Jak szybko zarobić 4000 $ (12 najlepszych metod na rok 2023!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko zarobić 4000 $ (12 najlepszych metod na rok 2023!)

Zastanawiasz się więc, jak szybko zarobić 4000 $ i potrzebujesz inspiracji.

Wspaniałą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów na szybkie zarobienie dodatkowej gotówki, gdy jesteś w potrzebie.

Ten post obejmuje niektóre z najlepszych pomysłów. Nadal musisz poświęcić czas i wysiłek, ale możesz szybko zwiększyć swoje dochody dzięki pomysłom zawartym w tym poście.

Weźmy się za to!

Najlepsze sposoby na szybkie zarobienie 4000 $

Niektóre sposoby szybkiego zarobienia 4000 dolarów obejmują zarabianie pieniędzy w Internecie, dzięki czemu można je wykonywać w domu.

Inne pomysły obejmują osobiste krzątanie się, co jest idealne, jeśli nie masz nic przeciwko wychodzeniu i szukaniu dodatkowej pracy.

Zdecyduj, który styl krzątania się jest najlepszy dla twoich umiejętności i harmonogramu. Następnie możesz zabrać się do pracy, aby osiągnąć swój cel!

1. Niezależny online

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jednym z najlepszych sposobów szybkiego zarobienia 4000 $ jest sprzedaż swoich umiejętności online jako freelancer.

To właśnie zrobiłem z niezależnym pisaniem, odkąd rzuciłem pracę w marketingu cyfrowym i przeprowadziłem się do Kolumbii w 2020 roku.

Moje pierwsze przedsięwzięcie w pełnoetatowym niezależnym pisaniu, w 2020 roku!

Kiedy rzuciłem pracę, miałem tylko jednego głównego klienta i pracowałem nad rozszerzeniem listy klientów. Ale w ciągu około 6 miesięcy zarabiałem tyle, co moja poprzednia praca dzienna, a po roku przekroczyłem ten dochód.

Zaletą freelancingu jest to, że możesz zarobić wysoką stawkę godzinową, zwłaszcza gdy zdobędziesz więcej umiejętności i poszerzysz listę klientów.

A pisanie na zlecenie to tylko jeden przykład sposobu zarabiania pieniędzy dzięki pracy jako freelancing. Inne popularne koncerty freelancingu to m.in:

 • Księgowość i rachunkowość
 • Rozwój biznesu
 • Projekt graficzny
 • Prywatne korepetycje
 • Optymalizacja wyszukiwarki
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi
 • projektowanie stron
 • Praca wirtualnej asystentki

Wiele freelancerów może zapłacić od 25 do 50 USD za godzinę lub więcej. Za 50 dolarów za godzinę możesz zarobić 4000 dolarów w 80 godzin, czyli około dwóch tygodni pracy!

A najlepsze jest to, że istnieje wiele sposobów na znalezienie pierwszych klientów. Pomiędzy zdalnymi stronami z ofertami pracy, własnymi sieciami lub wyszukiwaniem ofert pracy w Upwork masz wiele opcji do wypróbowania.

2. Dostarcz jedzenie za pieniądze

Jeśli chcesz w prosty sposób szybko zdobyć 4000 $, zawsze możesz wypróbować aplikacje poboczne, które płacą ci za dostarczanie jedzenia ludziom.

Doskonałym przykładem są aplikacje takie jak DoorDash i Uber Eats.

Te koncerty pozwalają dostarczać według własnego harmonogramu, a na wielu rynkach możesz dostarczać samochód, rower lub skuter.

DrzwiDash jest wiodącą aplikacją do dostarczania jedzenia w Ameryce Północnej i jest dostępna w ponad 5000 miastach. Uber Eats jest również niezwykle popularny i całkiem dobrze płatny. Ponadto podczas tych koncertów zachowujesz 100% wszystkich napiwków, więc szczęście może pomóc.

Mój przyjaciel Grant faktycznie dostarczał jedzenie dla Uber Eats i DoorDash, aby zarabiać pieniądze po studiach, i mógł z łatwością zarobić od 100 do 150 $ + w wieczór dostarczania jedzenia na swoim rowerze.

Konfiguracja rowerów DoorDash i Uber Eats mojego przyjaciela jeszcze w czasach studenckich. Pędził w Toronto, żeby związać koniec z końcem.

Ponownie, wymaga to dużo szlifowania, aby przyspieszyć 4K, ale jest to niezawodna opcja, którą możesz wypróbować, jeśli chcesz szybko zacząć.

Pamiętaj tylko, aby przeczytać nasze przewodniki na temat wskazówek dla kierowców DoorDash i wskazówek dla kierowców Uber Eats, aby pracować tak wydajnie, jak to możliwe!

3. Sprzedaj swoje nieużywane rzeczy

Czy minęło trochę czasu, odkąd robiłeś porządki? Jeśli tak, możesz spróbować sprzedać swoje nieużywane rzeczy, aby szybko zarobić 4000 $.

Istnieje również wiele sposobów na rozpoczęcie sprzedaży rzeczy za gotówkę.

Najlepszą opcją jest przejrzenie domu w poszukiwaniu popularnych kategorii rzeczy do sprzedaży, takich jak odzież, elektronika, zabawki i gry wideo.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na TikTok: 10 najlepszych sposobów na uzyskanie dodatkowego dochodu

Stamtąd możesz zorganizować wyprzedaż garażową, aby sprzedawać rzeczy lokalnie. Alternatywnie możesz użyć aplikacji do sprzedaży online, aby znaleźć lokalnych i międzynarodowych nabywców.

Niektóre popularne aplikacje, których możesz użyć do sprzedaży nieużywanych rzeczy za gotówkę, to m.in:

To prawda, że ​​​​szybkie zarobienie 4000 $ wymaga sprzedaży rzeczy, więc najlepiej jest trzymać się tutaj kosztowności.

Oznacza to sprzedaż rzeczy takich jak biżuteria, metale szlachetne, elektronika lub rzadkie przedmioty kolekcjonerskie, takie jak zegarki, a nawet losowe przedmioty kolekcjonerskie, takie jak karty Pokemon.

Nawet jeśli nie osiągniesz swojego celu 4000 dolarów, jest to sposób, aby przynajmniej rozkręcić piłkę.

4. Wykonuj dziwne prace za pieniądze

Chcesz poświęcić ciężki dzień pracy? Jeśli tak, inną metodą szybkiego zdobycia 4000 $ jest wykonywanie dorywczych prac za gotówkę.

Istnieje wiele sposobów na znalezienie lokalnych koncertów pieniężnych również dzięki Internetowi.

Na początek możesz skorzystać z witryn takich jak Craigslist lub aplikacji, takich jak TaskRabbit, aby wyświetlić listę swoich usług lub znaleźć osoby w Twojej okolicy, które potrzebują pomocy.

Ludzie publikują wszelkiego rodzaju zlecenia pieniężne, przy których potrzebują pomocy, od pracy majsterkowicza po architekturę krajobrazu.

Możesz także korzystać z aplikacji do pracy nieparzystej, takich jak Stały aby znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin i ekonomiczną pracę na zlecenie w Twojej okolicy.

Fajne w Steady jest to, że podczas rejestracji zadaje ci kwestionariusz dotyczący twoich umiejętności i celów. Stamtąd poleca spersonalizowane pomysły na dodatkowe atrakcje, które pasują do tego, czego szukasz.

Możesz także połączyć swoje konto bankowe ze Steady i śledzić wszystkie swoje dodatkowe dochody. Ponadto istnieje kilka możliwości zarobku bonusowego, w których można zarobić darmowe pieniądze.

Wreszcie, aplikacje takie jak Wonolo i Instawork pozwalają również znaleźć płatną pracę tego samego dnia w Twojej okolicy.

Te aplikacje mają wiele miejsc pracy, takich jak personel wydarzeń, praca w restauracji, budowa i praca w magazynie w dowolnym momencie.

Zarobienie 4000 USD za pomocą tego rodzaju aplikacji może zająć kilka tygodni, ale mogą one pomóc w bardzo szybkim znalezieniu następnego występu.

5. Poproś szefa o podwyżkę

Jednym z najprostszych sposobów szybkiego zarobienia 4000 $ jest poproszenie obecnego pracodawcy o podwyżkę.

Jeśli się nad tym zastanowić, ta pojedyncza rozmowa może przynieść ci szybkie od 5 000 do 10 000 USD lub więcej, w zależności od Twojego stanowiska i stażu pracy, więc możesz zarobić ponad 4 000 USD.

To właśnie przydarzyło mi się, gdy poprosiłem o podwyżkę po pierwszym roku pracy w agencji marketingu cyfrowego poza szkołą.

Ten film na YouTube autorstwa Lindy Raynier zawiera kilka przydatnych wskazówek, jak wynegocjować wyższą pensję, a także poprosić o podwyżkę.

Wadą tej strategii jest to, że nie dostajesz pieniędzy od razu, ale raczej przy następnych wypłatach.

Jest to jednak regularny i ważny aspekt budowania bogactwa, o którym warto pamiętać.

6. Dostarczaj artykuły spożywcze za pieniądze

Podobnie jak dostarczanie jedzenia za pieniądze, inną opcją szybkiego zarobienia 4000 $ jest dostarczanie ludziom artykułów spożywczych.

Istnieje wiele sposobów zarabiania na robieniu zakupów spożywczych. I często możesz zarobić od 15 do 25 USD na godzinę i pracować według własnego harmonogramu.

Instacart to wiodąca usługa dostarczania artykułów spożywczych. Płaci około 15 do 25 USD za godzinę, a Ty zarabiasz za zakupy zamówień spożywczych, a następnie dostarczanie ich do domów ludzi.

Oferty pracy takie jak Instacart są również popularne, ponieważ nie jeździsz tak dużo jak w przypadku koncertów takich jak DoorDash, ponieważ spędzasz więcej czasu w sklepie.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych inwestycji krótkoterminowych w Kanadzie na maj 2023 r

A jeśli zastosujesz się do wskazówek Instacart Shopper, takich jak robienie zakupów w godzinach szczytu, możesz zmaksymalizować swoją stawkę godzinową dzięki temu koncertowi.

Cornershop to kolejna dostawa artykułów spożywczych należąca do Ubera. Jest to w zasadzie klon Instacart, ale możesz go również zastosować i używać, aby zmaksymalizować otrzymywane zamówienia.

Zarobienie 4000 $ może zająć kilka tygodni, ale te koncerty mają wystarczający popyt, abyś mógł znaleźć stałą pracę i dodatkową gotówkę.

7. Pożycz pieniądze

Czasami najprostszą opcją uzyskania 4000 $ w tej chwili jest pożyczenie pieniędzy.

Istnieje również wiele opcji, które możesz polubić:

 • Proszenie przyjaciół i rodziny o pieniądze
 • Korzystanie z karty kredytowej
 • Idziesz do swojego banku po kredyt
 • Korzystanie z dostawców pożyczek, takich jak pożyczka błyskawiczna Pożyczać pieniądze

Musisz zdecydować, z czym czujesz się komfortowo, i znasz sytuację swojego przyjaciela/rodziny lepiej niż ja!

A jeśli zdecydujesz się na współpracę z firmą taką jak Zippyloan lub Twój bank, upewnij się, że dokładnie przeczytałeś warunki.

Zippyloan zapewnia pożyczki następnego dnia od 100 do 15 000 USD, ale ważne jest, aby znać dokładne warunki, na które się zapisujesz. I nie wahaj się poprosić profesjonalnego doradcy finansowego o poradę.

8. Przerzucaj rzeczy dla zysku

Jedną z powszechnych metod szybkiego zdobywania pieniędzy jest przerzucanie rzeczy dla zysku. A pomysł jest dość prosty na papierze.

Krótko mówiąc, przerzucanie rzeczy za pieniądze polega na kupowaniu popularnych produktów na wyprzedaży od sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart i Macy’s.

Następnie odsprzedajesz ten sam towar z zyskiem, korzystając z różnych aplikacji lub platform sprzedażowych.

To jest arbitraż detaliczny 101. Wielu sprzedawców zaczyna od kupowania popularnych produktów w kategoriach takich jak odzież, elektronika i zabawki, a następnie odsprzedaje je za pośrednictwem Amazon.

Realizacja przez usługę Amazon lub Amazon FBA jest popularna wśród sprzedawców, ponieważ Amazon obsługuje całą Twoją wysyłkę.

Wszystko, co musisz zrobić, to pozyskać zapasy, wysłać je do magazynów Amazon, a następnie zajmie się całą logistyką.

Przeprowadziłem wywiad z parą zajmującą się arbitrażem detalicznym w This Online World i udało im się uzyskać 1 milion dolarów rocznego przychodu w tej firmie.

Migawka ich przychodów Amazon FBA z ostatnich 30 dni.

Dzięki tej metodzie możesz szybko zdobyć 4000 $, chociaż zbudowanie ekwipunku i nauczenie się lin wymaga czasu.

Ale możesz zacząć obracać z 500 $ lub niewielką inwestycją, aby przetestować ten model biznesowy.

9. Zastaw za gotówkę

Podobnie jak sprzedawanie rzeczy za pieniądze, inną opcją szybkiego zarobienia 4000 dolarów jest zastawianie rzeczy za pieniądze.

Istnieje wiele popularnych rzeczy do zastawiania:

 • Antyki
 • Samochody i motocykle
 • Przedmioty kolekcjonerskie, takie jak karty sportowe, rzadkie monety, a nawet rzadkie przedmioty kolekcjonerskie, takie jak Beanie Babies
 • Drogie elektronika
 • Instrumenty
 • Biżuteria
 • Metale szlachetne
 • Sprzęt sportowy
 • Narzędzia

Wadą lombardu jest to, że dostajesz znacznie poniżej wartości rynkowej swoich rzeczy, ponieważ lombard musi się chronić na wypadek niewypłacalności.

Jeśli jednak masz biżuterię, metale szlachetne, a nawet luksusowe zegarki, możesz rozważyć zastawienie ich w celu uzyskania szybkiej gotówki.

10. Wypróbuj inne koncerty z dostawą

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak szybko zarobić 4000 USD, zawsze możesz wypróbować inne aplikacje do prowadzenia samochodu, które Ci płacą.

Koncerty z dostawą jedzenia są popularne, ale istnieje wiele innych sposobów dostarczania rzeczy lub ludzi za gotówkę.

Kilka koncertów jazdy, które możesz rozważyć, to m.in:

Oferty pracy takie jak Amazon Flex, Roadie i GoShare są idealne, jeśli chcesz po prostu dostarczać paczki za gotówkę zamiast ludzi.

Jeśli chodzi o Uber i Lyft, są to stałe przejazdy, na których możesz zarabiać pieniądze według własnego harmonogramu.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z Facebook Marketplace bez konta

Pamiętaj tylko, aby śledzić wszystkie swoje wydatki, takie jak paliwo i naprawy pojazdów, ponieważ jesteś niezależnym wykonawcą i możesz potencjalnie ubiegać się o niektóre z tych wydatków przy składaniu podatków.

11. Wynajmuj wartościowe aktywa

Jeśli wolisz pasywny dochód, zawsze możesz spróbować wypożyczyć rzeczy za pieniądze, aby szybko zarobić 4000 $.

Ludzie często wolą wynajmować rzeczy niż wydawać dużo pieniędzy na zakup aktywów. Dotyczy to zwłaszcza bardzo drogich aktywów.

I byłbyś zdumiony niektórymi opcjami zarabiania na wynajmie:

Kilka wypożyczeń miesięcznie za pomocą tych platform może z łatwością przynieść setki dodatkowych dolarów w Twojej kieszeni.

A niektórzy posuwają się z tym wynajmowaniem o wiele dalej. Po prostu obejrzyj ten film od kogoś, kto jest właścicielem floty Turo i cały swój dochód czerpie z platformy.

Ponownie, jest to sposób na szybkie zarobienie 4000 $, jeśli chcesz zarabiać na autopilocie. Ale może to zająć kilka miesięcy, jeśli jest to twoje jedyne zajęcie.

12. Podejmij pracę w niepełnym wymiarze godzin

Ostatnią opcją szybkiego zarobienia 4000 dolarów jest podjęcie drugiej pracy.

Oczywiście musisz znaleźć pracę, która nie koliduje z twoją codzienną pracą. Może to oznaczać pracę na nocną zmianę w niepełnym wymiarze godzin lub nawet pracę w weekendy.

Jeśli Twoja obecna praca oferuje nadgodziny, możesz również wypróbować tę opcję!

Dodatkowe czytanie – najlepsze prace, które zarabiają 5000 $ miesięcznie.

Wskazówki, jak szybko zarobić 4000 $

Teraz, gdy znasz już kilka sposobów na szybkie zarobienie 4000 $, oto kilka wskazówek, których możesz użyć, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, gdy będziesz się spieszyć!

 1. Wyznaczaj mniejsze cele: Szybkie zarobienie 4000 $ to nie lada wyzwanie. Aby ułatwić sobie sprawę mentalnie, podziel ten cel finansowy na mniejsze. Być może oznacza to zarabianie 50 dolarów dziennie jako dodatkowy dochód lub dodatkowe 500 dolarów miesięcznie. Wybierz coś rozsądnego w swojej obecnej sytuacji.
 2. Nie wypalaj się: Musisz upewnić się, że śpisz i jesz wystarczająco dużo, podczas gdy spędzasz te wszystkie dodatkowe godziny. Wypalenie jest realnym zagrożeniem, więc działaj szybko!
 3. Wypróbuj kilka koncertów: najlepszym sposobem na znalezienie tego, co jest najbardziej opłacalne w Twojej okolicy, jest ciągłe testowanie różnych koncertów. Więc spróbuj dostarczyć za DrzwiDashsprzedawać rzeczy w Facebook Marketplace i aplikacje koncertowe, takie jak Stały. Z biegiem czasu możesz skupić się na kilku koncertach, które lubisz i na tych, które są najbardziej opłacalne.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 100 $ dziennie gwarantowane.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ten przewodnik na temat sposobów szybkiego zdobycia 4000 $ pomoże Ci osiągnąć cel finansowy tak szybko, jak to możliwe!

W dzisiejszych czasach jest tak wiele sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki, zwłaszcza jeśli korzystasz z technologii i Internetu.

I pamiętaj: możesz także odkryć sposoby na zaoszczędzenie większej ilości pieniędzy, aby zagrać w atak finansowy i obronę!

Powodzenia!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się: