Jak usunąć podcasty ze Spotify

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć podcasty ze Spotify

Spotify, słynna usługa strumieniowego przesyłania muzyki, jest szczególnie ceniona przez swoich użytkowników za niezwykle bogaty katalog treści. Być może dałeś się ponieść tej obfitości i miałeś zbyt wiele list odtwarzania audio i podcastów. Dlatego musisz trochę „oczyścić”, usuwając te, których już nie słuchasz. Twoi zwolennicy Spotify mogą zobaczyć wszystko, czego słuchasz w Aktywności znajomych. Być może więc chcesz trzymać to, czego słuchasz, z dala od publiczności.

Postępując zgodnie z tym przewodnikiem, zobaczysz, jak usunąć podcasty ze Spotify, czy to z aplikacji mobilnej, czy z komputera. Wszystko sprowadza się do kilku dotknięć lub kliknięć. Pokażę ci również, jak usuwać i usuwać ostatnio odtwarzane utwory z platformy.

Jak usunąć podcasty ze Spotify (Android i iPhone)

 1. Aby trwale usunąć i zatrzymać wyświetlanie odcinków i podcastów w Spotify, otwórz aplikację Spotify na urządzeniu z Androidem lub iPhonie.
 2. Iść do Twoja biblioteka, które można znaleźć w trzecim dolnym rzędzie od lewej do prawej. Tutaj możesz znaleźć swoje podcasty i odcinki, których słuchasz.
 • Aby usunąć te podcasty w Spotify, kliknij je, przewiń w górę i dotknij Następny aby przestać obserwować podcast.
 • Gdy go dotkniesz, zobaczysz małe powiadomienie z informacją, że podcast i odcinek zostały „Usunięte z Twojej biblioteki”. Bułka z masłem!
 • Powtórz kroki 3 i 4 dla każdego odcinka/podcastu, który chcesz usunąć z listy odtwarzania lub biblioteki.
 • Gdy to zrobisz, wróć do swojej biblioteki, a zobaczysz, że nie ma już żadnych odcinków ani podcastów, których obecnie słuchasz lub obserwujesz.

Jak znaleźć swoje ulubione podcasty w Spotify

Dla każdego podcastu, który obserwujesz i którego odcinków słuchasz w Spotify, znajdziesz go Twoja biblioteka w aplikacji.

Aby znaleźć swoje ulubione podcasty w Spotify, przejdź do Twoja biblioteka sekcję, którą można znaleźć w trzecim dolnym rzędzie w domu Spotify. Tutaj możesz znaleźć swoje ulubione podcasty (czyli strony, które obserwujesz).

Przewiń stronę w dół, a znajdziesz wszystkie odcinki podcastów, z których możesz wybrać, którego chcesz słuchać.

Jak wyczyścić ostatnio odtwarzane utwory w Spotify

 1. Otwórz Spotify i dotknij Twoja bibliotekaznajdujący się w prawym dolnym rogu.
 2. Na następnym ekranie wybierz Lista odtwarzania opcja.
 3. Zidentyfikuj listę odtwarzania zawierającą utwory do usunięcia, przewijając elementy na liście. Stuknij w listę odtwarzania.
 4. Przewiń w górę i poszukaj utworów na liście odtwarzania. Gdy go znajdziesz, dotknij trzech pionowych kropek po prawej stronie paska.
🔥 Zalecana:  jak firmy mogą pomóc swoim pracownikom skutecznie zarządzać ich dobrostanem
 • Następnie wybierz Usuń z tej playlisty i potwierdź usunięcie

Jak usunąć utwory Spotify z komputera

Powyższa procedura dotyczy zarówno urządzeń z systemem Android, jak i urządzeń iPhone/iPad. Z komputera (klienta lub usługi sieciowej) niewiele się zmienia. Ale tutaj możliwe jest również wykonanie wielu selekcji utworów.

 1. Otwórz swój program lub witrynę Spotify, przechodząc na stronę www.open.spotify.com.
 2. Uzyskaj dostęp do listy odtwarzania, klikając przycisk Twój Biblioteka z lewego panelu.
 3. Następnie kliknij obraz podglądu listy odtwarzania, z której chcesz usunąć utwory.
 4. Przewiń listę utworów na następnym ekranie, aby zidentyfikować ten, który chcesz usunąć
 5. Następnie naciśnij trzy poziome kropki po lewej stronie strony.
 6. Kliknij Odnośnieprzejdź z tej listy odtwarzania aby usunąć utwór pojedynczo.

Jak wyczyścić listy odtwarzania ze Spotify na Androida

 1. Otwórz aplikację do przesyłania strumieniowego i stuknij w Twoja biblioteka element w prawym dolnym rogu.
 • Na następnym ekranie wybierz Lista odtwarzania opcja spośród przedstawionych powyżej.
 • Zidentyfikuj listę odtwarzania do usunięcia, przewijając elementy na poniższej liście.
 • Po zidentyfikowaniu listy odtwarzania, którą chcesz wyczyścić, przytrzymaj ją przez kilka chwil.
 • Pojawi się menu. Wybierać Usuń playlistę Lub Usuń z profilu i potwierdź zamiar stuknięciem w Usuwać przycisk.

Porady

 • Jeśli jesteś już na ekranie listy odtwarzania z listą utworów do odtworzenia, możesz również usunąć listę odtwarzania, naciskając trzy pionowe kropki u góry. Następnie wybierz funkcję Usuń listę odtwarzania z menu, które się pojawi (jeśli utworzyłeś listę odtwarzania). Całkiem łatwe!
 • Jeśli natomiast jest to lista odtwarzania, która została dodana do Twojej biblioteki po naciśnięciu symbolu zielonego serca, naciśnij ją ponownie, aby ją usunąć.

Jak usunąć listy odtwarzania ze Spotify na iPhonie

Po otwarciu aplikacji na iPhonie stuknij Twoja biblioteka zakładka w prawym dolnym rogu. Znajdź listę odtwarzania, którą chcesz usunąć, przewijając elementy w dół. Gdy go znajdziesz, kliknij go.

🔥 Zalecana:  Reklama na Instagramie: jak tworzyć reklamy na Instagramie

Po uzyskaniu dostępu do listy odtwarzania naciśnij symbol trzech poziomych kropek i wybierz Usuń playlistę opcję z menu, które się pojawi, potwierdzając operację dotknięciem przycisku Usuwać przycisk w następnym powiadomieniu.

Jeśli go nie znajdziesz, prawdopodobnie nie został on stworzony przez Ciebie. W takim przypadku nadal możesz usunąć listę odtwarzania ze swojej biblioteki, usuwając wszelkie podziękowania wyrażone wcześniej za pośrednictwem nie lubię funkcji lub stukając w symbol zielonego serca.

Jak usunąć listy odtwarzania ze Spotify na PC

 1. Otwórz program Spotify na swoim komputerze.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę listy odtwarzania na liście w lewym panelu.
 3. Następnie wybierz z menu opcję Usuwać opcję i potwierdź kolejnym kliknięciem przycisku Usuń.
 4. Jeśli chcesz uzyskać szerszy widok danej sekcji, naciśnij przycisk Twoja biblioteka opcja.
 5. Następnie wybierz Lista odtwarzania kategorię z menu u góry ekranu głównego i przewijaj elementy poniżej, aż znajdziesz ten, który chcesz usunąć.
 6. Kliknij prawy przycisk na względnym obrazie podglądu i dwukrotnie wybierz opcję Usuń.

Czy playlista, o której mowa, nie została utworzona przez Ciebie? W takim przypadku znajdziesz element Usuń z biblioteki. Po jego naciśnięciu zobaczysz komunikat o pomyślnym usunięciu. Jeśli natomiast chcesz, aby inne osoby nie widziały danego elementu w Twoim profilu, możesz wybrać opcję Usuń z profilu funkcja.

Operację można również wykonać za pomocą funkcji specjalnych w ramach listy odtwarzania. W takim przypadku naciśnij trzy poziome kropki umieszczone obok zielonego przycisku odtwarzacza, aby uzyskać dostęp do tego samego menu, co powyżej.

Jak ukryć ostatnio odtwarzaną listę w swoim profilu Spotify

Podczas gdy zwykle nie dbamy o to, aby nasi przyjaciele i obserwatorzy widzieli muzykę, której słuchamy. Czasami możemy chcieć zachować to w tajemnicy. Istnieją dwa bardzo proste sposoby ochrony swojej prywatności.

Metoda 1: Ukryj ostatnio odtwarzane utwory w Spotify

 1. Zacznij od otwarcia aplikacji Spotify z menu aplikacji.
 2. Wybierać Twoja biblioteka z menu nawigacyjnego u dołu ekranu. Ta karta znajduje się po prawej stronie paska nawigacji. Naciśnij na to.
 3. Przewiń w dół, aż znajdziesz Ostatnio słuchani artyści. Ta sekcja pokazuje listy odtwarzania, wykonawców i albumy, których ostatnio słuchałeś.
 4. Naciśnij przycisk z 3 pionowymi kropkami który znajduje się obok wszystkich elementów, które chcesz ukryć. Następnie poszukaj rzeczy, które chcesz ustawić jako prywatne, i kliknij je.
 5. Pojawi się menu z różnymi opcjami. Przewiń w dół, aż zobaczysz funkcję „Ukryj”. Następnie wybierz go. Następnie muzyka zostanie ukryta w sekcji „Ostatnio słuchani wykonawcy”.
🔥 Zalecana:  1 milion dolarów amerykańskich będzie Twój, jeśli znajdziesz błędy w ETH Merge!

Metoda 2: Ukryj czynności związane ze słuchaniem na Facebooku

 1. Zacznij od otwarcia aplikacji Spotify z menu aplikacji.
 2. Wybierać Twoja biblioteka z menu nawigacyjnego u dołu ekranu. Następnie wybierz zakładkę po prawej stronie paska nawigacyjnego.
 3. Stuknij w Ustawienia ikona w prawym górnym rogu.
 4. Ustawienia są podzielone na kilka sekcji. Dlatego przewiń w dół, aż znajdziesz kartę zatytułowaną „Społeczny”.
 5. Spójrz na “Prywatna sesja” w sekcji „Społeczności” i naciśnij suwak, aby ją aktywować. Ukryje twoje słuchanie przed Facebookiem. Pamiętaj jednak, że każda sesja kończy się, gdy Twoje konto staje się nieaktywne przez zaledwie sześć godzin.
 6. Wyłącz opcję słuchania (opcjonalnie). Istnieje również opcja wyłączenia „Czynności słuchania”. Znajduje się w opcji „Sesja prywatna”. Naciśnij suwak, aby go dezaktywować, jeśli jest aktywny. Dzięki temu słuchane treści będą ukryte, dzięki czemu nie będą widoczne dla obserwujących i użytkowników Spotify.