Jak sprawdzić, kto oglądał Twój film na Instagramie (co robić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, kto oglądał Twój film na Instagramie (co robić)

Instagram świetnie nadaje się do dzielenia się chwilami z obserwującymi. Na tej fantastycznej platformie możesz zrobić tak wiele, od udostępniania wideo po publikowanie zdjęć.

Każdy chce wiedzieć kto widział ich posty na Instagramie po tym, jak je opublikowali. W przypadku kont osobistych może to wynikać z ciekawości.

W przypadku kont firmowych wiedza o tym, kto widział ich posty na Instagramie, może służyć jako miara do oceny, jak dobrze radzi sobie firma online.

W tym artykule pokażemy Ci jak sprawdzić, kto oglądał Twój film na Instagramie. To jest Twój post wideo na Instagramie, Twoje rolki i Twoja historia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak powiedzieć, że śledź mnie na Instagramie (zrób to w ten sposób)

Jak sprawdzić, kto oglądał Twój film na Instagramie

Na Instagramie możesz udostępniać filmy na dwa różne sposoby. Po pierwsze, możesz udostępnić je jako post/Reel lub Story. Instagram prezentuje teraz filmy jako Reels.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zobaczyć, kto oglądał Twój film na Instagramie, nie, nie możesz zobaczyć osób/kont, które oglądały Twoje filmy/Reels na Instagramie w aplikacji. To nie jest możliwe.

Instagram nie ma takiej funkcji dostępnej w aplikacji. Ponieważ ma większy zasięg niż historie, tysiące osób, które nawet nie śledzą Twojego konta, mogą oglądać Twoje rolki.

Zobacz Odliczanie wyświetleń na Twoich bębnach.

Należy pamiętać, że nie ma możliwości sprawdzenia, kto oglądał Twoje filmy na Instagramie. Jednym z powodów jest prywatność.

Ponadto Reels mają bardzo dużo wyświetleń. Rolka może mieć tysiące wyświetleń, ale tylko kilka polubień lub komentarzy.

Nadal możesz zobaczyć profile wszystkich kont na Instagramie, które polubiły i skomentowały Twój film, ale przeglądanie profili osób, które je oglądały, nie byłoby możliwe

🔥 Zalecana:  System edukacji w Ameryce pilnie potrzebuje 300 000 nauczycieli — ale rozwiązaniem może być ChatGPT

Można jednak zobaczyć liczbę wyświetleń na swoim Reelu. W poniższych krokach pokażemy Ci, jak to zrobić.

Krok 1: Otwórz Instagram

Po otwarciu Instagrama na ekranie pojawi się strona główna. Ikona Twojego profilu jest wyświetlana w prawym dolnym rogu strony głównej. Stuknij ikonę swojego profilu.

Krok 2: Stuknij ikonę bębnów

Na swojej stronie na Instagramie stuknij ikony Reel, a zobaczysz wszystkie filmy, które opublikowałeś na Reel.

Krok 3: Dotknij rolki, aby zobaczyć liczbę wyświetleń

Po kliknięciu rolki możesz zobaczyć liczbę wyświetleń, dotykając liczby polubień pod przyciskiem polubienia.

To okno pokazuje wszystkie profile na Instagramie, które polubiły rolkę, podczas gdy „liczba wyświetleń” pojawia się nad listą jako „Odtworzenia”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak śledzić czyjąś lokalizację na Instagramie (rozwiązany)

Zobacz, kto oglądał Twoją historię

Zobaczenie, kto oglądał Twój film na Instagramie w Twojej relacji, jest bardzo proste. Ponieważ Instagram pokazuje ci wszystkich, którzy oglądali twoją historię, możesz stąd to stwierdzić.

Krok 1: Otwórz Instagram

Po otwarciu Instagrama na ekranie pojawi się strona główna. Ikona Story pojawia się w lewym górnym rogu strony głównej. Stuknij ikonę Historia.

Krok 2: Stuknij ikonę Widziane przez

Otwórz dowolną aktualnie opublikowaną historię wideo i dotknij ikony Widziane przez. Ikona widziana przez pojawia się w lewym dolnym rogu opowieści.

Po dotknięciu otwiera się lista wszystkich użytkowników Instagrama, którzy oglądali Twoją historię. Ikona będzie widoczna tylko wtedy, gdy masz co najmniej jeden widok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy ludzie mogą zobaczyć, czego szukasz na Instagramie? (Odpowiedziano)

Czy widzisz, kto oglądał Twój film na Instagramie na Twoim koncie firmowym?

Odpowiedź brzmi nie. Nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje filmy na koncie na Instagramie. Jednak nadal możesz zobaczyć liczbę osób, które oglądały filmy na Twoich rolkach i zobaczyć osoby, które oglądają Twoją Historię.

🔥 Zalecana:  Twórcy Dogecoin przedstawiają Dogechain | Post Metaverse

Wniosek

Ponieważ nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twój film na Instagramie, nic nie możesz z tym zrobić.

Zamiast tego będziesz mógł to stwierdzić po polubieniach i komentarzach pod filmem. Dzięki temu dowiesz się, że dana osoba obejrzała Twoje filmy.

Jeśli opublikujesz ten sam film w swojej Historii, będziesz mógł powiedzieć o tym osobie, która go oglądała. Instagram pozwala zobaczyć, kto oglądał Twoją historię.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak sprawdzić, kiedy utworzono konto na Instagramie (zobacz datę)

Często Zadawane Pytania.

Czy mój Reel jest widoczny dla wszystkich, jeśli moje konto jest prywatne?

Odpowiedź brzmi nie. Rolki publikowane przez prywatne konta na Instagramie są dostępne tylko dla ich obserwujących.

Czy ponowne obejrzenie filmu liczy się jako wyświetlenie?

Nie. Oglądanie filmu przez maksymalnie trzy sekundy liczy się jako wyświetlenie. Instagram liczy wyświetlenia z jednego konta tylko raz.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie