Jak szybko zarobić pieniądze jako kobieta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko zarobić pieniądze jako kobieta

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Niezależnie od tego, czy chcesz spłacić długi, zaoszczędzić na podróż, czy potrzebujesz niewielkiej pomocy, kobiety mają wiele sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy.

Możliwości są nieograniczone, od pracy niezależnej i sprzedaży rękodzieła po pracę tymczasową i płatne grupy fokusowe.

Przyjrzyjmy się 30 realistycznym sposobom szybkiego zarabiania pieniędzy jako kobieta w 2023 roku.

1. Sprzedaj swoje delikatnie używane ubrania

Sprzedaż używanych ubrań to szybki i gwarantowany sposób na szybki zarobek. Zdziwiłbyś się, ile ludzie są gotowi zapłacić za ubrania, których już nie nosisz. Więc zamiast trzymać rzeczy, które już nie sprawiają, że czujesz się dobrze, usuń je ze swojej szafy i zarabiaj w zamian przyzwoite pieniądze!

Rodzi się pytanie: gdzie sprzedawać używane ubrania?

Masz dwie możliwości sprzedaży używanej odzieży: albo przez Internet, albo za pośrednictwem osobistego sprzedawcy odzieży używanej.

Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, najlepszym wyborem będzie Facebook Marketplace, Poshmark, Mercari, Tise, eBay, Depop, Tradesy, ThredUP lub Sellpy. Jeśli nie jesteś stworzony do sprzedawać rzeczy w Interneciemożesz udać się do sprzedawcy rzeczy używanych, aby wykonał pracę za Ciebie w zamian za prowizję.

Wskazówka: zabierz swoje koszule i odśwież je farbowanie ich i sprzedawać je jako jedyne w swoim rodzaju sztuki z dodatkowym zyskiem.

2. Uczestnicz w grupach fokusowych

Grupa fokusowa to ukryta perełka, która pozwala zarobić poważne pieniądze tylko dzięki głośnemu myśleniu! Otrzymujesz wynagrodzenie za szczerą opinię na temat konkretnego produktu lub usługi.

Niezależnie od tego, czy możesz wyrazić opinię na temat artykułów spożywczych, filmów, zwierząt domowych, ubrań, samochodów, gier wideo, elektroniki, nowych technologii czy edukacji, Twoja prawdziwa opinia zawsze będzie miała znaczenie dla grup fokusowych. Niektóre grupy fokusowe chcą nawet, abyś podzielił się swoimi przekonaniami i poglądami politycznymi!

Grupy fokusowe mogą zapłacić ci od 30 $ do 150 $, w zależności od czasu, w którym przemawiasz i dzielisz się swoją opinią. Grupy fokusowe są również idealne dla zapracowanych mam, studentów, a nawet uczniów szkół średnich, którzy chcą wnieść dodatkowe gotówkę bez angażowania się w „prawdziwą” pracę.

Wskazówka: w pobliżu można znaleźć wiele legalnych płatnych grup fokusowych Znajdź grupę fokusową.

3. Pracuj jako Wirtualna Asystentka

Praca jako wirtualna asystentka to jeden z najlepszych sposobów na szybkie zarobienie przyzwoitych pieniędzy bez wychodzenia z domu. To prawda, nie dopadnie cię 500k rocznieale to uczciwa praca.

Średnia roczna pensja wirtualnego asystenta pracującego z domu w Stanach Zjednoczonych wynosi 58 991 USD (28,36 USD za godzinę). To dość dobry dochód w porównaniu z kilkoma kwalifikacjami wymaganymi w tej pracy!

4. Zdobądź koncert Petsitting

Jeśli lubisz przebywać ze zwierzętami i wiesz, jak się nimi opiekować, opieka nad zwierzętami może być pracą dla Ciebie. Opiekunowie zwierząt domowych w Stanach Zjednoczonych mają średnio ok zdrowy wynagrodzenie w wysokości 47 605 USD rocznie (15,79 USD za godzinę).

Ciekawski? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zdobyć dobrze płatną pracę jako opiekunka do zwierząt:

 • Nawet jeśli jesteś właścicielem zwierzaka, opieka nad pupilami znajomych to doskonały pomysł na zdobycie odpowiedniego doświadczenia zawodowego, dając potencjalnemu klientowi pewność, że jego futrzani przyjaciele będą u Ciebie w bezpiecznych rękach.
 • Uzyskaj certyfikat za pośrednictwem Krajowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Opiekunów Zwierząt Lub Pet Sitters International. Nie jest to konieczne, ale zwiększa twoją wiarygodność i szansę na zdobycie lepiej płatnej pracy.
 • Wykup ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jeśli planujesz pracować jako petsitter przez długi czas, które pokryje Cię w przypadku szkód majątkowych.

5. Zostań opiekunką

Niemowlęta są hałaśliwe i wymagają dużych nakładów w utrzymaniu, dlatego wielu rodziców jest gotowych zapłacić dobre pieniądze za wysokiej jakości usługę opieki nad dziećmi.

Jednak opieka nad dziećmi to ciężka praca — będziesz się bawić z dziećmi, pomagać im w zadaniach szkolnych, przygotowywać posiłki i przekąski oraz wykonywać kilka zadań związanych z zarządzaniem domem.

Ale jeśli uwielbiasz przebywać z dziećmi i uważasz, że średnia roczna pensja w wysokości 43 618 USD (18,67 USD za godzinę) jest warta wysiłku, oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć karierę jako opiekunka:

 • Weź udział w kursie opieki nad dziećmi, aby nauczyć się podstaw, co również będzie dobrze wyglądać w Twoim CV
 • Zdobądź certyfikat pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR).
 • Naucz się psychologii dziecięcej
 • Zdobądź odpowiednie doświadczenie zawodowe, opiekując się dziećmi w swojej rodzinie

6. Wypełniaj płatne ankiety online

Zarabianie na ankietach online bez wychodzenia z domu to dobry dodatek do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Szanse, że dzięki temu staniesz się bogaty, są niewielkie, ale jest to dobry sposób na szybkie zarobienie dodatkowych pieniędzy z telefonu.

Dodatkowo, wypełnianie płatnych ankiet online nie wymaga żadnych umiejętności ani kwalifikacji — wystarczy telefon, łącze internetowe i trochę wolnego czasu!

7. Sprzedaj swoje zdjęcia

Wiesz, że jesteś piękna – ale czy wiesz, że wiele stron internetowych zapłaci za umieszczenie w swoim katalogu kilku świetnych zdjęć z Tobą? Możesz szybko zarobić pieniądze, robiąc sobie zdjęcia, które ludzie mogą wykorzystać jako zdjęcia seryjne lub do innych celów. Oto najlepiej płatne strony internetowe do sprzedaży zdjęć:

 • Alamy
 • 500 pikseli
 • SmugMug Pro
 • Shutterstock
 • Zdjęcie z iStock
 • Etsy
 • Adobe Stock
 • Getty Images

8. Napisz e-booka

Jeśli masz cenną wiedzę w jakiejś dziedzinie, za którą ludzie byliby skłonni zapłacić, możesz przekazać tę wiedzę za pośrednictwem e-booka, aby uzyskać szybką gotówkę.

Ponieważ żyjemy w czasach, w których ludzie nie mają dość cierpliwości, aby przeczytać 450-stronicową książkę, możesz łatwo stworzyć i sprzedać krótki, ale odnoszący sukcesy e-book.

Wykonaj te siedem prostych kroków, aby stworzyć e-booka, który sprzedaje:

 1. Znajdź temat e-booka, o którym możesz napisać całą książkę
 2. Napisz spis treści, aby uporządkować swoje pomysły
 3. Twórz treść swojego e-booka, zmieniając przeznaczenie opublikowanej treści lub pisząc zupełnie nową treść
 4. Wybierz projekt swojego e-booka za pomocą narzędzi takich jak Canva, Visme lub InDesign
 5. Wybierz format e-booka (PDF, EPUB, IBA, MOBI, ODF, AZW itp.)
 6. Publikuj i sprzedawaj swój e-book za pośrednictwem Amazon KDP
 7. Promuj swój e-book za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, takich jak YouTube, Instagram, Facebook, Twitter i LinkedIn
🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja w produkcji filmowej: dokąd to zmierza?

9. Zostań niezależnym pisarzem

Jeśli masz talent do pisania i chcesz szybko zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu, najlepszym rozwiązaniem jest praca jako niezależny pisarz. Potrzebujesz tylko laptopa, połączenia z Internetem i solidnego portfolio do pisania.

Najlepsze jest to, że możesz wybrać, co pisać na podstawie swoich preferencji, od mody po podróże i finanse oraz wszystko pomiędzy.

Wiele witryn może pomóc Ci szybko rozpocząć karierę niezależnego pisarza, w tym LinkedIn, Upwork, BloggingPro, FlexJobs i Craigslist.

10. Pracuj jako tajemniczy klient

Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli tego terminu, tajemnicze zakupy to płatna i legalna praca polegająca na sprawdzaniu, czy firmy spełniają określone standardy.

Jako tajemniczy klient, firmy przeprowadzające samokontrolę poproszą Cię o sprawdzenie jakości usług, jakości porad, uczciwości personelu i czystości. W zamian otrzymasz zapłatę w wysokości około 24,20 USD za godzinę (50 334 USD rocznie), a także w niektórych przypadkach bezpłatne posiłki i ubrania.

Płacą ci za jedzenie, picie i zakupy za darmo, więc w czym tkwi haczyk?

Chociaż tajemnicze zakupy wydają się zbyt piękne, aby były prawdziwe, jest to żmudne zadanie polegające na wypełnianiu ankiet, przechowywaniu paragonów i informowaniu firmy o całym doświadczeniu.

Jeśli chcesz zostać tajemniczym klientem, możesz znaleźć wiele ofert pracy za pośrednictwem jednej z największych na świecie firm zajmujących się tajemniczymi zakupami: NajlepszyMark.

11. Zorganizuj wyprzedaż podwórkową

Zorganizowanie wyprzedaży garażowej to jeden z najlepszych sposobów na uporządkowanie domu i jednoczesne zarobienie szybkiej gotówki. I nie martw się, jeśli jesteś nowy w grze o wyprzedaży garażowej; prawie każdy może zorganizować wyprzedaż podwórkową, przestrzegając podstawowych „zasad” sprzedaży podwórkowej:

 • Sprzedaj wszystko, czego nie potrzebujesz lub nie używasz
 • Organizuj swoje przedmioty według kategorii (książki, technologia, przybory szkolne, dzieła sztuki itp.)
 • Oczyść i uporządkuj swój garaż
 • Zareklamuj swoją wyprzedaż garażową w swojej okolicy, zawieszając szyldy na słupach i drzewach
 • Zareklamuj swoją wyprzedaż stoczni na swoich stronach w mediach społecznościowych
 • Ustal ceny swoich produktów, ale bądź otwarty na negocjacje

12. Rozpocznij biznes dropshippingowy

Dropshipping eliminuje ryzyko nadwyżki zapasów, ponieważ sprzedajesz bezpośrednio swoim klientom bez zapasów. Odnoszący sukcesy dropshipperzy mogą zarobić do 100 000 $ rocznie. (Jeśli potrzebujesz kalkulatora wynagrodzeń, to około 50,61 USD za godzinę!)

Jeśli więc chcesz pójść w ich ślady i założyć własny biznes dropshippingowy, oto co musisz zrobić:

 • Wybierz pomysł na biznes oparty na dropshippingu
 • Skorzystaj z Trendów Google, aby sprawdzić, czy Twoje produkty zyskują na popularności
 • Zbieraj informacje o swoich największych konkurentach (ich stronach internetowych, opisach produktów, cenach i strategiach marketingowych)
 • Wybierz dostawcę dropshippingu
 • Znajdź platformę eCommerce, aby zbudować swój sklep (Shopify jest obecnie jedną z najlepszych opcji na rynku)
 • Utwórz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), aby chronić swoje aktywa
 • Złóż wniosek o numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN), który będzie potrzebny do sprzedaży hurtowej produktów, otwarcia konta bankowego i składania zeznań podatkowych
 • Uzyskaj oddzielną biznesową kartę kredytową, której możesz używać do wszystkiego, co jest związane z Twoją działalnością dropshipping
 • Promuj swój biznes dropshippingowy za pomocą płatnych reklam Google lub Facebook, marketingu mobilnego, influencer marketingu i content marketingu

13. Zostań kierowcą Ubera

Czy masz ważne amerykańskie prawo jazdy? Możesz zarabiać na jeździe, kiedy tylko zechcesz! Uber wyraźnie stwierdza, że ​​pracownicy „szybko otrzymują zapłatę”. Twoje zarobki są automatycznie przelewane na Twoje konto bankowe po zakończeniu podróży.

Być może najlepsze jest to, że sam decydujesz, kiedy i jak często chcesz jeździć. Nie musisz nawet posiadać samochodu, aby jeździć z Uberem — firma oferuje szeroki wybór samochodów dostarczanych przez partnerów samochodowych już od 260 USD tygodniowo!

14. Sprzedawaj rękodzieło

Czy masz talent do tworzenia pięknych i wartościowych rękodzieł? Świat doceni twój talent i da ci w zamian pieniądze! I nie martw się, jeśli jesteś nowy w majsterkowaniu; nadal możesz tworzyć jedyne w swoim rodzaju, niedrogie wyroby rzemieślnicze do sprzedaży online.

Oto kilka inspirujących pomysłów na majsterkowanie, które pomogą Ci zacząć:

 • Kocyki i kołdry dla niemowląt
 • Bomby do kąpieli
 • Peelingi do ciała
 • Świece
 • Doniczki gliniane lub ceramiczne
 • Koce szydełkowe
 • Szydełkowe czapki
 • Obroże i smycze dla psów
 • Haftowane serwetki i chusteczki
 • Mieszanki olejków eterycznych
 • Maski na twarz
 • Zapach
 • Kartki z życzeniami
 • Gumki do włosów i opaski na głowę
 • Ręcznie robione fartuchy
 • Ręcznie robione torebki
 • Dziane koce
 • Szaliki z dzianiny
 • Papierowe kwiaty
 • Ramki na zdjęcia
 • Biżuteria z żywicy i gliny polimerowej
 • Mydło
 • Wypchane zwierzęta
 • Barwienie tekstyliów
 • Tuftowane dywaniki i maty
 • Upcykling w stylu vintage

Gdy już zdecydujesz, które rękodzieło chcesz wykonać, możesz sprzedawać swoje produkty online na Etsy lub na targach rękodzieła i w osobistych sklepach typu pop-up.

15. Rozpocznij marketing afiliacyjny

Promowanie produktów i usług dla innych jest prostsze i szybsze niż zakładanie własnego biznesu od podstaw. Marketing afiliacyjny ma proste założenie: partner zarabia prowizję w zamian za marketing określonego produktu lub usługi firmy.

Według Szklane drzwi, zatrudniony marketingowiec stowarzyszony zarabia średnio 59 060 USD rocznie. Jeśli jesteś freelancerem pracującym niezależnie, wiedz o tym więcej niż 50% marketingowców stowarzyszonych zarabia 10 000 USD lub mniej rocznie, podczas gdy tylko 33% zarabia 10 000 USD lub więcej. Wynagrodzenie jest nadal tego warte, jeśli chcesz szybko zarobić pieniądze.

Zainteresowany? Oto pięć prostych kroków, aby rozpocząć i odnieść sukces w marketingu afiliacyjnym:

 1. Wybierz niszę i trzymaj się jej
 2. Wybierz platformę do promowania produktów i usług (najlepiej kanał YouTube lub blog)
 3. Dołącz do programu partnerskiego (program Amazon Associates to dobre miejsce na początek dla początkujących)
 4. Twórz przydatne treści, w których możesz naturalnie dopasować linki partnerskie, nie wyglądając na spam
 5. Promuj swoje treści za pośrednictwem platform mediów społecznościowych i płatnych reklam
🔥 Zalecana:  Ponad 15 legalnych ofert pracy, które zarabiają 2000 USD miesięcznie – zarabiaj dodatkowe pieniądze każdego miesiąca

16. Pracuj jako Social Media Manager

Możesz dobrze wykorzystać swój czas w mediach społecznościowych, pracując jako menedżer mediów społecznościowych i zarabiając od 47 do 60 USD za godzinę!

Jako menedżer ds. mediów społecznościowych będziesz odpowiedzialny za planowanie postów, odpowiadanie na komentarze, prowadzenie transmisji na żywo, wykorzystywanie danych z mediów społecznościowych do mierzenia skuteczności strategii oraz raportowanie wyników firmie.

17. Utwórz kurs online

Tworzenie kursu online to jeden z najlepszych sposobów zarabiania na swoim doświadczeniu. Co zaskakujące, możesz stworzyć kurs online w 25 godzin, w zależności od tego, jak ciężko pracujesz i swojej niszy. Niektórym osobom utworzenie kursu online zajmuje do 2 miesięcy.

Jeśli więc uważasz, że masz wystarczającą wiedzę na jakiś temat i chcesz na tym zarabiać poprzez kurs online, wystarczy wykonać te 12 prostych kroków:

 1. Wybierz temat, którego chcesz (i możesz) uczyć
 2. Przeprowadź badania dotyczące swojego tematu, aby upewnić się, że ma on duże zapotrzebowanie na rynku
 3. Sprzedaj swój kurs online w przedsprzedaży, aby zweryfikować jego popyt i uniknąć marnowania czasu na tworzenie kursu, którego nikt nie chce kupić
 4. Wybierz treść kursu i upewnij się, że odpowiada na najbardziej palące pytania słuchaczy
 5. Skorzystaj z instruktażowych scenariuszy projektu, aby szybko zaplanować kurs
 6. Utwórz konspekt kursu, aby zapewnić swoim studentom zorganizowany, ustrukturyzowany kurs
 7. Projektuj angażujące treści, które obejmują filmy i elementy interaktywne, takie jak quizy
 8. Nagraj swój kurs online za pomocą internetowych rejestratorów ekranu, takich jak Screen Grabber Pro, BB FlashBack Express, ScreenFlow lub EZVID
 9. Postaraj się, aby Twój kurs online był krótki i przyjemny — długość skutecznych kursów online waha się od 10 do 25 godzin
 10. Ustaw cenę kursu na podstawie cen konkurentów, czasu utworzenia i wartości kursu
 11. Dodaj swój kurs online do swojej strony internetowej; jeśli nie masz strony internetowej, możesz ją łatwo utworzyć, korzystając z tanich usług hostingowych, takich jak Bluehost
 12. Promuj swój kurs za pomocą płatnych reklam, marketingu e-mailowego, wyskakujących okienek na stronach internetowych, postów w mediach społecznościowych i filmów na YouTube

18. Zarabiaj na testach

Otrzymujesz 10 USD za każde 20-minutowe badanie. Jeśli brzmi to jak satysfakcjonująca dodatkowa robota, wykonaj pięć prostych kroków, aby rozpocząć pracę z platformą Human Insight UserTester:

 1. Pobierz aplikację UserTester
 2. Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć profil UserTester
 3. Wykonaj test małej próbki, gdy zostaniesz o to poproszony
 4. Odpowiedz na pytania sprawdzające, aby UserTester dopasował Cię do możliwości testowych
 5. Przekaż opinię o testowanych aplikacjach i zarabiaj!

Pamiętaj, że musisz dobrze posługiwać się językiem angielskim, aby jasno dzielić się swoją opinią przez mikrofon i wspólny ekran.

19. Zarabiaj pieniądze przeszukując sieć

Chociaż ta poboczna krzątanina wydaje się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, zarabianie na przeszukiwaniu sieci to legalny sposób na szybkie zarobienie gotówki w 2023 roku.

Firmy chcą wiedzieć, jak ludzie wchodzą w interakcje z różnymi wyszukiwarkami. Wykorzystują cenne dane do prowadzenia badań rynku i pozyskiwania nowych użytkowników. W innych przypadkach sprzedają je innym firmom zainteresowanym zachowaniem użytkowników w sieci.

Teraz, gdy wiesz, że zarabianie pieniędzy na wyszukiwaniu w Internecie jest rzeczą, oto najlepsze witryny i aplikacje do zarabiania pieniędzy, z których można skorzystać w tym zakresie:

 • Swagbucks
 • Królewskie pionki
 • Zoombucks
 • Qmee
 • panelu Nielsena
 • Nagrody Microsoftu
 • Sprytna ankieta

20. Zarabiaj za słuchanie muzyki

Wszyscy uwielbiają słuchać muzyki – czy nie byłoby wspaniale zarabiać za to? Właściwie możesz! Wiele osób zarabia teraz szybkie pieniądze za słuchanie i recenzowanie muzyki, nawet bez wcześniejszego doświadczenia lub wyrafinowanego stopnia muzycznego.

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy i zarabiać na słuchaniu ulubionych piosenek, oto najbardziej hojne aplikacje i witryny, w których można zarobić do 12 USD za piosenkę:

 • Slicethepie
 • Aktualne nagrody
 • HitPredictor
 • RadioZarabiaj
 • Playlista Push
 • Gotówka 4 minuty
 • Research.fm
 • Zarobkowo

21. Oglądaj filmy w wolnym czasie

Zabawa w oglądanie filmów i zarabianie na tym brzmi jak wielkie oszustwo, ale tak nie jest. Wiele witryn płaci tylko za oglądanie filmów, w tym filmów, programów telewizyjnych i reklam.

Zanim się zbytnio podekscytujesz, istnieje niewielka szansa, że ​​wzbogacisz się tylko dzięki oglądaniu filmów na smartfonie, ale nadal jest to realistyczny i szybki sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie. Oto najpopularniejsze aplikacje i strony, na których można zarabiać za oglądanie filmów:

Jeśli masz wszystko, czego potrzeba, aby zostać aktorem, możesz ubiegać się o dodatkową pracę w małym filmie i zarobić w zamian szybką gotówkę! Zostanie statystą filmowym jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż zostanie aktorem z Hollywood — wystarczy wykonać pięć prostych kroków:

 1. Zrób czysty i profesjonalny strzał w głowę; powinien wyglądać naturalnie, a nie fałszywie, tak jak zdjęcie na karcie identyfikacyjnej pracownika
 2. Znajdź agencję talentów zatrudniającą statystów filmowych; prosta wyszukiwarka Google dostarczy Ci informacji o najlepszych agencjach castingowych w Twojej okolicy
 3. Podpisz formalną umowę z agencją castingową
 4. Prześlij dokumentację dotyczącą prawa do pracy (jeśli jest wymagana)
 5. Zacznij działać i zarabiaj!

Statyści filmowi są zwykle opłacani codziennie (100-200 USD dziennie) i mogą zostać zaproszeni na kolejne przesłuchanie, gdy pomyślnie zakończą pracę.

23. Zarabiaj na chodzeniu

Chcesz zarobić trochę monety za każdym razem, gdy spacerujesz po okolicy? Zarabianie na spacerach to doskonały sposób na osiągnięcie dziennego celu kroków i zarobienie kilku dodatkowych dolarów w tym samym czasie. Niektóre aplikacje płacą nawet za pływanie, jazdę na rowerze i inne ćwiczenia.

🔥 Zalecana:  Jak zarejestrować się i otworzyć moje konto agencji ratingowej w 2023 r

Ale zanim dowiesz się, jak zarabiać na swoich codziennych krokach, pamiętaj, że nie jest to najbardziej satysfakcjonująca dodatkowa czynność, a szanse na to, że kiedykolwiek staniesz się bogaty, są niewielkie.

Mając to na uwadze, oto najlepsze aplikacje, które są skłonne zapłacić za Twój pot:

 • Lepsze punkty
 • Marchewka
 • Gotówka na kroki
 • mile charytatywne
 • Dowody
 • FitPotato
 • Zdrowa płaca
 • Higi
 • MapMyFitness
 • Nagrody PK
 • Zakład StepBet
 • Sweatmonety
 • Nagrody za saldo Walgreens

24. Zostań lektorem

Jeśli jesteś naturalnie utalentowaną kobietą, która zawsze zbiera komplementy za swój jedyny w swoim rodzaju głos, nadszedł czas, aby zarabiać na tym, co dała ci natura i zostać artystką lektorską, która zarabia 16-23 USD za godzinę!

Nie musisz opuszczać swojego wygodnego domu, aby odnieść sukces jako lektor. Możesz rozpocząć swoją karierę już teraz poprzez renomowane strony internetowe dla freelancerów, takie jak Fiverr, Upwork i Freelance.com.

25. Zostań profesjonalnym organizatorem domu

Profesjonalni organizatorzy domów w Stanach Zjednoczonych zarabiają średnio 48 975 USD rocznie (23,55 USD za godzinę), co jest całkiem przyzwoitym dochodem, biorąc pod uwagę kilka nieskomplikowanych kwalifikacji tej pracy.

Jako organizator domu będziesz organizować i oznaczać różne artykuły gospodarstwa domowego, organizować pokoje, znajdować i wykorzystywać dodatkowe miejsce do przechowywania, komunikować się z klientem na temat potrzeb gospodarstwa domowego oraz tworzyć krótko- i długoterminowe plany organizacji domu.

26. Wynajmij niewykorzystane miejsce parkingowe

Jeśli mieszkasz w dużym mieście i nie korzystasz z miejsca parkingowego, możesz je dobrze wykorzystać, wynajmując je i otrzymując w zamian przyzwoite pieniądze! Jednak ciesząc się pasywny dochód z wynajmu miejsca parkingowego jest bardziej skomplikowane, ponieważ powinno być w 100% legalne. Najlepiej, jeśli jesteś prawnym właścicielem swojej nieruchomości (w przeciwnym razie skonsultuj się z właścicielem, aby upewnić się, że możesz wynająć podjazd). Wyjaśnij również, że nie ponosisz odpowiedzialności za pojazd i jego zawartość.

Na koniec zaoferuj swoje miejsce parkingowe do wynajęcia. Kilka legalnych witryn pomaga ludziom wynajmować podjazdy za przyzwoite pieniądze, takie jak JustPark, Park On My Drive, ParkLet, YourParkingSpace, Advertise offline, Gumtree i Stashbee.

27. Wynajmij swój samochód

Niektórzy ludzie mają samochód, ale tak naprawdę go nie używają. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zwiększyć przepływ gotówki, wynajmując nieużywany pojazd komuś, kto go potrzebuje.

Podobnie jak wynajem podjazdu, wynajem samochodu powinien być całkowicie legalny, aby uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci legalnie wynająć samochód:

 • Skonsultuj się z ubezpieczycielem samochodowym w sprawie zakresu ubezpieczenia podczas wynajmu samochodu
 • Jeśli nadal płacisz za samochód, skontaktuj się z pożyczkodawcą samochodu, aby upewnić się, że wynajem samochodu nie narusza umowy finansowej
 • Nie korzystaj z witryn handlu peer-to-peer do wypożyczania samochodu, chyba że upewnisz się, że jest to legalne w miejscu zamieszkania
 • Nie rejestruj się w firmie akcyjnej przed przeczytaniem i zrozumieniem każdego słowa w umowie
 • Podaj dokładne informacje o swoim samochodzie
 • Dostarcz realistyczne i niewprowadzające w błąd zdjęcia Twojego samochodu

28. Oferuj korepetycje

Niezależnie od tego, czy potrafisz uczyć języków, historii, biologii czy czegokolwiek innego, na czym się znasz, oferowanie korepetycji online to szybki sposób na włożenie dobrze zarobionych pieniędzy do kieszeni.

Najlepsze platformy do rozpoczęcia kariery nauczyciela online to Cambly, TutorMe, TutorOcean, Preply i Wyzant. Pamiętaj jednak, że platformy korepetycji zwykle wymagają od korepetytorów dyplomu ukończenia szkoły średniej, GED lub certyfikatu z danego przedmiotu.

29. Skorzystaj z witryn Cashback

Stracisz, jeśli nie zaoszczędzisz pieniędzy na codziennych drobnych zakupach za pośrednictwem stron cashback!

Cashback to po prostu otrzymanie procentu pieniędzy, które wydałeś na zakup czegoś w późniejszym terminie. Wszyscy kupujemy rzeczy każdego dnia, ale możesz obniżyć koszty, kupując u sprzedawców prezentowanych na stronach cashback, a kwota, którą otrzymasz później, będzie zależała od tego, ile wydasz.

Oto najlepiej płatne strony z cashbackiem, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów:

30. Poproś o podwyżkę

Zostawiasz pieniądze na stole, jeśli nie prosisz o podwyżkę, jeśli uważasz, że na nią zasługujesz. To zrozumiałe, dlaczego wiele kobiet unika tego pomysłu. Myśl o poproszeniu szefa o podwyżkę może być dość onieśmielająca.

Jeśli jednak firma, w której pracujesz, nie robi co roku podwyżek, będziesz musiał wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić o to, na co zasługujesz!

Wzmocnienie siebie dla sukcesu

Jeśli jako kobieta chcesz szybko zarobić pieniądze, ważne jest, aby podchodzić do okazji z jasnym planem i pozytywnym nastawieniem. Wyznaczaj sobie cele i konsekwentnie do nich dąż.

Nawiąż kontakty i skontaktuj się z innymi osobami w Twojej dziedzinie, aby uzyskać porady i wsparcie. A przede wszystkim bądź wytrwała i nie poddawaj się! Dzięki determinacji i odpowiedniemu nastawieniu możesz osiągnąć sukces finansowy i osiągnąć swoje cele.

Nie bój się być kreatywnym i myśleć nieszablonowo — czasami najlepsze możliwości to te, które tworzysz dla siebie.