Jak usunąć historię na TikTok 2023 (najłatwiejszy sposób)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć historię na TikTok 2023 (najłatwiejszy sposób)

Jeśli opublikujesz historię TikTok i uważasz, że to pomyłka, możesz chcieć ją usunąć, ponieważ historia nie pokazuje tego, co zamierzałeś. Możesz usunąć historię TikTok w najprostszy możliwy sposób, nawet jeśli publikujesz historię od ponad 12 godzin lub niedawno, nadal możesz ją usunąć.

Ta funkcja została wprowadzona na początku tego roku, a także pozwala użytkownikom (wszystkim) przeglądać i usuwać historie. Jak każda inna sieć mediów społecznościowych, TikTok nie ogranicza użytkowników co do tego, co chcą usunąć w swoich historiach TikTok.

Aby usunąć TikTok Stories, przejdź do strony swojego profilu i dotknij swojego zdjęcia profilowego. W swojej historii dotknij trzech kropek w lewym dolnym rogu ekranu i kliknij Usuń, aby usunąć historię. Więcej informacji poniżej

Więc jeśli chcesz wiedzieć jak usunąć historię TikTok po przypadkowym wysłaniu niewłaściwego, mamy cię. W tym przewodniku dowiesz się, jak usunąć historię na TikTok. Przewodnik krok po kroku ze zdjęciami.

Jak usunąć historię TikTok

Usuwanie historii z aplikacji TikTok jest łatwe, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

Jeśli przez pomyłkę opublikujesz film, którego nie powinieneś przesyłać do swojej historii TikTok, możesz go usunąć w ciągu minuty lub godzin, gdy go zauważysz.

Aby usunąć historię na TikTok, otwórz aplikację TikTok na Androidzie lub iPhonie, to ta sama nawigacja dla obu urządzeń.

Stuknij kartę Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

Na następnej stronie (strona profilu) dotknij swojego zdjęcia profilowego na środku ekranu.

Po dotknięciu zdjęcia profilowego zobaczysz historię, którą przesłałeś.

Jeśli przesłałeś więcej niż jedną historię, możesz przesunąć palcem w lewo, aby przejść do następnej historii.

W historii zobaczysz poziomą ikonę z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu.

Stuknij w nią i kliknij opcję Usuń w wyskakującym menu na dole

Stuknij ponownie w Usuń w wyskakującym okienku, aby potwierdzić, że chcesz usunąć historię.

Gdy go dotkniesz, historia zostanie usunięta z historii TikTok. Po usunięciu historii nie będzie można jej odzyskać.

🔥 Zalecana:  Dlaczego występuje tryb ograniczonego dostępu do YouTube (jak to naprawić)

Odśwież stronę historii, aby upewnić się, że historia została usunięta z Twojego konta TikTok, a następnie możesz opublikować tę, którą zamierzałeś przesłać.

Upewnij się, że sprawdzasz historię, którą przesyłasz, aby upewnić się, że jest to właściwy film.

I zawsze możesz nagrywać kamerą TikTok Story, jeśli tylko dzielisz się swoim dniem.

Szybki przewodnik: Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie > Stuknij kartę Profil w prawym dolnym rogu > Stuknij swoje zdjęcie profilowe > Na stronie relacji stuknij trzy poziome kropki w prawym dolnym rogu > Stuknij Usuń z wyskakującego menu > Stuknij Usuń ponownie, aby potwierdzić usunięcie historii.

Wniosek

Usunięcie historii TikTok jest łatwe. Jeśli opublikowałeś coś, czego nie powinieneś, możesz usunąć artykuł, używając trzech poziomych kropek w prawym dolnym rogu.

Umożliwi to usunięcie historii ze swojego konta.

Zanim opublikujesz jakąkolwiek historię na swoim koncie TikTok, upewnij się, że publikujesz właściwą.

Możesz nagrać wideo z aplikacji TikTok i edytować je przed opublikowaniem wideo.

Często Zadawane Pytania

Jak przeglądać relacje TikTok?

Oglądanie relacji na TikTok różni się od innych mediów społecznościowych. Aby obejrzeć historie innych osób, musisz przejść do ich strony profilowej i dotknąć ich zdjęcia profilowego, aby zobaczyć ich historię. Żadna zakładka nie wyświetla wszystkich historii na TikTok, takich jak Instagram i Facebook.

Odpowiadanie na komentarze do Twojej historii TikTok jest łatwe. Jeśli otrzymasz komentarz do jednej ze swoich historii, zobaczysz go w sekcji Skrzynka odbiorcza, w obszarze Działania. Stuknij w komentarze, a następnie możesz odpowiedzieć.

Dlaczego nie widzę TikTok Stories?

Jeśli nie widzisz Relacji, oznacza to, że Twoja aplikacja jest nieaktualna, masz złe połączenie internetowe lub relacja została usunięta. Możesz spróbować zaktualizować aplikację, aby działała i sprawdzić fast.com jeśli połączenie internetowe działa.

Jak dodać historię na TikTok?

Dodanie historii do TikTok jest łatwe, jeśli korzystasz z relacji w innych aplikacjach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram, zobaczysz, jak to działa. Przejdź do swojej strony profilu na TikTok, a następnie dotknij zdjęcia profilowego, aby dodać historię.

🔥 Zalecana:  Jak zresetować AirPods bez iPhone'a

Możesz także dotknąć zakładki „+” na środku aplikacji. Nagraj swoją historię lub prześlij ją bezpośrednio z rolki z aparatu. Możesz także dodać historię z sekcji skrzynki odbiorczej u góry.

Czy historie z TikToka znikają?

Tak, TikTok Stories znikają po 24 godzinach, to ten sam przedział czasowy, co Facebook, WhatsApp, Instagram i Snapchat.

Czy TikTok Story jest podobny do Instagram Story?

Historie TikTok są bardzo podobne do historii na Instagramie, jeśli nie takie same. Relacje są dostępne przez 24 godziny i możesz publikować je bezpośrednio z aplikacji lub przesyłać utworzone przez siebie wideo. Możesz także edytować wideo nagrane dla obu aplikacji.

Czy mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię TikTok?

Nie, nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na TikTok. TikTok nie ma funkcji, która pozwala twórcom zobaczyć, kto oglądał historię.

Jak długo historia pozostaje na TikToku?

Historie na TikTok nie spędzają więcej niż 24 godziny tylko na reklamie Snapchata, Facebooka, Instagrama i WhatsApp. Historia jest dostępna dla wszystkiego, co udostępniasz tego dnia, a po zakończeniu 24-godzinnego cyklu historia zniknie.

Czy mogę zmienić ustawienia odbiorców moich relacji TikTok?

Tak, nie możesz zmienić ustawień odbiorców swoich relacji TikTok. Możesz zmienić ustawienia odbiorców przed opublikowaniem historii lub po jej opublikowaniu. Zanim opublikujesz historię, zobaczysz ustawienia prywatności po prawej stronie i możesz wybrać pomiędzy Wszyscy, Znajomi (Obserwatorzy i Obserwowani ponownie) lub Tylko ja.

Możesz także zmienić ustawienia odbiorców, gdy historia jest już opublikowana, dotykając trzech poziomych kropek w prawym dolnym rogu, dotykając Ustawienia prywatności, a następnie klikając Kto może obejrzeć ten film i wybierając pomiędzy Wszyscy, Znajomi (Obserwatorzy i Obserwowani) wstecz), Tylko ja.

Ile historii mogę przesłać na TikTok w ciągu jednego dnia?

Publikowanie zbyt wielu historii nie stanowi problemu, możesz publikować wiele liczb, ale jak możesz publikować historie, aby TikTok cię nie zbanował? To nie jest WhatsApp, na TikTok użytkownicy otrzymują shadowban za robienie pewnych rzeczy tak wiele razy.

🔥 Zalecana:  Jak zresetować klawiaturę Mac, gdy się zawiesza lub nie chce pisać

Kto może zobaczyć moje TikTok Stories?

Każdy może zobaczyć Twoje historie TikTok. Nawet osoby, które Cię nie obserwują, mogą zobaczyć Twoje historie TikTok. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać swoje konto i dotknąć swojego zdjęcia profilowego, aby wyświetlić swoją historię.

Czy nadal mogę odzyskać historię, którą usunąłem w aplikacji TikTok?

Nie, po usunięciu historii na TikTok nie będziesz mógł jej odzyskać. Żadna funkcja ani aplikacja nie pozwala na to. Jeśli masz historię zapisaną na urządzeniu przed jej usunięciem, możesz ją odzyskać. Poza tym nie ma możliwości odzyskania usuniętej historii TikTok.

Jak usuwać historie na TikTok?

Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie > Stuknij kartę Profil w prawym dolnym rogu > Stuknij swoje zdjęcie profilowe > Na stronie relacji stuknij trzy poziome kropki w prawym dolnym rogu > Stuknij Usuń z wyskakującego menu > Stuknij Usuń ponownie, aby potwierdzić, że usuwasz historię.

Gdzie są usunięte historie na TikTok?

Gdy usuniesz historię na TikTok, zniknie. Usunięte zdjęcie lub film nie są nigdzie przechowywane, aby można było do nich wrócić. W tej części nie ma kosza.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie