Jak ustalana jest lista najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ustalana jest lista najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Jeśli korzystałeś ze Snapchata przed 2018 rokiem, wiesz, że niektóre rzeczy, takie jak lista najlepszych przyjaciół, zmieniają się po aktualizacji algorytmu. Ta aktualizacja algorytmu określa jak uporządkowana jest lista najlepszych przyjaciół na SnapchNa.

Jeśli nie komunikujesz się ze znajomym w aplikacji, nawet jeśli osoba ta jest Twoim najlepszym przyjacielem w prawdziwym świecie, nie zobaczysz jej konta na górze listy.

Ponieważ z tymi osobami najczęściej wchodzisz w interakcje, a nawet jeśli nie rozmawiasz w prawdziwym życiu, Snapchat określi, jak uporządkować listę najlepszych przyjaciół.

W tym artykule dowiesz się co decyduje o twojej liście najlepszych przyjaciół na snapchaciei dowiedz się, czy lista Twoich najlepszych przyjaciół schodzi w dół, czy w poprzek.

Co decyduje o Twojej liście najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Snapchat jest zbudowany wokół znajomych, w przeciwieństwie do innych mediów społecznościowych, w których każdy może po prostu Cię obserwować. Snapchat chce, abyś był blisko, tak jak w prawdziwym świecie.

Po aktualizacjach algorytmu z 2018 r. Snapchat określa listę najlepszych przyjaciół na podstawie interakcji i innych czynników, które omówiliśmy poniżej.

Snapchat uporządkował listę najlepszych przyjaciół na podstawie osób, z którymi najczęściej robisz zdjęcia, i umieścił je na górze.

Snapchata nie obchodzi, czy {znajomy} jest twoim bratem czy siostrą.

Nawet jeśli ci ludzie nie są w żaden sposób twoimi najlepszymi przyjaciółmi, o ile będziesz z nimi częściej wchodzić w interakcje w aplikacji, będzie na górze listy.

Ta lista jest uporządkowana od góry do dołuosobę, z którą najczęściej wchodzisz w interakcje i snapy, oraz osobę, z którą robisz to rzadziej.

Nie martw się, że lista najlepszych przyjaciół pozostanie taka przez długi czas, tak nie będzie.

Jeśli masz wielu przyjaciół i rozmawiasz z nimi codziennielista będzie się regularnie zmieniaći dodawać nowych znajomych, jednocześnie usuwając tych, z którymi często robisz zdjęcia lub rozmawiasz.

Możesz mieć do 8 najlepszych przyjaciół u góry sekcji Nowe czaty pojawiają się jako pierwsze przed listą Ostatnie.

Snapchat nie tylko porządkuje listę najlepszych przyjaciół na podstawie interakcji, mają na to wpływ inne czynniki, na przykład z iloma znajomymi robisz zdjęcianajnowsze, jeśli oboje znajomi mają passę, wysyłanie czerwonych snapów, udostępnianie multimediów itp

Czynniki, które decydują o uporządkowaniu listy najlepszych przyjaciół Snapchata

1. Jeśli ty i ta osoba macie smugę

Najbardziej czynnikiem decydującym o tym, kiedy przyjaciel zostanie umieszczony na liście najlepszych przyjaciół, jest kiedy oboje macie passę przez więcej godzin niż inni.

Jeśli wyślecie do siebie wiadomość w aplikacji w ciągu 24 godzin lub przez trzy lub więcej kolejnych dni, znajomy znajdzie się na samej górze listy.

Jeśli chcesz, aby ktoś był twoim najlepszym przyjacielem w aplikacji, wystarczy, że go wyślesz.

2. Przyjaciele, z którymi często rozmawiasz

W ramach passy, ​​jeśli regularnie rozmawiasz i robisz zdjęcia ze znajomym w aplikacji, Snapchat użyje tego, aby określić, jak umieścić go na liście najlepszych przyjaciół.

Dzieje się tak po rozmowie z osobą w aplikacji. Łatwo jest użyć tego czynnika, aby którykolwiek ze znajomych znalazł się na szczycie.

3. Liczba wysyłanych i odbieranych snapów i multimediów

Jeśli cały czas kogoś zaczepiasz, Snapchat zamówi je na szczycie Twoich najlepszych przyjaciół.

Dotyczy to również znajomych, z którymi wysyłasz i odbierasz multimedia. Jeśli regularnie wysyłasz zdjęcia, notatki głosowe itp., ich miejsce będzie na samej górze listy.

🔥 Zalecana:  Gdzie jest generator kodów na Facebooku? (Dowiedz się tutaj)

Jeśli ty i twoi znajomi regularnie wysyłacie multimedia i snapy, priorytet będzie wysoki i oboje zostaniecie dodani do listy najlepszych przyjaciół.

Jeśli zrobisz to samo dla innych swoich przyjaciół, pójdą na szczyt.

4. Odpowiedzi na historie i snapy Snapchata

Wzajemna interakcja z snapami i historiami innych jest postrzegana jako czynnik decydujący o kolejności, w jakiej zostaną umieszczeni na liście najlepszych przyjaciół.

Jeśli dany znajomy regularnie odpowiada na Twoje snapy i historie, algorytm umieści go na górze listy, wpłynie to również na to, że częściej będziesz do niego pisać.

5. Z iloma osobami rozmawiasz

Jeśli rozmawiasz tylko z dwiema lub trzema osobami, zostaną one umieszczone na liście najlepszych przyjaciół. Nawet jeśli suma wynosi do 8.

Algorytm bierze pod uwagę, z iloma osobami regularnie rozmawiasz. Jeśli jest ich tylko kilka, a nawet nie więcej niż 8, może uznać je za listę najlepszych przyjaciół.

Jak sprawić, by ktoś był twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie

Łatwo jest uczynić kogoś najlepszym przyjacielem na Snapchacie jeśli prowadzisz z nimi rozmowę przez długi czaschoć nie tak długo, wystarczy 1 lub 2 dni, aby algorytm rozpoznał osobę i przesunął ją w górę listy.

Jeśli nie ma zaangażowania w czatach, żadne snapy nie są wysyłane ani odbierane, nie będą na liście.

Jeśli nie odpowiadają na twoje wiadomości lub snapy po wysłaniu ich tony. Algorytm nie umieści ich na liście najlepszych przyjaciół.

Nawet jeśli jest odpowiedź od twoich przyjaciół, algorytm nie spowoduje natychmiastowego przeniesienia tej osoby na listę najlepszych przyjaciół.

Ponieważ algorytm patrzy na zaangażowanie w czasie. Musisz stale z nimi wchodzić w interakcje, a oni będą musieli ci odpowiadać.

Największa liczba najlepszych przyjaciół, których możesz mieć na liście

Możesz mieć do 8 najlepszych przyjaciół na liście i będziesz musiał wchodzić z nimi w interakcje. Ale nie pojawi się to od razu, ale zajmie trochę czasu, zanim wszystkie pojawią się na liście.

Snapchat nie zawsze pokazuje 8 najlepszych przyjaciół. Jeśli nie rozmawiasz z maksymalnie 8 osobami lub nawet z mniej niż 2 osobami, znajomi nadal będą wyświetlani w sekcji najlepszych przyjaciół.

Czy lista najlepszych przyjaciół Snapchata spada czy w poprzek?

Lista najlepszych przyjaciół Snapchata idzie od góry do dołu, jest ułożona od góry do dołu.

Osoba, do której najczęściej pstrykasz i najmniejsza osoba, do której pstrykasz najczęściej na liście.

W sekcji Nowe czaty zobaczysz je, osoba na górze listy to osoba, z którą najczęściej rozmawiasz i snapuje, a odwrotna (najmniejsza) dla ostatniej osoby.

Kto może zobaczyć twoich najlepszych przyjaciół?

Lista najlepszych przyjaciół jest prywatna, nikt nie może zobaczyć twoich najlepszych przyjaciół na Snapchacie.

Z wyjątkiem osób, które są wśród twoich najlepszych przyjaciół, poza nimi nikt inny nie może zobaczyć twojej listy najlepszych przyjaciół.

Jeśli ktoś jest Twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie, jesteś jego

Tak, jesteś ich najlepszym przyjacielem na Snapchacie, jeśli są na Twojej liście. Stało się tak, jeśli oboje prowadzicie długą rozmowę i dużo pstrykacie.

Możesz również wiedzieć, patrząc na ich emotikony, jeśli jest serce, oznacza to, że oboje jesteście na każdej liście najlepszych przyjaciółT.

Ponieważ najlepsi przyjaciele armi określony przez interakcję użytkownika, oboje będziecie na liście najlepszych przyjaciół drugiej osoby.

Czy możesz edytować listę swoich najlepszych przyjaciół?

Nie, nie możesz edytować swojej listy najlepszych przyjaciół, gdy znajomy na Snapchacie znajdzie się na liście, nie będziesz mógł dodawać jej według własnego uznania.

🔥 Zalecana:  7 najlepszych gier typu roguelike na Androida (bezpłatne szybkie pobieranie APK)

Nawet jeśli członkowie twojej rodziny mają się najlepiej, musisz po prostu żyć z faktem, że jest to tylko na Snapchacie.

Czy możesz usunąć kogoś z listy najlepszych przyjaciół Snapchata?

Tak, możesz usunąć kogoś z listy najlepszych przyjacióła to jest proste, po prostu trzeba usunąć osobę ze znajomych.

Spowoduje to usunięcie osoby z listy najlepszych przyjaciół. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz tymczasowo zablokować osna kilka dni.

I czatuj i snapuj z innymi, więc kiedy ich odblokujesz, nie będą na liście.

Możesz użyć normalnego sposobu przez zaprzestanie wysyłania snapów i czatowania z nimi w górę, gdy to zrobisz, kontynuuj czatowanie i snapowanie z innymi, spadną one z listy i ostatecznie zostaną usunięte.

Zmiana najlepszych przyjaciół na Snapchacie

Aby zmienić listę najlepszych przyjaciół na Snapchacie, wystarczy to zrobić czatować i robić zdjęcia znajomym, których chcesz umieścić na tej liście.

Jeśli chcesz mieć 8 lub mniej, porozmawiaj z nimi, a w ciągu następnych 24 do 48 godzin pojawi się na szczycie listy, a pozostałe znikną.

Jak znaleźć listę najlepszych przyjaciół na Snapchacie

Aby znaleźć listę najlepszych znajomych na Snapchacie, przejdź do Nowe czaty: otwórz Snapchata, przesuń palcem w prawo, aby przejść do sekcji Czaty, a następnie dotknij ikony Nowy czat w prawym dolnym rogu ekranu Snapchata.

Lista najlepszych przyjaciół będzie w górnej części strony przed Lista ostatnich.

Wniosek

Jeśli regularnie korzystasz ze Snapchata, lista najlepszych przyjaciół może być dla Ciebie ważna, a to może pomóc Ci zobaczyć znajomych, z którymi komunikujesz się najczęściej.

Najlepsi przyjaciele niekoniecznie oznaczają, że są twoimi najlepszymi przyjaciółmi, to tylko pokaz wzajemnej, długiej interakcji.

Algorytm bierze różne czynniki, aby określić sposób uporządkowania listywięc nie martw się, jeśli dana osoba jest na szczycie tylko dlatego, że wysyłasz snapa dwa razy i wchodzisz z nią w interakcję w ciągu jednego dnia.

Mogą zniknąć w mgnieniu oka lub nadal znajdować się na liście, ponieważ ta funkcja pozwala zobaczyć do 8 najlepszych przyjaciół, które są regularnie aktualizowane w miarę interakcji z innymi osobami w aplikacji.

Jeśli chcesz, aby ktoś znalazł się na Twojej liście najlepszych przyjaciół, pstrykaj go regularnie i pozwól tej osobie odpowiadać na interakcje w ciągu dnia. Spowoduje to, że algorytm umieści je na liście.

Często Zadawane Pytania

Jak Snapchat zamawia twoich najlepszych przyjaciół?

Snapchat zamówił najlepszych przyjaciół z interakcją, im więcej snapujesz i rozmawiasz ze znajomym, a oni odpowiadają i robią to samo, Snapchat umieści ich na liście.

Czy częste otwieranie czyjegoś profilu czyni cię jego najlepszym przyjacielem?

Nie, otwarcie czyjegoś profilu nie czyni cię jego najlepszym przyjacielem, musisz rozmawiać, wysyłać multimedia i snapy, aby dostać się na listę najlepszych przyjaciół.

Czy możesz mieć kogoś na liście najlepszych przyjaciół i nie być na liście najlepszych przyjaciół?

Tak, możesz mieć kogoś na swojej liście najlepszych przyjaciół i nie będziesz na ich liście. Ale jeśli często się z tobą komunikują, rozmawiają i wysyłają ci snapy, znajdziesz się na ich liście.

Kto jest najlepszym przyjacielem numer jeden?

Pierwsza osoba na liście najlepszych przyjaciół jest Twoim najlepszym przyjacielem numer jeden na Snapchacie. To osoba, z którą najczęściej rozmawiasz i robisz snapy w żółtej aplikacji. Ten z sercem? Złote serce oznacza, że ​​oboje wysyłacie sobie najwięcej snapów i jesteście najlepszymi przyjaciółmi na swojej i ich liście.

🔥 Zalecana:  Ponad 25 najlepszych zasobów i kursów do blogowania z ogromnym zwrotem z inwestycji

Jak Snapchat ocenia najlepszych przyjaciół?

Snapchat klasyfikuje najlepszych lub najlepszych przyjaciół na podstawie liczby czatów i snapów, które do nich wysyłasz. Jeśli jedna zostanie uznana za wyższą od pozostałych, Snapchat umieści ją na szczycie.

Czy najlepsi przyjaciele Snapchata działają w obie strony?

Tak, najlepsi przyjaciele Snapchata mogą działać w obie strony, jeśli dwie osoby wysyłają i odpowiadają na wysłane czaty i snapy. Aby to wiedzieć, zobaczysz emoji serca.

Czy czaty zaliczają się do najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Tak, czaty są wliczane do kolejności najlepszych przyjaciół na liście. Im więcej czatów wyślesz do osoby, tym wyższa pozycja na liście.

Skąd mam wiedzieć, czy jestem na liście najlepszych przyjaciół innej osoby na Snapchacie?

Jeśli zobaczysz ikonę serca, będziesz wiedział, że jesteś na liście najlepszych przyjaciół Snapchata. Jeśli nie, możesz powiedzieć im, aby nadal wysyłali Ci snapy i czaty.

Dlaczego mam 7 osób na liście najlepszych przyjaciół na Snapchacie zamiast 8?

Może to być spowodowane tym, że nie wysłałeś więcej snapów ani czatów do innej osoby, aby ukończyć ranking. Jeśli chcesz, aby wszystko tam dotarło, musisz kontynuować wysyłanie i przyciąganie do tej osoby.

Jak zostać czyimś najlepszym przyjacielem na Snapchacie?

Upewnij się, że obaj robią sobie snapy i rozmawiają ze sobą, jeśli robią to najczęściej, znajdziesz się na liście ich najlepszych przyjaciół.

Jak pozbyć się mojego najlepszego przyjaciela numer 1 na Snapchacie bez blokowania go?

Przestań czatować i wysyłać do nich snapy, a osoba z czasem zejdzie na dół listy. Lub możesz usunąć osobę ze znajomych. Jeśli to zrobisz, Snapchat nie będzie w stanie określić Twojej listy najlepszych przyjaciół.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

Table of Contents