Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk (unikaj tego)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk (unikaj tego)

TikTok to aplikacja do udostępniania wideo, która pozwala tworzyć filmy dla zabawy i zarabiać przy tym pieniądze, ale co zrobić, jeśli opublikowany film nie wydaje żadnego dźwięku lub ma TikTok usunął dźwięk?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego TikTok usunął dźwięk z Twojego filmu lub dźwięk nie jest odtwarzany, istnieją różne powody. Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, pokażemy Ci, jak możesz to naprawić.

Od zwiększenia głośności telefonu po ponowne uruchomienie samej aplikacji w nadziei na rozwiązanie problemu, jak dotąd nic nie działało. Oto, co należy zrobić zamiast tego.

W tym artykule dowiesz się dlaczego TikTok ciągle wycisza dźwięk w Twoim filmie i jak możesz to naprawić, gdy TikTok wycisza dźwięk w jednym z Twoich filmów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy TikTok powiadamia o nagrywaniu ekranu? (Odpowiedziano)

Dlaczego TikTok wycisza mój dźwięk

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twój dźwięk jest wyciszony w TikTok, oto wszystko, co musisz wiedzieć dlaczego TikTok usuwa dźwięki z Twoich filmów.

Jeśli Twój kraj nie jest obsługiwany przez TikTok, Twój film zostanie wyciszony. Jeśli korzystasz z VPN, może to spowodować wyciszenie dźwięku wideo.

A jeśli próbujesz użyć tej piosenki nie jest dostępny w Twoim kraju [or if it’s currently unavailable]dźwięk nie będzie odtwarzany w filmie.

Jeśli używasz A konto biznesowenie będziesz dozwolone używanie popularnych dźwięków w swoim filmie na TikToku. Możesz wybrać twórcę w sieci lub konto indywidualne.

TikTok wycisza dźwięk Twojego wideo z powodu naruszenie praw autorskich. Jeśli używasz w swoich filmach muzyki chronionej prawami autorskimi za pomocą konta firmowego, dźwięki zostaną wyciszone.

Jeśli zamierzasz użyć dźwięku chronionego prawami autorskimi w swoim filmie TikTok, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie zaangażowane strony mają pozwolenie na wykorzystanie takich treści.

🔥 Zalecana:  Jak trwale usunąć konto Google na telefonie i komputerze

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak przestać obserwować na TikTok (przestań obserwować jedno konto lub wszystkich)

Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk

Ponieważ znasz już powody, dla których TikTok wycisza dźwięk w Twoim filmie, oto one jak możesz rozwiązać problem.

Poprawka 1: Użyj dźwięków z biblioteki TikTok

Ponownie prześlij film i używaj dźwięku z biblioteki dźwięków TikTok. Jeśli edytujesz filmy poza wideo i zdecydujesz się użyć dźwięku chronionego prawami autorskimi, zostanie on wyciszony.

Aby uniknąć wyciszania dźwięków w filmie przez TikTok, musisz to zrobić edytuj wideo TikTok przed opublikowaniemi dodaj dźwięki dostępne w bibliotece dźwięków Twojego konta TikTok.

Dzięki temu upewnisz się, że nie używasz dźwięku chronionego prawem autorskim w swoim filmie TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić swój wiek na TikTok (zmień swoją datę urodzenia)

Poprawka 2: użyj konta osobistego

Nie możesz używać komercyjnej muzyki w swoim filmie TikTok, jeśli korzystasz z konta firmowego. Aby powstrzymać TikTok przed wyciszeniem dźwięku w filmie, musisz zmienić typ konta w TikTok.

Aby używać wszystkich dźwięków, musisz zmienić typ konta na a konto osobiste. Zobacz, jak możesz to zrobić;

Będziesz także mógł skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem formularza opinii.

Napisaliśmy, w jaki sposób możesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok za pomocą formularza zwrotnego. Twój profil > Stuknij w menu > Ustawienia i prywatność > Konto > Przełącz na konto osobiste.

Krok 1: Otwórz TikTok

Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie komórkowym i dotknij Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij Ustawienia i prywatność

Na stronie profilu dotknij trzech linii w prawym górnym rogu i dotknij Ustawienia i prywatność z menu.

Krok 3: Stuknij Konto

Na stronie Ustawienia i prywatność stuknij Konto, które znajduje się u góry strony, a następnie stuknij Przełącz na konto osobiste i stuknij Przełącz mimo to.

🔥 Zalecana:  TinyTap, spółka zależna Animoca Brands, zbiera 8,5 miliona dolarów, aby zakłócić edukację dzięki Web3

Teraz będziesz mógł używać dowolnych popularnych dźwięków na TikTok, a nawet edytować na zewnątrz i używać ich na TikTok.

Poprawka 3: Użyj dźwięków dostępnych w TikTok

Jeśli edytujesz swój film poza TikTok, najpierw upewnij się, że dźwięk, którego będziesz używać, jest dostępny na Biblioteka dźwięków TikTok.

Jeśli jest dostępny, możesz kontynuować edycję i musisz używać konta osobistego, jeśli zamierzasz użyć dźwięku w swoim filmie TikTok.

Wniosek

TikTok to świetna platforma dla twórców do zaprezentowania swojego talentu, ale wyciszenie filmu przez samą platformę może być frustrujące.

Głównym powodem, dla którego TikTok usuwa dźwięki z Twojego filmu w aplikacji, są problemy z prawami autorskimi.

Jeśli korzystasz z konta firmowego, najczęściej możesz spotkać się z taką sytuacją. Aby to naprawić, musisz użyć dźwięku dostępnego dla konta firmowego lub przełączyć się na konto osobiste.

Przesyłając wideo do TikTok, użyj edytora w aplikacji, aby dodać dźwięk, co pozwoli ci wybrać dźwięki, które są dostępne w bibliotece TikTok Sounds.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie używasz w swoim filmie dźwięku chronionego prawami autorskimi. I upewnij się, że Twoje konto jest typu osobistego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić filmy, które nie są publikowane na TikTok (dlaczego i 6 sposobów, aby to naprawić)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego TikTok usunął mój dźwięk?

TikTok usunął Twoje dźwięki, ponieważ muzyka, której używasz w swoim filmie, jest chroniona prawami autorskimi i może nie być dozwolona do użytku na platformie. Może się również zdarzyć, że korzystasz z konta firmowego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie