Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok 2023 (3 sposoby skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok 2023 (3 sposoby skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej)

Jeśli szukasz jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok aby pomóc Ci rozwiązać problem lub gdy próbujesz odzyskać konto po zawieszeniu.

Istnieją trzy różne sposoby skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej TikTok w celu rozwiązania problemu. Rób to tylko wtedy, gdy nie widzisz rozwiązania problemu, przed którym stoisz.

Możesz skontaktować się z TikTok za pośrednictwem formularza zwrotnego, wysłać e-mail lub oznaczyć go na Twitterze lub skorzystać z jego strony internetowej, aby złożyć skargę.

W tym artykule dowiesz się jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok z urządzeniem z Androidem i iOS. Poznasz różne opcje, których możesz użyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak sprawdzić, kto udostępnił Twój TikTok (zrób to teraz)

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że TikTok nie oferuje wsparcia w przypadku problemów, które można łatwo rozwiązać. Nawet nie dostaniesz odpowiedzi.

Jeśli zostałeś zbanowany na TikTok lub zawieszony za coś, o czym nic nie wiesz, możesz z nimi porozmawiać.

Nie możesz skontaktować się z TikTok za pośrednictwem ich aplikacji, możesz jedynie zgłosić problem. Jedynym sposobem na skontaktowanie się z TikTok jest skorzystanie z ich konta na Twitterze, wysłanie wiadomości e-mail lub wypełnienie formularza opinii.

Zanim skontaktujesz się z nami, sprawdź, czy możesz rozwiązać problem TikTok, a jeśli TikTok nie działa, oto, co musisz zrobić, aby to naprawić.

Tylko w ten sposób możesz skontaktować się z zespołem wsparcia TikTok w sprawie problemu z aplikacją lub kontem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować konto TikTok (przewodnik krok po kroku)

Skontaktuj się z pomocą techniczną TikTok za pomocą Twittera

Jeśli próbujesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok, możesz użyć uchwytu pomocy technicznej na Twitterze, aby się z nimi skontaktować. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać im wiadomość lub oznaczyć ich w poście.

🔥 Zalecana:  Rozmowy randkowe na Facebooku zniknęły? Zobacz, jak to naprawić

Ponieważ ich zespół wsparcia stale korzysta z Twittera, najszybszym sposobem uzyskania odpowiedzi jest wysłanie tweeta i wspomnienie o swoim uchwycie wsparcia.

Możesz także wysłać im wiadomość w aplikacji, jeśli nie chcesz ich tweetować i możesz otrzymać odpowiedź.

Używać @TikTokWsparcie na Twitterze, aby uzyskać pomoc, a ktoś pobiegnie, aby Ci odpowiedzieć.

PRZECZYTAJ TEŻ: TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Skontaktuj się z pomocą techniczną TikTok za pomocą poczty e-mail

Możesz łatwo skontaktować się z TikTok, jeśli jesteś twórcą lub jeśli Twoje konto zostało zawieszone lub usunięte.

Ale nie zawsze otrzymasz odpowiedź, możesz jej nigdy nie otrzymać. E-mail nie służy do rozwiązywania problemów. Jak mówią „problem ani koniec” w Internecie?

Więc jeśli jesteś twórcą i poważnie podchodzisz do pracy, którą wykonujesz w aplikacji, i chcesz porozmawiać o biznesie lub wsparciu związanym z Twoim kontem. Oto jak możesz się z nimi skontaktować.

Adresy ogólne:

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w aplikacji, Twoje konto ma problemy, takie jak zawieszenie lub usunięcie, możesz skontaktować się z nimi z aplikacji, gdy zobaczysz powiadomienie.

Zawsze dadzą ci szansę na skontaktowanie się z nimi. Przez chwilę, jeśli zostałeś zbanowany, będziesz miał szansę skontaktować się z ich wsparciem, ponieważ zbanowanie może być pomyłką.

Jeśli więc adres e-mail nie należy do kategorii problemu, w związku z którym chcesz się z nim skontaktować, skorzystaj z formularza opinii.

Jest to lepsze dla osób, które zawsze narzekają, mają o czym rozmawiać, mają błąd w aplikacji lub coś nie działa poprawnie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu (ze znakiem wodnym i bez)

Skontaktuj się z pomocą techniczną TikTok za pomocą formularza opinii

Jeśli chcesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem formularza zwrotnego w Internecie.

Idź do Strona opinii TikTok w przeglądarce internetowej, a zobaczysz komunikat „Poinformuj nas o problemie, który chcesz zgłosić lub wyrazić opinię”.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 10 dolarów dziennie (15 najlepszych metod na rok 2023!)

Oznacza to, że możesz zgłosić problem, który mógł wystąpić na Twoim koncie.

Wypełniłeś formularz, wprowadzając swój adres e-mail, nazwę użytkownika i temat, którego dotyczy problem. I opisz, w jaki sposób TikTok może pomóc w rozwiązaniu problemu, z którym się borykasz.

W tym temacie możesz wybrać Zablokowanie/zawieszenie konta, Zgłoś błąd lub nieletniego użytkownika i wiele innych.

Następnie dodaj dowolny obraz, jeśli go masz, i zaznacz, aby potwierdzić poniższe stwierdzenie. Następnie dotknij Prześlij.

Cóż, jeśli nie jesteś zbanowany na TikTok i po prostu chcesz zgłosić problem z aplikacją do ich wsparcia. Możesz także skorzystać z aplikacji, zobacz jak to zrobić poniżej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok? (Jak uniknąć bana)

Zgłoś problem w aplikacji TikTok

Jeśli masz konto w aplikacji i nie wylogowałeś się z konta, możesz użyć aplikacji TikTok, aby zgłosić problem zespołowi wsparcia.

Otwórz TikTok > Przejdź do swojego profilu TikTok > Stuknij trzy poziome linie > Stuknij Ustawienia i prywatność > Stuknij Prywatność > Przewiń w dół i stuknij Zgłoś problem w WSPARCIE.

Krok 1: Otwórz TikTok

Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie komórkowym i dotknij Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij Ustawienia i prywatność

Na stronie profilu dotknij trzech linii w prawym górnym rogu i dotknij Ustawienia i prywatność z menu.

Krok 3: Stuknij Zgłoś problem

Na stronie Ustawienia przewiń w dół do sekcji „Wsparcie” i dotknij Zgłoś problem. Zobaczysz różne rzeczy, o których możesz zgłosić, wybierz jedną.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć, kto ogląda Twój TikTok (zarówno filmy, jak i profil)

Kiedy otrzymam odpowiedź od działu obsługi klienta TikTok?

Cóż, możesz nigdy nie otrzymać odpowiedzi od TikTok, jeśli problem jest czymś, co każdy może łatwo naprawić. I nie ma gwarancji, że otrzymasz odpowiedź.

Ale przesłanie formularza pozwoli im przyjrzeć się problemowi i jeśli jest to coś wartościowego, otrzymasz odpowiedź, prawdopodobnie w ciągu 1-3 dni.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „TY” na Snapchacie? (Zobacz znaczenie)

Wniosek

TikTok nie udostępnia numeru telefonu, pod którym można się z nimi skontaktować. Jeśli masz problem ze swoim kontem lub aplikacją, możesz wysłać opinię.

Możesz także skorzystać z formularza, aby zgłosić konto, porozmawiać z nim o funduszach twórcy i wielu innych tematach.

Możesz także użyć dowolnego z ich e-maili, aby skontaktować się z zespołem na określony temat. Jeśli masz problem i chcesz uzyskać szybszą odpowiedź, powinieneś rozważyć użycie Twittera.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile Tiktok płaci za wyświetlenie?

Często Zadawane Pytania

Jak najszybciej skontaktować się z pomocą techniczną TikTok?

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z pomocą techniczną TikTok jest skorzystanie z ich uchwytu w mediach społecznościowych na Twitterze. Możesz się z nimi skontaktować na ich stronie pomocy technicznej na Twitterze.

Czy mogę zadzwonić do zespołu wsparcia TikTok?

Nie, nie będziesz mógł zadzwonić do zespołu wsparcia TikTok. Jedynym sposobem na skontaktowanie się z pomocą techniczną TikTok jest e-mail, formularz opinii i ich wsparcie na Twitterze.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie