Jak sprawdzić, kto oglądał Twoje konto na Twitterze (ZOBACZ TO NAJPIERW)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, kto oglądał Twoje konto na Twitterze (ZOBACZ TO NAJPIERW)

Możesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś obserwuje, lubi i udostępnia dalej jeden z Twoich postów, ale czy możesz powiedzieć, czy ktoś przeglądał Twoje konto na Twitterze?

Wielu użytkowników pytało, czy mogą zobaczyć konto, które przeglądało ich profil na Twitterze, i chcą wiedzieć teraz!

Kto nie chciałby znać konta, które przeglądało profil, tak jak robi to LinkedIn? Ale czy widzisz te osoby, które oglądały Twoje konto?

W tym artykule dowiesz się, czy ty może zobaczyć, kto oglądał Twoją stronę na Twitterze. Nie ma oficjalnej metody sprawdzenia, kto oglądał Twoją stronę na Twitterze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć i wyłączyć poufne treści na Twitterze

Czy widzisz, kto oglądał Twój profil na Twitterze?

Nie, nie możesz stwierdzić, kto odwiedził Twój profil na Twitterze. Aplikacja nie ma funkcji, która pozwala użytkownikom wiedzieć, kto oglądał ich profil.

Ten rodzaj funkcji jest dostępny tylko w sieciach społecznościowych, takich jak LinkedIn. Ale ponieważ nie możesz zobaczyć osób, które oglądały Twój profil.

Będziesz mógł powiedzieć ile osób widziało Twój profil na Twitterze razem. Włączając funkcję Twitter Analytics, możesz zobaczyć całkowitą liczbę osób, które odwiedziły Twój profil.

Twitter Analytics pokazuje tylko ważne dane Analytics dla Twojego profilu. Pokazuje łączną liczbę odwiedzin Twojego profilu i statystyki dotyczące Twoich tweetów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ustawić konto na Twitterze jako prywatne (przewodnik krok po kroku)

Jak zobaczyć całkowitą liczbę wyświetleń Twojego profilu na Twitterze

Ponieważ technicznie nie możesz zobaczyć osób, które oglądały Twoją stronę na Twitterze, a taka funkcja nie jest dostępna i prawdopodobnie w przyszłości.

Oto jak poznać Łączna osób, które oglądały Twój profil na Twitterze w ciągu ostatnich kilku dni.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć komentarze na YouTube? (Wyszukiwarka komentarzy YouTube)

Krok 1: Otwórz Twittera

Otwórz aplikację Twitter na swoim komputerze, jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, zaloguj się Twoje konto. Teraz dotknij opcji „Więcej” z menu bocznego.

Krok 2: Kliknij Analityka

Po dotknięciu opcji Więcej otworzy się nowe okno, teraz kliknij Analytics, a zostaniesz przeniesiony do Analityka Twittera strona

Krok 3: Kliknij „Włącz Analytics”

W Analytics kliknij przycisk „Włącz Analytics”. Teraz będziesz mógł zobaczyć opcję wyświetleń profilu dla swojego konta na Twitterze.

Będziesz mógł zobaczyć całkowitą liczbę osób, które odwiedziły Twoją stronę na Twitterze, a także inne ważne statystyki.

Wniosek

Twitter to bez wątpienia miejsce, w którym ludzie mogą wyrażać siebie, rozwijać się i olśniewać innych swoimi postami i tweetami.

Aby użytkownicy mogli jak najlepiej wykorzystać swój czas na Twitterze, strona oferuje szereg fantastycznych filtrów i funkcji.

Ponieważ dana osoba nie ma możliwości poznania nazw użytkowników, którzy prześladują ich konto, metody wymienione na blogu są raczej alternatywami niż rozwiązaniami.

W rezultacie użytkownik może śledzić również inne rzeczy, które są kluczowe dla ogólnego rozwoju konta.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Twitter jest tak toksyczny? Wyjaśnione

Często Zadawane Pytania

Czy mogę sprawdzić, kto oglądał mój profil na Twitterze za pomocą aplikacji?

Nie, nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją stronę na Twitterze za pomocą dowolnej aplikacji w Internecie. Nie ma aplikacji ani narzędzi, które pozwoliłyby Ci zobaczyć osoby/konta, które oglądały Twój profil na Twitterze.

Czy mogę dowiedzieć się, kto oglądał moje tweety na Twitterze?

Nie, nie możesz stwierdzić, kto oglądał Twój tweet na Twitterze, nie ma na to sposobu, ponieważ ta funkcja nie istnieje. Więc jeśli nie widzisz osób, które oglądały Twój profil, nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twój tweet.

🔥 Zalecana:  Jak włączyć tryb ciemny Flipboard na Androidzie, iPhonie i Internecie

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie