Jak ukryć obserwujących na Instagramie w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć obserwujących na Instagramie w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Czy możesz ukryć swoich obserwujących w aplikacji Instagram? To pytanie za milion dolarów. Instagram oferuje każdemu możliwość zobaczenia twoich obserwujących i konta obserwowanego przez ciebie również na Instagramie.

Jednak Instagram oferuje najbardziej zaawansowane i dobrze znane funkcje ukrywania obserwujących. Dla tych, którzy nie chcą pozwalać ludziom oglądać swoich obserwujących, te funkcje świetnie się sprawdzają.

W tym przewodniku omówimy, jak ukryć obserwujących na Instagramie. Wspomnieliśmy również o kilku metodach ukrywania obserwujących na Instagramie.

Czy Instagram pozwala kliknąć, aby ukryć listę obserwujących?

Sam Instagram nie zapewnia opcji ukrywania obserwujących. Tak więc na Instagramie nie ma opcji ukrywania obserwujących przed kimkolwiek.

Chociaż obecnie nie jest to formalnie możliwe, nadal możesz ukryć listę, korzystając z niektórych funkcji aplikacji Instagram.

Z pomocą naszego przewodnika możesz wdrożyć trzy różne metody ukrywania obserwujących przed niektórymi użytkownikami Instagrama lub, jeśli chcesz, przed wszystkimi.

Jak ukryć obserwujących na Instagramie:

Możesz skorzystać z tej samej opcji, aby uczynić swoich obserwujących lub następującą listę prywatną. Ponadto osoby nie mają już dostępu do Twojej listy obserwujących lub obserwujących.

Metoda 1: Prywatne konto

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, aby ukryć swoje konto, jest sprywatyzowanie konta. Aby to zrobić, przejdź do „Ustawień konta”, a następnie przejdź do „prywatności” i „włącz konto prywatne”.

Aby ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami;

Krok 1: Przejdź do swojego profilu

Na Androidzie lub iPhonie uruchom aplikację Instagram, a następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu.

Kliknij trzy poziome linie w górnym rogu ekranu na stronie głównej.

Krok 2: Wybierz Ustawienia

Możesz uzyskać dostęp do ustawień konta, wybierając Ustawienia z wyskakującego dolnego menu.

Krok 3: Wybierz Prywatność

Przełącz się na konto prywatne, dotykając opcji Prywatność w Ustawieniach. Co więcej, Twoje konto stanie się prywatne.

Cały [amount] będą nadal widoczne dla użytkowników Instagrama, ale ani oni, ani Twoi obserwatorzy ani lista obserwowanych nie będą dla nich widoczni.

Metoda 2: Usuń osobę

Po prostu przejdź do strony swojego profilu, dotknij opcji Obserwujący, a następnie wybierz Szukaj obserwujących i Usuń, aby przestać kogoś obserwować.

🔥 Zalecana:  Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk (unikaj tego)

Krok 1: Przejdź do swojego profilu

Pobierz aplikację Instagram na Androida lub iPhone’a, a następnie dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu.

Krok 2: Kliknij Obserwatorzy

Listę obserwujących możesz wyświetlić, wybierając opcję Obserwatorzy u góry strony profilu.

Możesz wyszukać osobę, jeśli jej imię i nazwisko nie znajduje się u góry.

Krok 3: Wybierz Usuń

Gdy znajdziesz obserwujących, których szukasz, kliknij Usuń, aby usunąć ich z listy obserwujących.

Nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojej listy obserwujących, eliminując obserwujących i utrzymując konto prywatne.

Ukrywanie obserwujących bez posiadania konta na Instagramie

Możesz zdecydować się na przyjęcie tego wyboru zamiast ustawiania swojego profilu na Instagramie jako prywatnego, jeśli chcesz zachować listę obserwujących w tajemnicy tylko dla jednej osoby.

Poprzez zablokowanie użytkownika

Instagram zawiera funkcję blokowania, której możesz użyć do ukrycia obserwujących, jeśli nie chcesz sprywatyzować swojego konta na Instagramie.

W przeciwnym razie nie ma już opcji ukrywania obserwujących na Instagramie bez prywatyzacji konta.

Musisz wiedzieć, jak działa funkcja blokowania, aby żaden z was nie mógł skontaktować się z drugim.

Jak ukryć moją listę obserwowanych na Instagramie przed obserwującymi

Chociaż zdarza się to rzadko, musisz ustawić swoje konto jako prywatne przed usunięciem lub zablokowaniem kogoś z listy obserwujących, jeśli chcesz zachować listę obserwowanych na Instagramie w tajemnicy przed obserwującymi.

Gdy to zrobisz, obserwujący, których zablokujesz lub przestaniesz obserwować, nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojej listy obserwujących.

Oprócz zablokowania wszystkich na swoim koncie, co spowodowałoby brak obserwujących, ostatecznie nie możesz koniecznie usunąć swojej listy obserwowanych ze wszystkich obserwujących.

Najlepszy sposób na uczynienie Instagrama prywatnym?

Domyślnie Twoje konto na Instagramie jest publiczne, gdy po raz pierwszy dołączasz, umożliwiając każdemu dostęp do Twoich treści. Jednak Instagram zapewnia wybór ustawienia Instagrama jako prywatnego, jeśli chcesz ukryć swoje posty w kanale przed innymi użytkownikami lub określonym użytkownikiem. Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak ustawić obserwujących na Instagramie jako prywatnych:

 1. Przejdź do swojego profilu na Instagramie i po zalogowaniu wybierz Ustawienia.
 2. Wybierz „Prywatność”.
 3. Uaktywnij „Konto prywatne”.

Jak uniemożliwić komuś przeglądanie Twojej historii na Instagramie

Instagram Stories to fantastyczny sposób na interakcję z obserwatorami poprzez dzielenie się ulubionymi wspomnieniami. Gdy masz profil publiczny, nawet osoby, które Cię nie obserwują, mogą zobaczyć Twoje Stories, jeśli odwiedzą Twój profil. Ustawienie konta jako prywatne to jedyna opcja udostępniania Historii tylko obserwującym. Możesz jednak dodać ich nazwy użytkowników do opcji Historii na Instagramie, jeśli chcesz ukryć swoje Historie przed określonym zakresem obserwujących. Dowiedz się, jak ukryć znajomych w Instagram Stories i dostosować ustawienia prywatności dla Instagram Stories:

 1. Przejdź do strony kanału informacyjnego po zalogowaniu się na Instagramie.
 2. Uzyskano dostęp do historii na Instagramie
 3. Wybierz Ustawienia, klikając symbol w lewym górnym rogu.
 4. Wybierz historię.
 5. Na karcie Ukryj historię przed przeprowadź wyszukiwanie i wybierz nazwę użytkownika.
🔥 Zalecana:  Jak daleko możesz się posunąć z monitorem kostki? Efekty uboczne bransoletki na kostkę GPS

Kliknij Gotowe.

Metody ukrywania konta na Instagramie

Nie możesz ukryć swojego zdjęcia profilowego na Instagramie, biografii i informacji o koncie na Instagramie. Jedynym sposobem, aby uniemożliwić innym zobaczenie Twojego zdjęcia profilowego lub informacji biograficznych, jest ich usunięcie. Istnieją jednak dwa sposoby na ukrycie konta na Instagramie:

 1. Usuń swoje konto
 2. Zablokowani użytkownicy

Twój profil, komentarze, posty i polubienia zostaną usunięte z widoku publicznego po wyłączeniu konta.

Alternatywnie, jeśli nie chcesz, aby kilku użytkowników miało dostęp do Twojej strony, możesz ich zablokować, aby Twoje konto na Instagramie było niewidoczne.

Jak ukryć post na Instagramie przed obserwującym

Istnieje nowa technika ukrywania określonych postów na Instagramie przed określonymi użytkownikami. Możesz uniemożliwić niektórym użytkownikom Instagrama wyświetlanie określonych postów za pomocą narzędzia „ogranicz”. W tym celu odwiedź profil użytkownika i kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu, aby je ograniczyć. Kliknij „Ogranicz”, gdy tam jesteś. Następnie będziesz mieć możliwość „Ogranicz konto”. Gdy to zrobisz, nie będą już mogli wyświetlać Twoich postów.

Wyświetlanie zablokowanych kont

Oto jak odblokować kogoś, jeśli później zdecydujesz się go zablokować i chcesz uzyskać dostęp do swojej listy zablokowanych:

 1. Stuknij przycisk menu w prawym górnym rogu strony profilu.
 2. Przejdź do „Ustawień” i wybierz „Prywatność”.
 3. Wybierz „Zablokowane konta”.

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Jak usunąć obserwujących na Instagramie?

Odpowiedź: Otwórz aplikację Instagram i uzyskaj dostęp do swojego profilu. Znajdź osobę, której chcesz przestać obserwować, wybierając opcję Obserwatorzy. Następnie wybierz kartę Usuń.

2. Jak mogę wyświetlić zweryfikowanych obserwujących na Instagramie?

Odpowiedź: Na Instagramie możesz przeglądać tylko zweryfikowanych obserwujących, patrząc na profil użytkownika. Jeśli obok nazwy użytkownika pojawi się zweryfikowane logo, konto jest prawdziwym kontem na Instagramie.

🔥 Zalecana:  Jak założyć firmę sprzątającą i zarabiać na szorowaniu domów

3. Jak mogę wyświetlić listę ostatnich obserwujących na Instagramie?

Odpowiedź: Funkcja Snoopreport umożliwia przeglądanie ostatnich obserwujących. Aby uzyskać dostęp do najbardziej aktualnych obserwujących na Instagramie, możesz wykupić miesięczne członkostwo.

4. Czy obserwujący na Instagramie ukrywa się z powodu ograniczeń?

Odpowiedź: Jeśli kogoś ograniczysz, nie będzie on mógł zobaczyć, czy jesteś online ani czy otrzymałeś już jego wiadomości. Dodatkowo, dopóki nie naciśniesz Wyświetl komentarz, nie będą mogli zobaczyć żadnych nowych komentarzy do żadnych postów, które z nimi łączysz. Mimo to nadal będą mogli zobaczyć Twoje historie na Instagramie.

5. Czy ktoś może zobaczyć moje najciekawsze momenty na Instagramie, jeśli ukryję przed nim moją historię?

Obserwator, któremu zablokowano możliwość czytania Twoich relacji, również nie będzie mógł zobaczyć Twoich najważniejszych wydarzeń. Tylko obserwujący, którzy zostali zaakceptowani, będą mogli zobaczyć Twoje Wyróżnienia, jeśli Twoje konto jest prywatne.

Wniosek:

Prywatność użytkowników jest najwyższym priorytetem, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, jak ustawić swoje preferencje dotyczące prywatności na Instagramie. Instagram nie zapewnia prostej metody ukrywania obserwujących. Dzięki trzem opcjom omówionym w tym artykule możesz jednak kontrolować, kto ma dostęp do Twoich obserwujących na Instagramie i ukrywać ich przed określonymi osobami.