Jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła lub e-maila

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła lub e-maila

Większość ludzi miała konta w mediach społecznościowych, gdy byli dziećmi i nastolatkami. Bawili się tymi kontami iw końcu o nich zapomnieli.

Zapytana dzisiaj większość nie będzie w stanie przypomnieć sobie adresów e-mail i haseł do konta.

Być może utworzyłeś inne konto i chcesz usunąć stare konto na Instagramie, ponieważ jest to krępujące, ale ponieważ nie masz już dostępu do adresu e-mail ani hasła, myślisz, że jest to niemożliwe.

W tym artykule dowiesz się jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasło lub adres e-mail.

Jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła lub e-maila

Oto kilka sposobów, które pozwolą ci usunąć stare konto na Instagramie bez hasła lub adresu e-mail. To może, ale nie musi, działać dla wszystkich.

Korzystanie z Facebooka

Jeśli funkcja łączenia z Facebookiem była wtedy dostępna i połączyłeś ją, łatwiej będzie ci odzyskać konto i usunąć je później.

W twoim przypadku może tak nie być, jest inaczej i prawdopodobnie nie połączyłeś go ze swoim kontem na Instagramie.

Ale jeśli tak, zobacz, jak możesz go użyć do usunięcia konta na Instagramie bez hasła lub adresu e-mail. Ta opcja będzie działać tylko wtedy, gdy wcześniej połączyłeś swoje konto na Instagramie z Facebookiem

Krok 1: Otwórz Instagram

Na urządzeniu mobilnym otwórz aplikację Instagram. Na stronie logowania wybierz opcję zaloguj się za pomocą Facebook który znajduje się pod przyciskiem logowania.

Krok 2: Zaloguj się na Facebooku

Jeśli masz już zainstalowany Facebook na swoim urządzeniu i jesteś zalogowany, zobaczysz Kontynuuj jako [Your Name]jeśli nie, na ekranie pojawi się strona logowania do Facebooka.

🔥 Zalecana:  ATPBot łączy swojego bota do handlu ilościowego AI z API Binance

Wprowadź swoje dane logowania do Facebooka, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Spowoduje to teraz otwarcie twojego Instagram konto. Postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania konta na Instagramie.

Zgłoś się na Instagram

Instagram trwale usunie konta, które były wielokrotnie zgłaszane za naruszenie zasad i wytycznych społeczności.

Możesz skorzystać z tego, zgłaszając swoje stare konto, ale zrobienie tego raz raczej nie przyniesie pożądanego efektu, więc możesz poprosić znajomych i rodzinę o pomoc.

Cóż, to może nie zadziałać, jeśli Instagram zobaczy, że konto nie narusza żadnych wytycznych dla społeczności.

Krok 1: Otwórz Instagram

Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się na inne konto.

Krok 2: Wyszukaj konto

Wybierz ikonę szkła powiększającego, która znajduje się za ikoną domu i wpisz nazwę użytkownika starego konta w pasku wyszukiwania.

Z wyświetlonych wyników wybierz swoje stare konto i dotknij ikony opcji znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu, obok ikony powiadomień

Krok 4: Stuknij Zgłoś

Z wyskakującego menu wybierz Zgłoś, a następnie Zgłoś konto i „To udawanie kogoś innego” po wyświetleniu monitu z powodu zgłoszenia.

Wybierz „Ja” i wybierz Następnypomyślnie zgłosiłeś konto

Jeśli każdy krok zawiedzie, ostatnią deską ratunku jest skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej Instagram w celu uzyskania pomocy.

Wyślij wiadomość e-mail za pośrednictwem tego adresu pomocy technicznej, ([email protected]), wyjaśniając bardzo szczegółowo swoją sytuację i działania, które chcesz, aby podjęli w związku z Twoim problemem.

Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 2-3 tygodni, kontynuuj wysyłanie im e-maili. Kiedy w końcu Ci odpowiedzą, wykonaj czynności opisane w ich odpowiedzi i poczekaj na usunięcie starego konta

Wniosek

Usunięcie konta na Instagramie nie jest wielką sprawą, gdy możesz zalogować się na swoje konto.

Dlatego rozsądne jest przechowywanie wszystkich e-maili, nazw użytkowników i haseł do wszystkich kont, aby uniknąć stresu.

🔥 Zalecana:  Dlaczego moja ładowarka do iPhone'a jest gorąca? Zobacz, jak to naprawić

W tym artykule szczegółowo opisano różne sposoby usuwania starego konta na Instagramie bez hasła lub adresu e-mail.

Często zadawane pytania dotyczące usuwania starego konta na Instagramie bez hasła lub adresu e-mail

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie