Jak usunąć wiadomości na Instagramie z obu stron

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć wiadomości na Instagramie z obu stron

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Szukasz sposobu na usuwanie wiadomości na Instagramie z obu stron? Jeśli tak, to bądź na bieżąco, ponieważ w tym artykule wyjaśnię, jak łatwo wyczyścić czaty na Instagramie z obu stron.

W tym artykule powiem ci, jak możesz usunąć całą swoją wiadomość prywatną bezpośrednio z aplikacji Instagram. Teraz zezwalanie na rozmowy jeden po drugim może być bardzo czasochłonne. Dlatego mamy kilka niesamowitych funkcji. Za pomocą tych funkcji możemy usunąć wszystkie rozmowy DM, tak jak na iPhonie lub Androidzie.

Czy mogę usunąć masaż Instagram z DM

Jeśli czujesz się zawstydzony wysyłając wiadomość, która sprawia, że ​​​​jesteś niezręczny, chcesz natychmiast usunąć tę wiadomość. Dlatego właśnie pomyślałeś, czy jest to możliwe dla ciebie?

Więc Instagram ogłosił tę niesamowitą funkcję, dzięki której możesz pozbyć się tego zawstydzającego momentu, usuwając tę ​​wiadomość.

Instagram, podobnie jak większość innych serwisów społecznościowych, zawiera narzędzie, które pozwala cofnąć tekst.

Instagram ma swoje określenie na usunięcie tekstu: cofnij wysłanie wiadomości. Więc zamiast usuwać wiadomość, cofasz ją. Dlatego jeśli chcesz usunąć wiadomość z Instagrama, możesz to zrobić za pomocą usługi takiej jak Glassagram.

Ważne kluczowe punkty

 • Możesz usunąć wiadomość z Instagrama bezpośrednio za pomocą Glassagram lub aplikacji Instagram. Glassagram będzie prostszy.
 • Gdy cofniesz wysłanie SMS-a do kogoś, odbiorca nie zostanie o tym powiadomiony.
 • Nawet jeśli zablokujesz kogoś na Instagramie, Twoja komunikacja z tą osobą nie zostanie usunięta.

Włącz filtr wiadomości na Instagramie

Teraz, jeśli chcesz włączyć te funkcje na swoim urządzeniu, najpierw chcesz iść dalej i dotknąć aplikacji Instagram, a następnie dotknąć swojego profilu. Następnie kliknij ikonę hamburgera, a następnie wybierz ustawienia. Następnie wybierz swoje konta, a teraz musisz przewinąć w dół.

🔥 Zalecana:  Czy Bingo Bling jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Teraz musisz wybrać przejście na konta profesjonalne. Śmiało i dotknij tam. Teraz dotknij kontynuuj. Stuknij kontynuuj ponownie, aby zrobić to po raz ostatni, a potem powie ci tę opcję. Śmiało i dotknij Gotowe. Cóż, po tym, to da ci te dwie opcje.

Pierwszy to „twórca”, a drugi to „biznes”. więc wszyscy muszą wybrać, czy wybrać tam „pliki twórców”. Gdy to zrobisz, dotknij „w przyszłym roku”, a wkrótce potem będziesz mógł zobaczyć ekran. Śmiało i dotknij „krzyża”.

Usuń wszystkie wiadomości na Instagramie

Po zakończeniu tego procesu dotknij swojej strony głównej, a następnie dotknij ikony mas lub DM. Stamtąd, jeśli na nie spojrzysz, zobaczysz małą opcję z trzema kropkami.

Teraz, jeśli stukniesz tutaj, a to da ci możliwość wyboru rozmowy. Jeśli masz więcej niż 100 wykonanych, zorganizujmy więcej rozmów, zbuduj róg DM., Mogą oni wybrać wszystkie z tego miejsca, a wtedy zobaczysz opcję o nazwie „usuń”.

Teraz zamierzasz go usunąć. Śmiało i dotknij usuń, a następnie rozmowa zostanie stamtąd usunięta. Oto jak proste jest usunięcie wszystkiego bezpośrednio z aplikacji Instagram.

Kiedy już będziesz musiał pozwolić to wszystko na wiadomości DM na swoim Instagramie, a zatem jeśli chcesz oddać swoje konto, wystarczy, że położysz je w tym samym miejscu. Następnie zobaczysz tę opcję, aby przełączyć konto firmowe na osobiste. Śmiało i dotknij. Następnie Twoje konto przełączy się z powrotem na Twoje konto. W ten sposób możesz użyć tych funkcji, aby usunąć je z całej aplikacji Instagram.

Jak wyczyścić czaty na Instagramie

Uczymy się. Teraz ujawnię dokładnie, jak wyczyścić czat na Instagramie. Wszystko, co musisz zrobić, to

 • Przejdź do aplikacji inti instgarm.
 • Gdy otworzysz aplikację, przejdź do wyszukiwania masażu.
 • Aby usunąć wiadomość z obu stron, naciśnij wiadomość i przytrzymaj ją.
 • Zobaczysz, że mówi „kopiuj”, „wyślij” i „zapisz”.
 • Otrzymujesz te trzy opcje, ale w tym przypadku musisz kliknąć miejsce, w którym jest napisane „cofnij wysłanie”.
 • Zobaczysz więc, że wiadomość zostanie cofnięta.
 • Możesz zrobić te czasy, jak chcesz.
 • Więc usunąłeś wiadomość z obu stron.
🔥 Zalecana:  10 najlepszych aplikacji Shopify Upsell (z naszym najlepszym wyborem)

Co się stanie, jeśli usuniesz wiadomość na Instagramie?

Odbiorca nie jest powiadamiany o cofnięciu wysłania szybkiej wiadomości. W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, np. Whatsapp i Facebook, Instagram nie ostrzega widzów, gdy odbiorca usunie prostą wiadomość.

Należy jednak wziąć pod uwagę, że różni się to w przypadku klientów mobilnych i komputerowych. Podczas gdy widzowie mobilni rzadko wiedzą, czy wiadomość została usunięta, klienci korzystający z komputerów PC mogą otrzymać powiadomienie.

Nie ujawni jednak treści tej usuniętej komunikacji. Jeśli wyślesz bezpośrednią wiadomość i ją usuniesz, powiadomienie również zostanie usunięte. Biorąc to pod uwagę, możliwe jest również, że odbiorca otrzyma powiadomienie od razu.

Jeśli uważasz, że Twój znajomy usunie wiadomość, rozważ natychmiastowe jej przejrzenie, aby mieć pewność, że zobaczysz ją, zanim zostanie wysłana. Podobnie, jeśli usuniesz całą ich dyskusję, Instagram im o tym nie powie. Komunikat zostanie zniszczony i nie będzie można go odzyskać. Niemniej jednak twój znajomy może nadal łatwo przeglądać rozmowę i zawarte w niej wiadomości.

Często Zadawane Pytania

Jak usunąć wiadomości na Instagramie 2023?

Odpowiedź: prosty sposób na usunięcie całego masażu z konta na Instagramie jest następujący:

 • Otwórz Instagram i kliknij symbol wiadomości w kształcie papierowego samolotu na górnej krawędzi.
 • Kliknij symbol listy wypunktowanej w górnym rogu strony wiadomości.
 • Stuknij Wymaż w prawym dolnym rogu po wybraniu wszystkich czatów, które chcesz usunąć.

Czy tryb znikania usuwa wiadomości po obu stronach?

Odpowiedź: Gdy włączony jest tryb znikania użytkownika, wiadomości ze skrzynek odbiorczych obu stron są usuwane po wyświetleniu ich przez drugą osobę. Pomogłoby, gdybyś opuścił czat, a wiadomości znikną po ponownym otwarciu.

Co to jest tryb znikania na Instagramie?

Odpowiedź: Osoby biorące udział w rozmowie mogą korzystać z trybu znikania, aby wysyłać znikające teksty, obrazy, filmy i inne informacje. Za każdym razem, gdy ktoś zakończy rozmowę lub wyłączy tryb znikania, przesłane przez niego informacje znikają. Aby korzystać z trybu znikania, musisz zaktualizować ustawienia komunikatora na Instagramie.

🔥 Zalecana:  Zarabiaj 500 $ tygodniowo z DoorDash - Twój przewodnik, jak zarabiać więcej

Ostateczny werdykt

Wreszcie, ten post zwiększa twoje zrozumienie, jak usunąć wiadomość na Instagramie. Co więcej, ta wiedza uczy, jak cofnąć wysłanie wiadomości z konta na Instagramie z obu stron.

Wspaniałą rzeczą jest to, że narzędzie może ci w tym pomóc, więc nie musisz wykonywać wszystkich wysiłków sam.