Jak utworzyć konto Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak utworzyć konto Google

Utworzenie nowego konta Google jest łatwe. Jeśli jeszcze go nie utworzyłeś, pomożemy Ci utworzyć pierwsze konto Google. Tworzenie konta Google jest proste, jeśli wykonasz poniższe czynności, zrobisz to w mgnieniu oka.

Możesz utworzyć nowe konto Google, jeśli chcesz używać go do określonego celu, takiego jak utworzenie konta YouTube lub skonfigurowanie nowego adresu e-mail.

Założenie nowego konta Google nic nie kosztuje, potrzebujesz tylko swojego numeru telefonu i kilku danych osobowych, aby je założyć. Podczas tworzenia konta nie musisz używać nazwy firmy, możesz użyć swojego imienia i nazwiska. Jeśli chcesz utworzyć konto Google dla swojej firmy, użyj Google Workspace.

Google Workspace, wcześniej Google Suite, jest tym, czego firmy używają do zarządzania firmową pocztą e-mail, pamięcią masową i adresami e-mail swoich pracowników.

Jak więc utworzyć konto Google? To całkiem proste, wystarczy wykonać poniższe czynności, aby utworzyć własne osobiste konto Google.

Jak utworzyć konto Google

Konto Google zapewnia dostęp do wszystkich produktów i usług Google. Konto Google umożliwia tworzenie kanałów w YouTube, konfigurowanie wizytówek Google oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail za pomocą Gmaila i innych aplikacji pocztowych. Bez konta Google nie możesz korzystać ze Sklepu Google Play na Androidzie.

1. Aby rozpocząć, przejdź do strony logowania do konta Google i kliknij „Utwórz konto”. Lub użyj tego linku aby przejść do strony rejestracji.

2. Wprowadź imię i nazwisko. W polu „Nazwa użytkownika” wprowadź nazwę użytkownika, której chcesz używać, jest taka sama jak Twój adres e-mail.

3. Utwórz hasło do konta i potwierdź hasło do konta, a następnie kliknij „Dalej”.

4. Po wypełnieniu formularza dodaj swoją datę urodzenia i przejdź do tworzenia Konta. Kliknij Dalej, a otworzy się nowa strona z prośbą o dodanie i zweryfikowanie numeru telefonu do konta Google.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na OnlyFans w 2023 roku

Po pomyślnym utworzeniu konta Google możesz używać go w innych produktach Google, takich jak Gmail, YouTube, Dysk Play Store i inne.

Przeczytaj także

Utwórz konto Google z istniejącym adresem e-mail

Jeśli masz już adres e-mail, taki jak Yahoo, Outlook, iCloud lub jakakolwiek inna usługa e-mail, możesz użyć go do utworzenia konta Google.

1. Aby utworzyć przy użyciu istniejącego adresu e-mail, przejdź do strony logowania do konta Google i kliknij Utwórz konto. Lub Przejdź tutaj Zamiast.

2. Następnie wprowadź swoje imię i nazwisko, a następnie kliknij „Zamiast tego użyj mojego obecnego adresu e-mail”.

3. Wpisz swój aktualny adres e-mail i kliknij „Dalej”. Możesz używać Yahoo, Outlooka i innych.

4. Po kliknięciu dalej będziesz musiał zweryfikować swój adres e-mail za pomocą kodu wysłanego na istniejący adres e-mail, a następnie kliknąć „Zweryfikuj”.

Po pomyślnym utworzeniu konta możesz używać istniejącego adresu e-mail we wszystkich produktach Google.

Czytaj więcej

Jak chronić swoje konto za pomocą informacji odzyskiwania

Możesz zabezpieczyć swoje konto, konfigurując informacje odzyskiwania. Informacje odzyskiwania pomagają, gdy zapomnisz hasła, umożliwiają zresetowanie hasła do konta.

Aby skonfigurować informacje odzyskiwania dla swojego konta, przejdź do zakładka bezpieczeństwa swojego konta Google i przejdź do sekcji „Sposoby sprawdzenia, czy to Ty”. Skonfiguruj odzyskiwanie numer telefonu I adres e-mail.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie