Jak trwale usunąć konto na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak trwale usunąć konto na Instagramie

Instagram to jedna z najbardziej wpływowych dostępnych platform mediów społecznościowych, a jeśli trudno Ci skoncentrować się na innych rzeczach, możesz usunąć swoje konto na Instagramie. Jeśli chcesz po prostu zrobić sobie przerwę, możesz zamiast tego tymczasowo wyłączyć swoje konto.

Jeśli usuniesz swoje konto na Instagramie, nie będziesz mógł go ponownie aktywować ani nawet uzyskać danych z Instagrama. Gdy usuniesz swoje konto, Twój profil, zdjęcia, filmy, komentarze, polubienia i obserwujący zostaną trwale usunięci.

Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy zostaną usunięte z aplikacji, tak jak podczas usuwania konta na Facebooku. Jeśli nie chcesz się go jeszcze pozbyć, możesz dezaktywować swoje konto.

Jak usunąć swoje konto na Instagramie

Po usunięciu konta nie będziesz mieć dostępu do narzędzia do pobierania danych na Instagramie. Dlatego przed usunięciem konta możesz chcieć pobrać kopię swoich informacji z Instagrama,

1. Otwórz Instagram w przeglądarce internetowej na telefonie komórkowym lub komputerze. Jeśli jeszcze nie zalogowałeś się na konto, które chcesz usunąć, zaloguj się teraz za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

2. Śledź ten linka kiedy dojdziesz do strony usuwania, wybierz przyczynę usunięcia konta na Instagramie.

3. Wpisz hasło do konta, aby potwierdzić, dlaczego usuwasz konto, i kliknij Usuń + nazwa użytkownikaa Twoje konto zostanie usunięte.

Po 30 dniach od usunięcia konta Twoje informacje zostaną trwale usunięte z platformy i nie będziesz mógł ich odzyskać. Ukończenie procesu usuwania może zająć Instagramowi do 90 dni.

Gdy usuniesz swoje konto, każdy może zarejestrować się przy użyciu tej samej nazwy użytkownika lub dodać tę nazwę użytkownika do innego konta.

Jak dezaktywować swoje konto na Instagramie

Twój profil, zdjęcia, komentarze i polubienia zostaną ukryte, jeśli wyłączysz swoje konto, dopóki konto nie zostanie ponownie aktywowane przez ponowne zalogowanie się na swoje konto.

🔥 Zalecana:  PayPal pozwala teraz użytkownikom przesyłać kryptowaluty do zewnętrznych portfeli

1. Otwórz Instagram w przeglądarce internetowej i zaloguj się na konto, które chcesz dezaktywować, podając nazwę użytkownika i hasło.

2. Kliknij swój profil w prawym dolnym rogu ekranu lub w prawym górnym rogu, jeśli używasz komputera.

3. Następnie kliknij Edytuj profil. Przewiń w dół i kliknij „Tymczasowo wyłącz moje konto”. Lub możesz skorzystać z powyższego linku.

4. Wybierz powód wyłączenia konta i wprowadź hasło do konta, aby potwierdzić, że chcesz wyłączyć konto.

4. Kliknij „Tymczasowo wyłącz konto”, a Twoje konto zostanie wyłączone, a następnie nastąpi wylogowanie.

Przeczytaj także

I to wszystko, wiesz, jak dezaktywować i usunąć swoje konto na Instagramie. Aby ponownie aktywować konto, zaloguj się ponownie, używając swojej nazwy użytkownika i hasła. W przypadku usuniętego konta nie będzie można go odzyskać.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie