Jak usunąć dźwięk z postów na Instagramie przed opublikowaniem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć dźwięk z postów na Instagramie przed opublikowaniem

Są chwile, kiedy chcesz udostępnić wideo na Instagramie widzom, ale nie chcesz dźwięku, który towarzyszy temu filmowi. W takim przypadku musisz usunąć lub wyłączyć dźwięk lub szum tła z wideo. Jak być może już wiesz, za każdym razem, gdy chcesz udostępnić coś takiego jak post lub historia na Instagramie, dźwięk będzie domyślnie włączony, ale na szczęście istnieje opcja, którą możesz wybrać, aby wyłączyć dźwięk.

Usuwanie dźwięku z posta na Instagramie

Więc tutaj przeprowadzę Cię przez kilka prostych kroków i pokażę, jak po prostu usunąć dźwięk z posta przed jego udostępnieniem. Jeśli chcesz wyłączyć dźwięk przed udostępnieniem go jako Historii, przejdź do następnego samouczka.

  1. Przejdź do swojego konta na Instagramie i dotknij Plus Ikona. Możesz zobaczyć tę ikonę na dole ekranu.
  2. Następnie pojawi się menu, wybierz POST
  3. Następniewybierz Galeria, i stamtąd znajdź wideo, które chcesz udostępnić
  4. Po zlokalizowaniu i wybraniu pliku wideo stuknij ikonę niebieska strzała Ikona.
  5. U góry ekranu zobaczysz ikonę dźwięk Ikona. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć tej ikony, a dźwięk zostanie wyłączony. Następnie możesz dotknąć Następny i udostępnij swój film.

Notatka: Niestety, ta metoda działa tylko wtedy, gdy wybierzesz więcej niż jeden film do swojego posta. Więc musisz wybrać wiele opcji najpierw, a następnie możesz wybrać więcej niż jeden film. Jeśli wybierzesz tylko jeden film, ikona dźwięku nie pojawi się i nie będzie można usunąć dźwięku.

Rekomendacje: Aby ikona dźwięku pojawiła się w Twoim poście, musisz to zrobić podziel swój film na więcej sekcji, na przykład 2 lub więcej. Następnie możesz usunąć dźwięk bez żadnych problemów. Na szczęście możesz udostępnić post z wieloma filmami, więc jeśli Twój film jest dłuższy niż jedna minuta, możesz podzielić go na kilka sekcji, a następnie udostępnić jako post. Instagram umożliwia udostępnianie posta z maksymalnie 10 częściami, więc nie ma się czym martwić. Ponadto, jeśli Twój film trwa tylko minutę, w takim przypadku możesz podzielić go na dwie 15-sekundowe części lub po prostu udostępnić jako Historię.

🔥 Zalecana:  Naukowcy z Amazon proponują „AdaMix”, adaptacyjny różnicowo prywatny algorytm do trenowania klasyfikatorów głębokich sieci neuronowych przy użyciu zarówno prywatnych, jak i publicznych danych obrazu

Usuwanie dźwięku z Instagram Story

Możesz zastosować ten sam proces i z łatwością wyłączyć dźwięk z filmów, które udostępniasz w Instagram Story.

  1. Uzyskiwać Plus ikona na dole
  2. Z wyświetlonej listy wybierz FABUŁA
  3. Wybierz film, który chcesz udostępnić
  4. Następnie zobaczysz listę ikon u góry. Wybierz z listy dźwięk ikonę , a dźwięk wideo zostanie wyłączony, a następnie udostępnij go jako swoją historię

Wniosek

Usuwanie dźwięku zarówno z postów, jak i relacji na Instagramie wcale nie jest trudne. Tutaj wyjaśniłem, jak możesz to łatwo zrobić. Jeśli nadal masz problemy z wyłączeniem dźwięku, przeczytaj zalecenia I notatka sekcja w tym artykule bardzo dobrze. Wyjaśniłem tam kilka dobrych hacków, które możesz wypróbować i wyłączyć dźwięk w swoich filmach na Instagramie.