Jak szybko zarobić 700 dolarów – 15 najlepszych pomysłów online i offline!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko zarobić 700 dolarów – 15 najlepszych pomysłów online i offline!

Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji finansowej, być może zastanawiasz się, jak zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie.

A może po prostu chcesz szybko zwiększyć swoje dochody, aby móc zgromadzić fundusz awaryjny, wydać pieniądze na wycieczkę lub zainwestować więcej pieniędzy.

W każdym razie istnieje tak wiele pomysłów na poboczne działania, które pomogą Ci zarobić więcej pieniędzy.

Więc dzisiaj, Omówię niektóre z najlepszych sposobów szybkiego zarobienia 700 USD.

Osobiście korzystałem z kilku metod szybkiego zarabiania pieniędzy, którymi dzielę się w tym poście.

A wszystkie inne pomysły mają potencjał, by przynieść tego rodzaju dochód.

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko zdobyć 700 dolarów, to zdecydowanie jest to post dla Ciebie.

Jak szybko zarobić 700 dolarów

Jedna krótka uwaga, zanim przejdziemy do tego, jak szybko zarobić 700 USD.

Niektóre z pomysłów na tej liście to sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie, dzięki czemu możesz krzątać się w zaciszu własnego domu.

W przeciwieństwie do tego, niektóre poboczne działania wymagają korzystania z aplikacji do występów pobocznych, które pozwalają znaleźć pracę za gotówkę w Twoim mieście.

Wybierz rodzaj pośpiechu, który pasuje do twoich mocnych stron i preferencji zawodowych, i zaróbmy trochę pieniędzy!

1.

Dostarcz jedzenie do DoorDash

Jedną z najbardziej oczywistych metod szybkiego zdobycia 700 dolarów jest próba pracy dla DoorDash.

DrzwiDash to wiodąca aplikacja do dostarczania żywności w Ameryce Północnej.

Jako kurier otrzymujesz zapłatę za dostarczanie fast foodów i posiłków w restauracjach do ludzi w Twoim mieście.

W DoorDash fajne jest to, że rejestracja jest szybka, a także możesz zarabiać pieniądze na swoim rowerze, samochodzie lub skuterze, więc jest elastyczny.

Dodatkowo możesz zarabiać przyzwoite pieniądze co tydzień dzięki DoorDash, ponieważ stawka godzinowa jest całkiem dobra.

Wystarczy spojrzeć na ten film na YouTube od kierowcy DoorDash, Nuggsa, w którym udaje mu się zarobić 300 $ w ciągu jednego dnia!

W tym tempie możesz zarobić 700 dolarów w około 30 godzin krzątaniny, co jest możliwe, jeśli codziennie dostarczasz kilka godzin po pracy.

Ponadto, jeśli postępujesz zgodnie ze wskazówkami kierowców DoorDash, takimi jak jazda w najlepszych godzinach DoorDash, możesz potencjalnie zarobić jeszcze więcej i uzyskać więcej zamówień.

DoorDash płaci ci co tydzień poprzez bezpośrednią wpłatę, a jeśli chcesz się spieszyć, jest to jeden z najszybszych sposobów na zwiększenie dochodów.

Zacznij zarabiać z DoorDash!

2.

Niezależny online

Innym pomysłem, który możesz wykorzystać do szybkiego zarobienia 700 $, jest sprzedaż swoich umiejętności online jako freelancer.

I wiem, że ta metoda jest realistyczna, ponieważ obecnie większość moich dochodów czerpię z niezależnego pisania, kiedy nie piszę bloga.

W rzeczywistości pisanie na zlecenie pozwoliło mi rzucić pracę i zacząć podróżować po świecie.

Pomogło mi to uniezależnić się od lokalizacji i mogę zarobić 700 USD w ciągu jednego lub dwóch dni pracy z odpowiednimi klientami.

Z Medellin w Kolumbii.

Przeprowadziłem się tutaj w 2020 roku, kiedy rzuciłem pracę i poświęciłem się karierze pisarskiej.

Dobre czasy!

Ale największą zaletą freelancingu jest to, że istnieje tak wiele różnych branż, w których możesz sprzedawać swoje umiejętności online:

Niektóre z najpopularniejszych koncertów freelancingu obejmują:

 • Rozwój biznesu
 • Kodowanie
 • Projekt graficzny
 • Optymalizacja wyszukiwarki
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi
 • projektowanie stron
 • Praca wirtualnej asystentki

Moim zdaniem zwrócenie się do swojej sieci i przejrzenie LinkedIn to dwa świetne sposoby na znalezienie pierwszych niezależnych występów.

Możesz jednak również poszukać pracy w Upwork lub występów w Fiverr, zwłaszcza jeśli masz już jakiś rodzaj portfolio, aby pokazać potencjalnym klientom.

Znalezienie pierwszych klientów może zająć trochę czasu.

Ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​możesz bardzo szybko zwiększyć swoje dochody jako freelancing, a także zarabiać znacznie więcej na godzinę niż w przypadku tradycyjnych prac.

3.

Wydzierżawiaj aktywa

Jeśli chcesz stworzyć pasywny dochód, jedną z najlepszych opcji szybkiego zarobienia 700 $ jest wypożyczanie rzeczy za pieniądze.

W rzeczywistości istnieje wiele sposobów na wynajmowanie rzeczy innym osobom w Twoim mieście, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Najbardziej powszechnym i oczywistym tego przykładem jest zostanie gospodarzem Airbnb.

Zarabiając pieniądze na wolnym pokoju, prawdopodobnie możesz osiągnąć 700 USD dochodu w mniej więcej miesiąc, jeśli zdobędziesz garść czynszów.

Oczywiście musisz trochę popracować jako gospodarz, aby zapewnić gościom dobre wrażenia, ale jest to świetne źródło półpasywnego dochodu.

I nadal masz opcje, jeśli nie chcesz mieć do czynienia z ludźmi.

Na przykład takie strony jak Sąsiad pozwala wynajmować ludziom wolne miejsce do przechowywania, aby co miesiąc zarabiać dodatkową gotówkę.

Sąsiad współpracuje również z wszelkiego rodzaju przestrzeniami, w tym piwnicami, garażami, strychami, wiatami i miejscami parkingowymi.

Prawdopodobnie możesz teraz zarobić od 50 do 100 USD miesięcznie dzięki Neighbor, a także możesz ustalić zasady określające, kiedy najemcy mogą uzyskać dostęp do swoich rzeczy, aby ludzie nie przychodzili przez cały czas.

To tylko dwa przykłady, ale nawet wypożyczenie samochodu w aplikacjach takich jak Turo lub wypożyczanie rzeczy na platformach handlowych, takich jak Fat Llama, może działać.

4.

Inwestuj w nieruchomości

Mówiąc o dochodzie pasywnym, innym sposobem na zwiększenie dochodów jest inwestowanie w nieruchomości generujące dochód.

Dla większości ludzi może to wydawać się niemożliwe, ponieważ inwestowanie w nieruchomości tradycyjnie wymaga dużego kapitału.

Jednak dzięki firmom zajmującym się finansowaniem społecznościowym na rynku nieruchomości możesz przystąpić do akcji bez dużego kapitału początkowego.

Na przykład firmy takie jak Zbiórka pieniędzy pozwalają inwestować w nieruchomości generujące dochód już od 10 USD.

Fundrise zasadniczo gromadzi pieniądze od grupy inwestorów i inwestuje w nieruchomości, takie jak nieruchomości komercyjne i domy wielorodzinne.

Stamtąd Fundrise uzyskuje dochody z wynajmu i przekazuje część zarobków akcjonariuszom w postaci kwartalnych dywidend.

Historycznie, Fundrise zwraca około 8% rocznie.

Płacisz 1% opłaty za zarządzanie i ogólnie jest to łatwy sposób na dywersyfikację portfela nieruchomościami.

To prawda, że ​​​​szybkie zarobienie 700 USD na inwestowaniu wymaga czasu, aby odsetki składane zaczęły się pojawiać.

Jednak zawsze możesz skorzystać z firm takich jak Fundrise, aby zarabiać pieniądze na autopilocie i rozpocząć nowy nawyk budowania bogactwa.

Dowiedz się więcej o inwestowaniu z Fundrise!

5.

Dostarcz zakupy do Instacart

Podobnie jak dostawa dla DoorDash, inną metodą szybkiego zarobienia 700 dolarów jest zostanie klientem Instacart.

Instacart Kupujący robią zakupy spożywcze, a następnie dostarczają je mieszkańcom ich miasta.

Tak więc, w przeciwieństwie do zawodów takich jak DoorDash, w których po prostu odbierasz jedzenie, tak naprawdę musisz robić zakupy spożywcze i wykonywać więcej pracy, gdy dostarczasz produkty do Instacart.

Ta dodatkowa praca ma jednak dwie główne zalety.

Po pierwsze, partie Instacart zwykle dobrze się opłacają, więc możesz zarobić od 15 do 30 $ + na godzinę, w zależności od tego, ile masz szczęścia i jak szybko robisz zakupy.

Ponadto, ponieważ spędzasz czas na zakupach spożywczych, zużywasz znacznie mniej kilometrów Instacart, więc wydajesz mniej na paliwo niż inne aplikacje do dostarczania.

Podobnie jak w przypadku DoorDash, przestrzeganie wskazówek i sztuczek Instacart, takich jak dostarczanie w godzinach szczytu i składanie podwójnych zamówień, może pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy w ciągu godziny.

Instacart również płaci ci co tydzień, ale możesz natychmiast wypłacić pieniądze za niewielką opłatą, dzięki czemu jest to niezawodna praca tego samego dnia, która również się opłaca.

Zacznij zarabiać jako kupujący Instacart!

6.

Przerzucaj rzeczy za pieniądze

Innym sposobem na szybkie zebranie 700 $ jest próba przerzucania rzeczy dla zysku.

Ten pomysł obracania pieniędzmi poprzez inwestowanie w towary, a następnie ich odsprzedaż, istnieje od wieków.

Krótko mówiąc, ludzie zarabiają na przerzucaniu pieniędzy, kupując popularne produkty ze zniżką, a następnie odsprzedając je z zyskiem.

To jest arbitraż detaliczny i przykłady produktów, które ludzie zwykle odwracają:

 • Książki
 • Odzież
 • Elektronika
 • Artykuły domowe
 • Buty
 • Zabawki
 • Gry wideo

Detaliczni sprzedawcy arbitrażowi często pozyskują produkty z alejek wyprzedażowych w sklepach takich jak Walmart, a następnie wypróbowują Amazon FBA, aby sprzedawać online.

Możesz jednak wypróbować również inne popularne aplikacje do sprzedaży, takie jak eBay lub Mercari, a nawet Facebook Marketplace.

A to tylko jeden rodzaj przewrotu.

Jeśli masz jakieś umiejętności majsterkowania, zawsze możesz spróbować odnowić stare meble i przewrócić je lub naprawić sprzęt i sprzedać go.

7.

Korzystaj ze stron internetowych z mikrozadaniami

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze w wolnym czasie podczas pracy w domu, zdecydowanie warto spróbować zarabiać na stronach z mikrozadaniami.

Witryny z mikrozadaniami płacą za wykonywanie krótkich zadań online, takich jak:

Witryny takie jak Appen są doskonałym przykładem i zwykle można zarobić od 7 do 15 USD za godzinę, jeśli znajdziesz pracę w Appen.

To nie jest super płatna praca, ale zaletą wielu witryn z mikrozadaniami jest to, że można znaleźć elastyczną pracę, która jest całkowicie zdalna.

Witryny takie jak Amazon MTurk i aplikacje takie jak Premise Data to dwie inne platformy, na których możesz zarabiać pieniądze za wykonywanie krótkich zadań.

Zarobienie 700 dolarów tą metodą może zająć trochę czasu, ale możesz korzystać z tego rodzaju stron internetowych, aby przynajmniej zacząć pracować nad osiągnięciem nowego celu dochodowego.

8.

Wypróbuj inne koncerty samochodowe

Oferty pracy takie jak Instacart i DoorDash są idealne, jeśli chcesz szybko zarobić na dostarczaniu jedzenia.

Jednak to tylko dwie aplikacje, które płacą za jazdę, a istnieje wiele innych sposobów zarabiania pieniędzy na swoim pojeździe.

Niektóre dobrze płatne koncerty samochodowe obejmują:

 • Amazon Flex: Zarabiaj od 18 do 25 USD na godzinę jako kierowca dostawy.
 • GoShare: GoShare pozwala zarabiać na furgonetce, ciężarówce lub dużym pojeździe, dostarczając paczki dla osób i firm.
 • drogowiec: Podobnie jak GoShare, kierowcy Roadie otrzymują wynagrodzenie za dostarczanie przesyłek do osób w ich mieście, a nawet poza stanem.
 • Uber Eats: Zarabiaj na dostarczaniu jedzenia dzięki innej niezwykle popularnej aplikacji do dostarczania jedzenia.

Pomiędzy tymi wszystkimi występami jako kierowca powinieneś być w stanie znaleźć w swoim mieście kilka okazji do szybkiej gotówki, które pomogą Ci szybko zarobić 700 USD.

9.

Pożycz pieniądze

Jeśli naprawdę potrzebujesz pilnie zarobić 700 $, jednym z rozwiązań, które możesz rozważyć, jest pożyczenie pieniędzy.

To prawda, 700 dolarów to całkiem spora suma pieniędzy, więc proszenie rodziny i przyjaciół o pomoc może być niezręczne.

Ty najlepiej znasz swój krąg społeczny i sytuację, ale zawsze dobrze się zastanów, zanim poprosisz o pożyczkę.

Alternatywnie możesz rozważyć bardziej tradycyjne metody, takie jak użycie karty kredytowej lub zwrócenie się do banku.

Podobnie możesz rozważyć firmy takie jak ZippyLoan jeśli potrzebujesz szybko pożyczyć pieniądze.

ZippyLoan pozwala pożyczyć od 100 do 15 000 USD i otrzymać pieniądze w ciągu jednego dnia roboczego, więc ogólnie jest to bardzo szybki proces.

Oczywiście zawsze należy rozważyć plusy i minusy pożyczania.

Nie bój się też poprosić o poradę eksperta finansowego i zawsze czytaj warunki każdej pożyczki, którą zaciągasz.

10.

Zastawy

Podobnie jak przerzucanie rzeczy za pieniądze, innym sposobem na szybkie zarobienie 700 dolarów jest zastawianie rzeczy za pieniądze.

Zastawy mają pewne zalety i wady w porównaniu ze zwykłą sprzedażą.

Zaletą jest to, że kiedy coś zastawiasz, zasadniczo używasz wartościowych przedmiotów, które posiadasz jako zabezpieczenia, aby pożyczyć pieniądze z lombardu.

Oznacza to, że tak naprawdę nie tracisz przedmiotu, który zastawiasz, jeśli spłacisz pożyczoną kwotę na czas.

Jednak wadą zastawiania jest to, że zwykle musisz wpłacić znacznie więcej zabezpieczenia niż wartość tego, co pożyczasz.

Tak więc, aby uzyskać 700 $ z lombardu, prawdopodobnie zastawiasz rzeczy takie jak biżuteria, droga elektronika, a nawet rzadkie przedmioty kolekcjonerskie.

11.

Ukończ zlecenia gotówkowe Craigslist

Inną metodą szybkiego zdobycia 700 USD jest wykonywanie dorywczych prac na stronach takich jak Craigslist.

Zrobiłem szybkie wyszukiwanie na Craigslist w poszukiwaniu pracy gotówkowej tego samego dnia i faktycznie znalazłem wiele w mojej okolicy.

Oto kilka przykładów typowych ofert pracy gotówkowej Craigslist:

 • Sprzątanie koncertów
 • Budowa
 • Gotowanie
 • Praca majsterkowicza
 • Architektura krajobrazu
 • Obraz

Jednak na Craigslist można również znaleźć wiele niszowych możliwości zarabiania pieniędzy.

Na przykład widziałem występy, takie jak aktorstwo głosowe, filmowanie, a nawet statystowanie na planie filmowym.

Dodatkowo, jeśli znajdziesz koncert o bardzo wysokiej wartości, możesz zarobić 700 $ w ciągu kilku dni szlifowania.

12.

Rozpocznij działalność związaną z opieką nad zwierzętami

Lubisz zwierzęta? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, możesz szybko zarobić 700 dolarów, zakładając firmę zajmującą się opieką nad zwierzętami domowymi.

Jest to również łatwiejsze niż się wydaje dzięki firmom takim jak Wędrowiec.

Rover umożliwia oferowanie usług wyprowadzania i opieki nad zwierzętami ludziom w Twoim mieście.

W Rover fajne jest to, że możesz ustalać własne stawki godzinowe, rodzaj oferowanych usług, a nawet wielkość i typ psów i zwierząt, z którymi chcesz pracować.

Według Rovera, poważni spacerowicze mogą zarobić 1000 dolarów tygodniowo lub więcej, więc jest to zdecydowanie przyzwoity sposób na szybkie zarobienie 700 dolarów.

Dodatkowe czytanie – czy Rover jest tego wart?

13.

Wypróbuj korepetycje online

Jeśli masz dużą wiedzę na dany temat, innym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy są korepetycje online.

Istnieje wiele ofert pracy jako korepetytor online dla nastolatków, studentów i absolwentów, więc ta dodatkowa praca sprawdza się również w przypadku tak wielu różnych grup.

Istnieje również wiele różnych przedmiotów, w których możesz oferować korepetycje, w tym:

 • język angielski
 • Historia
 • Matematyka
 • Fizyka
 • Nauka

Możesz oferować korepetycje bezpośrednio ludziom, wymieniając swoje usługi online w lokalnych ogłoszeniach.

Alternatywnie możesz zajrzeć do firm oferujących korepetycje, które zatrudniają korepetytorów, takich jak QKids, BookNook i PrepNow Tutoring.

Jest tak wiele innych firm oferujących korepetycje, a jeśli znajdziesz kilku stałych studentów, może to stać się doskonałym źródłem regularnych dochodów.

Dodatkowe czytanie – najlepsze korepetycje online dla studentów.

14.

Rozpocznij działalność opartą na usługach

Innym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy na boku jest założenie własnej firmy usługowej.

Jeśli masz szczególne umiejętności majsterkowicza lub chcesz grindować, jest to również bardzo szybka droga do dodatkowej gotówki.

Ponadto rozpoczęcie pracy jest dość łatwe, ponieważ możesz wymienić swoje usługi na stronach internetowych, takich jak TaskRabbit.

Po zarejestrowaniu się w TaskRabbit możesz oferować różnorodne usługi osobom w Twoim mieście, takim jak:

 • Prace porządkowe
 • Pomoc w prowadzeniu samochodu
 • Bieganie na posyłki
 • Pomoc majsterkowicza
 • Architektura krajobrazu
 • Obraz
 • Pomoc techniczna

TaskRabbit pozwala również ustawić własne stawki godzinowe i dni, w które możesz pracować, więc jest dość elastyczny.

A TaskRabbit to tylko jeden przykład strony internetowej, która pomaga znaleźć klientów dla Twojej firmy usługowej.

Możesz także wypróbować platformy takie jak Handy, jeśli chcesz zarabiać jako majsterkowicz lub sprzątacz.

Podobnie Wonolo łączy ludzi z ofertami pracy gotówkowej tego samego dnia w ich okolicy, jeśli szukasz szybkiej pracy.

Dodatkowe czytanie – najlepsze prace, które płacą 5000 $ miesięcznie.

15.

Poproś o podwyżkę

Ostatnim sposobem na szybkie zarobienie 700 $ lub nawet więcej jest poproszenie o podwyżkę.

W rzeczywistości teoretycznie mogłoby to przynieść ci tysiące dodatkowych dolarów w ciągu roku w zamian za rozmowę z pracodawcą.

Ogólnie rzecz biorąc, powszechną praktyką jest proszenie o podwyżkę po przepracowaniu w firmie co najmniej roku.

Zrobiłem to w mojej pierwszej pracy w marketingu po studiach i udało mi się uzyskać podwyżkę w wysokości 5000 $ za samo zapytanie mojego pracodawcy.

Tylko pamiętaj, aby określić swoją wartość, znać swój numer i zapytać we właściwym czasie, czy zamierzasz poprosić o podwyżkę!

Dodatkowe czytanie – Jak szybko zarobić 10 000 $ – najlepsze metody.

Wskazówki, jak szybko zarobić 700 $

Teraz, gdy wiesz, jak szybko zarobić 700 $, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać, aby utrzymać swoją stronę na dobrej drodze!

 1. Ustaw cele dochodowe: Wyznaczenie celu, jakim jest zarobienie 700 USD, to jedno, ale upewnij się, że cel ten można śledzić.

  Ustaw dzienny, tygodniowy i miesięczny docelowy dochód lub ramy czasowe, kiedy potrzebujesz pieniędzy, aby zachować odpowiedzialność.

 2. Mieszaj poboczne zgiełki: Wypróbowanie wielu aplikacji koncertowych to świetny sposób na sprawdzenie, co jest najbardziej opłacalne w Twojej okolicy.

  Więc nie bój się napęd dla DoorDashoferować koncerty TaskRabbit lub zostań kupującym Instacart zrobić jak najwięcej.

 3. Nie wypalaj się: Krzątanie się jest świetne, ale trzeba też dbać o zdrowie i unikać wypalenia.

  Upewnij się, że masz wystarczająco dużo snu i zdecydowanie nie grinduj w nieskończoność.

Dodatkowe czytanie: Najlepsze oferty pracy, w których płaci się 15 USD za godzinę lub więcej.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasz przewodnik, jak szybko zdobyć 700 USD, pomoże Ci osiągnąć cel dochodów tak szybko, jak to możliwe.

Tak długo, jak wyznaczasz cele i pozostajesz konsekwentny, nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś zarobić takiej kwoty, a nawet więcej.

Powodzenia w pobocznych przygodach!

Chcesz wypróbować inne sposoby zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

🔥 Zalecana:  Jak odłączyć Facebooka i Twittera