Jak sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jest włączony Nie przeszkadzać (cichy)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jest włączony Nie przeszkadzać (cichy)

Jeśli próbujesz się z kimś skontaktować, a jego telefon dzwoni raz i następuje przekierowanie do poczty głosowej, urządzenie tej osoby może być włączone Nie przeszkadzać Tryb i nie włączony cichy. Jeśli telefon tej osoby nadal dzwoni, urządzenie może być w trybie cichym.

A jeśli próbujesz skontaktować się z osobą w celu przeprowadzenia rozmowy alarmowej i nadal nie możesz się połączyć, jak sprawić, by telefon tej osoby dzwonił, gdy jest wyciszony (nie przeszkadzać)?

Istnieją różne sposoby, aby czyjś telefon dzwonił, gdy jego telefon jest w trybie Nie przeszkadzać.

Możesz użyć funkcji, którą umieścił producent lub możesz użyć aplikacji innych firm, które pozwalają ominąć tryb DND na ich urządzeniu.

Jeśli szukasz sposobu, aby czyjś telefon dzwonił, gdy jest w trybie Nie przeszkadzać na Androidzie i iPhonie, mamy dla Ciebie osłonę,

W tym przewodniku dowiesz się jak sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jego telefon komórkowy jest w trybie Nie przeszkadzać.

Czy możesz sprawić, by czyjś telefon zadzwonił, gdy jest wyciszony

Nie, absolutnie nie ma sposobu, abyś sprawił, że czyjś telefon zadzwoni, gdy jest włączony tryb cichy. Daj spokój, telefon jest włączony i nie jest włączony Nie przeszkadzać tryb.

Głośność telefonu osoby jest zmniejszona, co pozwoli na przechodzenie wszystkich przychodzących połączeń telefonicznych, ale nie będzie dzwonka, a osoba może go po prostu uniknąć.

Jeśli włączony jest tryb cichy, wszystkie powiadomienia i połączenia przychodzące od osoby kontaktowej lub numeru prywatnego będą wyciszone.

Połączenia będą dzwonić w sposób ciągły bez odpowiedzi i działać tak, jak normalne połączenie, ale osoba nie będzie słyszeć dzwonka telefonu.

Pamiętaj, że cichy telefon różni się od telefonu w trybie Nie przeszkadzać.

Czy możesz sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jest włączony tryb Nie przeszkadzać

Tak, możesz sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jest włączony tryb Nie przeszkadzać. Gdy telefon jest włączony Nie przeszkadzać zablokuje wszystkie przychodzące powiadomienia, a telefon nie będzie się świecił ani wibrował.

Wiadomości wysyłane na telefon w trybie Nie przeszkadzać nie będą dostępne, funkcja przypomina blokowanie numeru telefonu.

Zanim będziesz mógł sprawić, by czyjś telefon dzwonił w trybie Nie przeszkadzać, musisz uzyskać dostęp do telefonu tej osoby lub poprosić ją o pozwolenie.

Lub osoba będzie musiała dodać Cię do swojej listy alarmowej (kontakt z gwiazdką) z własnej woli.

Jeśli nie zostaniesz dodany do listy, nie będziesz mógł sprawić, by telefon tej osoby dzwonił, gdy włączony jest tryb Nie przeszkadzać.

🔥 Zalecana:  ViewSonic buduje Metaverse dla klasy

Różnica między trybem cichym a trybem Nie przeszkadzać

Różnica jest dość wyraźna z samej nazwy. Jeśli czyjś telefon jest włączony Tryb cichyoznacza to, że głośność urządzenia została zmniejszona do najniższego poziomu i prawdopodobnie telefon przestaje wibrować (nie zawsze).

Telefon będzie mógł odbierać połączenia i wiadomości tekstowe, ale nie będzie wydawać dźwięku, jeśli zadzwonisz. I prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie sprawić, by urządzenie zadzwoniło.

Chwila Tryb Nie przeszkadzać oznacza, że ​​ich urządzenie będzie blokować wszelkie przychodzące powiadomienia z aplikacji, wiadomości, połączenia od kontaktu, a nawet numery prywatne.

Telefon nawet nie zadzwoni, gdy zadzwonisz, i przeniesie Cię do poczty głosowej.

Tryb cichy dzwoni, a tryb Nie przeszkadzać nie dzwoni. Ale możesz ustawić dzwonki Nie przeszkadzać, a nie tryb cichy.

Jak sprawić, by czyjś telefon dzwonił, gdy jest włączony tryb Nie przeszkadzać

Gdy telefon jest w trybie Nie przeszkadzać, jego urządzenie może dzwonić tylko wtedy, gdy doda Cię do swojego kontaktu oznaczonego gwiazdką. Lub dodajesz siebie Za ich zgodą na swoim telefonie.

Bez dodania się nie możesz się z nimi skontaktować, nawet jeśli używasz numeru prywatnego.

Powiedz im, aby dodali Cię do kontaktów oznaczonych gwiazdką (lista ulubionych)

Możesz sprawić, by czyjś telefon zadzwonił zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, wystarczy, że umieścisz swój numer kontaktowy na liście ulubionych (kontakt z gwiazdką).

Dla Androida Telefon

Jeśli chcesz mieć możliwość kontaktowania się z innymi osobami, gdy ich telefon jest w trybie Nie przeszkadzać, musisz im powiedzieć, że powinni dodać Cię jako kontakt oznaczony gwiazdką, wtedy zostanie on dodany jako kontakt oznaczony gwiazdką w Tryb Nie przeszkadzać.

Jeśli masz na to pozwolenie, oto jak możesz dodać swój kontakt lub zrobić to, jeśli chcesz dodać kontakt do listy ulubionych urządzenia.

Krok 1: Otwórz kontakt

Na urządzeniu z systemem Android otwórz aplikację Kontakty na urządzeniu docelowym lub swoim urządzeniu.

Krok 2: Dodaj do ulubionych

Znajdź swój numer kontaktowy w książce adresowej lub numer osoby, jeśli dodajesz go na swoim urządzeniu. Następnie dotknij ikony gwiazdki ⭐.

Po oznaczeniu kontaktu gwiazdką będziesz mógł dzwonić do niego, nawet jeśli jego telefon jest w trybie Nie przeszkadzać.

Ale najpierw musisz jeszcze zmienić niektóre ustawienia dla osób, które mogą ci przeszkadzać Tryb Nie przeszkadzać.

Przejdź do Ustawienia > Dźwięk > Nie przeszkadzać > Ludzie > Połączenia > Wybierz kontakt z gwiazdką na telefonie docelowym.

Na tej samej stronie włącz opcję Zezwalaj na powtarzających się rozmówców: Jeśli osoba dzwoni w ciągu 15 minut. Po tym wszystkim możesz do nich dzwonić, nawet gdy ich urządzenie jest w trybie Nie przeszkadzać.

🔥 Zalecana:  Instacart Shopper Review 2023: Jak zarabiać dzięki Instacart

Dla iphone

Aby umożliwić kontaktowi ominięcie trybu Nie przeszkadzać na iPhonie, nadal musisz poprosić tę osobę o dodanie Cię do listy ulubionych, abyś mógł się z nią skontaktować w dowolnym momencie.

Krok 1: Otwórz aplikację Kontakt

Otwórz aplikację Kontakty na iPhonie tej osoby i wybierz kontakt z książki adresowej.

Krok 2: Dodaj do ulubionych

Stuknij opcję Dodaj do ulubionych, a Twój kontakt zostanie dodany do listy ulubionych.

Po dodaniu kontaktu do Ulubionych będziesz mógł do niego dzwonić, nawet jeśli jego telefon jest w trybie Nie przeszkadzać.

Ale najpierw musisz zmienić niektóre ustawienia dla osób, które dzwonią.

Przesuń w górę menu szybkich ustawień i naciśnij długo ikonę księżyca, aby przejść do ustawień Nie przeszkadzać.

Włącz tryb Nie przeszkadzać i dotknij Zezwalaj na połączenia od, a następnie wybierz Ulubione z listy. Będziesz wtedy mógł dzwonić, jeśli urządzenie jest w trybie Nie przeszkadzać.

Jak mogę wysłać alarm do telefonu znajomego, aby go obudzić?

Możesz użyć aplikacji innych firm, aby wysłać alarm na telefon znajomego, aby go obudzić, jeśli wyciszył telefon.

W ten sposób sprawisz, że ich telefon zadzwoni, jeśli jest wyciszony. Możesz użyć aplikacji innej firmy o nazwie Galarm, aby wysłać alarm na ich urządzenie.

Ale aplikacja musi być zainstalowana na twoim telefonie i telefonie tej osoby, aplikacja umożliwia wysłanie alarmu z twojego lub ich urządzenia. Oto jak użyć Galarm, aby kogoś obudzić, jeśli telefon jest wyciszony?

Krok 1: Pobierz aplikację Galarm

Pobierz i zainstaluj aplikację Galarm na swoim iPhonie lub urządzeniu z systemem Android i poproś osobę, aby zrobiła to samo.

Krok 2: Stuknij Nowy alarm

Otwórz aplikację na swoim telefonie i dodaj swój numer telefonu oraz dane kontaktowe. Stuknij Nowy alarm u dołu ekranu i wybierz opcję Ktoś inny.

Krok 3: Wybierz kontakt

Wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać alarm z książki adresowej. Lub dodaj numer telefonu ręcznie.

Krok 4: Dodaj alarm

Dodaj szczegóły alarmu, w tym powtarzanie alarmu, notatki i interwały drzemki na wypadek, gdyby Twój znajomy przegapił alarm. Następnie stuknij Zapisz.

Upewnij się, że osoba, do której wysyłasz alarm, skonfigurowała już Galarm na swoim urządzeniu. Gdy nadejdzie godzina alarmu, Galarm wyśle ​​​​osobę, która zadzwoni na jej telefon.

Czy możesz wysłać głośny alert na czyjś telefon?

Tak, możesz wysłać głośny dźwięk do telefonu innej osoby zarówno na Androidzie, jak i iOS. Ale aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do konta iCloud lub Gmail tej osoby.

🔥 Zalecana:  Jak zaoszczędzić pieniądze w Home Depot: 21 porad i wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na projektach typu „zrób to sam”

Jeśli należysz do rodziny, ta osoba może dać Ci dostęp do aplikacji Znajdź mój telefon.

Dzięki aplikacji Find My możesz używać jej do głośnego hałasu, nawet gdy telefon jest wyciszony.

Możesz wysłać głośny dźwięk alertu do czyjegoś telefonu za pomocą aplikacji Google Find My Device i Apple Find My, aby zadzwonić na telefon.

Urządzenie Znajdź moje na iOS i Androidzie umożliwia także śledzenie telefonu za pomocą konta iCloud lub Gmail.

Wniosek

Dzięki temu przewodnikowi będziesz mógł skontaktować się z osobą, która doda Cię do swojej listy Ulubionych (kontakty oznaczone gwiazdką), nawet jeśli ta osoba włączy tryb Nie przeszkadzać.

Jeśli ich urządzenie jest wyciszone, możesz użyć Galarm, aby urządzenie zadzwoniło.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę kogoś obudzić bez aplikacji na telefonie?

Nie ma sposobu, aby obudzić kogoś bez aplikacji, chyba że chcesz szybko odebrać telefon i dodać alarm do jego urządzenia.

Jak wysłać powiadomienie o nagłym wypadku na czyjś telefon?

Możesz użyć przycisku alarmowego z boku urządzenia z Androidem, aby wysłać do kogoś alert alarmowy. Lub skorzystaj z informacji alarmowych na ekranie blokady, aby wezwać pomoc w nagłych wypadkach.

Jak mogę się z kimś skontaktować, gdy jego telefon jest wyciszony?

Możesz wysłać wiadomość tekstową, na wszelki wypadek, gdybyś zadzwonił do osoby, której urządzenie nie zadzwoni. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem prywatnych aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp, Messenger i Telegram.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie