Jak ustawić konto na Twitterze jako prywatne 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ustawić konto na Twitterze jako prywatne 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli lubisz być prywatny i już chroniłeś swój drugi uchwyt sieci społecznościowej, możesz ustawić swoje konto na Twitterze jako prywatne.

Ludzie na Twitterze są genialni, a jeśli nie chcesz, żeby cię śledzili lub komentowali twoje tweety, możesz ograniczyć, sprywatyzując swoje konto.

Prywatne konta na Twitterze są dostępne tylko dla zatwierdzonych przez Ciebie obserwujących. A jeśli masz już obserwujących, nadal będą mogli zobaczyć Twój Twitter, gdy ustawisz go jako prywatny.

W tym przewodniku dowiesz się jak ustawić swoje konto na Twitterze jako prywatne. Możesz to zrobić w aplikacji mobilnej, internecie mobilnym i na komputerze stacjonarnym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Twitter nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Jak ustawić konto na Twitterze jako prywatne

Gdy masz konto prywatne, tylko osoby, które Cię obserwują, mogą zobaczyć, co lubisz, tweetować lub obserwować na Twitterze.

Ustaw swoje konto na Twitterze jako prywatne na Androidzie i iPhonie

Będziesz mógł skorzystać z tego przewodnika krok po kroku, aby chronić swoje tweety zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację Twitter > Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu > Stuknij Ustawienia i prywatność > Stuknij Prywatność i bezpieczeństwo > Stuknij Odbiorcy i oznaczanie > Włącz Chroń swoje tweety.

Krok 1: Otwórz aplikację Twitter

Otwórz aplikację Twitter na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem i dotknij ikony swojego profilu w lewym górnym rogu lub trzepnąć od prawej do lewej, aby uzyskać dostęp do menu konta.

Krok 2: Stuknij Ustawienia i prywatność

W menu konta dotknij Ustawienia i prywatność, a na stronie Ustawienia dotknij Prywatność i bezpieczeństwo.

Krok 3: Stuknij Odbiorcy i tagowanie

Pod swoją aktywnością na Twitterze dotknij Odbiorcy i tagowanie, a następnie Chroń swoje tweety, włącz opcję.

Spowoduje to, że Twoje konto stanie się prywatne, a nowe konto będzie musiało uzyskać Twoją zgodę, aby być Twoimi obserwatorami i widzieć Twoje tweety.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wyszukiwać i znajdować czyjeś usunięte tweety

Ustaw swoje konto na Twitterze jako prywatne w internecie mobilnym

Otwórz mobilną stronę Twittera > Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu > Stuknij Ustawienia i wsparcie > Stuknij Ustawienia i prywatność > Stuknij Prywatność i bezpieczeństwo > Stuknij Odbiorcy i tagowanie > Stuknij w pole wyboru Chroń swoje tweety.

🔥 Zalecana:  Dunamu zainwestuje 380 mln USD w start-upy Web3 i stworzy 10 000 miejsc pracy w Korei Południowej

Krok 1: Otwórz aplikację Twitter

Otworzyć Sieć mobilna Twittera na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android i stuknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu lub trzepnąć od prawej do lewej, aby uzyskać dostęp do menu konta.

Krok 2: Stuknij Ustawienia i prywatność

W menu konta stuknij Ustawienia i wsparcie, a następnie Ustawienia i prywatność, a na stronie Ustawienia stuknij Prywatność i bezpieczeństwo.

Krok 3: Stuknij Odbiorcy i tagowanie

Cofnij swoją aktywność na Twitterze, dotknij Odbiorcy i tagowanie, a następnie Chroń swoje tweety, dotknij pola wyboru.

Spowoduje to, że Twoje konto stanie się prywatne, a nowe konto będzie musiało uzyskać Twoją zgodę, aby być Twoimi obserwatorami i widzieć Twoje tweety.

PRZECZYTAJ TEŻ: Powiadomienie na Twitterze nie zniknie? Jak to naprawić

Ustaw swoje konto na Twitterze jako prywatne na komputerze

Będziesz mógł skorzystać z tego przewodnika krok po kroku, aby chronić swoje tweety na komputerze Mac i komputerze z systemem Windows.

Otwórz witrynę Twittera > Kliknij opcję Więcej w menu po lewej stronie > Kliknij Ustawienia i prywatność > Kliknij Prywatność i bezpieczeństwo > Kliknij Odbiorcy i tagowanie > Włącz Chroń swoje tweety.

Krok 1: Przejdź do witryny Twittera.

Otworzyć witryna Twittera i kliknij opcję Więcej na karcie menu po lewej stronie. Następnie kliknij Ustawienia i prywatność.

Krok 2: Kliknij Prywatność i bezpieczeństwo

W Ustawieniach konta kliknij zakładkę Prywatność i bezpieczeństwo, a następnie kliknij Odbiorcy i tagowanie.

Krok 3: Ustaw konto jako prywatne

Na stronie Odbiorcy i tagowanie włącz opcję Chroń swoje tweety, a Twoje konto zostanie przeniesione do stanu prywatnego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wszystkie swoje tweety naraz

Jak zatwierdzać nowych obserwujących na Twitterze

Gdy zabezpieczysz swoje tweety, musisz zatwierdzić każde nowe konto, które chce Cię obserwować.

Musisz je najpierw zatwierdzić w sekcji Prośba o Obserwatorów w profilu konta lub w powiadomieniu, jeśli jesteś aktywny.

Jeśli ktoś wyśle ​​Ci prośbę o dołączenie do grona obserwujących, na stronie Twojego profilu zobaczysz czerwoną ikonę, wskazującą, że ktoś prosi o zatwierdzenie.

Krok 1: Przejdź do swojego profilu

Przejdź do swojego konta profilu na Twitterze, a zobaczysz Prośba obserwujących opcja u góry strony.

Krok 2: Stuknij Prośbę obserwujących

Kliknij nowe żądanie obserwującego przycisk przeglądać profile potencjalnych obserwujących.

Będziesz mógł zobaczyć, jak obserwujący proszą o nazwę użytkownika, zdjęcie profilowe i e.

🔥 Zalecana:  Nike przedstawia .Swoosh NFT Sneaker Drop, inspirowane Air Force 1

Krok 3: Zatwierdź lub odrzuć

Stuknij w „Zatwierdzić” albo “Spadek”, aby zaakceptować lub odrzucić nowych obserwujących.

Gdy zatwierdzisz obserwatora, będzie on mógł zobaczyć wszystkie Twoje chronione tweety. Odrzuceni obserwatorzy zostaną usunięci i nie otrzymają powiadomienia.

Wniosek

Prywatne konto na Twitterze staje się normą dla osób, które nie chcą dzielić się swoimi poglądami ze światem.

Cóż, możesz mieć konto publiczne, a później po tweecie możesz zostać zaatakowany przez ludzi.

Jeśli chcesz chronić swoje tweety, aby zachować spokój przed naruszaniem komentarzy i trolli.

Możesz sprywatyzować swoje konto z aplikacji na Androida lub iPhone’a, w internecie mobilnym, a nawet na komputerze stacjonarnym.

Ale konto prywatne wiąże się z ceną, którą otrzymasz z kontem publicznym podczas komentowania.

Jeśli odpowiesz na konto, które nie obserwuje Cię w czyichś tweetach, ta osoba nie będzie mogła zobaczyć Twojej odpowiedzi.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć i wyłączyć poufne treści na Twitterze

Często Zadawane Pytania

Jak wygląda prywatne konto na Twitterze?

Prywatne konto na Twitterze to to samo, co konto, z tą różnicą, że możesz teraz robić pewne rzeczy z innymi użytkownikami, jeśli Cię nie śledzą. Twój profil będzie zawierał tylko Twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz biografię.

Dlaczego ktoś miałby ustawić swój Twitter jako prywatny?

Ponieważ chcą zachować prywatność w małym kręgu i ludziach, z którymi mogą się odnosić. W większości przypadków jest to po prostu zapewnienie im bezpiecznej przestrzeni do publikowania tweetów na temat komentarzy, które mogą mieć.

Czy możesz być anonimowy na Twitterze?

Tak, możesz być anonimowy na Twitterze, tworząc konto, które nie odnosi się do Ciebie w żadnej formie. To, co musisz zrobić, to użyć niejasnej nazwy użytkownika, znaleźć lub zaprojektować zdjęcie profilowe i wpisać biografię, aby stać się anonimowym na Twitterze.

Jak ustawić polubienia na Twitterze jako prywatne?

Nie możesz utworzyć konta prywatnego podobnego do Twittera, jeśli masz konto publiczne. Jeśli chcesz uniemożliwić innym oglądanie Twojego Twittera, musisz tworzyć prywatne tweety.

Co oznacza blokada na Twitterze?

Kiedy blokujesz nazwę użytkownika na Twitterze, oznacza to, że konto jest prywatne. I nie będziesz mógł zobaczyć ich tweetów ani odpowiedzi, chyba że ich obserwujesz.

🔥 Zalecana:  Binance ogłasza wspierane przez Football Fever i NFT wyzwania dla fanów sportu

Czy obserwujący będą musieli ponownie mnie obserwować, gdy przełączę się z tweetów publicznych na prywatne?

Nie, Twoi obserwatorzy nie będą musieli Cię ponownie obserwować, gdy zmienisz konto na Twitterze z konta publicznego na prywatne. Będą oni automatycznie mogli zobaczyć wszystkie Twoje przyszłe tweety i nie będą potrzebować Twojej zgody.

Jak mogę sprawdzić, czy moje dane osobowe są publiczne?

Jeśli chcesz zobaczyć, że Twoje dane osobowe są dostępne publicznie, musisz użyć wyszukiwarki. Na przykład; Google swoje „imię + Twitter”. I wszelkie wyniki, które pokazują dane osobowe, które są jawne.

Co się stanie, jeśli ustawisz swój profil jako prywatny?

Wszystkie twoje tweety będą chronione przed opinią publiczną, a ludzie, którzy będą chcieli cię śledzić, będą musieli o to poprosić. Aby zostali obserwatorami, musisz ich zatwierdzić. Wyświetlane będzie również tylko Twoje zdjęcie profilowe, nazwa użytkownika, imię i nazwisko oraz biografia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie