Jak ukryć wynik Snap w 2023 r. (najnowsza aktualizacja)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć wynik Snap w 2023 r. (najnowsza aktualizacja)

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Snapchat to najlepsza platforma mediów społecznościowych do udostępniania zdjęć i filmów, która oferuje różne funkcje, w tym niesamowite filtry do wysyłania i odbierania snapów, publikowania historii i czatowania ze znajomymi. Wszystkie te działania na Snapchacie są liczone jako wynik Snap, który jest jedną z niesamowitych funkcji, z których Snapchat korzysta na całym świecie.

Ten wynik Snap jest zwiększany przez codzienne czynności na Snapchacie, takie jak publikowanie historii oraz wysyłanie i odbieranie snapów. Dzisiaj użytkownicy Snapchata bardzo pasjonują się zwiększaniem swojego wyniku Snap, ponieważ dzięki temu wynikowi Snap możesz rywalizować ze znajomymi o nagrodę, uzyskując najwyższy wynik Snapchata.

Ale wiele osób jest ciekawych, aby poznać Twój wynik Snap. Z jakiegoś powodu możesz chcieć ukryć to przed kontaktami Snapchata. Jeśli więc szukasz sposobu, w jaki możesz łatwo ukryć swój Snapscore, czytaj dalej, ponieważ ten artykuł wyjaśni, jak możesz to zrobić, wykonując proste kroki. Więc zacznijmy:

Co to jest wynik Snap?

Snapscore to łączna aktywność w Twojej aplikacji Snapchat. Kiedy regularnie wysyłasz lub odbierasz Snapy od swoich kontaktów Snapchata, liczba pod Twoim Bitmoji lub zdjęciem profilowym wzrasta. Ta liczba nazywa się Twoim wynikiem Snap na Snapchacie. Ten wynik Snap wzrasta również, gdy regularnie publikujesz zbyt wiele historii i oglądasz filmy na Snapchacie.

Czy możesz ukryć swój wynik Snap?

Niestety, Snapchat nie oferuje funkcji, za pomocą której możesz natychmiast ukryć swój wynik Snap. Ale nadal, jeśli chcesz, aby ta konkretna osoba nie mogła zobaczyć Twojego wyniku Snap, możesz go usunąć lub zablokować. W ten sposób osoba ta będzie miała ograniczony dostęp do Twojego Wyniku lub po prostu nie będzie mogła zobaczyć Twojego wyniku Snap. W ten sposób dana osoba może już nie widzieć Twojego wyniku Snap.

🔥 Zalecana:  Czy potrzebuję nowej karty SIM i telefonu do 5G?

Powinieneś pamiętać, że Twój wynik Snap jest widoczny tylko dla osoby, którą dodałeś i ta osoba dodała Cię z powrotem. W przeciwnym razie nikt nie zobaczy Twojego wyniku. Tak więc po prostu niedodane lub usunięte osoby ograniczyły im możliwość zobaczenia Twojego kodu Snapcode.

Może być tak wiele powodów, dla których możesz blokować ludzi na dowolnej platformie mediów społecznościowych. Ale tutaj na Snapchacie powód jest oczywisty: chcesz ukryć swój Snapscore.

Jak ukryć swój wynik Snap przed przyjaciółmi

Poniżej wymieniono kroki, aby ukryć swój wynik Snap przed znajomymi:

  1. Uruchom aplikację Snapchat i kliknij opcję „Profil”.
  2. Następnie przewiń w dół i dotknij opcji „Moi przyjaciele”.
  3. Teraz po prostu naciśnij i przytrzymaj kontakty, przed którymi chcesz ukryć swój Snapcsore.
  4. Teraz wystarczy nacisnąć opcję „Więcej”.
  5. Wybierz opcję „Zablokuj lub usuń znajomego”.

Po usunięciu kogoś osoba ta nie będzie już mogła zobaczyć Twojego Snapscore. Ale jeśli nadal chcesz otrzymywać snapy od tej osoby, musisz zezwolić mu na wysyłanie snapów, nawet jeśli nie jest do Ciebie dodany na Snapchacie. Włącz osoby, które nie są kontaktami, aby wysyłać Ci snapy, przechodząc do ustawień, a następnie prywatności w aplikacji. Dzięki temu każdy na Snapchacie może wysyłać Ci snapy.

W ten sposób te kontakty będą mogły udostępniać Ci snapy, ale pamiętaj, że nadal nie będą uważane za Twoich znajomych Snap. W ten sposób otrzymywanie ich snapów i wysyłanie im swoich snapów nie zwiększy Twojego wyniku Snap.

Czy można już nie wyświetlać czyjegoś wyniku Snapchata?

Jeśli nie możesz już przeglądać czyjegoś wyniku na Snapchacie, oznacza to, że ta osoba została usunięta ze znajomych. Nie można już było wyświetlać czyjejś oceny Snap, jeśli usunięto ją ze znajomych lub jeśli usunięto ją ze znajomych. Możesz też usunąć ich ze znajomych.

🔥 Zalecana:  Unieważniony czek finansowy Simplii: jak czytać i drukować czek unieważniający Simplii

Tylko wtedy, gdy obie osoby dodadzą się nawzajem do Snapchata, możesz sprawdzić ich ocenę Snapchata.

Aby sprawdzić, czy ktoś usunął Cię ze znajomych na Snapchacie, spójrz na aktywność pod jego nazwiskiem na liście rozmów. Jeśli stan to „Oczekuje”, oznacza to, że dana osoba usunęła Cię ze znajomych. Ponadto, jeśli sprawdzisz ich konto, nie będziesz mógł sprawdzić ich oceny na Snapchacie. Zamiast tego pole pod nazwą użytkownika pozostanie puste.

Jak zwiększyć swój wynik Snap?

Oto kilka wskazówek, których należy przestrzegać, aby zwiększyć ocenę Snap.

1. Wysyłanie i odbieranie snapów

Pierwszą bardzo ważną wskazówką, której musisz przestrzegać, jest codzienne wysyłanie i odbieranie snapów. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrobić w sobie nawyk robienia snapów, a następnie wysyłać je do wszystkich znajomych na Snapchacie. Da ci to jeden punkt. Następnie musisz wyświetlić wszystkie snapy wysłane przez znajomych. To również da ci punkty codziennie.

2. Przekonaj swój wynik Snap do konsekwentnego wysyłania snapów

Aby zwiększyć swój wynik Snap, musisz przekonać znajomych do regularnego wysyłania Ci snapów. Poza tym musisz przekonać znajomych, aby dołączyli do Snapchata i regularnie wysyłali Ci snapy.

3. Publikowanie zbyt wielu historii w ciągu jednego dnia

Gdy prześlesz wiele historii na Snapchacie w ciągu dnia, zwiększy to również Twój wynik Snap. Staraj się więc być konsekwentny w publikowaniu wielu historii na Snapchacie, aby zwiększyć swój wynik Snap.

4. Oglądanie filmów

Snapchat oferuje sekcję wideo w aplikacji. Oglądając te filmy regularnie, możesz zwiększyć swój wynik Snan.

Ostateczny werdykt

Podsumowując, w tym artykule omówiliśmy, jak ukryć swój wynik snapa. Jak wspomniałem, Snapchat nie oferuje żadnej funkcji do bezpośredniego ukrywania wyniku Snap. Więc jeśli nadal chcesz ukryć swój wynik snap, musisz zablokować lub usunąć tę osobę. Co więcej, wspomniałem o procedurze robienia tego wraz z tym, jak możesz zwiększyć swój wynik Snap.

🔥 Zalecana:  Jak dołączyć do serwera na Discordzie bez zaproszenia (4 przewodnik roboczy)

Ukrycie oceny Snapchata sprawi, że nikt inny nie dowie się o Twojej aktywności. Ponieważ Snapchat nie zapewnia odpowiednich opcji prywatności, musisz kogoś usunąć lub zablokować, aby ukryć swoją ocenę. Mam nadzieję, że te informacje okażą się przydatne i pomocne. W przypadku jakichkolwiek pytań po prostu upuść swoje pytania w sekcji komentarzy poniżej.