Jak ukryć wynik Snap na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć wynik Snap na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli się zastanawiasz jak możesz ukryć swój wynik snap na Snapchacie i uniemożliwić innym użytkownikom zobaczenie Twojego wyniku, musisz uporządkować pewne sprawy.

Wynik Snapchata mogą zobaczyć twoi znajomi tylko w aplikacji, więc jak można uniemożliwić znajomym widywanie się z ich przyjaciółmi i pozostawanie przyjaciółmi?

Snapchat nałożył wiele ograniczeń na funkcje aplikacji, w tym to, co możesz edytować, a czego nie. Jeśli chcesz ukryć wynik snapa na Snapchacie, pokażemy, co zrobić zamiast tego.

W tym artykule dowiesz się jak ukryć swój wynik snap na Snapchacie. Będziesz mógł ukryć wynik przed znajomymi, ale będzie to miało swoją cenę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować kogoś na Snapchacie

Czy możesz ukryć swój wynik Snap?

Nie, technicznie nie możesz ukryć swojego wyniku przed znajomymi ani kimkolwiek innym. Ta funkcja jest zgodna z rodzajem reguły, która sprawia, że ​​wynik jest dostępny tylko dla przyjaciół.

Snapchat nie ma funkcji, która pozwoli ci łatwo włączać i wyłączać wynik snapa dla twojego konta.

Ponieważ nie możesz ukryć swojego wyniku na Snapchacie, jedynym sposobem, w jaki możesz to zrobić, jest sytuacja, w której dana osoba nie jest twoim przyjacielem.

Snapchat nie pozwala osobom, które nie są Twoimi znajomymi w aplikacji, zobaczyć Twojego wyniku snapa. Nie jesteś znajomym w aplikacji, nie widzisz wyniku.

Aby użytkownicy Snapchata mogli zobaczyć Twój wynik snapa w Twoim profilu, oboje musicie dodać siebie nawzajem jako znajomych. Jeśli ktoś wyśle ​​prośbę, a Ty jej nie zaakceptujesz, ta osoba nie będzie mogła zobaczyć Twojego wyniku.

Jeśli więc jesteś zdesperowany, jedynym sposobem na ukrycie wyniku snapa jest usunięcie osoby z listy znajomych lub zablokowanie jej.

🔥 Zalecana:  Odkryj, jak obudzić w sobie przywódcę

Gdy usuniesz kogoś ze znajomych na Snapchacie, nie otrzyma on powiadomienia, że ​​usunąłeś go z listy znajomych, to samo dotyczy zablokowania tej osoby.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „inni użytkownicy Snapchata” na Snapchacie?

Jak ukryć wynik Snapchata przed znajomymi

Ponieważ nie możesz bezpośrednio włączać ani wyłączać wyniku snapa na Snapchacie, jedynym sposobem na ukrycie wyniku przed znajomym jest usunięcie osoby z listy znajomych lub zablokowanie jej.

Ukryj wynik Snap, usuwając znajomego

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na swoim urządzeniu mobilnym i dotknij swojego Bitmoji w prawym górnym rogu.

Krok 2: Stuknij Moi znajomi

Na swoim profilu Snapchata zobaczysz różne sekcje, pod Przyjaciele sekcji stuknij w Moi znajomi.

Krok 3: Usuń znajomego

Pojawi się lista znajomych, pokazująca ciebie wszyscy twoi przyjaciele na Snapchacie. Naciśnij i przytrzymaj osobę, którą chcesz usunąć z listy. Pojawi się wyskakujące okienko, a następnie dotknij Zarządzaj przyjaźnią.

W wyskakującym menu u dołu ekranu stuknij Usuń znajomego i potwierdź ponownie, stukając Usuń w monicie.

Jeśli nie chcesz trwale usuwać ich ze znajomych, zawsze możesz dodać ich ponownie jako znajomych.

Po prostu wyszukaj jego nazwę użytkownika i dodaj go do swojej listy znajomych: Następnie musisz poczekać, aż zaakceptują.

PRZECZYTAJ TEŻ: Utracono passę na Snapchacie? Jak odzyskać passę

Ukryj wynik Snap, blokując znajomego

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na urządzeniu z systemem Android lub iPhone i dotknij swojego Bitmoji w prawym górnym rogu.

Krok 2: Stuknij Moi znajomi

Na swoim profilu Snapchata zobaczysz różne sekcje, pod Przyjaciele sekcji stuknij w Moi znajomi.

Krok 3: Zablokuj znajomego

Pojawi się lista znajomych, pokazująca wszystkich znajomych na Snapchacie. Naciśnij i przytrzymaj osobę, którą chcesz usunąć z listy. Pojawi się wyskakujące okienko, a następnie dotknij Zarządzaj przyjaźnią.

🔥 Zalecana:  Luksusowy detalista Farfetch wybiera osiem start-upów modowych Web3 do swojego programu akceleracyjnego „Dream Assembly Base Camp”

W wyskakującym menu u dołu ekranu dotknij Zablokuj i potwierdź ponownie, dotykając Zablokuj w monicie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata

Kto może zobaczyć mój wynik Snapchata?

Jedynymi osobami, które mogą zobaczyć Twój wynik Snap na Snapchacie, jest osoba, która jest Twoim znajomym w aplikacji. Jeśli dana osoba nie jest Twoim znajomym na Snapchacie, nie będzie mogła zobaczyć Twojego wyniku snapa.

Jeśli nie chcesz, aby ta osoba widziała Twojego znajomego, musisz usunąć ją z listy znajomych lub zablokować. Nie otrzymają powiadomienia, gdy to zrobisz.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić profil publiczny na Snapchacie

Co się stanie, jeśli nie zobaczę czyjegoś wyniku na Snapchacie?

Istnieją dwa powody, dla których nie mogłeś zobaczyć czyjegoś wyniku na Snapchacie: być może ta osoba usunęła Cię ze swojej listy znajomych lub nigdy nie byłeś na jej liście znajomych.

Jeśli nie widzisz już kogoś, kto uzyskał wynik na Snapchacie, oznacza to, że ta osoba usunęła Cię ze znajomych.

Wniosek

Ukrywanie wyniku Snapchata jest niemożliwe, nie ma sposobu, aby to zrobić z poziomu aplikacji. Snapchat nie pozwala nikomu ukryć wyniku snapa.

Ale możesz ukryć to przed znajomymi, ponieważ ludzie, którzy są twoimi przyjaciółmi, są jedynymi, którzy mogą zobaczyć twój wynik snap, usunięcie ich spowoduje ukrycie wyniku przed nimi.

Aby ukryć swój wynik snapa przed znajomymi, musisz usunąć ich jako znajomych w aplikacji lub zablokować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiadomości i czat Snapchata

Często Zadawane Pytania

Czy możesz usunąć swój wynik Snapchata?

Nie, nie możesz usunąć swojego wyniku snapa na Snapchacie. Nie ma możliwości zrobienia tego w aplikacji i nie jest to możliwe.

Czy Snapchat zabrał wyniki Snapa

Nie, Snapchat nie może odebrać Ci wyniku, nawet jeśli naruszysz ich Wytyczne. Jedyne, co otrzymasz, to zablokowanie konta Snapchat. Snapchat nie odbiera twojego wyniku snapa.

🔥 Zalecana:  Jak zdobyć czyjś numer ze Snapchata (zrób to w ten sposób)

Czy tryb ducha ukrywa twój wynik snapa?

Nie, tryb duchów na Snapchacie nie pozwala na ukrycie wyniku snapa. Tryb ducha służy tylko do ukrywania Twojej lokalizacji na Snapchacie.

Czy możesz ustawić swój wynik jako prywatny na Snapchacie?

Nie, nie możesz ustawić swojego wyniku snapa jako prywatnego na Snapchacie. Nie ma sposobu, aby to zrobić w aplikacji. Nie możesz ukryć swojego wyniku Snapchata przed wszystkimi w aplikacji, wynik nie jest widoczny dla osób, które nie są Twoimi znajomymi, więc jeśli chcesz go ukryć, usuń ich z listy znajomych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie