Jak usunąć konto Samsung z hasłem i bez hasła

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć konto Samsung z hasłem i bez hasła

Jeśli otworzyłeś konto Samsung, znasz już liczne zalety. Umożliwia synchronizację aplikacji Samsung na wszystkich urządzeniach Samsung, w tym na smartfonach, tabletach i inteligentnych telewizorach. Możesz korzystać z usługi Samsung Pay, aby uzyskiwać wiadomości i oferty, a także korzystać z funkcji „Znajdź mój telefon komórkowy”, aby namierzyć skradziony telefon.

Jednak niezależnie od wielu zalet może się zdarzyć, że zechcesz całkowicie anulować swoje konto Samsung. Na przykład, gdy zdecydujesz się sprzedać swoje urządzenie lub nie chcesz, aby było już powiązane z Twoimi urządzeniami.

Co więcej, wielu użytkowników nie wie, jak usunąć konto Samsung za pomocą hasła ani nie wie, jak usunąć konto Samsung bez hasła. Jeśli więc masz takie problemy, ten artykuł pokaże Ci, jak je rozwiązać.

Jak usunąć konto Samsung z telefonu za pomocą hasła

Jeśli masz urządzenie Samsung, którego chcesz się pozbyć lub wyczyścić dane na nim i znasz dane konta na nim, oto jak usunąć konto Samsung z telefonu za pomocą hasła.

 • Zaloguj się do swojego konta Samsung na swoim smartfonie.
 • Następnie kliknij swój ‘Nazwa konta’ z menu rozwijanego.
 • „Ustawienia konta Samsung” należy wybrać po.
 • Następnie kliknij ‘Usuń konto’ z menu rozwijanego.
 • Aby potwierdzić, kliknij ‘Usuwać.’

Jak usunąć konto Samsung z telefonu bez hasła

Ponieważ firma Samsung sprawdza dane logowania przed trwałym zamknięciem konta, usunięcie konta Samsung bez hasła może być trudne, ale jeśli nadal chcesz kontynuować, oto jak możesz to zrobić.

 • Otworzyć Aplikacja Ustawienia telefonu Samsung po odblokowaniu telefonu.
 • Przewiń w dół do „Chmura i konta” w menu ustawień. Stuknij „Konta” na sąsiednim ekranie.
 • Z opcji wybierz „Konta Samsunga” a następnie wybierz ‘Mój profil’ z listy.
 • System poprosi Cię o podanie danych logowania (adres e-mail i hasło). „Nie pamiętasz identyfikatora i hasła?” należy wybrać.
 • Pojawi się monit z prośbą o wybranie okna przeglądarki przed wprowadzeniem identyfikatora i hasła. Aby uzyskać łącze do resetowania hasła od firmy Samsung, wprowadź zarejestrowany adres e-mail.
 • Zresetuj hasło, otwierając e-mail weryfikacyjny.
 • Po zresetowaniu możesz łatwo zalogować się na swoje konto Samsung. Wróć do strony ustawień konta Samsung i wybierz ‘Usuń konto’ z paska menu w prawym górnym rogu.
🔥 Zalecana:  Jak długo wytrzymują MacBooki Air? [Tips to Care for One]

Czy przywrócenie ustawień fabrycznych usuwa konto Samsung?

Tak, po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenie Samsung jedynie usunie, a nie usunie konto Samsung. Przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu polega na przywróceniu go do pierwotnego stanu, czyli stanu, w jakim znajdował się po pierwszym rozpakowaniu. Dlatego wszystkie zainstalowane aplikacje, w tym hasła i konta, zostaną usunięte i dlatego przywrócenie ustawień fabrycznych niewątpliwie spowoduje usunięcie konta Samsung. Po zakończeniu resetowania konieczne będzie ponowne dodanie konta Samsung do telefonu.

Czy muszę mieć konto Samsung, aby korzystać z telefonu Samsung?

Nie, jeśli masz konto Google, Twój telefon będzie działał płynnie i wydajnie. Chociaż możesz szybko zsynchronizować swoje dane, jeśli korzystasz z konta Samsung. Dlatego używaj konta Samsung tylko wtedy, gdy jesteś zagorzałym fanem Samsunga, który będzie nadal kupował ich produkty w przyszłości.

Czy potrzebuję konta Samsung, jeśli mam konto Google?

Nie potrzebujesz konta Samsung w taki sam sposób, w jaki potrzebujesz konta Google, aby korzystać z telefonu z Androidem. Jednak posiadanie konta Samsung ma swoje zalety, ponieważ wszystkie telefony Samsung są fabrycznie wyposażone w różne aplikacje. Jednak nie wszystkie z tych aplikacji są korzystne, a wielu użytkowników ich nie potrzebuje ani nie używa. Możesz po prostu usunąć konto Samsung zamiast je wyłączać lub odinstalowywać.

Czy konto Samsung jest bezpieczne?

Tak, jest bezpieczny. Konto Samsung zapewnia szereg przydatnych funkcji, a także solidne zabezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo informacji. Funkcje te obejmują: tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych w telefonie komórkowym za pomocą usługi Samsung Cloud, znajdowanie urządzenia, dostęp do Galaxy Apps, Samsung Pay i wiele więcej. Aby uzyskać maksymalną ochronę, skonfigurowanie weryfikacji dwuetapowej na koncie jest wysoce zalecaną metodą zabezpieczania wszystkich danych.

Czy konto Samsung jest darmowe?

Tak, Twoje konto Samsung to bezpłatny zintegrowany program członkowski, który zapewnia dostęp do usług Samsung na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. Zapewnia również szereg wygodnych funkcji, takich jak; aplikacja Galaxy, Samsung Pay i inne, a także solidne zabezpieczenia chroniące Twoje informacje.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać pieniądze, gdy jesteś spłukany i głupi

Czytaj także: Lodówka Samsung nie chłodzi? Najlepsze poprawki

Jaki jest mój identyfikator Samsung i hasło? Gdzie mogę je znaleźć?

Konto Samsung to nazwa użytkownika i hasło, które tworzysz, aby w pełni wykorzystać swoje produkty Samsung, niezależnie od tego, czy są to tablety, telefony czy telewizory SMART. Będziesz mógł synchronizować i aktualizować wszystkie aplikacje Samsung bez konieczności robienia czegokolwiek, jeśli się zarejestrujesz.

Ponadto możesz znaleźć swój identyfikator Samsung i hasło, klikając łącze „Znajdź identyfikator i zresetuj hasło” na stronie logowania do konta Samsung. Oto jak to zrobić:

 • Przejdź do strony konta Samsung (https://account.samsung.com/) i kliknij przycisk „Znajdź identyfikatorzakładka ”.
 • Następnie na „Znajdź identyfikator”, wprowadź swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
 • Następnie, aby zobaczyć identyfikator (adres e-mail) utworzony podczas pierwszego logowania do konta Samsung, kliknij przycisk „Znajdź identyfikator” przycisk.

Przeczytaj także: Apple AirPlay nie działa na telewizorach LG, Vizio, Samsung Tv i Roku? Najlepsze poprawki

Wniosek

Podsumowując, jeśli posiadasz urządzenie Samsung i chcesz usunąć konto Samsung z hasłem lub usunąć konto Samsung bez hasła, powyższe kroki pozwolą Ci wyczyścić dane przed oddaniem urządzenia lub jego zmianą.