Jak sprawdzić, kto ogląda Twój TikTok (przewodnik 2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, kto ogląda Twój TikTok (przewodnik 2023)

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

TikTok to najbardziej znana platforma zaprojektowana specjalnie do tworzenia krótkich filmów. Na TikTok miliony twórców treści przesłało swoje filmy. Jednak tworzenie filmów, których nikt nie ogląda, może być jedną z najbardziej frustrujących rzeczy.

Ale TikTok jest wyposażony w licznik wyświetleń wideo, który pozwala wiedzieć, ile osób obejrzało Twoje filmy. Ponadto możesz również dowiedzieć się o użytkownikach, którzy obejrzeli filmy do końca.

Istnieją sposoby określenia, którzy widzowie obejrzeli Twój film. W tym artykule omówimy wyświetlenia wideo TikTok i zbadamy informacje, które możesz uzyskać o swoich gościach.

Jak można ocenić Twoje filmy TikTok za pomocą TikTok Analytics:

TikTok Analytics dostarcza dane o tym, jak ludzie wchodzą w interakcje z Twoimi filmami, takie jak wyświetlenia filmów, wyświetlenia profili, polubienia, komentarze i udostępnienia, a także obserwujących, materiały i transmisje wideo na żywo.

Co więcej, możesz zobaczyć liczbę odwiedzających, którzy obejrzeli cały film, średni czas trwania ich sesji oglądania oraz zasięg Twojego oddziaływania. Omówiliśmy, jak modyfikować swoje filmy w celu częstych interakcji, jeśli chcesz zwiększyć swój zasięg, a także metody, które mogą pomóc Ci zdobyć popularność na TikTok.

Narzędzia analityczne mogą sprawdzać analizę wyświetleń wideo według części i lokalizacji, a także Twoje obserwowanie według płci. Co więcej, możesz również użyć tej funkcji, aby obserwować, jak szybko rośnie liczba obserwujących.

Aby korzystać z TikTok Analytics, musisz mieć co najmniej jeden publicznie dostępny film, a także twórcę lub konto firmowe.

Jak korzystać z funkcji wyświetleń wideo TikTok:

Natychmiastowe uzyskanie dużej liczby wyświetleń wideo jest jednym z elementów, które przyczyniają się do tego, że film TikTok staje się wirusowy. Za każdym razem, gdy ktoś ogląda Twój film od początku do końca bez pomijania lub stukania, oznacza to, że obejrzał go tylko raz. Zapętlony film liczy każdy obejrzany film jako niepowtarzalny.

🔥 Zalecana:  Jak zainwestować 200 000 – 9 realistycznych metod do wypróbowania

Możesz sprawdzić, ile osób obejrzało Twoje filmy na TikTok. Wcześniej można było zobaczyć nazwę użytkownika osoby oraz liczbę wyświetleń jej filmu.

W tej chwili tylko narzędzie analityczne TikTok umożliwia wgląd w ich dane demograficzne. Funkcja widoków profili na TikTok pozwala zobaczyć, kto oglądał Twój profil.

Jak w pełni wykorzystać analitykę TikTok dla swoich filmów

TikTok Analytics jest prosty w instalacji i obsłudze. Po prostu wykonaj kroki podane poniżej;

 1. Kliknij Profil po otwarciu TikTok.
 2. W prawym górnym rogu wybierz przycisk menu hamburgera.
 3. Następnie wybierz Narzędzia twórcy.
 4. Kliknij Analityka.
 5. Pasek menu Zaangażowanie Wyświetlenia wideo można kliknąć. Zamiast tego wybierz Treść i wybierz żądane wideo.

Cała liczba wyświetleń, polubień, komentarzy i udostępnień musi być teraz widoczna.

Twoje statystyki będą natychmiast aktualizowane przez TikTok co tydzień. To zawsze można zmienić. Co więcej, bez Analytics masz dostęp tylko do tego, ile osób ogląda Twoje filmy, ale nadal nie do danych demograficznych.

Spróbuj uruchomić aplikację TikTok i dotknij swojego konta w prawym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić tylko liczbę wyświetleń, które otrzymał film.

Liczba osób, które obejrzały Twoje filmy, powinna być teraz dla Ciebie widoczna. Oglądanie filmów lub profilu na innym koncie TikTok to prosta dodatkowa metoda osiągnięcia tego celu.

Czy masz dostęp do danych oglądalności TikTok?

Ile osób obserwowało Twoje konto na TikToku? Zapewnia przeglądarkę profili TikTok, ale nie ma przeglądarek filmów. Tylko twoja aplikacja TikTok pozwala zobaczyć liczbę widzów wideo TikTok.

Statystyki oglądania filmów TikTok

 1. Uruchom aplikację TikTok.
 2. Aby uzyskać dostęp do swojego konta, kliknij swoje zdjęcie profilowe w następnym kroku.
 3. Spójrz na liczbę obok każdego filmu, aby dowiedzieć się, ilu widzów ma każde z Twoich dzieł.

Jak możesz ograniczyć, kto widzi Twoje TikToki?

Ile osób odwiedziło Twój profil na TikToku? Na TikTok, podobnie jak na wielu innych portalach społecznościowych, możesz ograniczyć liczbę osób, które mogą zobaczyć Twoje profile i zdjęcia. Ustaw swoje konto TikTok jako prywatne lub zablokuj określonych użytkowników, aby ograniczyć dostęp do Twoich filmów, jeśli chcesz zarządzać tym, kto je ogląda.

 1. Aby utworzyć konto prywatne:
 2. Odwiedź sekcję „Ja”.
 3. Kliknij ikonę z trzema liniami lub trzema kropkami w prawym górnym rogu (Ustawienia i prywatność)
 4. Wybierz prywatność.
 5. Wybierz opcję Konto prywatne.
🔥 Zalecana:  Jak przygotować firmę na okres wzrostu

Jak mogę dowiedzieć się, kto oglądał mój film TikTok?

Czy możesz odkryć, kto może oglądać Twoje filmy TikTok? Jak często ludzie odwiedzali Twój profil na TikTok?

Ten artykuł jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawy, czy TikTok ujawnia, kto widział Twój film. Aby zweryfikować tik do punktów widzenia:

 1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.
 2. Odwiedź swoje konto, wybierając jego symbol.
 3. Wybierz wideo, dla którego chcesz sprawdzić wyświetlenia, gdy jesteś na stronie osi czasu.
 4. Możesz zauważyć liczbę, która pokazuje, ile osób obejrzało Twój film w lewym dolnym rogu filmu. Jeśli nic nie widzisz, TikTok nie ma obecnie żadnych wyświetleń.

Jak mogę potajemnie przeglądać TikToki innych osób?

Kiedy media społecznościowe stały się rzeczywistością, wprowadzono innowacje, aby korzystanie z nich było płynniejsze. Możesz użyć przeglądarki profili TikTok, aby prywatnie przeglądać czyjś profil TikTok.

Bez konieczności logowania możesz wyszukiwać według nazwy użytkownika lub hashtagu.

Możesz je przeglądać bez logowania ze względu na sposób ich działania, polegający na indeksowaniu publicznych filmów w kanale informacyjnym. Podobne narzędzie jest również dostępne na Instagramie. Nie informując ich, że oglądasz, możesz odkryć relacje innych osób na Instagramie, jeśli wyszukasz „Obserwator historii na Instagramie”.

Kto udostępnił Twój TikTok i jak możesz to stwierdzić?

Odkryłeś, że nie można wiedzieć, kto udostępnił Twoje TikToki. Jednak korzystanie z Analytics umożliwi Ci przeglądanie dodatkowych statystyk. Należy postępować zgodnie z tymi instrukcjami.

 1. Odwiedź TikTok, a następnie stuknij swój profil
 2. Wybierz symbol hamburgera w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz Narzędzia twórcy.
 4. Wybierz Analityczne.
 5. Sprawdź w sekcji Zaangażowanie w akcje.
 6. Ponadto wybierz Treść.
 7. Wybierz film, który chcesz przejrzeć.
 8. Pod strzałką po prawej stronie znajduje się liczba.

Jak możesz dowiedzieć się, kto odwiedził Twój profil TikTok?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dowiedzieć się, kto oglądał Twój profil TikTok i sprawdzić, czy nadal działa dla Ciebie.

 1. Dołącz do TikTok, logując się.
 2. Jest tam symbol powiadomienia. Dotknij tego.
 3. Teraz wybierz opcję „przeglądałeś swój profil”, jeśli możesz go odkryć.
🔥 Zalecana:  Toyota zainwestuje do 730 miliardów jenów w produkcję akumulatorów w Japonii i USA

Co zrobić, jeśli nie mogę zobaczyć, którzy użytkownicy odwiedzili mój profil?

Istnieje kilka powodów, dla których możesz nie widzieć, kto odwiedził Twój profil TikTok. Oto te duże.

1. Wciąż jesteś młodzieńcem.

Jeśli masz więcej niż 16 lat, możesz włączyć widoki profilu. Nie możesz włączyć tej funkcji, jeśli jesteś młodszy niż ten wiek.

2. Funkcja nie jest obecnie aktywna.

Ponieważ TikTok Profile Views to ważna aktualizacja, nie wszystkie konta mają teraz do niej dostęp. Każdy, kto nie ma dostępu, może nadal przeglądać informacje za pomocą Analytics, ale jest to bardziej ograniczone.

3. Masz dużą liczbę obserwujących.

Jeśli masz mniej niż 5000 obserwujących, możesz przeglądać tylko widoki swojego profilu. Jeśli masz ponad 5000, ta funkcja nie jest dostępna.

Wniosek

Możesz teraz odpowiedzieć na pytanie „Czy widzisz, kto ogląda Twoje TikToki?” Oficjalne wyjaśnienie wciąż pozostaje zagadką. Dlaczego nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje filmy lub profil na TikTok? Podstawą tego oświadczenia jest ochrona prywatności. Mamy nadzieję, że ten wpis na blogu ma być przydatny.