Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil na Twitterze? (2023 Najnowsze)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, kto oglądał Twój profil na Twitterze? (2023 Najnowsze)

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

To normalne, że chcesz wiedzieć, kto przeglądał Twoje konta w mediach społecznościowych. Użytkownicy platform społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i Facebook, często zastanawiają się, kto widzi ich konta i tweety.

Jeśli masz konto na Twitterze, być może zastanawiałeś się w pewnym momencie, kto wchodzi w interakcję z Twoim profilem. Możesz łatwo określić, które konta lubią i ponownie publikują Twoje tweety, ale nie można określić, kto przegląda Twoje tweety i profil. W rzeczywistości Twitter Analytics jest jedyną metodą, dzięki której można uzyskać informacje dotyczące zaangażowania profilu.

Ten przewodnik dokładnie wyjaśni, do jakich informacji o swoim profilu na Twitterze możesz uzyskać dostęp, a do jakich nie.

Pozostań na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach konta na Twitterze!

Czy widzisz, kto oglądał Twój profil na Twitterze?

Prosta odpowiedź na to pytanie brzmi – NIE. W przeciwieństwie do LinkedIn Twitter nie daje możliwości podglądu, kto odwiedza Twój profil. Na Twitterze nie możesz zobaczyć, kto odwiedza Twój profil, ale możesz zobaczyć wiele innych rodzajów interakcji. Możesz na przykład zobaczyć, kto komentuje, lubi i udostępnia dalej.

Dodatkowo możesz zobaczyć, które konta Cię obserwują lub wspomnieć o Tobie w innych postach. Biorąc pod uwagę, że tego rodzaju informacje są dostępne publicznie na wszystkich platformach społecznościowych, nie jest to zaskakujące.

Czy Twitter Analytics pokaże, kto oglądał Twój profil?

Twitter Analytics to przede wszystkim narzędzie biznesowe do określania danych demograficznych i zaangażowania profilu. Jeśli jesteś twórcą treści, influencerem lub właścicielem firmy internetowej, może to być szczególnie pomocne.

🔥 Zalecana:  Podstawy nauki o danych — MLOps — w kierunku sztucznej inteligencji

Nawet za pomocą Twitter Analytics nie można zobaczyć, które konta odwiedziły Twój profil na Twitterze, jak wspomniano wcześniej. Jednak Twitter Analytics może być używany do wielu innych przydatnych celów. Na przykład, chociaż nie możesz zobaczyć, kto przeglądał Twój profil, możesz zobaczyć, ile kont go odwiedziło.

Dane monitorowane przez Twitter Analytics obejmują: liczbę wysłanych przez Ciebie tweetów, liczbę otrzymanych wyświetleń lub wyświetleń, liczbę odniesień do Ciebie z innego konta oraz liczbę osób, które Cię obserwują.

Będziesz także mógł zobaczyć, które z Twoich tweetów cieszyły się największym zainteresowaniem i kto jest Twoim najlepszym obserwatorem na koniec miesiąca w usłudze Twitter Analytics. Twitter Analytics pomoże Ci, dostarczając informacji dotyczących wyników Twojej kampanii na Twitterze, jeśli korzystasz z tej platformy mediów społecznościowych i blogów do promowania produktu lub usługi.

Narzędzie do analizy Twittera: co robi?

Platforma (Twitter) sama w sobie oferuje narzędzie o nazwie Twitter Analytics, które pozwala określić Twoje statystyki i określić, czy ludzie angażują się w Twoje tweety. Możesz uzyskać ogólne informacje o swoim koncie z Twitter Analytics. Ta strona analityczna dostarczy Ci dodatkowych informacji, jeśli wybierzesz Tweety, Odbiorcy, Wydarzenia i Więcej.

Ponadto, jeśli chcesz wiedzieć, kto patrzy na Twojego Twittera, to narzędzie jest dla Ciebie. Możesz zobaczyć, ile osób widziało Twoje tweety i co możesz zrobić, aby poprawić swój status na Twitterze.

W sekcji Tweety znajdziesz statystyki dotyczące liczby wyświetleń, które otrzymałeś w ciągu ostatnich 28 dni. Możesz dostosować swój kalendarz do swoich potrzeb, klikając „Ostatnie 28 dni”, jeśli chcesz zobaczyć dłuższy okres. Dostępne są opcje „Ostatnie 7 dni” lub „Ostatni miesiąc”. Alternatywnie możesz wybrać datę, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz także wyeksportować te dane, aby pokazać potencjalnym klientom. Możesz zobaczyć dodatkowe opcje, takie jak Twoje najlepsze tweety i tweety, oraz dowiedzieć się, ile wyświetleń otrzymały twoje tweety, przewijając w dół.

🔥 Zalecana:  Podsumowanie kart gotówkowych: jak może pomóc w inwestowaniu pieniędzy

Czy widzisz, kto ogląda Twoje tweety?

Czy widzisz, kto oglądał Twoje filmy na Twitterze? Nie można wiedzieć, kto ogląda Twoje filmy, zdjęcia i inne treści na Twitterze. Bezpośrednie zaangażowanie, takie jak polubienia, odpowiedzi i retweety, to jedyny sposób ustalenia, czy ktoś widział Twoje tweety. Publiczność może zobaczyć każdą bezpośrednią interakcję. Oznacza to, że ludzie mogą również zobaczyć, kto odpowiada na Twoje tweety.

Możesz ukryć komentarze do swoich tweetów, jeśli nie chcesz, aby inni je widzieli. Jak ukryć odpowiedzi na Twitterze:

 1. Otwórz Twittera.
 2. Otwórz tweet z komentarzami, które chcesz ukryć.
 3. Znajdź komentarz, który chcesz ukryć, i naciśnij trzy kropki obok niego.
 4. Wybierz opcję Ukryj odpowiedź z menu rozwijanego.
 5. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu tweeta i wybierz Wyświetl ukryte odpowiedzi, aby wyświetlić ukryte odpowiedzi.
 6. Wybierz opcję Odkryj odpowiedź, klikając trzy kropki obok odpowiedzi, którą chcesz odkryć.

Jak ustawić swoje konto na Twitterze jako prywatne:

Ustawienia Twojego profilu na Twitterze odpowiadają głównie za widoczność Twojego profilu. Jeśli Twój profil jest ustawiony jako „Publiczny”, nie tylko każdy, kto korzysta z Twittera, może zobaczyć zawartość, ale prawie każdy, kto zna Twoją nazwę użytkownika Twittera, może ją również znaleźć. Mogą swobodnie wchodzić z Tobą w interakcje, a także przeglądać Twoje treści.

Z Twojego komputera

Oto, co musisz zrobić, jeśli chcesz ustawić swoje konto na Twitterze jako prywatne:

 • Przejdź do Twittera i uzyskaj dostęp do swojego konta.
 • Przejdź do Więcej > Prywatność i ustawienia w kanale głównym.
 • W Ustawieniach dotknij Prywatność i bezpieczeństwo.
 • Wybierz opcję odbiorców i tagowania.
 • Następnie zaznacz pole „Chroń swoje tweety”. Kliknij przycisk Chroń, aby potwierdzić.

Z Twojego smartfona

Oto jak możesz ustawić swoje konto jako prywatne z telefonu komórkowego:

 • Otwórz aplikację Twittera.
 • Wybierz Ustawienia i prywatność, klikając ikonę obok paska wyszukiwania w swoim profilu.
 • Włącz Chroń swoje tweety, wybierając opcję Prywatność i bezpieczeństwo.
🔥 Zalecana:  Google EAT: ekspertyza, autorytet, wiarygodność wyjaśniająca wytyczne Google dotyczące jakości treści dotyczące najlepszych praktyk SEO (aktualizacja 2023)

Czy ktoś może powiedzieć, czy śledzisz ich na Twitterze?

Nie musisz się martwić, jeśli używasz swojego konta na Twitterze do przeglądania profili innych osób i obawiasz się, że mogą dojść do wniosku, że ich „prześladujesz”. Zgodnie z polityką prywatności Twittera nikt nie może uzyskać dostępu do tego rodzaju danych. Istnieje wiele aplikacji, które twierdzą, że mogą powiedzieć dokładnie, kto śledzi Twój profil, ale większość z nich to oszustwa.

Dodatkowo, jeśli rozważasz pobranie takiej aplikacji, nie powinieneś tracić na nią czasu ani pieniędzy. Przekażesz im swoje dane i informacje o swoim profilu tylko wtedy, gdy będziesz tego chciał.

Podsumowując:

Nie ma prostego sposobu sprawdzenia, kto ogląda Twój profil, czy nie. Możesz jednak podjąć środki ochrony prywatności, aby ustawić swoje konto jako prywatne lub ukryć komentarze i posty, których nie chcesz, aby oglądali je Twoi odbiorcy. Możesz użyć narzędzia Analytics, aby zobaczyć, ile osób odwiedza Twój profil i do ilu kont dociera Twoje konto. Nie możesz użyć aplikacji ani strony internetowej innej firmy, aby zobaczyć, kto odwiedza Twoje profile na Instagramie, Facebooku lub Twitterze. Tak, jest to!

Przewiń w górę, aby zobaczyć, jak możesz ustawić swoje konto jako prywatne i jak możesz korzystać z Twitter Analytics, aby przeglądać statystyki swojego konta na Twitterze!