Jak skopiować link do swojego profilu Discord [You Only Need Your ID]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak skopiować link do swojego profilu Discord [You Only Need Your ID]

Jeśli jesteś członkiem społeczności Discord i kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skopiować link do swojego profilu, ten artykuł jest odpowiedni dla Ciebie.

Znalezienie linku do Twojego profilu na Discordzie i skopiowanie go jest bardzo trudne, ale nie niemożliwe. Po skopiowaniu linku możesz udostępnić go innym użytkownikom w społeczności Discord.

Wszystko zależy od rodzaju używanego urządzenia, ale nie martw się. W tym artykule dowiesz się jak skopiować link do profilu Discord.

Jest tylko jeden sposób, jeśli kiedykolwiek chcesz skopiować link do swojego profilu Discord. Proces jest podobny bez względu na używane urządzenie.

Używając komputera

Jeśli używasz komputera Mac lub Windows, możesz łatwo skopiować swój identyfikator konta i utworzyć łącze do swojego konta.

Krok 1: Otwórz Discorda

Na komputerze osobistym otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź stronę Witryna Discorda i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się na swoje konto.

Krok 2: Przejdź do Ustawień

Na stronie głównej wybierz ikonę koła zębatego, która znajduje się w prawym dolnym rogu lewego paska bocznego, aby otworzyć Ustawienia.

Krok 3: Włącz tryb programisty

Na Ustawienia przejdź do lewego panelu i znajdź kartę Zaawansowane, która znajduje się pod Ustawienia aplikacji kolumna.

Kliknij kartę Zaawansowane i włącz opcję Tryb programisty. Umożliwi to skopiowanie konta.

Na lewym panelu przejdź do Moje kontoWybierz ikonę trzech kropek obok Twój identyfikatori wybierz „Kopiuj identyfikator”.

W przeglądarce otwórz nową kartę i wpisz discordapp.com/users/połączyć. Zastępować “połączyć” z identyfikatorem, który właśnie skopiowałeś. Zaznacz i skopiuj całe pole tekstowe, aby uzyskać link do profilu Discord.

🔥 Zalecana:  Jak pisać jak Danielle Steel (10 sposobów)

Korzystanie z aplikacji Discord

Jeśli używasz aplikacji Discord na Androida lub iOS, oto jak uzyskać identyfikator konta, aby utworzyć link do swojego profilu.

Krok 1: Otwórz aplikację Discord

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, otwórz plik Niezgoda app na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się na swoje konto, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Krok 2: Przejdź do Ustawień

Wybierz trzy poziome linie, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu, aby wyświetlić opcje menu, a następnie dotknij ikony Ustawienia.

Krok 3: Włącz „Tryb programisty”

Przewiń w dół do „Ustawienia aplikacji”, a następnie dotknij „Zaawansowane” na końcu i włącz opcję „Tryb programisty”.

Krok 4: Skopiuj swój identyfikator

Powrót do Strona ustawieńprzejdź do Moje konto, dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu obok Twój identyfikatori wybierz „Kopiuj identyfikator”.

Po wybraniu „Kopiuj identyfikator” w swoim profilu użytkownika otwórz przeglądarkę internetową i wpisz discordapp.com/users/https://www.techvocast.com/how-to/copy-your-discord-profile-link/ do adresu URL.

Zastępować “https://www.techvocast.com/how-to/copy-your-discord-profile-link/” z właśnie skopiowanym identyfikatorem, zaznacz i skopiuj cały tekst, aby uzyskać link do swojego profilu Discord.

Jeśli Twój identyfikator to 016156536997703209, link do Twojego profilu będzie discordapp.com/users/016156536997703209

Wniosek

Nazwy użytkowników Discord są bardzo długie, złożone i dość łatwe do zapomnienia. Chociaż Twoi znajomi i inni użytkownicy mogą dodawać Cię na Discordzie przy użyciu Twojej nazwy użytkownika, o wiele łatwiej jest udostępnić link do Twojego profilu na Discordzie.

Wszystko, co musieliby zrobić, to skopiować link do przeglądarki internetowej, a następnie otworzy się Twój profil.

Często zadawane pytania dotyczące kopiowania linku do profilu na Discordzie

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie