Jak szybko zarobić 800 $ – ponad 10 najlepszych pomysłów na szybką gotówkę!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko zarobić 800 $ – ponad 10 najlepszych pomysłów na szybką gotówkę!

Życie przychodzi do ciebie szybko, podobnie jak wydatki.

Na szczęście istnieje wiele sposobów na zarobienie 800 USD wystarczająco szybko, aby pokryć ten rachunek lub wakacje w ostatniej chwili, które planujesz.

Te wskazówki i sztuczki nie są również jednorazowym zdobyciem pieniędzy. Te metody są legalnymi sposobami na rozpoczęcie pobocznego zgiełku lub pasywnego strumienia dochodów, który może zapewnić stałe wypłaty, o ile je utrzymasz.

Zanurzmy się w kilka realistycznych sposobów szybkiego zarobienia 800 dolarów, gdy jesteś w kropce i potrzebujesz szybkiej gotówki!

Jak szybko zarobić 800 dolarów

Istnieje mnóstwo sposobów na łatwe zarabianie pieniędzy na boku, od aplikacji z nagrodami po założenie własnego bloga.

Ale problem z wieloma z tych pobocznych zgiełków polega na tym, że zarabianie zajmuje trochę czasu. Jeśli potrzebujesz szybkich pieniędzy, to nie jest to, czego chcesz.

Więc przygotuj się, aby dowiedzieć się, jak szybko zarobić 800 $ i rozpocząć dodatkowy zgiełk, który możesz utrzymać.

Przez lata osobiście przetestowałem tony tych pobocznych działań, aby zarobić dodatkową gotówkę. Wszystkie pomysły zawarte w tym poście mają potencjał szybkiego zarobienia 800 dolarów lub nawet więcej.

1. Koncerty z dostawą

Koncerty z dostawami jedzenia to jeden z moich ulubionych sposobów na szybkie zarobienie 800 $, zwłaszcza jeśli mieszkasz w mieście o przyzwoitej wielkości.

Aplikacje Gig, takie jak DoorDash i Instacart, pozwalają zarejestrować się jako kierowca dostawy i zarabiać według własnego harmonogramu. Dodatkowo zarabiasz całkiem przyzwoitą stawkę godzinową!

Dzięki Doordash jazda w porze posiłków i praca w mieście o dużym natężeniu ruchu przyniesie Ci najwięcej pieniędzy.

To, ile faktycznie możesz zarobić w ciągu tygodnia z Doordash, różni się w zależności od miasta lub stanu, więc nie ma gwarancji.

Oto, co kilka witryn z recenzjami wynagrodzeń mówi o wynagrodzeniu DoorDash:

Migawka zarobków kierowcy DoorDash od jednego kierowcy, który poświęcił kilka poważnych godzin w ciągu jednego tygodnia!

To średnio 16 USD za godzinę, co oznacza, że ​​nawet pracując 40 godzin tygodniowo, zarobiłbyś tylko 640 USD.

Oczywiście, jeśli pracujesz na pełny etat, prawdopodobnie nie możesz poświęcić 40 godzin tygodniowo i zarabiać na życie w DoorDash. Ale jeśli chcesz szybko zarobić 800 $, zdecydowanie możesz odciąć się od tego celu, dostarczając kilka godzin w nocy po pracy iw weekendy.

Instacart to kolejna świetna usługa dostawy, na którą możesz się zarejestrować, ale zamiast gotowego jedzenia dostarczasz zamówienia spożywcze.

Twoje tygodniowe zarobki w Instacart mogą być wyższe niż w DoorDash, jeśli jesteś na ruchliwym rynku, ponieważ wypłaty za zamówienia i napiwki są zwykle nieco wyższe, ponieważ dostarczasz artykuły spożywcze, a nie fast food.

Oto kilka średnich stawek godzinowych dla kupujących Instacart z różnych witryn z recenzjami wynagrodzeń:

To również wynosi średnio około 16 USD, ale jeszcze raz ważne jest, aby pamiętać, że liczba ta będzie się znacznie różnić w zależności od wielkości partii Instacart, które otrzymujesz i kiedy pracujesz.

Najważniejsze jest to, że koncerty z dostawą jedzenia to niezawodny sposób na szybkie zdobycie 800 $ i zazwyczaj możesz zacząć realizować dostawy około tygodnia lub dwóch po zarejestrowaniu się!

Wypróbuj Instacart już dziś!

2. Freelancing online

Sprzedawanie swoich umiejętności online to kolejny sposób na szybkie zarobienie 800 dolarów, a istnieje wiele branż, w których istnieje zapotrzebowanie na talenty freelancerów online.

W ten sposób Tom zaczął zarabiać w Internecie. Dorabiał jako niezależny pisarz, aby zarobić dodatkowe pieniądze, jednocześnie utrzymując swoją pierwszą pracę po studiach.

W końcu Tom był w stanie przekształcić swoją pracę pisarską w pełnoetatową pracę, rzucić pracę w marketingu i zacząć podróżować, skupiając się na niezależnym pisaniu i blogowaniu.

Wycieczka Toma do Dubaju w 2021 roku.

A niezależne pisanie to tylko jeden z przykładów tego, jak możesz szybko zarobić 800 $. Niektóre popularne oferty pracy niezależnej obejmują:

 • Kodowanie
 • Wprowadzanie danych
 • Marketing cyfrowy
 • Projekt graficzny
 • Korekta
 • SEO
 • Marketing mediów społecznościowych
 • projektant stron internetowych
 • Edytor wideo
 • Wirtualny asystent

Zaletą freelancingu jest to, że możesz również uzyskać dość wysokie stawki godzinowe, a nawet zarabiać codziennie, jeśli masz wystarczającą liczbę klientów.

Na przykład, nierzadko zdarza się, że wielu freelancerów pobiera opłaty od 20 do 30 USD za godzinę, a to jest na niskim końcu; doświadczeni freelancerzy często pobierają od 50 do 100 USD + za godzinę, w zależności od projektu.

Dzięki uprzejmości Clockify.me – średnie godzinowe zarobki freelancera według dziedziny.

Znalezienie klientów jest naprawdę trudną częścią, a nie uzyskanie dobrej pensji.

Na początek możesz zajrzeć na platformy dla freelancingu, takie jak Fiverr lub Upwork, i przeglądać nieskończone możliwości dopasowane do Twoich umiejętności i preferencji płacowych.

Zdobycie reputacji na tych stronach może zająć trochę czasu, więc na początku przygotuj się na zaakceptowanie niższych stawek. Jednak gdy już ugruntujesz swoją pozycję na platformie i udowodnisz swoje umiejętności, może to być bardzo lukratywny dodatek.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych programów księgowych w Kanadzie dla małych firm

3. Dołącz do internetowych grup fokusowych

Jeszcze jeden pomysł na szybkie zdobycie 800 dolarów to podzielenie się swoją opinią poprzez dołączenie do internetowych grup fokusowych.

Grupy fokusowe i witryny z płatnymi ankietami są skłonne płacić ludziom gotówką za wyrażanie opinii na temat bieżących wydarzeń. A niektóre oferują nawet koncerty testowania produktów lub inne bardziej dogłębne możliwości.

Kilka wiodących platform, do których możesz dołączyć, to m.in:

Tom nagrał również film na YouTube na kilku innych popularnych stronach gpt, których możesz użyć do zarobienia dodatkowej gotówki w wolnym czasie.

Szybkie zarobienie 800 dolarów na tych stronach może zająć trochę czasu, ponieważ zakwalifikowanie się do niektórych badań może zająć trochę czasu. Ale ostatecznie jest to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie dla początkujących, ponieważ nie potrzebujesz żadnego doświadczenia.

4. Wypróbuj inne aplikacje koncertowe

Oferty pracy takie jak Instacart to jedna z popularnych kategorii pobocznych, ale ekonomia koncertów ma o wiele więcej sposobów na szybkie znalezienie pracy za gotówkę w Twojej okolicy.

Wiele innych aplikacji koncertowych pozwala zarabiać pieniądze, oferując swoje usługi ludziom w Twoim mieście i wykonując dorywcze prace dla ludzi.

Niektóre z moich ulubionych aplikacji ekonomicznych obejmują:

Zaletą tych aplikacji koncertowych jest to, że ogólnie możesz ustawić własny harmonogram, więc jest bardzo elastyczny.

A zarabianie od 15 do 25 USD za godzinę jest dość powszechne na ruchliwych rynkach. Oznacza to, że możesz zarobić poważne pieniądze, poświęcając kilka godzin na bieganie przed i po pracy w ciągu tygodnia.

Aplikacje Gig, takie jak Uber i Lyft, są również na stole. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele różnych aplikacji do zarabiania pieniędzy, które możesz wypróbować. Wiele aplikacji może szybko zarobić 800 USD w ciągu kilku dni pracy.

5. Sprzedawaj rzeczy, które posiadasz

Chociaż nie jest to spójny i niezawodny strumień dochodów, sprzedaż swoich rzeczy z pewnością może szybko zarobić 800 USD.

Ponadto istnieje wiele aplikacji i stron internetowych, w których można sprzedawać niemal wszystko, od odzieży, butów i akcesoriów, po stare meble, samochody i artykuły biurowe.

Oto niektóre z najlepszych aplikacji i witryn do odsprzedaży, które warto sprawdzić:

Tom nakręcił także film na YouTube o niektórych z najlepiej sprzedających się lokalnie aplikacji i platform internetowych, z których możesz zacząć.

Jeśli chcesz poświęcić czas, Poshmark może stać się konsekwentnym pobocznym zgiełkiem.

Wiele osób będzie oszczędzać i przerzucać ubrania, aby zarządzać swoim sklepem internetowym. Z łatwością zbudujesz bazę odbiorców i klientów, co pomoże Ci osiągnąć stałą sprzedaż.

eBay lub Mercari są lepsze w przypadku sprzedaży jednorazowej. Możesz uiścić dodatkowe opłaty na obu platformach, aby promować swoje produkty, co może być dobrym pomysłem, jeśli chcesz szybko zarobić 800 USD.

Możesz przeczytać nasz post na temat najlepszych rzeczy do sprzedaży na Mercari, jeśli chcesz zacząć od kilku pomysłów! Alternatywnie możesz przeczytać nasz przewodnik na temat zastawiania rzeczy za gotówkę, aby wiedzieć, jakie cenne przedmioty możesz zastawić lub sprzedać.

W każdym razie zrób wiosenne porządki i sprawdź, czy jest coś, co możesz szybko sprzedać, aby zarobić kilkaset dolarów. Nawet zastawianie rzeczy za gotówkę może działać, więc masz wiele opcji.

Dodatkowe czytanie – Jak obrócić 500 $.

6. Wykorzystaj bonusy za rejestrację

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak szybko zdobyć 800 dolarów, zawsze możesz spróbować kumulować bonusy za rejestrację, aby zdobyć trochę darmowych pieniędzy.

Wiele aplikacji i firm płaci nowym użytkownikom za rejestrację i wypróbowanie ich. Możesz więc połączyć kilka z tych bonusów, aby szybko osiągnąć cel 800 $.

Kilka popularnych bonusów za rejestrację, z których możesz skorzystać, to m.in:

 • Aktualny: Wiodący bank cyfrowy, który pozwala zarobić 4% RRSO, a także oferuje premię za rejestrację w wysokości 50 USD.
 • Rakuten: To rozszerzenie zwrotu gotówki wypłaca 30 USD nowym członkom, którzy uzupełnią ofertę zakupów.
 • Aktualizacja: Kolejna platforma bankowości mobilnej z premią za konto czekowe w wysokości 200 USD.
 • Alberta: Ta aplikacja do wypłaty gotówki ma premię rejestracyjną w wysokości 150 USD, jeśli otrzymasz bezpośrednie wpłaty na nowe konto.

Ponownie musisz kumulować nagrody, aby osiągnąć sumę 800 $. Ale wiele banków, domów maklerskich i aplikacji ma cały czas nowe bonusy.

A jeśli planujesz skorzystać z niektórych z tych usług , ten rodzaj darmowych pieniędzy tylko osłodzi ofertę.

Dodatkowe czytanie – Jak zdobyć 500 $ do jutra.

7. Rozpocznij zgiełk w Rover Side

Lubisz bawić się z psami? Jeśli tak, innym sposobem na szybkie zarobienie 800 USD jest oferowanie usług wyprowadzania psów i siedzenia za pośrednictwem Rover.

🔥 Zalecana:  Jak sparować słuchawki douszne Soundcore z iPhonem i Androidem

Dzięki Rover eksperci ds. opieki nad zwierzętami mogą łączyć się z właścicielami zwierząt w swojej okolicy, którzy potrzebują pomocy w opiece nad swoimi futrzanymi towarzyszami. Jako pracownik koncertowy Rovera oznacza to, że możesz zarabiać na oferowaniu usług, takich jak wyprowadzanie psów, opieka nad zwierzętami domowymi i wizyty w domu.

Lubię Rovera, ponieważ pozwala także ustawić rodzaj i rozmiar zwierząt, z którymi pracujesz. Ustawiasz również własne stawki godzinowe i harmonogram, więc masz kontrolę.

Często zdarza się, że spacerowicze zarabiają od 15 do 20 dolarów za godzinę. I możesz łatwo zarobić od 100 do 200 $ za weekendowy pobyt ze zwierzakiem.

Oznacza to, że zdobycie 800 USD zajęłoby tylko kilku klientów i kilka tygodni pracy. Poza tym Rover to niezła rozrywka, jeśli lubisz spędzać czas ze zwierzętami.

8. Ucz angielskiego online

Jeśli Twoim językiem ojczystym jest angielski, zostanie nauczycielem angielskiego online to kolejny sposób na szybkie zarobienie 800 $.

Podczas gdy niektóre prace związane z nauczaniem online wymagają stopnia licencjata, inne po prostu szukają osób, które mogą zaangażować się w klasę i wyróżniać się na tym stanowisku.

Istnieje wiele platform internetowych, takich jak VIPKid i QKids, na których możesz uczyć angielskiego dzieci w dowolnym miejscu, od 4 lat do poziomu szkoły średniej.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać przedziały czasowe, które najlepiej pasują do Twojego harmonogramu i przepracować plany lekcji przydzielone przez firmę, dla której pracujesz.

BookNook jest obecnie jedną z najlepszych firm w tej branży i zatrudnia amerykańskich korepetytorów do czytania i matematyki. Płaci również do 22 USD za godzinę, więc możesz zarobić 800 USD w ciągu kilku tygodni stałej pracy.

QKids to kolejny fajny sposób na rozpoczęcie nauki języka angielskiego, ponieważ większość lekcji opiera się na grach i zajęciach, które sprawiają, że proces ten jest ekscytujący zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

Korepetytorzy QKids zarabiają 16 USD za godzinę i pracują co najmniej 6 godzin tygodniowo, więc jest to dobra okazja, aby zarobić trochę gotówki bez inwestowania zbyt dużej ilości czasu.

Realizacja tego pobocznego pomysłu może zająć kilka tygodni, ponieważ wdrożenie może zająć trochę czasu. Jednak przy tak wysokich stawkach godzinowych jest to zdecydowanie realistyczny sposób na szybkie zarobienie 800 USD.

9. Poproś o nadgodziny lub rozpocznij pracę w niepełnym wymiarze godzin

Jeśli masz już pracę dzienną, która płaci ci za godzinę, możesz poprosić o nadgodziny i potencjalnie zarobić półtora etatu (co oznacza stawkę godzinową + 50%).

Nie każdy pracodawca na to pozwala, ale jeśli wiesz, że w Twoim miejscu pracy brakuje personelu, nie ma nic złego w zapytaniu.

Inną opcją jest podjęcie drugiej pracy, której możesz użyć do osiągnięcia celu 800 $.

Jeśli pracujesz regularnie od 9 do 17, znalezienie pracy odpowiadającej Twojemu harmonogramowi może być trudne, ale niektóre firmy zatrudniają ludzi na nocne zmiany lub do pracy w weekendy, więc możesz poświęcić część tego czasu, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Jest to zdecydowanie trudny sposób na szybkie zarobienie 800 $, ponieważ po prostu nakładasz na siebie więcej pracy, ale jeśli potrzebujesz pieniędzy, możesz wypróbować tę taktykę na krótki okres.

10. Wynajmij swoje aktywa

Masz w domu cenne przedmioty, których nie używasz regularnie? W takim przypadku możesz potencjalnie szybko zarobić 800 USD, wynajmując rzeczy za pieniądze.

Istnieje również wiele sposobów na rozpoczęcie pracy. Niektóre z moich ulubionych pomysłów na biznes związany z wynajmem obejmują wynajem:

Ten rodzaj dodatkowej pracy jest idealny, jeśli jesteś zajęty swoją główną pracą lub innymi pobocznymi sprawami, ponieważ jest to nieco pasywny dochód.

A przy zgiełku, takim jak Airbnb, kilku najemców miesięcznie może równać się 800 dolcom, w zależności od rynku. A marża zysku dla wszystkich tych pomysłów na wynajem wynosi 100% lub jest niewiarygodnie wysoka.

11. Zmniejsz swoje miesięczne rachunki

Jeśli chcesz szybko zarobić 800 dolarów, czasami najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zagranie w obronę finansową.

Wydawanie mniejszych pieniędzy pomaga zatrzymać więcej pieniędzy w kieszeni na koniec dnia, ułatwiając osiągnięcie celów finansowych.

Ostatecznie, jeśli możesz przejąć kontrolę nad swoimi finansami i pracować nad zmniejszeniem miesięcznych wydatków, masz więcej pieniędzy, kiedy to naprawdę ma znaczenie.

Dla początkujących, Upewnij się, że stworzyć miesięczny budżet więc właściwie wiesz, gdzie idzie każdy wydany dolar.

Pomaga to zidentyfikować potencjalne problematyczne obszary wydatków i śledzić pojawiające się złe nawyki. Stamtąd możesz ustawić limity wydatków dla różnych kategorii, aby uniknąć nadmiernych wydatków na dodatki, takie jak jedzenie na mieście lub ubrania.

🔥 Zalecana:  Jak wyświetlić prywatne konto na Instagramie bez śledzenia 2023 r

12. Zacznij inwestować

Chociaż nie jest to najszybszy sposób na zarobienie 800 $, jeśli chcesz stworzyć nowe źródła dochodu, które są w pełni pasywne, inwestowanie jest właściwą drogą.

Tutaj również masz wiele opcji.

Dla wielu inwestowanie w akcje wypłacające dywidendę z brokerem bez prowizji, takim jak M1 jest atrakcyjną ścieżką.

Akcje wypłacające dywidendę są idealne, ponieważ możesz rzetelnie uzyskiwać kwartalne lub roczne dochody z dywidend (w zależności od tego, kiedy firma płaci akcjonariuszom), stopniowo zwiększając dochody z dywidend.

Możesz także rozpocząć inwestowanie w nieruchomości z firmami takimi jak Zbiórka pieniędzy.

Fundrise wymaga tylko 10 USD, aby rozpocząć inwestowanie, i ma na celu pomóc Ci inwestować w zdywersyfikowany portfel po niskich kosztach, a ich zespół pracuje, aby zarabiać pieniądze, jednocześnie chroniąc Twoją inwestycję.

Ponownie, jeśli chcesz szybko zarobić 800 $, inwestowanie cię tam nie zaprowadzi. Jednak w przypadku bardziej pasywnego podejścia jest to właściwa droga.

Zacznij inwestować w nieruchomości z Fundrise!

13. Pożycz 800 dolarów

Ostatnim pomysłem na szybkie zdobycie 800 $ jest pożyczenie pieniędzy zamiast zabiegania o nie. Ludzie robią to cały czas, zwracając się do przyjaciół i rodziny, więc jest to jeden ze sposobów, w jaki możesz zacząć.

Oczywiście musisz czuć się komfortowo z tego rodzaju prośbami, zwłaszcza że 800 dolców to dużo gotówki. Ale jeśli jesteś w trudnej sytuacji, może twoja rodzina może ci pomóc.

Ludzie zwracają się również do banków i kart kredytowych, aby pokryć nagłe wydatki. Możesz także zajrzeć do opcji takich jak pożyczka błyskawiczna co pozwala pożyczyć od 100 do 15 000 USD w gotówce i otrzymać pieniądze w ciągu jednego dnia roboczego.

Istnieje również wiele aplikacji pożyczkowych, więc istnieje naprawdę wiele opcji, jeśli chodzi o pożyczanie.

Po prostu upewnij się, że przeczytałeś warunki każdej pożyczki, o której myślisz, i nie wahaj się porozmawiać z ekspertem finansowym w swoim banku lub przeprowadzić więcej due diligence online przed podjęciem decyzji.

Wskazówki, jak szybko zarobić 800 $

Teraz, gdy znasz najlepsze sposoby szybkiego zarobienia 800 dolarów, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać, a które mogą znacznie ułatwić ten proces.

 1. Ustaw możliwe do śledzenia cele: Jak szybko naprawdę chcesz zarobić swoje 800 $? W zależności od ram czasowych możesz ustawić różne dzienne i tygodniowe cele dochodu, takie jak zarabianie 50 USD dziennie lub 400 USD tygodniowo. Pomaga to śledzić postępy i zachować odpowiedzialność, ponieważ wiesz, ile musisz zarobić każdego dnia.
 2. Eksperymentuj z różnymi koncertami: przetestowanie kilku koncertów pomoże Ci odkryć te, które najbardziej Ci się podobają i które najlepiej płacą w Twojej okolicy. Więc nie bój się zarejestrować Instakartzacznij pracować jako wolny strzelec lub korzystaj z aplikacji takich jak Steady, aby znaleźć możliwości zarobkowe.
 3. Nie wypalaj się: 800 $ to dużo pieniędzy, więc nie stresuj się ani nie wypalaj, jeśli nie możesz zarobić tych pieniędzy w ciągu kilku dni. Konsekwencja jest ważna, gdy mimo wszystko krzątasz się po bokach!

Dodatkowe czytanie – najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na autopilocie!.

Końcowe przemyślenia

Wiele pomysłów na to, jak szybko zarobić 800 dolarów, każe ci robić takie rzeczy, jak korzystanie ze stron GPT lub granie w gry na pieniądze.

Jednak rzeczywistość jest taka, że ​​szybkie zarobienie 800 $ wymaga trochę wiedzy; w końcu to całkiem spora kwota.

Znalezienie dodatkowej pracy, która pasuje do Twojego harmonogramu lub wdrożenie narzędzi, które pomogą Ci zarządzać budżetem, to najlepsze sposoby na regularne zwiększanie przepływów pieniężnych.

Możesz być teraz w kropce, ale jeśli zastosujesz jedną z powyższych taktyk oszczędzania/zarabiania pieniędzy, nigdy więcej nie powinieneś znaleźć się w takiej sytuacji!

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skupić na oszczędzaniu pieniędzy, budowaniu strumienia pasywnego dochodu, czy też podjęciu dodatkowej pracy – na pewno jest dla Ciebie dobra opcja.

Powodzenia w dążeniu do szybkiego zarobienia 800 dolarów!

Szukasz więcej pomysłów na zwiększenie dochodów? Wymeldować się: