Jak sprawdzić, czy ktoś ma wiele kont na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, czy ktoś ma wiele kont na Instagramie?

Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych na całym świecie. jest to jedna z najlepszych aplikacji, która oferuje wiele kont, pomimo innych, takich jak TikTok. Czasami warto wiedzieć, jak ludzie korzystają z Instagrama i czy używają innego konta.

Jak sprawdzić, czy ktoś ma wiele kont na Instagramie?

Po pierwsze, bądźmy szczerzy, nie ma bezpośredniego sposobu sprawdzenia, czy ktoś ma więcej niż jedno konto na Instagramie. Instagram nie pokazuje swoim użytkownikom wielu kont należących do innej osoby. Jest jednak kilka hacków, które ci pokażę i możesz spróbować, jednak nie są w 100% gwarantowane.

Poszukaj znajomych sugerowanych na Instagramie

Algorytm Instagrama pokazuje nam osoby, które według niego możemy znać. Jeśli więc osoby, które chcesz poznać na temat ich innych kont, zarejestrowały się przy użyciu numeru telefonu zapisanego na liście kontaktów, istnieje duża szansa, że ​​poznasz również ich inne konta.

Czasami Instagram sugeruje nam osoby, które możemy znać, ale czasami nie. Jeśli więc nie sugeruje nam osób i przyjaciół, których możemy znać, musimy wyszukać ich ręcznie. Tutaj pokażę ci, jak to zrobić.

 1. Otwórz Instagram i w prawym dolnym rogu przejdź do Twój profil.
 2. Teraz w prawym górnym rogu znajduje się a ikona trzech linii idź i uderz w to.
 3. Uderzyć Ustawienia.
 4. Następnie idź i uderzaj Obserwuj i zaproś znajomego. (Wiedz, że Instagram natychmiast aktualizuje swoją aplikację, więc zanim przeczytasz ten samouczek, ta funkcja mogła już zostać nieco zmieniona, ale gdzieś tam będzie).
 5. Teraz uderz Śledź kontakty.
 6. A potem śmiało i uderzaj Umożliwić dostęp.
 7. Teraz uderz Śledź kontakty Ponownie. Tym razem Instagram pokaże Ci wszystkie osoby, które być może już znasz. Tutaj będą też widoczne osoby, których numery telefonów zapisałeś na swoim urządzeniu. Dlatego dokładnie przeszukaj te sugerowane osoby i zobacz, która z nich ma wiele kont.
 8. Połącz swoje konta na Facebooku i Instagramie
🔥 Zalecana:  Jak inżynieria systemów informatycznych pomaga służbie zdrowia przejść na odległość

Może to również pomóc Ci dowiedzieć się, czy ktoś, kogo znasz, ma więcej niż jedno konto. Jednak pomoże ci to tylko wtedy, gdy osoby, które chcesz wiedzieć o ich innych kontach, już połączyły swoje konta na Facebooku i Instagramie. Musisz także najpierw połączyć swoje konta na Instagramie i Facebooku.

Więc tutaj przeprowadzę cię przez kilka prostych kroków i pokażę, jak połączyć swoje konta na Instagramie i Facebooku, a następnie mam nadzieję, że dowiem się o wielu kontach należących do tej samej osoby.

 • Wykonaj tę samą procedurę, którą pokazałem w poprzedniej sekcji.
 • Tym razem zamiast szukać osób, które sugeruje ci Instagram, na górze ekranu idź dalej i naciśnij Połącz z Facebook’iem.
 • Teraz po prostu zaloguj się na swoje konto na Facebooku za pośrednictwem aplikacji Instagram. Gdy to zrobisz, Twoje konta na Instagramie i Facebooku zostaną połączone.
 • Teraz Instagram pokaże Ci wszystkich znajomych z Facebooka, którzy już połączyli swoje konta na Instagramie i Facebooku.
 • Istnieje prawdopodobieństwo, że uda ci się znaleźć różne konta należące do tej samej osoby.

Użyj aplikacji innej firmy

Istnieją różne strony internetowe, które możesz wypróbować i miejmy nadzieję, że dowiesz się o wielu kontach należących do tej samej osoby. Strony te nie są jednak bezpłatne. Tutaj pokażę wam dwa z nich

socialcatfish.com

Za pierwszy trzeba zapłacić 5,73 $, aby móc z niego korzystać przez tydzień. Aby korzystać z niego przez miesiąc, trzeba zapłacić 27,48 USD.

 • Możesz wyszukać osobę według jej imienia i nazwiska, zdjęcia, adresu, nazwy użytkownika, telefonu i tak dalej.
 • W zależności od wybranej opcji musisz wpisać imię i nazwisko, telefon, adres e-mail i tak dalej.
 • Możesz także przesłać zdjęcie osoby i poszukać jej w ten sposób.
 • Możesz wybrać kraj, w którym mieszka dana osoba.
 • Pamiętaj, że możesz zdobyć wiele informacji związanych z osobą, której szukasz. Ich konta na Instagramie to tylko jedno z nich.
🔥 Zalecana:  Recenzja GoTranscript 2023: Zarabiaj za pisanie

Jak widzisz, ta witryna oferuje wiele opcji, więc jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o osobie i zapłacić trochę pieniędzy, spróbuj.

spoko.com

Za pośrednictwem tej witryny można również wyszukać osobę za pomocą jej imienia i nazwiska, adresu e-mail, telefonu i adresu. Ale ta strona nie wydaje się być tak dobra jak poprzednia.

Aby korzystać z usług tej witryny, musisz zapłacić 22,95 USD miesięcznie.

Jak widać na zdjęciu, istnieje opcja o nazwie Społeczny. Dzięki tej opcji możesz dowiedzieć się o wszystkich mediach społecznościowych związanych z osobą, której szukasz imienia.

Podobnie jak poprzednia witryna, ta również zapewnia wiele informacji, nie tylko w mediach społecznościowych.

Przeczytaj ich biografię

Działa to tylko wtedy, gdy osoby, które chcesz znać na swoim drugim koncie, już umieściły adres na swoich kontach w biografii.

Użyj paska wyszukiwania na Instagramie

Działa to jednak, jeśli dana osoba ma różne konta, a jego konta mają podobną nazwę do tego, którego szukasz. Ponadto, gdy szukasz znanych osób lub znanych marek osobistych lub nazwy ważnej firmy, prawdopodobnie znajdziesz różne konta należące do tej samej marki, firmy lub czegokolwiek innego.

Wykonaj odwrotne wyszukiwanie obrazu na Instagramie

Dzięki tej prostej, ale przydatnej metodzie możesz dowiedzieć się, czy dana osoba ma więcej niż jedno konto. Działa to jednak tylko wtedy, gdy dana osoba użyła zdjęcia na swoich innych kontach.

 • Otwórz Instagram w przeglądarce Chrome na swoim komputerze.
 • Następnie przejdź do profilu osoby.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy jego zdjęcie profilowe.
 • Teraz kliknij Wyszukaj obraz za pomocą Google Lens.
 • Teraz możesz przeciągnąć zdjęcie tak, jak widzisz na zdjęciu.
 • Gdy to zrobisz, pojawią się zdjęcia pasujące do tego z dowolnego miejsca, w tym z Instagrama.
 • Możesz to również zrobić na różnych zdjęciach osoby z jej postu i tak dalej.
🔥 Zalecana:  32 dolary za godzinę to ile kosztuje rok? Najlepsze wskazówki, jak zmaksymalizować roczny dochód

Ostatnie słowa

Nie ma gwarantowanej metody sprawdzenia, czy dana osoba ma wiele kont na Instagramie. Ale jest kilka hacków, które możemy wypróbować i dowiedzieć się, czy rzeczywiście ktoś ma wiele kont. Pokazałem ci kilka z tych hacków, a jeśli masz czas i energię, możesz je wypróbować i, miejmy nadzieję, dowiedzieć się o wielu kontach osoby lub twojego przyjaciela. Mam nadzieję, że te metody okazały się przydatne, a jeśli znasz inne metody, podziel się nimi z nami w sekcji komentarzy poniżej.