie amerykańscy wzywają Marka Zuckerberga do powstrzymania uruchamiania aplikacji Metaverse Horizon Worlds Metaverse dla nastolatków

Przeczytaj także: VPN i prywatność w Internecie

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie