Jak ukryć swój status online w WhatsApp

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć swój status online w WhatsApp

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości, która umożliwia użytkownikom czatowanie i udostępnianie multimediów indywidualnie lub w grupach. WhatsApp umożliwia znajomym przeglądanie Twojej ostatniej wizyty. Pokazuje, kiedy ostatnio byłeś aktywny i czy jesteś obecnie online. Dzięki temu przewodnikowi możesz ukryć swój status online w WhatsApp.

Domyślnie WhatsApp umożliwia Twoim kontaktom wyświetlanie Twojego statusu online. Pokazuje, czy jesteś online lub kiedy ostatnio odwiedzałeś.

Czasami możesz chcieć odciąć się od irytujących znajomych, korzystając z funkcji WhatsApp „Ostatnio widziani”, aby ukryć swój status online przed irytującymi znajomymi. Jeśli nie lubisz WhatsApp, możesz wypróbować inne alternatywy WhatsApp.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje kontakty w WhatsApp widziały Twój status online za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem lub podczas ostatniej wizyty w aplikacji do przesyłania wiadomości, możesz ukryć swoją ostatnią aktywność w ustawieniach aplikacji.

Ukrywając swoją ostatnią wizytę, unikniesz osób, którym nie chcesz odpowiadać lub wiadomości, którym nie chcesz odpowiadać. Bez względu na powód, oto jak ukryć swój status online w WhatsApp.

Czytaj więcej

Ukryj status online na WhatsApp

1. Otwórz WhatsApp, jeśli używasz iPhone’a lub iPada, stuknij w „ustawienia” na dolnym pasku ekranu, a na urządzeniu z Androidem stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu i stuknij „ustawienia”.

2. Teraz w „ustawieniach” dotknij „Konto”.

3. Następnie dotknij „Prywatność” Można to zobaczyć na obrazku poniżej.

4. Stuknij „Ostatnio widziany” i wybierz z opcji .

5. Masz trzy opcje do wyboru, wybierz „Nikt”, aby ukryć swoją ostatnią wizytę przed wszystkimi.

Po wybraniu opcji Twoja ostatnia aktywność może być widoczna tylko dla Twoich kontaktów lub dla nikogo, w zależności od dokonanego wyboru.

Ukrywanie swojego statusu WhatsApp online to najlepszy sposób na trzymanie się z dala od osób, które zakłócały Twój spokój. Wiem, prawda!. Możesz ukrywać się przed swoim przyjacielem lub szefem.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych stron internetowych, takich jak społeczeństwo6 — ostateczny przewodnik 2023

Jeśli ukryjesz swoją ostatnią wizytę przed kontaktem lub kimkolwiek w WhatsApp, nie będziesz mógł zobaczyć tej ostatniej. Oznacza to, że nikt nie będzie mógł zobaczyć Twojej ostatniej wizyty, a Ty nie będziesz mógł zobaczyć ich.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie