Jak ukryć swoje urodziny na Facebooku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć swoje urodziny na Facebooku

Zastanawiasz się, jak ukryć swoje urodziny na Facebooku? Z ponad 2,5 miliarda aktywnych użytkowników, Facebook jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych. Ludzie w każdym wieku korzystają z Facebooka, aby kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi z całego świata. Jeśli chcesz mieć więcej informacji o swoich urodzinach na Facebooku i jak je ukryć, przeczytaj tutaj.

Jak wyłączyć wyświetlanie moich urodzin na Facebooku?

Niektórzy ludzie mogą nie chcieć, aby inni wiedzieli o ich statusie urodzinowym i z jakiegoś powodu chcą zachować swoje urodziny dla siebie. Dlatego najlepiej wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
 2. Kliknij swoje imię w prawym górnym rogu strony, aby przejść do swojego profilu.
 3. Wybierz Aktualizuj informacje.
 4. Wybierz Kontakt i Podstawowe informacje.
 5. Przewiń stronę w dół, aby przejść do opcji Data urodzenia i Rok urodzenia.
 6. Wybierz opcję Edytuj.
 7. Naciśnij „Zapisz”, aby zakończyć proces.

Jeśli wybierzesz opcję „Tylko ja”, Twój wiek będzie wyświetlany na Twojej stronie profilu tylko dla Ciebie, a inni nie będą wiedzieć, ile masz lat.


Sposoby sprawdzania urodzin znajomych na Facebooku

Stało się to częstym pytaniem wielu wieloletnich znajomych. Łatwo zauważyć, że większość z nas ma w tej sieci setki znajomych online, nawet jeśli rozmawiamy tylko z kilkoma osobami dziennie. Facebook to świetne miejsce do publikowania dobrych uczuć i bez względu na to, jak dobrze znasz znajomego w mediach społecznościowych, publikowanie serc i polubień jest zawsze dobre. Łatwo jest również wysłać krótką notatkę do osoby, zwłaszcza przy specjalnych okazjach, takich jak urodziny. Korzystanie z Facebooka, życzenia urodzinowe dla przyjaciół, w dowolnym miejscu na świecie, jest tak łatwe, zabawne i kreatywne.

Znalezienie osobistych urodzin na Facebooku to bułka z masłem, a proces jest prawie taki sam na urządzeniach i systemach operacyjnych. Co tu zrobić, to tylko następujące kroki:

 1. Otwórz swoją aplikację na Facebooku.
 2. Znaleźć “Wydarzenia” i kliknij na nią.
 3. Wybierz “Urodziny” opcja.
 4. Zobacz urodziny swoich znajomych.
🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych ofert natychmiastowego bonusu bez depozytu na konto bankowe

urodzinyZakładka ” jest podzielona na kilka sekcji. Pojawiające się pierwsze urodziny są związane z przyjaciółmi, którzy obchodzą urodziny tego samego dnia. U góry strony znajduje się „Dzisiejsze urodziny„.

Druga zakładka mówi ci „ostatniurodziny. Może to obejmować urodziny, które niedawno przegapiłeś, więc bądź przygotowany na grzeczne przeprosiny! Ta zakładka pokazuje również urodziny, które przyjdą w ciągu najbliższych kilku dni. W ten sposób możesz mieć pewność, że wyślesz im najlepsze gratulacje na czas.

Trzecia zakładka pokazuje przyszłe urodziny ze zdjęciami profilowymi znajomych obchodzących urodziny do końca tego miesiąca. Gdy przewiniesz w dół, zobaczysz narodziny później w tym miesiącu, a potem miesiąc po miesiącu. Facebook wyświetla zdjęcie profilowe każdego znajomego w miesiącu jego urodzenia.


Sprawdź urodziny znajomego za pomocą aplikacji Facebook na telefon komórkowy

Dzięki najnowszym aktualizacjom aplikacji mobilnej Facebook nie możesz już wyświetlać informacji o urodzinach znajomych, jednak nadal możesz sprawdzić ich urodziny, przeglądając ich profile osobiste.

To w dużej mierze zależy od ustawień prywatności twojego znajomego, czy chce pochwalić się swoimi urodzinami. Zakładając to, oto jak znaleźć urodziny znajomego w aplikacji mobilnej.

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
 2. Przejdź do profilu osoby, której urodziny chcesz sprawdzić. Można to zrobić, dotykając ikony szkła powiększającego w prawym górnym rogu ekranu i ich nazw.
 3. Gdy jesteś w tym profilu, stuknij ikonę z trzema kropkami obok „Zobacz (imię) o informacjach”.
 4. Jeśli ta funkcja jest włączona, w sekcji „Informacje podstawowe” możesz zobaczyć datę urodzin znajomego.

Zawiadomienia o urodzinach

Jeśli powyższa metoda była trudna do wykonania, nie martw się. Facebook zawsze wysyła codzienne powiadomienia o urodzinach, aby przypomnieć Ci, kto obchodzi urodziny wśród Twoich znajomych.


Co zrobić, jeśli nie możemy znaleźć informacji o urodzinach znajomego?

Czasami nie można znaleźć informacji o dacie urodzenia znajomego. Jak wspomniano powyżej, ustawienia prywatności Facebooka pozwalają ukryć informacje o urodzinach. Jeśli tak, masz do wyboru kilka opcji.

🔥 Zalecana:  Dezaktywacja Uber Eats – 12 powodów, dla których tak się dzieje (i jak reaktywować!)

Oczywiście pierwszą rzeczą jest zadeklarowanie swojej ignorancji i bezpośredni telefon do przyjaciela i zapytanie go, kiedy możesz pogratulować mu urodzin. Jeśli jest to osoba, której dobrze nie znasz, być może będziesz musiał poczekać, aż inni pogratulują jej urodzin.


Wszystkiego najlepszego dla znajomych z Facebooka

Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić, gdy chcesz życzyć komuś wszystkiego najlepszego na Facebooku. Oczywiście nie każdy ma kartkę urodzinową, więc zawsze najlepiej jest wysłać wiadomość urodzinową do odpowiedniego przyjaciela. Na przykład prawdopodobnie nie witasz swojego szefa w taki sam sposób, w jaki witasz swojego najlepszego przyjaciela. Możesz pogratulować komuś urodzin w następujący sposób.

1. Opublikuj wiadomość na ich stronie na Facebooku

Jeśli chcesz podzielić się z innymi życzeniami urodzinowymi, możesz wysłać ciekawą wiadomość i wysłać ją na stronie danej osoby. Może to być wiadomość tekstowa, obraz, a nawet GIF. Facebook poleca również kilka świątecznych emotikonów (Learn jak zdobyć nowe emotikony na Facebooku) tam włożyć. Wszystko zależy od stylu, kreatywności i efektu, jaki chcesz stworzyć.

2. Wyślij prywatną wiadomość z życzeniami urodzinowymi

Niektórzy wolą zachować swoje życzenia urodzinowe dla siebie. Jeśli jesteś jednym z nich, wyślij prywatną wiadomość przez Facebook Messenger. Ponownie, wiadomość może być obrazem lub GIF-em, a może nawet piosenką, która coś znaczy dla was obojga. Możesz także zmontować szybki film lub zabawne zdjęcie, aby utrzymać urodzinową atmosferę na najwyższym poziomie.

3. Wyślij wiadomość urodzinową do relacji znajomego

Możesz teraz opublikować historię urodzinową znajomemu na Facebooku. Aby to zrobić, dotknij historii urodzin znajomego. Wybierz, czy chcesz utworzyć kartę, czy dodać zdjęcie. Następnie możesz wykazać się kreatywnością, dodając dowolny efekt, tekst, naklejkę lub emoji, które chcesz na urodziny. Twoja historia narodzin będzie widoczna tylko przez 24 godziny.

🔥 Zalecana:  11 najlepszych witryn, takich jak Appen – znajdź elastyczne, płatne koncerty online w niepełnym wymiarze godzin!

Podsumowując

Podczas rejestracji na Facebooku portal społecznościowy prosi o datę urodzin, aby ustalić, czy jesteś wystarczająco dorosły, aby mieć konto. Twoi znajomi mogą zobaczyć Twoje urodziny na Twojej osi czasu i otrzymać Powiadomienie na Facebooku kiedy nadejdzie, domyślnie. Jeśli wolisz nie pokazywać tych informacji swoim kontaktom w sieci społecznościowej, możesz je ukryć.