Jak ukryć kogoś na Facebooku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ukryć kogoś na Facebooku

Na Twojej liście znajomych na Facebooku może znajdować się osoba, która publikuje rzeczy, które Ci się nie podobają lub są jak wrzód na karku. Więc może nadszedł czas, aby je ukryć, aw niektórych przypadkach nawet usunąć ze znajomych lub zablokować.

Być może zastanawiasz się, jak ukryć kogoś, aby jego post nie pojawiał się już nigdy w Twoim kanale. A może w ogóle nie chcesz widzieć kogoś na Facebooku, ponieważ przekroczył czerwoną linię. Bez względu na przyczynę, masz kilka możliwości ukrycia kogoś, a nawet pozbycia się go na Facebooku.

• Możesz po prostu ukryć swój post

• Możesz przestać obserwować tylko ichr post

• Możesz je odłożyć

• Możesz usunąć ich ze znajomych lub usunąć

• Jeśli dojdzie do najgorszego, zawsze masz możliwość ich zablokowania

1. Ukryj post znajomego na moim Facebooku

Jeśli denerwują Cię posty znajomych, które pojawiają się w Twoim kanale informacyjnym na Facebooku, możesz je ukryć na kilka sposobów. W niektórych przypadkach możesz po prostu usunąć ich ze znajomych, a jeśli cię obrazili, możesz ich nawet zablokować i nigdy nic od nich nie zobaczysz.

Jednak możesz mieć poważną przyjaźń biznesową lub po prostu przyjaźń z kimś w prawdziwym życiu, a także przyjaźnicie się ze sobą na Facebooku. W takim scenariuszu ukrywanieLub przestać obserwować tylko ich posty będą najlepsze, a oto jak to zrobić:

• Otwórz post w swoim kanale

• Kliknij ikona trzech kropek (…) w prawym górnym rogu wpisu

• Jeśli chcesz ukryć tylko bieżący post znajomego, stuknij lub kliknij „Ukryj post

• Ale jeśli nie chcesz widzieć wszystkich ich postów, stuknij Przestań obserwować.W ten sposób pozostaniesz przyjaciółmi, jednak nie będziesz widzieć ich postów w przyszłości.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z filtra płaczu na Instagramie (korzystając z tych 3 kroków)

• Pamiętaj, że jeśli ukryjesz post, nie zobaczysz też żadnych podobnych postów od innych użytkowników.

2. Odłóż znajomego na Facebooku na 30 dni

Na szczęście Facebook pomyślał z wyprzedzeniem i dał swoim użytkownikom różne opcje obserwowania, aby uniemożliwić wyświetlanie czyjegoś postu w ich Aktualnościach. Na podstawie swoich preferencji możesz wybrać opcję, ale cel jest taki sam, jak ukrywanie czyjegoś postu, aby nie pojawiał się on w naszym kanale.

Więc masz inną opcję drzemka kogoś lub znajomego na Facebooku. Gdy to zrobisz, ich post nie pojawi się w Twoim kanale przez 30 dni.

Proces „uśpienia” znajomego z Facebooka jest prawie taki sam jak poprzedni. Po prostu wykonaj poniższe proste kroki i zrób to:

Otwórz post z Twojego kanału, stuknij w ikona trzech kropek> następnie wybierz Odłóż na 30 dni.

3. Usuń znajomego lub usuń znajomego z Facebooka

Niektórzy ludzie mogą uznać za niegrzeczne usunięcie kogoś z ich listy znajomych na Facebooku, inni mogą tego nie robić. Więc tylko od Ciebie zależy, czy usuniesz znajomego ze znajomych ze swojego Facebooka.

Możesz mieć znajomego na Facebooku, który publikuje posty o rzeczach, których nie lubisz. Mogą publikować obrzydliwe rzeczy lub filmy. Mogą również publikować posty promujące różne rodzaje przemocy wobec kobiet lub promujące jakąś teorię dyktatury, którą w tym przypadku można nawet zgłosić.

Niezależnie od powodu, zawsze możesz usunąć kogoś ze znajomych na Facebooku, a oto jak to zrobić:

• Wpisz nazwisko osoby w pasku wyszukiwania lub po prostu otwórz jej profil

• Stuknij w Przyjaciele opcja u góry

• Na koniec kontynuuj i stuknij Nieprzyjaciel i potwierdź to

4. Zablokuj ich na Facebooku

W najgorszym przypadku możesz zablokować kogoś na Facebooku. Więc jeśli ktoś Cię głęboko uraził i nadal to robi, możesz go po prostu zablokować. Ponadto mogą istnieć inne powody, dla których chcesz pójść dalej i pozbyć się kogoś lub całkowicie ukryć go na Facebooku. Aby zrobić to ponownie, musisz je zablokować.

🔥 Zalecana:  Jak wybrać idealny prezent dla kogoś

Blokowanie jest do pewnego stopnia podobne do usunięcia kogoś ze znajomych na Facebooku, ale jest bardziej dotkliwe. Ponieważ osoba, którą zablokujesz, w ogóle nie będzie mogła się z Tobą skontaktować ani komunikować. Ponadto, gdy kogoś zablokujesz, Facebook automatycznie usunie go ze znajomych z Twojej listy znajomych.

Więc jeśli masz jakiekolwiek powody, dla których chcesz „ukryć kogoś na Facebooku”, aby jego profil, post lub cokolwiek innego nie pojawiło się nigdy więcej, wykonaj następujące kroki i zablokuj tę osobę.

• Otwórz Facebooka i przejdź do strony profilu osoby, którą chcesz zablokować

• Kliknij ikonę z trzema kropkami

• Na koniec wybierz Blok a następnie potwierdź to