Jak usunąć tweety na Twitterze za pomocą narzędzia do usuwania tweetów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć tweety na Twitterze za pomocą narzędzia do usuwania tweetów

Być może tweetujesz już od kilku lat, a kiedy zdecydujesz się sprawdzić łączny tweet, odkryłeś, że masz ponad 10 000 tweetów (mniej więcej). Jeśli zdecydujesz się na czysty profil, możesz usunąć swój tweet na Twitterze

Twitter nie pozwala na usunięcie wszystkich tweetów naraz, obsługuje tylko jedno usuwanie tweetów naraz, więc wybieramy do tego usługę usuwania tweetów. Wiele usług online może pomóc w zarządzaniu tweetem i usuwaniu go. Niektóre z tych usług, które umożliwiają jednoczesne usunięcie tweeta, to TweetDelete, Twitwipe, TweetDeleter i TweetEraser.

Usługa usuwania tweetów

TweetUsuń to bezpłatna usługa, która pozwala usuwać zarówno tweety, jak i historię na Twitterze, a także ustawiać licznik czasu do usuwania przyszłych tweetów (jeśli chcesz). Twitwipe’a to bezpłatna usługa, która pozwala usunąć wszystkie tweety i filmy i zacząć od nowa.

Usuwanie Tweetów jest bezpłatny, ale ma również płatny plan premium w cenie 5,99 USD miesięcznie, jeśli rachunek roczny, i 9,99 USD, jeśli rachunek miesięczny z codziennym usuwaniem 3000 tweetów. Jeśli zdecydujesz się na nieograniczony abonament, zapłacisz 7,50 USD miesięcznie, jeśli rachunek jest opłacany co roku, i 14,99 USD miesięcznie, jeśli rachunek jest opłacany co miesiąc.

TweetEraser jest usługą bezpłatną, ale obejmuje również płatny plan ze standardową gumką, która kosztuje 6,99 USD miesięcznie, oraz gumką premium, która kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Usługi te są świetne, a jeśli nie masz pieniędzy, aby zapłacić, możesz sprawdzić bezpłatną usługę TweetDelete i Twitwipe, chociaż TweetDeleter i TweetEraser mają również bezpłatną wersję swoich usług.

Jak usunąć tweety za pomocą TweetDelete

1. Aby usunąć swoje tweety z Twittera, przejdź do TweetUsuń i zaakceptuj warunki i zaloguj się na konto na Twitterze, dla którego usuwasz tweet. TweetDelete umożliwia jednoczesne usunięcie tylko 3200 tweetów.

🔥 Zalecana:  Unreal Engine 5 powinien nauczyć Zuckerberga tworzenia realistycznego metaverse

2. Logujesz się na swoje konto na Twitterze, autoryzujesz aplikację, a następnie zaznaczasz pole „Usuń wszystkie moje istniejące tweety przed aktywacją tego harmonogramu”.

3. Następnie klikasz aktywuj. Wszystkie twoje tweety zostaną usunięte. Jeśli masz ponad 3200 tweetów, musisz ponownie użyć TweetDelete.

Jeśli zdecydujesz się wyczyścić swoje konto, musisz aktywować TweetDelete, dopóki nie usunie całego tweeta.

Pamiętaj, aby odznaczyć pola „opublikuj w moim kanale” i „obserwuj @Tweet_Delete” przed kliknięciem aktywacji. Możesz sprawdzić proces na swojej stronie na Twitterze i zobaczyć, jak twój tweet i historia znikają.

Możesz automatycznie ustawić swoje tweety, aby usuwały nadgodziny, wszystko, co musisz zrobić, to ustawić harmonogram automatycznego usuwania, ponieważ TweetDelete pozwala automatycznie zaplanować, który tweet powinien zostać usunięty, usługa pozwala wybrać między jednym tygodniem, dwoma tygodniami, jednym miesiącem, dwoma miesięcy, trzech miesięcy, sześciu miesięcy lub jednego roku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie