Jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych w epoce cyfrowej. Platforma ma miliardy użytkowników, gdzie prawie wszyscy, od firm i wpływowych osób po przeciętną osobę, są obecni w Internecie. W rezultacie codziennie na platformie przesyłane są miliony postów.

Dlatego wiele osób często decyduje się na zapisywanie niektórych postów w różnych celach. W większości przypadków ludzie zapisują niektóre posty, aby wyświetlić je lub wykorzystać później. Ale to rodzi powszechne pytanie wśród użytkowników – Kto zapisuje moje posty? Cóż, mamy odpowiedź, która pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się tego błędu z głowy. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej.

Czy można zobaczyć, kto zapisał Twoje posty na Instagramie?

Choć może to zabrzmieć zaskakująco, nie możesz zobaczyć, kto zapisał Twoje posty. Instagram pozwala użytkownikom zobaczyć tylko liczbę osób, które zapisały, ale szczegóły nie są bardziej skomplikowane. Nawet funkcja wyświetlania liczby osób, które zapisały Twoje posty na Instagramie, jest ograniczona do twórców i firm. Dlatego każdy, kto ma osobiste konto na Instagramie, nie może nawet zobaczyć liczby osób, które zapisały swoje posty.

Jak zobaczyć liczbę osób, które zapisały moje posty na Instagramie?

Jak wspomniano wcześniej, tylko konta twórców i konta firmowe mogą zobaczyć, kto zapisał ich posty na Instagramie. Mogą jednak wyświetlić tę liczbę za pomocą zaawansowanej funkcji wglądu na platformie. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby zobaczyć liczbę osób, które zapisały swoje posty na Instagramie. Kroki te obejmują:

Krok 1: Otwórz Ustawienia i kliknij opcję Konto.

Krok 2: Zmień ustawienia konta na konto firmowe lub konto twórcy, jeśli korzystasz z konta osobistego.

Krok 3: Po zakończeniu przełączania przejdź do prawej dolnej części platformy i kliknij swój profil, aby wyświetlić swoje posty na Instagramie.

Krok 4: Teraz wybierz post, na którym chcesz sprawdzić liczbę zapisów.

🔥 Zalecana:  Jak śledzić czyjąś lokalizację na Instagramie (rozwiązany)

Krok 5: Wpis zostanie załadowany przed wyświetleniem karty funkcji View Insight. Ta funkcja jest łatwo widoczna pod każdym postem na Twoim Instagramie.

Krok 6: Pozwoli Ci to sprawdzić zaawansowany wgląd w każdy post na Instagramie. Znajdziesz ikonę zakładki, która pokaże liczbę zapisanych postów na Instagramie. Liczba będzie przedstawiać liczbę osób, które zapisały Twój post na Instagramie.

Jak przełączyć się z konta osobistego na firmowe lub profesjonalne konto na Instagramie?

Sprawdzanie liczby osób, które zapisały Twój post na Instagramie, jest dostępne tylko dla profesjonalnych kont na Instagramie. Na szczęście dokonanie tej zmiany jest znacznie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Wszystko, co musisz zrobić, to:

  • Otwórz Instagram i kliknij ikonę menu hamburgera u góry ekranu.
  • Kliknij Ustawienia u dołu ekranu.
  • Stuknij w przycisk Konto i kliknij Przełącz na konto profesjonalne.
  • Platforma pozwoli ci teraz wybrać między kontem biznesowym a kontem twórcy, z których oba należą do kategorii kont profesjonalnych.
  • Instagram wyświetli podsumowanie twórców lub kont firmowych, zanim będziesz musiał kliknąć Kontynuuj.
  • Musisz wybrać rodzaj konta biznesowego lub konta twórcy, które chcesz mieć na platformie.
  • Potwierdź swój wybór prostym dotknięciem Dalej.

Twoje konto na Instagramie zostało teraz przełączone na konto profesjonalne według własnego wyboru i preferencji. Dzięki temu możesz bezproblemowo przeglądać liczbę osób, które zapisały Twój post na Instagramie.

Jak zapisać post na Instagramie?

Instagram to platforma, której nigdy nie brakuje niesamowitych treści zapewniających rozrywkę i zaangażowanie przez cały dzień. Jest to również niesamowita platforma dla marketingu treści. Nic więc dziwnego, że możesz natknąć się na taki wpis, do którego chciałbyś wrócić w niedalekiej przyszłości.

Instagram oferuje swoim użytkownikom możliwość zapisywania wybranych przez nich postów na Instagramie. Ale jak to zrobić? Istnieje kilka kroków, które możesz zapisać w postach na Instagramie, które obejmują:

  • Po prawej stronie każdego posta na Instagramie znajduje się ikona przypominająca zakładkę.
  • Proste dotknięcie tej ikony spowoduje zapisanie posta do wyświetlenia w przyszłości.
  • Post zostanie zapisany w Twoich kolekcjach na Instagramie, dzięki czemu będziesz mieć do niego dostęp, nawet jeśli zajdzie taka potrzeba.
🔥 Zalecana:  Jak przesyłać strumieniowo Nintendo Switch bez karty przechwytującej

Czy Instagram powiadomi mnie, gdy ktoś zapisze mój post?

Instagram nie wysyła Ci żadnych powiadomień, gdy ktoś zapisuje Twoje posty. Wielu może cieszyć się swobodą zapisywania dowolnej liczby postów i tworzenia własnych kolekcji. Ponadto platforma nie ujawnia, kto zapisuje Twój post, więc praktycznie nie ma możliwości ustalenia tożsamości osoby, która zapisała Twoje posty na Instagramie.

Czy mogę zobaczyć posty, które zapisałem na Instagramie?

Jak już wiesz, zapisywanie postów na Instagramie jest bardzo łatwe i każdy może to zrobić jednym naciśnięciem przycisku. Ponieważ platforma umożliwia zapisywanie postów na Instagramie, sensowne jest tylko umożliwienie późniejszego przeglądania postów. Instagram pozwala zobaczyć wszystkie zapisane posty na Instagramie na Twoim koncie, a lista jest widoczna tylko dla Ciebie.

Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć swój profil na Instagramie i kliknąć przycisk typu hamburger w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się menu, w którym możesz wybrać opcję Zapisane, aby wyświetlić wszystkie zapisane posty na Instagramie. Pojawi się cała Twoja kolekcja zapisanych postów i możesz kliknąć post, który chcesz wyświetlić.

Możesz usunąć dowolne zapisane posty jednym dotknięciem przycisku zapisu. Dlatego przeglądanie zapisanych postów na Instagramie i zarządzanie nimi zgodnie z własnymi wymaganiami i preferencjami nie jest łatwiejsze.

Co dokładnie się dzieje, gdy zapisuję post na Instagramie innej osoby?

Za każdym razem, gdy zapisujesz post na Instagramie, platforma powiadamia o tym właściciela posta. Nie oznacza to jednak, że Twoja tożsamość lub konto zostaną ujawnione właścicielowi konta na Instagramie. Wszystko, co mogą zrobić, to wyświetlić liczbę osób, które zapisały swoje posty, bez wchodzenia w dalsze szczegóły.

Dlaczego nie można zobaczyć, kto zapisuje Twoje posty na Instagramie?

Prostą odpowiedzią na to pytanie jest to, że platforma nie ma takiej funkcji, która pomogłaby Ci zobaczyć, kto zapisuje Twoje posty na Instagramie. Ale poza tym nie ma tak dokładnego powodu uzasadniającego, dlaczego nie możesz zobaczyć, kto zapisuje Twoje posty na Instagramie. Można jednak bezpiecznie założyć, że platforma robi to, aby zapewnić prywatność swoim użytkownikom.

🔥 Zalecana:  Czy chcesz kupić obserwujących na SoundCloud? Przeczytaj to wcześniej!

Jeśli martwisz się o swoją prywatność i ludzi zapisujących Twoje posty bez Twojej zgody, zawsze masz możliwość zablokowania użytkowników. Jeśli istnieje taki użytkownik lub obserwator, którego zachowanie Cię niepokoi, skorzystaj z funkcji blokowania, aby uniemożliwić użytkownikowi dostęp do Twoich informacji.

Dolna linia

Jako jedna z wiodących platform mediów społecznościowych na rynku, Instagram oferuje wiele funkcji i funkcji, które pomagają zwiększyć komfort i zaangażowanie użytkowników. Ale niestety zobaczenie, kto zapisuje Twoje posty na Instagramie, nie jest tutaj opcją. Oczywiście może to rozczarować wielu, ale platformą uzasadnia to prywatność.

Autor:

Jigar Agrawal jest kierownikiem ds. marketingu cyfrowego w firmie eSparkBiz. Pasjonuje się wszystkim, co jest związane z marketingiem cyfrowym. Chce odblokować świat technologii i mediów społecznościowych, w którym każdego dnia pojawia się szansa na nowe możliwości i innowacje.